1 2 3 4

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу школярів і учнівської молоді "Мій рідний край — моя земля"

13 жовтня 2014 - Администратор

Умови проведення

Всеукраїнського конкурсу школярів і учнівської молоді

"Мій рідний край — моя земля"

 

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Міністерства освіти і науки України спільно з Українським товариством охорони природи проводить Всеукраїнський конкурс „Мій рідний край — моя земля” за напрямками: „Практична природоохоронна робота і екологія”, „Експериментальна робота з біології, продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства”.

Конкурс проводиться з метою оволодіння вихованцями (учнями) знаннями про навколишнє середовище, формування екологічної культури особистості, набуття знань і досвіду розв'язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи, формування знань, навичок в галузі сільського і лісового господарства.

Учасники конкурсу

Учасниками конкурсу можуть бути загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні навчальні заклади, творчі учнівські об'єднання, окремі учні, вчителі, працівники шкільних лісництв, аграрних об'єднань.

Вимоги до подання робіт

Для участі в конкурсі надсилаються такі матеріали: оформлені альбоми, звіти, буклети, характеристики-анотації, фото- та кінорепортажі, звукозаписи та відеоматеріали виступів агітаційних колективів екологічного спрямування, розробки екологічних завдань та ігор, а також моделі поліпшення екологічних ситуацій свого району, карти-характеристики екологічного стану своєї місцевості, екологічні проекти, щоденники дослідницької роботи на навчально-дослідницьких земельних ділянках, звіти, альбоми за результатами дослідницької та навчально-виробничої роботи на сільськогосподарській фермі в лісництві тощо.

Матеріали, відповідно до Умов проведення конкурсу, надсилаються до 01 листопада на адресу оргкомітету: 33028, м. Рівне, вул. В. Чорновола, 79-Б  комунальний заклад “Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, тел. (0362) 23-01-49. Е-mail rivneosun2007@ukr.net

Підведення підсумків                                         

Підсумки конкурсу-огляду підводяться за напрямками:
„Природоохоронна робота і екологія”, „Експериментальна робота з біології”, „Продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського і лісового господарства”.

Переможці конкурсу визначаються один раз в два роки, а нагороджуються подарунками та путівками до Всеукраїнського табору „Юннат”.

Учителі, працівники шкільних лісництв, аграрних об'єднань, природоохоронних загонів, фахівці в галузі освіти нагороджуються відзнаками Міністерства освіти і науки України.