1 2 3 4

Щодо відзначення Міжнародного дня біорізноманіття 2020

21 травня 2020 - Администратор

 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33028, м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79б, тел./факс   63-50-29

Е-mail rivneosun2007@ukr.net, www.rivneosun.com.ua

­­­­­­­­­­­­---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

21 травня 2020 р. № 01-33/172

Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та

виконавчих комітетів рад міст

обласного значення

 

Керівникам об’єднаних

територіальних громад

Щодо відзначення

Міжнародного дня біорізноманіття

 

 

 Щороку 22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у  2000 році на 55 сесії на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Секретаріат Конвенції про біологічне різноманіття закликає відзначити цьогорічний Міжнародний день біорізноманіття під гаслом: «Наші рішення- в природі».

 В реаліях, коли глобальне співтовариство вимушене переглянути своє відношення до навколишнього природного середовища, одне є певним: незважаючи на всі наші технологічні досягнення, ми повністю залежні від здорових і різноманітних екосистем для забезпечення себе водою, продуктами харчування, медикаментами, одягом, паливом, енергією та, зрештою, притулком. Гасло «Наші рішення - в природі» підкреслює надію, солідарність та важливість спільної роботи на всіх рівнях для побудови майбутнього життя у гармонії з природою.

Більше інформації щодо Міжнародного дня біорізноманіття можна знайти за посиланнями https:// menr. gov. ua/timeline /Bioriznomanittya.html та https:// www. сbd.int /ibd /2020.

Пропонуємо приєднатися до відзначення Міжнародного дня біорізноманіття. Інформацію  про проведення заходів просимо надіслати до 25 травня 2020 року в описовій формі на Е-mail rivneosun2007@ukr.net.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                       Володимир ВОРОБЕЙ

 

Інна ВЛАСЮК (0362) 63-50-29