1 2 3 4

Про проведення Всеукраїнського конкурсу „Вишиванка дитячими руками”

4 жовтня 2018 - Администратор

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33028, м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79б, тел./факс  63-50-29

Е-mail rivneosun2007@ukr.net rivneosun.com.ua

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04 жовтня 2018 р.  № 02-06/285

Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення

 

Головам об’єднаних

територіальних громад

 

Про проведення

Всеукраїнського конкурсу

Вишиванка дитячими руками

 

Відповідно до „Проекту плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (еколого-натуралістичний напрям)”, протягом жовтня 2018 р. – травня               2019 р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Вінницька обласна станція юних натуралістів ініціюють проведення Всеукраїнського конкурсу „Вишиванка дитячими руками” (далі - Конкурс). Положення про захід додається.

До участі у Конкурсі запрошуються вихованці творчих учнівських об’єднань закладів позашкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти.

Конкурс проводиться в заочному форматі.

Для участі в Конкурсі до Організаційного комітету НЕНЦ до 5 квітня 2019 року на поштову адресу: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074, надсилаються власноруч вишиті роботи та заявки конкурсантів (додаток 1 до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу „Вишиванка дитячими руками”).

Масштабним завершенням Всеукраїнського конкурсу „Вишиванка дитячими руками” є виставка, яка буде проводитись на базі НЕНЦ до Дня вишиванки (16 травня 2019 р.).

Координатор конкурсу – Федоров Валерій Євгенович (контактний телефон: 097-230-83-42, електронна адреса: flower@nenc.gov.ua).

 

Директор Станції юних натуралістів                                               В. ВОРОБЕЙ

О. Дячук  (0362)63-50-29