1 2 3 4

Про підсумки І (відбіркового) туру та проведення ІІ туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»

22 березня 2021 - Администратор

 У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

НАКАЗ

 

19. 03. 2021                                          м.Рівне                                               № 23

 

Про підсумки І (відбіркового) туру

та проведення ІІ туру обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу

експериментально-дослідницьких

робіт із природознавства «Юний дослідник»

 

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 23.07.2018 № 483, Плану проведення обласних заходів із дітьми та   учнівською   молоддю у   2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 19.01.2021 року № 08 та листа управління освіти і науки облдержадміністрації  від 22.03.2021 року №вих-1359-10/01-09/21 «Про проведення ІІ туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», підбито підсумки участі учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти в І (відбірковому) турі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»      

 

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

НАКАЗУЮ:

1.          Визнати переможцями І (відбіркового) туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких  робіт із природознавства «Юний дослідник»: 

в номінації «Народознавство, краєзнавство»:

САВЧУКА Юрія, учня 5 класу Квітневського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району, з роботою «Традиційна обрядовість нашого краю» (керівник РОМАНОВСЬКА В.І.);

КОТЯЙ Злату, ученицю 6-А класу Костопільської загальноосвітньої школи №8, з роботою «Рослини та тварини в біблійних сюжетах» (керівник МИРУН Л.С.);

МАРИНИЧ Іларію, ученицю 4 класу Березівського навчально-виховного комплексу, з роботою «Вибираємо санчата» (керівник МАРИНИЧ Н.П.);

КИЧАНА Артура, учня 5 класу Зносицької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Барви фольклору мого села» (керівник БІЛОТІЛ Н.М.);

ДУБИНУ Валерію, ученицю 4 класу Федорівської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району, з роботою «Ніхто не вгадає, що в цьому короваї» (керівник КУРИШКО А.В.);

ГОЛОВАЧ Софію, ученицю 6 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Олексій ВОРОН-майстер «Поліського Версалю» (керівник КИЛЮШИК О.С.);

ТИШКОВЦЯ Андрія, учня 4 класу Сарненського ліцею Сарненської міської ради, з роботою «Стежками незабутого мистецтва» (керівник   ОЛЕНІЧ І.В.);

МИЧКУ Анну, ученицю 5-Б класу Немовицької загальноосвітньої І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Історія храму Святої Параскеви Сербської села Немовичі» (керівник КУЗЬМИЧ А.А.);

КЛОК Діану, ученицю 5-А класу, з роботою «Мереживо історії рідного краю. Віртуальна екскурсія «Сарни-паперове диво». Свято, що єднає теперішнє, майбутнє і минуле» (керівник МАЦКОВА Л.П.);

ФІЛОНЧУК Ангеліну, ученицю 5-А класу Тріскинського ліцею Сарненської міської ради, з роботою «Мати-берегиня роду…» (керівник БОРОТЮК В.О.);

СЛІВЧУК Софію, ученицю 4 класу Дібрівського ліцею Зарічненської селищної ради, з роботою «Секрети коробки з соснової дранки» (керівник МЕЛЬНИК Н.М.);

           ВІТАРТАС Поліну, вихованку гуртка «Початкове технічне моделювання з елементами англійської мови «АВС» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради , з роботою «Рослини та тварини в біблійних сюжетах» (керівник ВІТАРТАС Л.В.);

ТАРАСЮКА Станіслава,учня 3-Б класу Вараського ліцею Вараської міської ради, з роботою «Дослідження традиційно-обрядових особливостей творчості моєї бабусі Федосії Лаврівни ФЕДОРЧУК» (керівник ДЕГТЯР Л.А.);

ПАВЛІК Аполлінарію, ученицю 5-Б класу Вараської гімназії Вараської міської ради, з роботою «Українська вишивка-збереження традицій чи мода?» (керівник БУТРИМ Л.П.);

 

в номінації «Я і природа»:

БУРМАКУ Володимира, учня 4-Г класу Глиннівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад» Березівської територіальної громади Сарненського району, з роботою «Дослідження якості питної води села Глинне» (керівник БУРМАКА О.І.);

МАРИНИЧ Наталію, ученицю 4-Г класу Березівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Березівської територіальної громади Сарненського району, з роботою «Вирощування кристалів із рощиинів в домашніх умовах» (керівник МАРИНИЧ Л.О.);

ГУДІМОВУ Софію, ученицю 6-А класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Незаконний вплив видобутку бурштину на фізико-хімічні властивості грунту» (керівник ЦАРУК Н.М.);

ЖУК Марту, ученицю 6-А класу Сарненського ліцею Сарненської міської ради, з роботою «Продукти та нітрати: міфи і реальність» (керівник МОРОЗЮК О.Є.);

МАМЧИЦЯ Юрія, учня 5-А класу Довжанської гімназії Сарненської міської ради, з роботою «Дослідження бактерій в навколишньому середовищі» (керівник ГАМЗА А.А.);

КРАВЧУК Софію, ученицю 5-А класу Великовербченського ліцею Сарненської міської ради, з роботою «Дослідження походження та властивостей бурштину» (керівник ГОЛЬОНКО І.П.);

ЛЕОНЧИК Олену, ученицю 5-В класу Сарненського ліцею №4 Сарненської міської ради, з роботою «Погода в банці» (керівник ЗАЄЦЬ С.В.);

ПОЗНЮР Маргариту, ученицю 6 класу Іллінської гімназії Бабинської сільської ради Рівненського району, з роботою «Екологічний стан малих річок села Бугрин» (керівник БІЛИК Н.В.);

КОЛЯДКА Дмитра, учня 5 класу Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою       «Альтернативне виробництво паперу-екорішення для збереження деревини» (керівник КОЛЯДКО С.Ю.);

МАРЧУКА Назара, учня 5-Б класу Гощанської районної гімназії Гощанської селищної ради, з роботою «Дослідження умов існування іхтіофауни річки Горинь в околицях селища Гоща» (керівник МАРЧУК О.В.);

 

в номінації «Рослини навколо нас»

ПУХУ Ірину, ученицю 6 класу Івачківської гімназії Здовбицької сільської ради, з роботою «Дослідження умов проростання насіння» (керівник                ЧУМАК І.В.);

ЛАБУ Софію, ученицю 6 класу Семидубського ліцею Семидубської сільської ради Дубенського району, з роботою «Технологія розмноження фіалок» (керівник РАДЧУК О.Р.);

ЖДАНЮКА Антона, учня 4 класу Радивилівського ліцею Радивилівської міської ради, з роботою «Чи можна виростити авокадо в домашніх умовах» (керівник ПАСТУХ Є.С.);

ДЯЧУК Тетяну, ученицю 5-В класу Висоцького закладу загальної середньої освіти Висоцької сільської ради Сарненського району, з роботою «Екологічне оцінювання ареалу золотушника канадського в умовах Висоцької ОТГ» (керівник КОВАЛЬ А.Д.);

ДУБИНУ Софію, ученицю 5-А класу Клесівської загальноосвітньої школи-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Дослідження особливостей вирощування орхідей в домашніх умовах» (керівник ПРУНЬ Л.М.); 

ШЕРСТЮК Олександру, ученицю 6-Б класу Клесівської загальноосвітньої школи-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Біостимулятори-вимога сучасності» (керівник                  ЦАРУК Н.М.);

БУРМАКУ Дмитра, учня 5-А класу Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний  заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської селищної ради, з роботою «Умови проростання насіння» (керівник ДЕНИСОВЕЦЬ В.М.);

МІСЮРУ Євгенія, учня 6 класу  Кам’янського навчально-виховного закладу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської селищної ради з роботою «Вирощування помідорів» (керівник ДЕНИСОВЕЦЬ В.М.);

ФІЛОНЧУК Іванну, ученицю 5-В класу Сарненського ліцею №4 Сарненської міської ради, з роботою «Мікрозелень – тренд чи корисна знахідка для людини» (керівник МОРОЗЮК О.Є.);

ШМАЛЮХА Вадима, учня 4-В класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Мікрозелень-вітаміни на підвіконні» (керівник ШМАЛЮХ І.П.);

КИЧАНА  Артура, учня 5-А класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району «Дослідження врожайності картоплі в залежності від типу грунту і методу посадки на території села Зносичі» (керівник ДОРОШКО С.В.);

ПАСЮКА Артема, учня 5 класу Великоомелянського  ліцею Великоомелянської сільської ради Рівненського району, з роботою  «Вирощування фінікової пальми з кісточки» (керівник ПОЛІЩУК О.О.);

ОВСЮКА Данила, учня 6-Б класу Вараської міської гімназії Вараської міської ради, з роботою «Дослідження умов проростання мікрозелені» (керівник ЗАСЯДЬКО Л.С.);

КУПТІЯ Ярослава, вихованця гуртка «Юні квітникарі» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, з роботою «Вплив народних методів живлення на ріст і розвиток росли» (керівник РЕШЕТИЦЬКА Г.П.);

КУХАРЧУК Кароліну, ученицю 6 класу Горбаківського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району, з роботою «Дослідження умов проростання мікрогріну»;

 

 

в номінації «Тваринний світ»:

АБРАМЧУКА Дениса, учня 3 класу Квітневського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району, з роботою «Тваринний світ крізь призму енциклопедій» (керівник РОМАНОВСЬКА В.І.);

МАСОВЕЦЬ Владиславу, ученицю 5 класу Сновидовицького ліцею Рокитнівської селищної ради, з роботою «Ігрова поведінка британської довгошерстної кішки» (керівник КОРНЕЙЧУК М.В.);

БУХАЛО Катерину, ученицю 6 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Короїд календаря немає» (керівник КОТОК О.В.);

АРТЮШКА Анатолія, учня 3-Г класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району з роботою «Кури-свійські птахи. Чому вони їдять камінці? Вплив пінопласту на організм курки» (керівник КОРІНЕЦЬ О.І.);

КОТОК Евеліну, ученицю 3-г класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Хто такі їжаки? Чим вони харчуються?» (керівник КОРІНЕЦЬ О.І.);

ЛАЗАРЧУК Олександру, ученицю 4-Б класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Дослідження збільшення ваги у кролів різних порід» (керівник ПРУНЬ Л.Й.);

ПРУНЬ Олесю, ученицю 4-Б класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Дослідження методу вироблення умовних рефлексів у собак» (керівник МИСЬКО Н.Г.);

ВОЙТКА Тимофія,учня 4 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Особливості розведення Лівенських ситцевих курей в умовах домашнього господарства» (керівник ЦАРУК Н.М.);

ГАМЗУ Юлію, ученицю 4 класу Орлівської початкової школи Сарненської міської ради, з роботою «Равлик Ахатина - ідеальна домашня тварина» (керівник КЛОЧКО Ю.В.);

МАРКЕЛЮК Соломію, ученицю 6-А класу Вараського ліцею №1 Вараської міської ради, з роботою «Дослідження проблеми безпритульних собак та шляхів їх вирішення» (керівник КИЛЮХ Н.І.);

 ХОМИЧ Софію, ученицю 4-А класу Вараського ліцею №1 Вараської міської ради, з роботою «Рибки з мого акваріума» (керівник СЕРГІЙЧУК Т.П.);

          

  в номінації «Охорона здоров’я»:

ПОЧТАР Дарину, ученицю 6 класу Бугринського навчально-виховного комплексу: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа                     І-ІІ ступенів - агротехнічний ліцей Бугринської сільської ради Рівненського району, з роботою «Дослідження різних видів меду та виявлення домішок у неякісних сортах» (керівник БІЛИК Н.В.);

ТАРАСОВУ Тетяну, ученицю 5-Б класу навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2- дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької міської ради, роботою «Дослідження лікарських рослин рідного краю» (керівник МАКСИМЧУК Т.С.);

ЛЕВКІВСЬКУ Вікторію, ученицю 4 класу Володимирецького районного колегіуму Володимирецької селищної ради, з роботою «Дослідження лікарських рослин» (керівник КІБІШ Л.У.);

ЛУЩИК Вікторію, ученицю 5 класу Заслуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубровицької міської ради, з роботою «Дослідження впливу йододифіциту на організм підлітків» (керівник БРУЯКА Т.В.);

ТРИЩУКА АНДРІЯ, учня 5 класу Клесівської загальноосвітньої школи   І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Дослідження залежності прояву симптомів СОVID-19 на перебіг хвороби» (керівник ПРУНЬ Л.Й.);

ВАКУЛКО Олену, ученицю 3 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Дослідження лікарських рослин» (керівник БОРОТЮК А.В.);

ПАЦУК Анастасію, ученицю 5-В класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Секрети зубної пасти» (керівник КІЩЕНКО Л.В.);

ЦАРУКА Арсенія, учня 4 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Дослідження харчових та лікувальних властивостей грибів» (керівник ТИМОЩУК Н.П.);

СУПРУНОВУ Софію, ученицю 5 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Визначення якості шоколаду та вплив на організм людини» (керівник ШЕВНЯ Л.В.);

АВРАМИШИН ЄВУ, ученицю 5-А класу Сарненського ліцею №5 Сарненської міської ради, з роботою «Вплив крейди на здоров’я школярів та вчителів» (керівник КОПИЩИК В.В.);

САНЖАРЕВСЬКОГО Дмитра, учня 4-А класу Сарненського ліцею №1 ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА Сарненської міської ради, з роботою «Як вберегти себе від короновірусу» (керівник ДОРОШКО Г.А.);

БУЛДУ Софію, ученицю 4-Г класу Сарненського ліцею №1  ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА Сарненської міської ради, з роботою «Вплив ваги шкільного рюкзака на здоров’я дитини» (керівник КОЛЯДКО О.В.);

ВІЩИК Христину, ученицю 4-Б класу Сарненського ліцею №1 ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА Сарненської міської ради, з роботою «Смачна поживна альтернатива» (керівник СИМОНЧУК І.В.);

КЛИМЦЯ Дениса, учня 4 класу Сарнеської гімназії Сарненської міської ради, з роботою «Сухарики-хрусткий смаколик чи шкідлива їжа?» (керівник ТИШКОВЕЦЬ В.В.);

ТКАЧУКА Романа, учня 5-Б класу Сарненського ліцею №3 Сарненської міської ради, «Знайомий незнайомець-кріп» (керівник ТРЕТЯК Р.Ф.);

 БУГАРСЬКУ Анастасію ученицю 5 класу Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району, з роботою «Серветки вологі: чи будемо здорові?» (керівник МІСЬКО Н.В.);

МИЧКУ Евеліну, ученицю 5 класу Немовицької загальноосвтньої школи І-ІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Склад лікарських препаратів та вплив на організм людини» (керівник ВАКУЛКО Ю.М.);

ПУПКО Ольгу, ученицю 5 класу Немовицької загальноосвтньої школи І-ІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Маленькі хитрощі краси (натуральні маски для волосся)» (керівник  КРАТ Л.В.);

ВОЗНЮКА Юрія, чуня 6-А класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району, з роботою «Дослідження лікарських рослин» (керівник  ПРИМАК Л.В.);

МАРИНИЧА Володимира, учня 5-В класу Березівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської селищної ради, з роботою «Вплив зубної пасти на стан зубів» (керівник НАУМОВИЧ Н.В.);

ГАВРИЛОВУ Єлизавету, ученицю 6-Г класу Вараської гімназії асоційованої школи ЮНЕСКО Вараської міської ради, з роботою «Філінотерапія» (керівник КОНДРАТЮК С.В.);

ДЕМЧУК Софію, ученицю 5 класу Вараського ліцею №3 Вараської міської ради, з роботою «Виготовлення та дослідження властивостей яблучного оцту» (керівник КУРАКО Н.Л.);

ТАРАСЮК-МАКАЛЮК Анастасію, ученицю 5 класу Вараського ліцею №2 Вараської міської ради, з роботою «Вплив домашніх котів на самопочуття та емоційний стан людей» (керівник СЕРНЮК Л.В.);

ФЕДЧУКА Арсенія, учня 4-Б класу Вараського ліцею №2 Вараської міської ради, з роботою «Робот-антивірус» (керівник ГРИШКАНИЧ В.С).

 

2.          Провести з 20 по 23 квітня 2021 року ІІ тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник».

 

3.         Затвердити склад організаційного комітету ІІ туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», що додається.

 

4.         Затвердити склад журі ІІ туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», що додається.

 

5.         Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор Станції юних натуралістів                               Володимир ВОРОБЕЙ

                                                                          

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           наказ комунального закладу

                                                                           «Станція юних натуралістів»

                                                                           Рівненської обласної ради

                                                       19.03.2021   №23 

 

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ

І туру обласного етапу Всеукраїнського

конкурсу експериментально-дослідницьких

робіт із природознавства «Юний дослідник»

 

 

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові

Посада

1.

ГАЙДАЧЕНКО Людмила Павлівна

заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

2.

ВЛАСЮК Інна Миколаївна

методист комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

3.

МОРОЗ Євдокія Павлівна

методист комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

 

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                               Володимир ВОРОБЕЙ

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           наказ комунального закладу

                                                                           «Станція юних натуралістів»

                                                                           Рівненської обласної ради

                                                       19.03.2021   №23 

 

 

СКЛАД ЖУРІ

І туру обласного етапу Всеукраїнського

конкурсу експериментально-дослідницьких

робіт із природознавства «Юний дослідник»

 

 

№ з/п

Прізвище, мя,

по батькові

Посада

1.

РОВКАЧ Ангеліна

головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної,

позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації, голова журі                                                           

2.

ВОРОБЕЙ Володимир

директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

3.

ГАЙДАЧЕНКО Людмила

заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної  ради, член журі

4.

ВЛАСЮК Інна

методист комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

5.

МОРОЗ Євдокія

методист комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

6.

БОБРОВСЬКА Валентина

завідувач відділу біології та валеології комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

7.

КАТЮХА Валентина

завідувач відділу екології та ландшафтного дизайну комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

8.

ДУЖУК Сніжана

завідувач методичним відділом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

9.

ВЛАСИК Алла

завідувач відділу біології та валеології комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                               Володимир ВОРОБЕЙ