1 2 3 4

Умови проведення трудової акції "Парад квітів біля школи"

13 жовтня 2014 - Администратор

Трудова акція
"ПАРАД КВІТІВ БІЛЯ ШКОЛИ"

(благоустрій території, закладка та створення на території навчального закладу газонів, квітників, розаріїв та клумб різних типів, збільшення видового та кількісного складу квітково-декоративних рослин в зовнішньому озелененні шкіл та позашкільних закладів)

 

Трудова акція "Парад квітів біля школи" проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України обласними та районними центрами юних натуралістів України.

Мета та завдання акції

Головною метою акції є формування екологічної культури особистості та відповідальності за збереження природного середовища перед майбутніми поколіннями, активізація пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності учнівської молоді, покращення зовнішнього озеленення навчальних закладів.

Завдання акції:

- активізація роботи загальноосвітніх закладів по благоустрою та покращення стану їх зовнішнього озеленення;

- спрямування зусиль навчальних закладів на спільні практичні дії по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою прилеглої території;

- розвиток в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються;

- залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкуванню території навчальних закладів та закладів соціальної сфери;

- залучення дітей та підлітків до розробки проектів озеленення навчальних закладів та практичне впровадження цих проектів.

Розділи акції

Акція проводиться у чотири етапи:

1 етап: передбачає планування території навчального закладу; проведення інвентаризації існуючих зелених насаджень з урахуванням складу, віку, розмірів, стану і характеру їх розміщення.

2 етап: ознайомлення з сучасними технологіями в галузі ландшафтного дизайну та зеленої архітектури, вивчення нових видів і сортів декоративних рослин та створеного проекту озеленення навчального закладу.

3 етап: збагачення видового складу квітково-декоративних рослин на території закладу і підготовка території до закладки проекту.

4 етап (основний): передбачає практичне втілення створеного проекту озеленення навчального закладу.

Учасники акції

До участі в акції запрошуються загальноосвітні школи, ліцеї, гімназії, школи-інтернати, дошкільні та позашкільні навчальні заклади.

Критерії визначення переможців

Учасники конкурсу оформляють результати роботи у вигляді звітів, альбомів, фото- кінорепортажів або в будь-якому іншому вигляді, що найкраще розкриває зміст виконаної роботи і надсилають щорічно до 01  листопада на адресу: 33028, м. Рівне, вул. В. Чорновола, 79-Б  комунальний заклад “Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, тел. (0362) 23-01-49.

 

Відзначення переможців

За підсумками журі кращі учасники акції відзначаються грамотами, подяками, цінними подарунками та безкоштовними путівками до Всеукраїнського табору "Юннат" Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.