1 2 3 4

Умови проведення трудової акції „Кролик”

13 жовтня 2014 - Администратор

ТРУДОВА АКЦІЯ „Кролик”
(творча діяльність позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

у галузі кролівництва)

Мета та завдання акції

Акція започатковується з метою підвищення ефективності діяльності навчальних закладів у галузі тваринництва, залучення учнівської молоді до активної роботи у цій сфері, проведення професійно-орієнтаційної роботи серед підростаючого покоління.

Завдання акції:

- надання учням теоретичних знань з питань біології кролів, технологій їх годівлі, систем утримання, методів розведення;

- ознайомлення з основами економіки та менеджменту у галузі кролівництва;

- підготовка підростаючого покоління до роботи в умовах нових форм ринкових відносин, до самостійного ведення господарства;

- формування в учнів свідомого, відповідального ставлення до роботи;

- формування навичок, умінь; надбання досвіду ведення господарства.

Учасники акції

В акції приймаються участь учнівські об’єднання позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, які мають на своїх базах навчальну кролеферму, родинні колективи.

Порядок і терміни проведення

Акція проходить у два етапи:

І етап – учасники розробляють свій власний бізнес-проект кролеферми (ескізи кліток, вольєрів, опис технології утримання, вирощування, перелік природного та кількісного складу тварин, розрахунок очікуваного економічного ефекту).

ІІ етап – реалізація проекту.

Бажаючим прийняти участь у Всеукраїнському етапі підведення підсумків акції необхідно надіслати заявку та звіт про роботу учнівського (родинного) об’єднання.

На обласний етап акції матеріали подаються до 1 лютого на адресу: 33028, м. Рівне, вул. В. Чорновола, 79-Б комунальний заклад “Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

Відзначення переможців

Відповідно до рішення журі кращі учнівські об’єднання відзначаються грамотами та безкоштовними путівками до Всеукраїнського табору "Юннат" Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді.
Детальну інформацію можна отримати за адресою оргкомітету: 33028, м. Рівне, вул. В. Чорновола, 79-Б комунальний заклад “Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, тел. (0362) 23-01-49. Е-
mail rivneosun2007@ukr.net