1 2 3 4

Про підсумки І (відбіркового) туру та проведення ІІ туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

29 березня 2021 - Администратор

 У К Р А Ї Н А

Управління освіти Інауки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ



Н А К А З

 

24.03. 2021

м. Рівне            

       № 29                              

 

Про підсумки І (відбіркового) туру

тапроведення ІІ туру обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу винахідницьких

і раціоналізаторських проєктів

еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

 

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 23.07.2018 № 483, Плану проведення обласних заходів із дітьми та   учнівською   молоддю у   2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 19.01.2021 року № 08 підбито підсумки участі учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти в І (відбірковому) турі обласного етапуВсеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років),

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

 

НАКАЗУЮ: 

 

1. Визнати переможцями І (відбіркового) туру обласногоетапуВсеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років):

в номінації «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія»:

САВЧУКА Богдана, учня 7 класу Квітневського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району, з роботою «Річки Соча, Устя та Іква-сьогодення і майбуття» (керівник РОМАНОВСЬКА В.І.);

ДОБРИДНИК Марію, ученицю 8 класу Квітневського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району, з роботою «Якість молочних продуктів. Сир КОМО завод «Дубномолоко» (керівник РОМАНОВСЬКА В.І.);

НОВАК Єлизавету, ученицю 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, з роботою «Вивчення екологічних груп мохів в екосистемі міста Костопіль» (керівник РЕДКОДУБСЬКА С.М.);

ЖАБЧИК Софію, ученицю 9 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Хвоя сосни звичайної, як джерело аскорбінової кислоти» (керівник Галушко О. Г.);

ГАВРИЛЬЧИК Юлію, ученицю 10 класу Сарненського ліцею №4 Сарненської міської ради, з роботою «Загадкова природа кристалів» (керівник ЗАЄЦЬ С.В.);

БАБІК Олександру, ученицю 8 класу Рафаліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької селищної ради, з роботою «Поширення дерево руйнівних грибів трутовиків на території зони Рафалівського лісництва» (керівник БАБІК В. В.);

ВОРОБЙОВУ Софію, ученицю 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, з роботою «Вивчення заселеності омели білої на урбанізованій території» (керівник РЕДКОДУБСЬКА С.М.);

КИЛЮХА Віктора, учня 8 класу Вараського ліцею №1 Вараської міської ради, з роботою «Екологічна батарейка» (керівник ФЕДОСЮК Л.В.);

НЕСТЕРУК Анну, вихованку Екологічного центру Рівненського Палацу дітей та молоді, з роботою «Дослідження життєвого стану вікового дерева в’яза на Грабнику» (керівник РИСОВА В.Г.);

АНДРУЩАКА Максима, вихованця Екологічного центру Рівненського Палацу дітей та молоді, з роботою «Консортивні зв’язки вікового дерева в’яза листуватого на Грабнику» (керівник РИСКОВА В.Г.);

 

в номінації « Медицина та охорона здоров'я»:

АНІСІМОВУ Ольгу, ученицю 10 класу Великоомелянського ліцею Великоомелянської сільської ради Рівненського району, з роботою «Вплив властивостей жувальної гумки на здоров’я людини» (керівник  КОВАЛЬЧУК Г.І);

ЧУБИК Ірину, ученицю 9 класу Сновидовицького ліцею Рокитнівської селищної ради, з роботою «Вивчення достовірності японської теорії впливу групи крові на темперамент і професійні схильності учнів 9 класу» (керівник КОРНЕЙЧУК М.В.);

ПАНАСЮК Ольгу, ученицю 8 класу Корнинського ліцею імені Романа СВІРЖЕВСЬКОГО Корнинської сільської ради Рівнеського району, з роботою «Вплив компонентів солодких газованих напоїв на тіла живої і неживої природи» (керівник ПАНАЮК Л.І.);

 

в номінації «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво»:

БОБРОВСЬКУ Аліну, ученицю 10 класу Колоденського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району, з роботою «Дослідження біологічної ефективності біологічно безпечних заходів з білокрилкою звичайною при вирощуванні капусти» (керівник МИЧКО І.А.);

МАРТИНЧУК Анну, вихованку гуртка «Я досліджую природу» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, ученицю 9 класу Колоденського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району, з роботою «Вплив біостимуляторів росту на ріст, розвиток і стійкість проти хвороб огірків сорту Амур F-1» (керівник БОБРОВСЬКА В.А.);

ЦАП Христину, ученицю 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, з роботою «Вплив субстрату на ранні етапи вигонки цибулі городньої» (керівник РЕДКОДУБСЬКА С.М.);

УРБАНЮК Наталію, ученицю 9 класу Остківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради, з роботою «Муларди та вплив їх на розвиток екологічних факторів» (керівник КОРНЕЙЧУК М.В.);

КОНДРАТЮК Ірину, ученицю 6-Б класу Вараської гімназії асоційованої школи ЮНЕСКО Вараської міської ради, з роботою «Захист саду і огороду» (керівник КОНДРАТЮК І.);

 

в номінації «Науки про Землю (географія, геологія)»:

ЯШУ Діану, ученицю 9 класу Сарненського ліцею №5 Сарненської міської ради, з роботою «Оцінка режиму зволоження Сарненщини» (керівник ТІТЕЧКО С.Є);

 

в номінації «Інженерні науки»:

АБРАМЧУКА Антона, учня 9 класу Сарненського ліцею №5 Сарненської міської ради, з роботою «Дослідження можливості реєстрації акустичних хвиль від пострілу стрілецької зброї» (керівник ГАЛУШКО О.В.);

ІЛЬЧУК Ірину, ученицю 9-Б класу Рівненської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради, з роботою «Екологічне перетворення сонячної енергії» (керівник ШАРАБУРА О.Г.);

ВАСЕРУКА Романа, учня 8 класу Вараського ліцею №1 Вараської міської ради, з роботою «Теплий будинок» (керівник РИЖА О.В.);  

ВОЙТЮКА Романа, учня 9-А класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради, з роботою «Автомагістральний вітрогенератор з елементом пасивної безпеки» (керівник ШАРАБУРА О.Г.);

 

в номінації «Ботаніка»:

ПРОЦИК Ніну, ученицю 9 класуКостопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, з роботою «Розмноження видів та культиварів ялівців» (керівник РЕДКОДУБСЬКА С.М.);

ГОРАЙЧУК Анну, ученицю 6 класу Кустинського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району, з роботою «Дослідження рослого світу басейну річки Кустинка Рівнеського району Рівненської області» (керівник ФЕСЕНКО С.П.);

КОВАЛЬЧУК Дарину, вихованку гуртка «Юні ботаніки» комунального закладу «Станція юних натуралістів » Рівненської обласної ради, ученицю  8 класу Бронницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Городоцької сілької ради Рівненського району, з роботою «Інтродукція рослини-радіопротектора Кизилу звичайного» (керівник ВЛАСИК А.М.);

МОРОЗОВИЧА Сергія, вихованця Екологічного центру Рівненського Палацу дітей та молоді, з роботою «Нові знахідки червонокнижних рослин на території Рівненської області» (керівник КУРОЧЕНКО І.І.);

 

в номінації «Психологія»

ПАШКО Аполлінарію, ученицю 7-В класу Вараської гімназії Вараської міської ради, з роботою «Мнемотехніка як засіб ефективного запам’ятовування інформації особами з порушеннями інтелектуалного розвитку» (керівник ПАШКО С.Л.);

 

в номінації «Зоологія»

КОТИК Софію, вихованку Екологічного центру Рівненського Палацу дітей та молоді, з роботою «Дослідження зимуючих птахів Нетішинського водосховища та його прибережної частини» (керівник РИСКОВА В.Г.).

 

2. Провести 27-28 квітня 2021 року ІІ тур обласного етапуВсеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) (умови участі будуть надіслані додатково листом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації).

 

3.Затвердити склад організаційного комітетуІІ туру обласного етапуВсеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років),що додається.

 

4.Затвердити склад журіІІ туру обласного етапуВсеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)що додається.

 

5.Затвердити кошторис витрат на проведенняІІ туру обласного етапуВсеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років),що додається.

 

6.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор Станції юних натуралістів                                         Володимир ВОРОБЕЙ

                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           наказ комунального закладу

                                                                           «Станція юних натуралістів»

                                                                           Рівненської обласної ради

                                                                          24.03.2021  № 29

 

 

 

 

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ

ІІ туру обласного етапуВсеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

 

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові

Посада

11.

ГАЙДАЧЕНКО Людмила Павлівна

заступник директораз навчально-виховної роботи комунального закладу «Станціяюнихнатуралістів»Рівненськоїобласної ради

22.

ВЛАСЮК Інна Миколаївна

методист комунального закладу «Станціяюнихнатуралістів»Рівненськоїобласної ради

3.

МОРОЗ Євдокія Павлівна

методист комунального закладу «Станціяюнихнатуралістів»Рівненськоїобласної ради

 

 

Директор Станціїюних натуралістів                Володимир ВОРОБЕЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           наказ комунального закладу

                                                                           «Станція юних натуралістів»

                                                                           Рівненської обласної ради

                                                                          24.03.2021  № 29

 

 

 

СКЛАД ЖУРІ

ІІ туру обласного етапуВсеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

 

№ з/п

Прізвище, _омя, по батькові

Посада

1

РОВКАЧ Ангеліна Василівна

головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної,

позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації, голова журі                                                           

2

ВОРОБЕЙ Володимир Федорович

директор комунального закладу «Станціяюнихнатуралістів»Рівненськоїобласної ради, член журі

3

ГАЙДАЧЕНКО Людмила Павлівна

заступник директораз навчально-виховної роботи комунального закладу «Станціяюнихнатуралістів»Рівненськоїобласної  ради, член журі

4

ВЛАСЮК Інна Миколаївна

методист комунального закладу «Станціяюнихнатуралістів»Рівненськоїобласної ради, член журі

5

МОРОЗ Євдокія Павлівна

методист комунального закладу «Станціяюнихнатуралістів»Рівненськоїобласної ради, член журі

6

БОБРОВСЬКА Валентина Василівна

завідувач відділу біології та валеології комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

7

КАТЮХА Валентина Василівна

завідувач відділу екології та ландшафтного дизайну комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

8

ДУЖУК Сніжана Андріївна

завідувач методичним відділом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

9

ВЛАСИК Алла Миколаївна

завідувач відділу біології та валеології комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, член журі

 

 

 

Директор Станціїюних натуралістів                  Володимир ВОРОБЕЙ