1 2 3 4

Положення про Всеукраїнську трудову акцію „Юннатівський зеленбуд”

13 жовтня 2014 - Администратор

Положення

про Всеукраїнську трудову акцію

„Юннатівський зеленбуд”

(створення зелених насаджень в населених пунктах та навколо них, закладання шкілок, лісорозсадників в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, лісництвах, присадибних ділянках)

 

1. Мета та основні завдання акції

Акція проходить під девізом „Садово-паркове мистецтво продовжують юні”.

Головною     метою акції є формування творчої працелюбної особистості, виховання економічної і екологічної культури учнів, привернення уваги органів влади і громадськості до проблем екології навколишнього середовища.

Основними завданнями акції є:

-         залучення учнів до озеленення довкілля, збереження існуючих зелених насаджень, благоустрою парків, скверів, бульварів;

-         створення нових парків, лісів, лісопарків, лісових смуг, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури та садово-паркового мистецтва;

-         оволодіння сучасними технологіями вирощування лісових культур, господарського матеріалу;

-         ознайомлення з сучасними формами господарської діяльності;

-         залучення до дослідницької діяльності з лісництва;

-         об`єднання зусиль лісогосподарських об`єднань, наукових і освітніх закладів з метою створення умов для допрофесійної підготовки учнів в галузі лісництва;

-         закладання шкілок, лісорозсадників в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, лісництвах, присадибних ділянках.

 

2. Розділи акції

Трудова акція „Юннатівський зеленбуд” включає в себе два розділи:

    І. „Зелене коло рідного краю” – передбачає створення нових лісів, лісових смуг, лісопарків навколо населених пунктів.

    ІІ. „Містам і селам зелені мережива” – створення та утримання зелених насаджень, озеленення вулиць та присадибних ділянок, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев, кущів, квітів.

У залежності від місцевих умов учасники акції можуть пропонувати свої розділи.

3. Учасники акції

До участі в акції залучаються учні, вихованці та учнівські колективи позашкільних, загальноосвітніх (усіх типів) навчальних закладів, учнівські лісництва, гуртки юних лісівників, ланки юних лісівників.

4. Вимоги до матеріалів для участі в акції

Учасники акції за результатами роботи відповідно до змісту завдань оформляють звіти в друкованому вигляді, які розкривають зміст виконаної роботи, фотоматеріали, що підтверджують фактичне виконання запланованих і виконаних  робіт зі створення нових парків, лісопарків, скверів тощо, альбоми про досвід та утримання зелених насаджень, вирощування декоративних дерев, кущів, квітів.

Матеріали акції при належному оформленні можуть бути подані для участі в інших обласних етапах Всеукраїнських конкурсів і акцій.

Матеріали надсилаються до 01 жовтня поточного року за адресою: 33028, м. Рівне, вул. В. Чорновола, 79-Б  комунальний заклад “Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, тел. (0362) 23-01-49. Е-mail rivneosun2007@ukr.net

5. Відзначення переможців

Кращі роботи будуть направлені для участі у Всеукраїнській трудовій акції „Юннатівський зеленбуд”.