1 2 3 4

Про підсумки І (відбіркового) етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”

29 березня 2019 - Администратор

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

Н А К А З

 

12. 02. 2019

м. Рівне            

                       41

 

Пропідсумки І (відбіркового) етапу обласного

конкурсу експериментально-дослідницьких

робіт із природознавства „Юний дослідник”      

 

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 23.07.2018 № 483, Плану обласних заходів та участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2019 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.01.2019 №08, Положення про проведення обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 10.02.2011 № 53 і зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 21.02.2011 за № 12/975 та наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 12.02.2019 №41 „Про проведення І (відбіркового) етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”, підбито підсумки участі учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти в І (відбірковому) етапі обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”      

 

 

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Визнати переможцями І (відбіркового) етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник” :  

в номінаціїНародознавство, краєзнавство”:

  • Дяченко  Дарину, ученицю 5 класу Рудківського ліцею  Демидівської селищної ради, з роботою „Дослідження народної вишивки своєї місцевості” (керівник Дяченко  Т. Д.);
  • Новак Діану, ученицю 6 класу Маломидської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, з роботою „Тваринний світ в українській народній іграшці”  (керівник Ярошик І.О.);
  • Коваль Анастасію, ученицю 5 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня №3 Рокитнівської районної ради, з роботою „Моя маленька Батьківщина – село Крута Слобода” (керівник Прит Т.П.);
  • Вакулко Аліну, ученицю 5-Б класу  Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою  „Урочище Оболонь у Зносичах” (керівник Вакулко Т.С.);
  • Тверду Анастасію, ученицю 6 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сарненської районної ради, з роботою „Фольклорна скарбниця середнього Полісся” (керівник Павлюк О.В.);
  • Городнюка Володимира, учня 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Лозоплетіння як вид декоративно-прикладного мистецтва”, (керівник Магрело Л.П.);
  • Галушко Ірину, ученицю 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Природа очима душі поета пісняра Петра Мацкова” (керівник Мацкова Л.П.);
  • Касянчик Валерію, ученицю 4-Д класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вараської міської ради, з роботою „З історії рідного краю. Вишивка Північного Полісся” (керівник Неродик Л.К.);
  • Валівоць Дарину, ученицю 4 класу навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня” №1 Вараської міської ради, з роботою „Історія створення фарб” (керівник Маркович В.І.); 

в номінації Рослини навколо нас:

  • Ромашко Катерину, вихованку гуртка „Рослинники”комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю 5-А класу Рівненського навчально-виховного комплексу „Колегіум” Рівненської міської ради, з роботою „Господарсько-біологічна оцінка чорної малини  сорту  Кумберленд та способи розмноження в умовах Рівненського Полісся”(керівник Ромашко Р.Я.); 
  • Вознюк Юлію, ученицю 3 класу  Великожолудського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради, з роботою „Поширення омели  білої  на території Великожолудської сільської ради” (керівник  Парійчук Т.О.);
  • Савич Карину, вихованку гуртка „Світ природи” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, з роботою  „Спостереження за ростом кореневої системи Дифенбахії (Dieffenbachiaamoena) у різних умовах” (керівник Савич Ж. В.);
  • Пехотіна Артема, учня 4 класу опорного загальноосвітнього навчального закладу „Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” №3 Рокитнівської районної ради, з роботою „Вплив стану ґрунту на розвиток садових культур” (керівник Гордійчук Н.І.);
  • Бортник Софію, ученицю 5-А класу Томашгородського навчально-виховного комплексу „Школа І-ІІІ ступенів — ліцей”, з роботою „Особливості вирощування авокадо” (керівник Прит І.В.);
  • Вовчик Валерію ученицю 5 класу Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради, з роботою „Статиця виїмчаста: особливості вирощування” (керівник Вовчик Л.А.);
  • Зарічнюка Андрія, учня 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради, з роботою „Дослідження енергетичного „потенціалу” піраміди” (керівник Шарабура О.Г.);
  • Ігнатюк Анастасію,  вихованку гуртка „Рослинники” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю 5 класу Колоденського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району, з роботою „Дослідження особливостей вирощування та розмноження батату (Ipomoeabatatas)  в умовах Північно-західного лісостепу України” (керівник Бобровська В.А.);
  • Гаврилюк Софію, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, з роботою „Чи можливо збільшити термін зберігання помідорів?” (керівник  СтолярчукТ.О.);
  • Романюк Тетяну, ученицю 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів № 1 Здолбунівської районної ради, з роботою „Аналіз дендрофлористичних насаджень центрального парку м. Здолбунова” (керівник Юрчак О.А.) 

 

в номінації „Охорона здоров’я”:

 

  • Шепель Тетяну, ученицю 5-Б класу Березівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради, з роботою„ Лікувальні властивості лікарських рослин села Березове” (керівник Наумович Н.В.); 
  • Вєтрова Сергія, учня 3 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою  „Дослідження березового соку”(керівник Власюк Т. П.);
  • Леончик Олену, ученицю 3 класу Орлівськоїзагальноосвітньої школи І ступеня Сарненської районної ради, з роботою „Чай пити-сто років жити” (керівник Добриднік О.А.);
  • Токова Ореста, учня 3 класу Сарненського ліцею №2 Сарненської районної ради, з роботою „Світ „невидимок” навколо нас” (керівник Басиста О.П.);
  • Кузнеця Максима, учня 5 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою „Алое -зелений лікар” (керівник Царук Н.М.);
  • Чайковську Дарину, ученицю 5 класу Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою „Харчова цінність пшеничного борошна” (керівник Романовська В.І.);
  • Мельник Кириєну, ученицю 6 класу Дюксинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Н.Ф.Хасевича Дюксинської сільської ради Костопільського району, з роботою „Молоко- цінний харчовий продукт” (керівник Профорук Л.М.);
  • Бугай Софію, ученицю 4 класу Маломидської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, з роботою „Хатні улюбленці – найкращі психотерапевти” (керівник Ступницька М.І.);
  • Тація Марка, учня 3-Б класу Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 — гімназія” Радивилівської міської ради, з роботою „Соціологічне дослідження захворювання на кір місцевого населення” (керівник Кусик Н.П.);
  • Водяного Артура, учня 4-Б класу Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія”, з роботою „Дослідження впливу напою „Соса-cola” на організм людини через його дію на оточуючі предмети” (керівник Куленич Р.В.);
  • Мірко Вікторію, ученицю 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Вплив улюблених напоїв на емаль зубів” (керівник Кузьмич О.В.);
  • Семенюка Артура, учня 5-Б класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради, з роботою „Вплив навушників на слух людини” (керівник Шарабура О.Г.);
  • Столярець Олександру, ученицю 4-А класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Вараської міської ради з роботою „Стрес та його вплив на емоційний і фізичний стан дітей початкових класів” (керівник Романчук Л.В.);
  • Кірченко Анастасію, ученицю 6-А класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради, з роботою „Вегетаріанство: це здорово чи модно?” (керівник Думацька Ю.Л.);
  • Пашко Аполлінарію, ученицю 5-Б класу Вараської гімназії Вараської міської ради, з роботою „Особливий театр: театралізована діяльність як засіб соціалізації дітей з інвалідністю” (керівник Кондратюк С.В.);

 

в номінації „Тваринний світ”:

  • Римського Дениса, учня 3 класу Висоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району, з роботою „Дослідження орнітофауни своєї місцевості” (керівник Хомич О.В.);
  • Гаврилюк Уляну,  вихованку гуртка „Світ природи” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, з роботою  „Схрещування новозеландської білої кролиці та віденського блакитного кроля в домашніх умовах” (керівник Савич Ж. В.);
  • Одарчука Тимофія, учня 3 класу Тинненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступеня Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою „Дослідження життя бджіл та причини їх зникнення на землі” (керівник Омельковець О.І.);
  • Подлєгаєва Марка, учня 5 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради, з роботою „Дослідження та порівняльний аналіз життєдіяльності рудих мурах в природних умовах та формікарії” (керівник Чиж Ж.Г.);
  • Радчука Назарія, учня 6 класу Сарненської спеціалізованої школи розвитку  І  ступеня  №5  Сарненської  районної  ради, з  роботою „Особливості успішної інкубації перепелиних яєць в домашніх умовах” (керівник Радчук О.А.);
  • Водянську Олександру, вихованку гуртка „Юні зоологи” комунальногозакладу  „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю 4 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Рівненської міської ради, з роботою „Вплив температурного режиму та раціону живлення  Червоновухих черепах (Trachemysscripta)  на період спокою (сплячки)”  (керівник Гоменюк К.М.);
  • Ярмольчук Аделіну, члена гуртка „Юні зоологи”комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю 4 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради, з роботою „Збагачення середовища утримання зебрових амадін (Taeniopygiaguttata) у неволі” (керівник Момотюк М.Т.);
  • Хоменюка  Юрія, учня 4-Г класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вараської міської ради, з роботою „Звідки взялися мухи?” керівник (Гайдук М.В.);
  • Райгуцьку Марину, ученицю 3-В класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вараської міської ради,  з роботою „Історія з життя домашніх хвилястих папуг” (керівник Манелюк Н.В.);
  • Овсяницьку Олександру, ученицю 5-Г класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради, з роботою „Вивчення особливостей життєдіяльності африканських молюсків. Равлик Ахатин в домашніх умовах” (керівник Артюх Р.Б.);
  • Кузьмича Максима, учня 6 класу Великоозерянського навчально-виховного комплексу „загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради з роботою „Поширення, біологія та екологія лелеки чорного на території Озерського лісництва” (керівник Кузьмич О.М.);

 в номінації Я і природа: 

 

  • Вєтрову Катерину, ученицю 5 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою „Жива і мертва вода” (керівник Шевня Л.В.);
  • Ткаченка Данила, учня 3 класу Гощанської гімназії Гощанської районної ради, з роботою „Вплив вихлопних газів на рослинність приавтомагістральних смуг” (керівник Сизова З.Ф.);
  • Борсука Антона, учня 4 класу Великожолудського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради,  з роботою „Якість питної води території Великожолудської сільської ради” (керівник Шишка Г.В.);
  • Савчука Богдана, учня 5 класу Квітневської загальноосвітньої школи
  •  І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою „Річка Устя – наше буття. Джерело душі – колиска життя” (керівник Романовська В.І.);
  • Огороднік Яну, ученицю 5-М класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І-ІІІ ступенів-ліцей” Рокитнівської районної ради, з роботою„Ліхеноіндикація як метод біоіндикації стану повітря. Стан атмосфери села Рокитне напричини його забруднення” (керівник Ліхачова І.М.);
  • Самойлик Анастасію, ученицю 5-Б класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, з роботою „Дослідження  пристосувань короїда в природі — „Короїд календаря немає” (Коток О.В.);
  • Веремську Анну, ученицю 6 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Небезпечні метеорологічні явища для автомобільного транспортного руху в Рівненській області” (керівник               Тітечко С.Є.);
  • Могрело Марію, ученицю 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою „Оцінка вітрового режиму Рівненщини” (керівник Тітечко С.Є.);
  • Абрамчука Володимира, учня 4 класу Сарненського навчально-виховного комплексу „Школа-колегіум” імені Т.Г.Шевченка, з роботою „Екоенергія: пошук” (керівник Шапірко А.В.);
  • Філатова Артема, учня 5-А класу Рівненської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів  № 24 Рівненської міської ради, з роботою „Автомобіль майбутнього” (керівник Шарабура О.Г.);
  • Мазуркевича Тараса, учня 5-А класу Ріненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 24 Рівненської міської ради, з роботою „Незвичайні джерела енергії” (керівник Шарабура О.Г.);
  • Прокоповича Максима, учня 3 класу Вараського  навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня” №1 Вараської міської ради, з  роботою „Фарбування квітів” (керівник Царик І.М.);
  • Паламара Станіслава, учня 4-А класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вараської міської ради, з роботою „Питна вода та її вплив на здоров’я людини” (Романчук Л.В.);
  • Кичана Артура, учня 3 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою „Малі річки села Зносичі” (Дорошко С.В.).

 

3. Рекомендувати начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, органам управління освітою об’єднаних територіальних громад області відзначити працівників, які підготували переможців І (відбіркового) етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”.

 

4.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації  Ладюк О.Д.

 

 

Начальник управління                                                            Г. ТАРГОНСЬКИЙ

 

 Наказ у PDF форматі https://drive.google.com/file/d/1KgAcHXwjEEviKtDzq7m72TmEXQ5Qd1o8/view?usp=sharing