1 2 3 4

Про підсумки І (відбіркового) етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник» 2020

31 березня 2020 - Администратор

 

Україна

РІВНЕНСЬКА обласна державна адміністрація

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

 

Н А К А З

 

27 березня 2020 року

Рівне

                       № 85

 

 

Про підсумки І (відбіркового) етапу обласного

конкурсу експериментально-дослідницьких

робіт із природознавства «Юний дослідник»      

 

 

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 23 липня 2018 року  № 483, Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю     у 2020 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 28 грудня 2019 року №536 та Положення про проведення обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт  із природознавства «Юний дослідник», затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 10 лютого 2011 року № 53   і зареєстрованого  в Головному управлінні юстиції у Рівненській області  21 лютого 2011 року за № 12/975, наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 23 січня 2020 року № 09 «Про проведення І (відбіркового) етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник» проведено І (відбірковий) етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник». На підставі рішення журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати переможцями І (відбіркового) етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»:

у номінації «Народознавство, краєзнавство»:

 

ГОЙДУ Дениса, учня 4 класу «Рясницького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району», з роботою «Природа в творчості місцевих художників» (керівник ПАВЛЮК Т.І.);

 

САВЧУКА Юрія, учня 4 класу Квітневської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою «Традиційна обрядовість нашого краю» (керівник РОМАНОВСЬКА В.І.);

 

КОЛОДИЧ Валерію, ученицю 5-Б класу Гільчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Здолбунівської районної ради, з роботою «Колиска-початок життєвої стежини» (керівник КУЛІК І.П);

 

ПАШКЕВИЧ Єву, ученицю 4-В класу Зорянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради, з роботою «Календарні свята та обряди українського народу» (керівник ЗБЕРУН І. М.);

 

БОГДАНЕЦЬ Анну, ученицю 5 класу Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради, з роботою «Чорниця звичайна в національній кухні рідного краю» (керівник ЧУБИК О.В.);

 

РАДЬКО Олександру, ученицю 5 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівської районної ради, з роботою «Традиційна і сучасна українська вишита сорочка за матеріалами села Крута Слобода Рокитнівського району» (керівник ПРИТ Т.П.);

 

МАРИНИЧ Мирославу, ученицю 4 класу Березівського навчально-виховного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської районної ради, з роботою «Дамо планеті шанс на життя. (Із витоків старовинного ремесла у сучасність)» (керівник МАРИНИЧ В.В.);

 

КРАВЧЕНЮ Ірину, ученицю 5-В класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою «Від гривни до гривні. Погляд крізь віки» (керівник МАЦКОВА Л.П.);

 

БОРТНИКА Тимура, учня 5-А класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Сарненської районної ради, з роботою «Не кидайсь хлібом…» (керівник БОРТНИК В.О.);

 

ЛЕОНЧИК Олену, ученицю 4-А класу Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня Сарненської районної ради, з роботою «Таємниці ляльки-мотанки» (керівник ДОБРИДНІК О.А.);

 

АВРАМИШИНУ Уляну, ученицю 4-А класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА Сарненської районної ради, з роботою «Поліський трамвайчик або артерія життя Полісся» (керівник ТОКАРЧУК О.М.);

 

у номінації «Рослини навколо нас»:

 

БОНДАР Валерію, ученицю 3 класу Великожолудського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради, з роботою «Дослідження впливу стимуляторів на укорінення живців кімнатних рослин» (керівник ЯКИМЧУК Л. В.);

 

КОТОВЕЦЬ Дарину, ученицю 5 класу Рясницького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»Бабинської сільської ради Гощанськогорайону, з роботою «Вікові дерева села Рясники» (керівник КОЗАК О.В.); 

 

СКУБУ Уляну, ученицю 5 класу Бичальської філії опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської сільської ради Костопільського району, з роботою «Вплив музики на ріст і розвиток огірків сорту Цезар F-1» (керівник ТАРГОНСЬКА Т.А.);  

 

КОНДРАТОВЕЦЬ Марію, ученицю 4-В класу опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3», з роботою «Вирощування туї західної способом живцювання» (керівник КОНДРАТОВЕЦЬ Н.О.);

 

 ПРИТ Ганну, ученицю 4 класу Осницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рокитнівської районної ради, з роботою «Дослідження впливу яєчної шкарлупи на ріст і розвиток кімнатних рослин» (керівникТЕРЕЩУК І.М.);

 

КИЧАНА Артура, учня 4 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицькоїсільсьської ради Сарненського району, з роботою «Дослідження властивостей картоплі в залежності від типу ґрунту на території села Зносичі » (керівник ДОРОШКО С.В.); 

 

РИЗОВСЬКУ Зоряну, ученицю Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицькоїсільсьської ради Сарненського району, з роботою «Вплив різних видів води на пророщення цибулі» (керівник ШЕВНЯ Л.В.);

 

ШЕРСТЮК Олександру, ученицю 5-Б класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Суперфуд або сила в мініатюрних листочках» (керівник ЦАРУК Н.М.); 

 

ПРИЩЕПУ Анастасію, ученицю 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради, з роботою «Технологія вирощування орхідей» (ШАРАБУРА О.Г.); 

 

ПАНІНУ Вероніку, ученицю 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради, з роботою «Технологія вирощування фіалок»  (ШАРАБУРА О.Г.);

 

   МАРКЕВИЧ Анну, ученицю 4-В класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА Сарненської районної ради,  з роботою «Амарант – культура майбутнього і сьогодення» (керівник ЯНУШКО Т.А.);

 

МИХАЙЛИЦЬКОГО Максима, учня 4-Д класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА Сарненської районної ради,  з роботою «Дослідження ефективності пристроїв автополиву кімнатних рослин» (керівник ЦИЦЮРА С.М.)

 

у номінації «Охорона здоров’я»:

 

ПОЗНЮР Маргариту, ученицю 5 класу Іллінського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради, з роботою «Дослідження різних видів меду та виявлення домішок у неякісних сортах» (керівник БІЛИК Н.В.); 

 

КОВАЛЯ Максима, учня4 класуВисоцької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району, з роботою «Дослідження екологічного середовища житлових будинків села ВисоцькДубровицького району» (керівник КОВАЛЬ А.Д.);

 

НИЖЕГОРОДЦЕВА Миколу, учня 5 класу Зорянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради, з роботою «Серветки вологі: чи будемо здорові?» (керівник МІСЬКО Н.В.);

 

ОВОДЕНКА Павла, учня 5 класу Остківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради, з роботою «Вплив газованих і енергетичних напоїв на шкарлупу яєць» (керівник КОРНЕЙЧУК М. В.);

 

ЛІПАТОВА Владислава, учня 4-Вкласу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «школа І-ІІІ ступенів — ліцей», з роботою «Дослідження зубної пасти та її вплив на стан зубів» (керівник ПРОКОПОВИЧ Л.В.);

 

ХОМИЧ Анастасію, ученицю 5 класу Березівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської районної ради, з роботою «Дослідження впливу домашніх тварин на самопочуття та емоційний стан людини» (керівник КУЛАКЕВИЧ Р.В.);

 

ЮЩИКА Віталія, учня 5 класу Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Пробіотики-міф чи реальність?» (керівник ВАКУЛКО Ю.М.);

ПАНАСЮК Анастасію, ученицю 5 класу Зносицької загальноосвітньої школи Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Природні антибіотики» (керівник ШЕВНЯ Л.В.);

 

ЦАРУКА Арсенія, учня 3 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Дослідження харчових та лікувальних властивостей грибів» (керівник ТИМОЩУК Н.П.);

 

ВЄТРОВА Сергія, учня 4 класу Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Лікувальні властивості сосни звичайної» (керівник ВЛАСЮК Т.П.);

 

ЖУК Олександру, ученицю 6-А класуЧудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, з роботою «Дослідження лікувальних властивостей ефірних масел» (керівник СЕМЕНОВИЧ М.І.);

 

ФІЛОНЧУК Іванну, ученицю 4 класу Орлівської загальноосвітньої школи І ступеняСарненської районної ради, з роботою «Шоколад – улюблені ласощі» (керівник ДОБРИДНІК О.А.);

 

БАКУНЕЦЬ Ольгу, ученицю 4-Б класуСарненського ліцею №2 Сарненської районної ради, з роботою «Мило – формула чистоти і здоров’я» (керівникСЕМЕНОВИЧ М. І.);

 

ПЯСТУ Єлизавету, ученицю 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради, з роботою«Порівняння дії шампунів на волосся» (керівник ШАРАБУРА О.Г.);

 

у номінації «Тваринний світ»:

 

БОРСУКА Антона, учня 5 класу Великожолудського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради, з роботою «Інвазійні види риб села Великий Жолудськ» (керівник СНІТКО Г.Г);

 

ЖУКА Антона, учня 6 класу Горбаківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради, з роботою «Адаптація акваріумних рибок до нового середовища існування» (керівникДАНИЛЮК В. В.);

 

МИХАЙЛИКА Миколу, учня 5 класу Горбаківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради, з роботою «Американський білий метелик – поліфаг» (керівникІВАНЧУК О.В.);

МАРЧУКА Назара, учня 4 класу Гощанської районної гімназії, з роботою «Дослідження поведінки акваріумних рибок та їх впливу на людину» (керівник МАРЧУК О.В.);

 

ЯКОВЕЦЬ Олесю, ученицю 5 класу Великоозерянського навчально-виховного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради, з роботою «Особливості вирощування кролів породи Каліфорнійський в домашніх умовах» (керівник КУЗЬМИЧ О.М.);

 

КУЗЬМИЧА Миколу, учня 6 класу Великоозерянського навчально-виховного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради, з роботою «Поширення, біологія та екологія лелеки чорного на території Озерянського лісництва» (керівникКУЗЬМИЧ О.М );

 

ХЛІБОВИЧА Максима, учня 5-А класу Глиннівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської районної ради, з роботою «Чорний лелека» (керівник КОЛОДИЧ М.В.);

 

ОМЕЛЬКОВЕЦЬ Оксану, ученицю 4 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, з роботою «Дослідження кормової бази джунгарського хом’яка» (керівник ОМЕЛЬКОВЕЦЬ О.І.);

 

 ГАВРИЛЮК Анастасію, ученицю 4-Г класуСарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА Сарненської районної ради, з роботою «Гість із хатинкою на спині» (керівник СВИРИД В. В.);

 

АБРАМЧУК Катерину, ученицю 6-В класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району, з роботою «Дослідження зорової здатності у собак» (керівник ПРУНЬ Л. Й.);

 

КОТИК Софію, вихованку Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, з роботою «Дослідження зимуючих птахів Нетішинського водосховища та його прибережної частини» (керівник РИСКОВА В.Г.);

 

ВЛАСЮК Поліну, вихованку гуртка «Юні зоологи» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, ученицю 4 класу Рівненського навчально-виховного комплексу №12 Рівненської міської ради, з роботою «Молюски – біоіндикатори середовища існування» (керівник МОМОТЮК М.Т.);

у номінації «Я і природа»: 

 

БОНДАР Валерію, ученицю 3 класу Великожолудського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради, з роботою «Дослідження впливу стимуляторів на укорінення живців кімнатних рослин» (керівник ЯКИМЧУК Л.В.);

 

ТКАЧЕНКА Данила, учня 4 класу Гощанської районної гімназії, з роботою «Використання тест-рослин для визначення забруднення ґрунтів викидами АЗС біля смтГоща» (керівник СИЗКОВА З.Ф.);

 

ГАВРИЛОВИЧ Надію, ученицю 5 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради, з роботою «Дослідження різних типів грунтів в селі Бутове» (керівник ДЕЛІДОН Л.В.);

 

ДЯКОВИЧ Марію, ученицю 3 класу Гільчанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Здолбунівської районної ради, з роботою «Устя – маленька річка мого краю» (керівник КУЛІК І.П.);

 

МЕЛЬНИК Анастасію, ученицю 3-В класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради, з роботою «Досліди на визначення якості у відповідності до стану води» (керівник МЕЛЬНИК Ю.В.);

 

РУДКУ Анастасію, ученицю 5 класуМаломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, з роботою «Зимовий букет — альтернатива зрубаній ялинці» (керівник КУЛІНІЧ Ю.О.);

 

ЛОПОШУ Ярослава, учня 5 класу Дюксинської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, з роботою «Екологічні проблеми, пов’язані з утилізацією твердих побутових відходів в сільській місцевості» (керівник ПЕТЛЮК М.Я.);

 

МІСЮРУ Євгенія, учня 5 класу Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської районної ради, з роботою «Дослідження різних типів грунту» (керівник ДЕНИСОВА В.М.);

 

ГРИГОРЧУКА Дмитрія, учня 4 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «школа І-ІІІ ступенів — ліцей», з роботою «Дослідження впливу сміття на екологію навколишнього середовища» (керівник МЕЛЕЩУК О.М.);

 

ПЕХОТІНА Артема, учня 5 класу опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3», з роботою «Вивчення взаємозв’язків між компонентами ландшафту: ліс і вода» (керівник ПЕХОТІН Ю.М.);

 

 МАРИНИЧ Анастасію, ученицю 2-Б класу Дроздинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Рокитнівського району, з роботою «Від екології душі – до чистоти довкілля» (керівник ЛІСОВЕЦЬ Ж.Є.);

 

ХОМИЧА Андрія, учня 4 класу Сарненського ліцею Сарненської районної ради, з роботою «Барометр від предкув» (керівник СЕМЕНОВИЧ М.І.);

 

МОГРЕЛО Марію, ученицю 6 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, з роботою «Мінливість вітрового режиму Сарненщини» (керівник ТІТЕЧКО С.Є.);

 

ЖУК Марту, ученицю 5 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сарненської районної ради, з роботою «Кавун і нітрати: міфи та реальність» (керівник МОРОЗЮК О.Є).

 

2. Директору комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради в установленому порядку унести пропозиції щодо дати проведення ІІ етапу (захисту робіт)конкурсу після завершення карантину.

 

3. Начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення, керівникам територіальних громад забезпечити інформування учасників ІІ етапу (захисту робіт) обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», які стали переможцями І (відбіркового) етапу.

 

4.   Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації     Ольгу ЛАДЮК.

 

В.о. начальника управління                                               Олександр НАБОЧУК