1 2 3 4

Про видачу сертифікатів учасникам семінару 24.03.2021

2 квітня 2021 - Администратор

 У К Р А Ї Н А

Управління освіти і науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

26. 03.2021

м. Рівне

                № 31

 

Про видачу сертифікатів учасникам

семінару

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2021 рік, з метою підвищення ефективності та якості дослідницької роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, 24 березня 2021 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проведено обласний семінар для вчителів біології, екології, хімії, керівників гуртків еколого-натуралістичного напрямку «Формування критичного мислення та навичок дослідницької діяльності учнів у процесі впровадження STEM-технологій» в онлайн форматі на платформі Meet. За результатами роботи семінару

 

НАКАЗУЮ:

 

1.       Видати учасникам семінару «Формування критичного мислення та навичок дослідницької діяльності учнів у процесі впровадження STEM-технологій» сертифікати:

СНІТКО Галині Григорівні, вчителю біології, керівнику гуртка Великожолудського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рафалівської селищної ради;

БАСТЮЧЕНКО Ларисі Михайлівні, викладачу Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету;

ОПАНАСЮК Ганні Сергіївні, вчителю біології та християнської етики загальноосвітньої школи № 1 імені Володимира Короленка Рівненської міської ради;

МАРТИНЧУК Ніні Володимирівні, вчителю біології, хімії, керівнику гуртка навчально-виховного комплексу «Верхівська загальноосвітня школа          І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Острозької міської ради;

КРУПИНСЬКІЙ Юлії Павлівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю біології Чемернянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району;

КИРИЛЬЧУК Ользі Олегівні, вчителю біології Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14» Рівненської міської ради;

ЛОБАСЮК Галині Трохимівні, вчителю біології Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району;

САЦЬКО Світлані Вікторівні, вчителю біології опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради;

ФАЄВСЬКІЙ Тамарі Вікторівні, вчителю, заступнику директора Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

ЛУК`ЯНИК Ользі Богданівні, вчителю хімії Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14» Рівненської міської ради;

БОЙКО Нелі Володимирівні, вчителю біології Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

КОНДРАТЮК Світлані Володимирівні, вчителю біології Вараської гімназії Вараської міської ради;

ТАНАЩУК Вікторії Анатоліївні, вчителю біології Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

КОЗЯР Ірині Петрівні, вчителю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району;

ГАВРИЛЮК Сергію Анатолійовичу, в.о. директора комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району;

ПРОКОПЧУК Ользі Анатоліївні, вчителю біології Михалинської філії опорного закладу Балашівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району;

ФЕДОРУКУ Юрію Олександровичу, методисту Здолбунівської міської станції юних техніків Здолбунівської міської ради;

САВЧУК Ірині Петрівні, вчителю хімії Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

ЛАГУТІ Катерині Олександрівні, вчителю географії та біології Перетоцької гімназії Головинської сільської ради Рівненського району;

ВЕРЕМЧУК Інні Володимирівні, вчителю біології опорного закладу «Шпанівський ліцей» Шпанівської сільської ради Рівненського району;

ОПААСЮК Ганні Сергіївні, вчителю біології Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка Рівненської міської ради;

ЯКОВЕЦЬ Світлані Ростиславівні, директору Заборольського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району;

НОВАК Галині Василівні, вчителю Новолюбомирського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району;

ГРИЦАЙЧУК Оксані Олексіївні, вчителю хімії та фізики Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Дубенської міської ради;

ВАШАЙ Жанні Василівні, вчителю Костопільської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів № 3 Костопільської міської ради Рівненського району;

РАЧИНСЬКІЙ Інзі Миколаївні, заступнику директора, вчителю хімії Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Дубенської міської ради;

ШТУЦІ Людмилі Володимирівні, вчителю біології, природознавства та основ здоров’я Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Дубенської міської ради;

КОТ Ірині Володимирівні, вчителю хімії Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Дубенської міської ради;

САВЧАК Наталії Василівні, керівнику гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради;

ЩЕРБІ Олені Андріївні, вчителю біології Томашгородської гімназії Рокитнівської селищної ради;

МОРОЗЮК Оксані Євгеніївні, вчителю біології та екології Сарненського ліцею №4 Сарненської міської ради Сарненського району;

МОРОЧЕНЕЦЬ Наталії Григорівні, вчителю хімії та біології Сарненського ліцею № 1 ім. Т.Г. Шевченка Сарненської міської ради Сарненського району;

БУРМАЦІ Оксані Іванівні, вчителю біології Глиннівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської селищної ради;

КІСІЛЮК Ірині Миколаївні, вчителю географії, біології Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Дубенської міської ради;

РАЦКЕВИЧ Анастасії Юріївні, керівнику екологічного гуртка «Людина і довкілля» Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради;

ДОВЖИК Тетяні Василівні, вчителю біології комунального закладу «Привільненський ліцей» Привільненської сільської ради Дубенського району;

ЗАЄЦЬ Софії Вікторівні, вчителю хімії Сарненського ліцею №4 Сарненської міської ради Сарненського району;

ВОВЧИК Людмилі Андріївні, вчителю біології Яринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району;

БАБАК Тамарі Петрівні, вчителю хімії Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району;

ГАНДЗЮК Людмилі Василівні, вчителю хімії комунального закладу «Привільненський ліцей» Привільненської сільської ради Дубенського району;

ФЕНЮК Надії Миколаївні, вчителю хімії Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району;

КОТЮК Юлії Анатоліївні, вчителю біології Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району;

ЗАХАРЧУК Ірині Богданівні, вчителю хімії Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8;

СУНІЧУК Ользі Миколаївні, вчителю біології, асистенту вчителя Вовницької гімназії Бокіймівської сільської ради;

ТИЩУК Світлані Миколаївні, вчителю біології Сарненської гімназії №6 Сарненської міської ради Сарненського району;

 ПРОКОПЧУК Ользі Анатоліївні, вчителю біології Михалинської філії опорного закладу Балашівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району;

ГОШКУ Дмитру Івановичу, вчителю хімії Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей» Рівненської міської ради;

КУТВІЦЬКІЙ Анні Олегівні, вчителю Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради;

СУХАНОВІЙ Тетяні Андріївні, вчителю біології та екології Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ЧЕХОВИЧ Марії Мар'янівні, вчителю біології та екології Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей» Рівненської міської ради;

СОЛОВЕЙ Олені Сергіївні, вчителю біології Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району;

ГЕТЬМАН Ользі Володимирівні, вчителю хімії Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

КЛУС Марині Романівні, вчителю Ставецької гімназії  Головинської сільської ради Рівненського району;

КУЗЬМИЧ Оксані Василівні, вчителю біології Сарненського ліцею №5 Сарненської міської ради Сарненського району;

ЛЕВЧУК Оксані Михайлівні, вчителю біології Городищенського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району;

КОНДРАШКІНІЙ Світлані Миколаївні, вчителю Городищенського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району;

ПОЛЮХОВИЧ Надії Семенівні, вчителю біології Зарічненського ліцею № 2 Зарічненської селищної ради Вараського району;

ГОЛОВКО Наталії Петрівні, вчителю біології Олександрійського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району;

ХРИСТЕНКО Оксані Миколаївні, вчителю біології Олександрійського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району;

ПРУДНІКОВІЙ Світлані Валеріївні, вчителю хімії Олександрійського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району;

АКІШЕВІЙ Людмилі Володимирівні, вчителю Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Костопільської міської ради Рівненського району;

ГЛУХОЦЬКІЙ Любові Федорівні, вчителю Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Костопільської міської ради Рівненського району;

САВОНІК Віті Василівні, вчителю біології, хімії, основ здоров’я Рудківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

СПАСЮК Ларисі Євгеніївні, вчителю біології Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вербської сільської ради Дубенського району;

ЛІСНИЧОМУ Віталію Васильовичу, вчителю Сатиївського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району;

ЛІСНИЧІЙ Руслані Володимирівні, вчителю Сатиївського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району;

ТОКАРСЬКІЙ Ніні Василівні, вчителю біології Берестівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад»;

ПАНАСЮК Галині Дмитрівні, вчителю біології Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради Дубенського району;

ТИМОЩУК Світлані Іванівні, вчителю біології Малосадівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;

ЛУЦЬ Аліні Іванівні, вчителю, керівнику гуртка Неньковицького ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району;

ПАВЛОВЕЦЬ Марії Віталіївні, вчителю фізики та хімії Томахівського ліцею Бабинської сільської ради;

МЕЛЬНИК Валентині Олександрівні, вчителю біології, хімії, екології Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району;

ФЕНЮК Надії Миколаївні, вчителю Грядківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубенського району;

ОКРЕНЕЦЬ Тетяні Володимирівні, вчителю біології та хімії Білогородського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Вербської сільської ради Дубенського району;

МИЛАЦЬКІЙ Ірині Василівні, вчителю біології Золотолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненського району;

АЛЬОНОВІЙ Олені Богданівні, заступнику директора Сатиївського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району;

ХАРКОВЕЦЬ Галині Георгіївні, вчителю біології комунального закладу «Кухченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Локницької сільської ради Вараського району;

ПОЛЮХОВИЧ Тетяні Василівні, вчителю хімії Неньковицького ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району;

РОМАНОВСЬКІЙ Валентині Іванівні, вчителю Квітневського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району;

РАДЧУК Ользі Ростиславівні, вчителю біології Семидубського ліцею Семидубської сільської ради Дубенського району;

ЛІХАЧОВІЙ Ірині Миколаївні, вчителю біології Рокитнівського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

САРНИЦЬКІЙ Галині Олексіївні, вчителю біології Володимирецького районного колегіуму Володимирецької селищної ради Вараського району;

ДУЛЯНИЦЬКІЙ Ірині Олександрівні, вчителю математики Володимирецького районного колегіуму Володимирецької селищної ради Вараського району;

ГЕРАСИМЧУК Віті Василівні, вчителю біології та географії Цепцевицького ліцею Сарненьської міської ради Сарненського району;

ПАВЛОВЕЦЬ Людмилі Яківні, керівнику гуртка комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської селищної ради Вараського району;

БАБИЧ Тетяні Олександрівні, вчителю хімії Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей» Рівненської міської ради;

СУНІЧУК Ользі Миколаївні, вчителю біології, асистенту вчителя Вовницької гімназії Бокіймівської сільської ради.

 

2.       Надати подяку спікерам семінару «Формування критичного мислення та навичок дослідницької діяльності учнів у процесі впровадження STEM-технологій»:

ДАВИДЮК Наталії Юріївні, методисту Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук 

ЛАПІНСЬКОМУ Андрію Вікторовичу, кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

ТРОХИМЧУК Ірині Михайлівні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри біології та здоров’я людини Рівненського державного гуманітарного університету;

ЗАХАРЧЕНКО Оксані Степанівні, провідному фахівцю відділу ВСППР-центру розвитку кар’єри Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

БОЙКО Наталії Василівні, вчителю біології опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської районної ради Київської області, керівнику гуртка «Основи фенології» комунального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Київської обласної ради;

ДУЖУК Сніжані Андріївні, завідувачу методичним відділом комунального закладу «Станція юних натуралістів Рівненської обласної ради»;

 

3. Контроль за виконанням залишаю за собою.

                              

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                 Володимир ВОРОБЕЙ