![](../templates/_default_/img/slider-1.jpg)
![](../templates/_default_/img/slider-2.jpg)
![](../templates/_default_/img/slider-3.jpg)
![](../templates/_default_/img/slider-4.jpg)
День відкритих дверей - 25 серпня
24 серпня 2023 - Администратор
![]() 25 серпня 0 16.00 на території Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться День відкритих дверей КЗ "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради. В програмі заходу: ігри, майстер-класи, співанка, вікторини.
Усі бажаючі зможуть ознайомитися з гуртками, що працюють у КЗ "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради і записатися до творчого обєднання, яке сподобається. Ви зможете поспілкуватися з педагогами, спробувати виготовити сувеніри з природних матеріалів, поспівати пісень і пограти на гітарі!
Нагадуємо, що усі гурткі є безкоштовними.
Наш сайт http://www.rivneosun.com.ua/
Запис на гуртки онлайн https://docs.google.com/.../12pZ7sZhNTlK5m2NEKTnI.../edit...
Приходьте!
Буде весело!
![]() |