1 2 3 4

Про підсумки І (заочного) етапу обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва 2020

31 березня 2020 - Администратор

 

Україна

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

 

 

Н А К А З

 

27 березня 2020 року

Рівне

№_84__

 

 

Про підсумки  І(заочного) етапу обласного

конкурсу учнівського науково-дослідницького

проектування та винахідництва

        

 

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 23.07.2018 № 483, Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю у 2020 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2019 № 536, Положення про проведення обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування і винахідництва, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 07.02.2011 № 49 та зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Рівненській області 16.02.2011 за № 6/969, наказу управління освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення І (заочного) етапу обласногоконкурсу учнівського науково-дослідницького проектування  та винахідництва» від 23.02.2020 № 10 проведено І (заочний) етап обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва. На підставі рішення журі

 

 

НАКАЗУЮ:

  

1. Визнати переможцями І (заочного)етапу обласногоконкурсу учнівського науково-дослідницькогопроектування та винахідництва:

  

укатегорії  «Біологічні науки (ботаніка, біологія)»:

 

ГОРАЙЧУК Світлану, ученицю 6 класу Кустинського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району, з роботою«Дослідження пошкоджень малини звичайної (Rubusidaeus, L,1753) малиновим жуком (ByturusTomentosus, Charlesdegeer, 1774) та пурпуровою плямистістю (DidymellaApplanataSass) в умовах села Кустин Рівненського району Рівненської області (керівник Фесенко С.П.);

 

МАРТИНЧУК Анну, вихованку гуртка «Рослинники» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, ученицю                     8 класуКолоденського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району, з роботою «Дослідження особливостей вирощування та розмноження батату (Ipomoeabatatas) в умовах Північно-західного лісостепу України» (керівник БобровськаВ.А.);

 

НІКОЛАЙЧУКА Владислава, вихованця Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, з роботою «Біорізноманіття пришкільної території» для збереження урбоекосистеми міста» (керівник Куроченко І.І.);

 

ЮХИМЕНКА Дмитра, вихованця Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, з роботою «Участь мертвої деревини у підтримці стійкості лісових екосистем на прикладі дубово-грабових лісів Рівненського району» (керівник РисковаВ.Г.);

 

укатегорії «Екологія та проблеми довкілля»:

 

САЮК Вікторію, ученицю 9 класу Квітневської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою «Біологічна цінність лікарських рослин» (керівник Романовська В.І.);

 

ЖУРАВЛЯ Андрія, учня 9 класу Костопільської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №4, з роботою «Причини порушення та способи відновлення гомеостазу акваекосистеми» (керівник РедкодубськаС.М.);

 

ПАНАСЮК Ольгу, ученицю Корнинського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району імені СВІРЖЕВСЬКОГО Романа, з роботою «Левкові джерела — питна вода нашого» (керівник Панасюк Л.І.);

 

ВЕРЕМЧУКА Ігоря, учня опорного закладу «Шпанівський ліцей» Шпанівської сільської ради Рівненського району, з роботою «Дослідження та характеристика процесу розповсюдження інвазійних видів в екосистемах. Розгляд наслідків впровадження золотушника канадського в умовах Шпанівської сільської ради(керівник Веремчук І.В.);

КОПИЩИК Аделіну, ученицю 9 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою «Що приховує у собі сучасна, барвиста, пластикова іграшка та чиє їй альтернатива» (керівник КопищикВ.В.);

 

ВОВЧИК Валерію, ученицю 6 класу Яринівської загальноосвітньої школа I-IIступенів Сарненської районної ради, з роботою «Проект «Сортуй сміття & Рятуй природу» (керівник Вовчик Л.А.);

 

ЄВЧУК Діану, ВЛАСИК Ірину, учениць 9 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою  «Підвищення корисних властивостей і продуктивності лісів шляхом введення в екосистеми рослин-інтродуцентів» (керівник ЦарукН.М.);

 

РОЩИНА Романа, вихованцяЕкологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, з роботою «Комплексна оцінка екологічного стану малої річки Устя Спасівська»(керівник КуроченкоІ.І.);

 

РЕБЕКЕВШУ Юлію,вихованкуЕкологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, з роботою«Дослідження вікових дубів у складі природних насаджень лісового заказника «Урочище «Павлівщина» за для їх збереження» (керівник КуроченкоІ.І.).   

 

укатегорії «Науки про Землю (географія, геологія)»:

 

САВЧУКА Богдана, учня 6 класу Квітневської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради з роботою «Річки Устя, Іква — сьогодення і майбуття» (керівник Романовська В.І.);

 

РАТИЧ Анну, ученицю 9 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради з роботою «Урбометерологічні аспекти забруднення атмосферного повітря міста Сарни» (керівник Тітечко С.Є.);

  

укатегорії«Науки про людину (анатомія, фізіологія, охороназдоров’я, психологія)»:

 

ПАЩУК Михайло, учень 9 класу Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою «Органолептична характеристика якості хліба» (керівник Романовська В.І.);

 

СТЕЦЮК Анну, ученицю 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради, з роботою «Вплив музики на емоційний стан та розумову активність підлітків в навчальній діяльності» (керівник АрхипчукЛ, А,);

 

АБРАМЧУКА Антона, учня 9 класу Сарненської гімназії, з роботою «Визначення порогу чутливості людського ока» (керівник ГалушкоО.В.);

 

укатегорії«Інженерні науки та розробки в галузі штучного інтелекту»:

 

ПОЛТАРІНУ Ольгу, ученицю 6 класу  Сарненської загальноосвітньої  школи I-IIІ ступенів №4 Сарненської районної ради, з роботою «Світло  в темряві» (керівник ЗАЄЦЬ С. В.);

 

ЯКОВИШИНУ Лілію, ученицю 8 класу Рівненського  природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради, з роботою «Експериментальна перевірка дії механізмів машини Голдберга» (керівник ШарабураА.О.);

 

укатегорії«Хімія»:

 

ДОБРИДНИК Марію, ученицю 6 класу Квітневської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою «Якість молочних продуктів» (керівник РомановськаВ.І.).

 

2. Директору комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної радив установленому порядкуунести пропозиції щодо дати проведення ІІ етапу (персонального та командного постерного (стендового) захисту) конкурсу після завершення карантину.

 

3. Начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення, керівникам територіальних громад забезпечити інформуванняучасників ІІ етапу (персонального та командного постерного (стендового) захисту) проектів обласного конкурсу учнівськогонауково-дослідницького проектування та винахідництва учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком   від 12 до 15 років включно, які стали переможцями І етапу.

   

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації  Ольгу ЛАДЮК .

   

 

 

 В.о. начальника управління                                             Олександр НАБОЧУК