1 2 3 4

Про участь у всеукраїнській акції «День юного натураліста».

15 жовтня 2019 - Администратор
Про участь у всеукраїнській акції  «День юного натураліста».

У комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради під гаслом «Ми віримо у світле майбутнє Землі» пройшла Всеукраїнська акція  «День юного натураліста». В рамках акції юні дослідники природи взяли участь у трудових операціях «Готуємося до зими», «Урожай 2019», «Корми для тварин», «Квітник біля вікна», «Збір насіннєвого матеріалу багаторічників». Юннати разом з педагогами закладу висадили вкорінені живці самшиту, бересклету, ялівцю, лавровишні в літній теплиці Станції. Діти мандрували екологічною стежкою «Дивовижні дерева», вивчали рослинний і тваринний світ під час екскурсій «Природа вчить, природа лікує», «Бджолиний світ», «Цікаве про голубів».

Сподобалась юним екологам екскурсія-мандрівка до Тараканівського форту Дубенського району Рівненської області. В рамках заходу юннати вивчали історичну минувшину свого народу під час.

Цікавими та корисними для вихованців закладу стали  майстер-класи  «Голуб миру», «Дивовижна лоза», «Подарунок осені», «Осіння флористика», «Виготовлення осінніх листочків», засідання клубу «Материнка» на тему «Значення рослин» для існування життя на планеті Земля», вікторина «Лікарські рослини та їх застосування». Учні вивчали видовий склад кімнатних рослин у Станційній квітковій теплиці та овочеві культури у овочевій теплиці, спостерігали за поведінкою голубів на голубівні, впорядковували навчально-дослідні земельні ділянки, відвідали Рівненський зоологічний парк державного значення.

Для вихованців та педагогів «Станції юних натуралістів» члени «Екологічного театру» організували концертно-розважальну програму до Всеукраїнського дня позашкілля «Ми – юннати».

Акція завершилась зустріччю у пісенному колі „Світ в якому ми живемо”, під час якого звучали поезії та пісні про природу та важливість її охорони. Традиційно юннати випустили в небо білих голубів – символ єдності, миру та духовної чистоти.

 

Директор                                                                                Володимир ВОРОБЕЙ

Лілія Шехтер (0362) 635029