1 2 3 4

Про підсумки обласного фестивалю екологічної творчості молоді «Свіжий вітер»

30 травня 2022 - Администратор

 У К Р А Ї Н А

ДЕПАРТАМЕНТ освіти і науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

Н А К А З

 

30. 05.2022

 

м. Рівне

                № 39

 

Про підсумки

обласного фестивалю

екологічної творчості молоді

«Свіжий вітер»

 

 

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2022 році, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2022 рік, підведено підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному фестивалі екологічної творчості молоді «Свіжий вітер».

 Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

 

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1. Інформацію про підсумки обласного фестивалю екологічної творчості молоді «Свіжий вітер», що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити грамотою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного фестивалю екологічної творчості молоді «Свіжий вітер»

 

у номінації «Екологічна мода»:

 

ДЯКОВА Максима, учня 9 класу Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району (керівник (ПАРХОМЧУК Оксана) (І місце (Гран-прі);

команду «Нескорені» Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівники ГАЛІЙ Світлана, МОЙСЕЙКО Анастасія) (І місце);

команду «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Вараського району (керівник МОМОТЮК Олеся, БІЛАН Олена, КОЗАКЕВИЧ Тетяна) (І місце);

команду «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЮК Сергій) (І місце);

команду «Діти України» Ясногірської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району (керівник  ЦАРУК Інна) (І місце);

команду «Ритм» навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ студентів (ліцей)-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької міської ради Рівненського району (керівники ПИЛИПЧУК Наталія, БУЦА Віта) (І місце);

БРИЧКО Марту, ученицю 2 класу Карпилівського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник МАРТИНЮК Ольга) (І місце);

БРИЧКА Дмитра, БОЮКУ Євгенію, учнів 2 класу Карпилівського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник БРИЧКА Ірина) (І місце);

команду «Ekolife» Томахівської філії Горбаківського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району (керівники ГАЛИЦЯ Алла, САВЧУК Марина) (І місце);

команду «Зорепад мрій» Птицької гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник КРАВЕЦЬ Наталія) (І місце);

команду «Екодес» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ВЄТРОВА Вікторія) (І місце);

команду «Еко-вартові весни» Рафалівського ліцею Вараського району (керівник ВАСЬКОВЕЦЬ Тамара) (ІІ місце);

РУДЕНКО Анастасію, члена команди «CLEVER» Рокитнівського ліцею  № 1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник  ПАХНЮК Валентина) (ІІ місце);

команду «Юні екологи» Коростського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району (керівник КАТЕРИНЧИК Ірина) (ІІ місце);

ПРИМАК Іванну, ученицю 5 класу Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ЄВТУШИНА Ольга) (ІІ місце);

команду «Ековарта» Рокитнівського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник СМИК Олеся) (ІІ місце);

команду «Eco super life» Чемернянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району (керівник КРУПИНСЬКА Юлія) (ІІ місце);

команду «Ековарта» Полицького закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Полицької сільської ради Вараського району (керівник  КУРИН Ольга) (ІІ місце);

команду «Екологічний олімп» Заболотівської гімназії Вараської міської ради Вараського району (керівник САМОЙДЮК Світлана) (ІІІ місце);

команду «Мода майбутнього» Кам’яне-Случанської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району (керівник ЛЕГКОБИТ Оксана) (ІІІ місце);

команду «Екологи» Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МІСЕЧКО Алла) (ІІІ місце);

СТОЯН Яну, ученицю 10 класу Роменківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» (керівник МЯЛИК Катерина) (ІІІ місце);

команду «Діти весни» Володимирецького закладу освіти № 1 Володимирецької селищної ради Вараського району (керівник  ОНУФРІЙЧУК Марина) ( ІІІ місце);

 

 

у номінації «Екологічній театр»:

 

команду «Шанс» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Вараського району (керівник РОМАНЧУК Світлана) (І місце);

команду «Екодес» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ВЄТРОВА Вікторія) (І місце);

команду драматичного гуртка «Гроно калинове» Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник ГАЛІЙ Світлана) (І місце);

команду «Лісовий патруль» Чабельської гімназії Вирівської сільської ради (керівник КОВАЛЬЧУК Євгенія) (І місце);

вихованців гуртка «Пагінець» Клесівської гімназії Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ЦАРУК Наталія ) (І місце);

команду «Екосіті» Дубенського ліцею № 8 Дубенської міської ради Дубенського району (керівник МАКСИМЧУК Мирослава) (І місце);

команду «ЕКОС» Рафалівського ліцею Рафалівської селищної ради Вараського району (керівник СТАДНИК Раїса) (І місце);

команду «Юні екологи» Довгалівського ліцею Крупецької сільської ради Дубенського району (керівник ЧУБАЙ Світлана) (ІІ місце);

вихованців гуртка «Юні генетики-селекціонери» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, що працює на базі Великожолудського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецької селищної ради Вараського району (керівник СНІТКО Галина ) (ІІ місце);

команду «Мельпомена» Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради Дубенського району (керівник АДАМЧУК Любов) (ІІ місце);

команду «Еколог» Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МІСЕЧКО Алла) (ІІ місце);

команду «CLEVER» Рокитнівського ліцею № 1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник ПАХНЮК Валентина) (ІІІ місце);

команду «Art school» опорного закладу «Люхчанський ліцей» Сарненської міської ради Сарненського району (керівник ЗАЙЦЕВА Юлія) (ІІІ місце);

команду «Вартові мрій» Заболотівської гімназії Вараської міської ради Вараського району (керівник БЕДИК Ганна) (ІІІ місце);

команду «Fresh wind» Вербського ліцею Демидівської селищної ради Рівненського району (керівник ПОЛЬОВА Катерина) (ІІІ місце);

команду «Вартові майбутнього» Кам’яне–Случанської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району (керівник ЛЕГКОБИТ Оксана) (ІІІ місце).

 

 

 

4. Контроль за виконанням наказу  залишаю за собою.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                 Володимир ВОРОБЕЙ 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                           Додаток

до наказу комунального закладу

 «Станція юних натуралістів» 

                                                               Рівненської обласної ради

                                                      від  30.05.2022 № 39

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про результати обласного фестивалю

екологічної творчості молоді «Свіжий вітер»

 

26-27 травня 2022 року комунальним закладом «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проведено обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер» у дистанційному форматі відповідно до військового стану в Україні. Конкурс сприяв формуванню екологічної культури молоді, залученню дітей та підлітків до природоохоронного руху, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

У конкурсі взяло участь 39 колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад Рівненської області. Окремі команди виступали у двох номінаціях. У зв’язку з війною в Україні деякі учасники представили сольні виступи.

Команди-учасники підготували виступи із відкритим доступом на каналі Youtube - відеоролики, у яких висвітили екологічні проблеми сучасного світу.

Конкурсні виступи відповідали тематиці конкурсу, були актуальними, висвітлювали різнопланові аспекти здоров’язберігаючих технологій, екології, теми війни в Україні та її наслідки для людства, відзначалися високою виконавською майстерністю та оригінальністю.

Програма фестивалю передбачала виступи за двома номінаціями: «Екологічна мода» та «Екологічний театр».

У номінації «Екологічна мода» 23 команди юних екологів представили колекції одягу, зачісок та візажу, створені з використанням природних матеріалів та матеріалів  вторинного  використання, 10 з яких здобули І місце. Покази супроводжувались описами моделей.

Виступи учасників у номінації «Екологічний театр» засобами театрального мистецтва привертали увагу глядачів до постановки та розв’язання екологічних проблем рідного краю. Було представлено 16 вистав на тему «Екологічна варта власного майбутнього», 7 з яких здобули І місце. Учасники фестивалю висвітили екологічні проблеми Рівненської області, розкрили проблему війни в Україні та закликали до миру, збереження здоров’я та довкілля. У костюмах акторів використовувалась національна символіка, звучали заклики до єдності представників різних регіонів для вирішення екологічних проблем та проблеми війни в Україні.

Виступи екотеатрів та театрів екологічної моди спонукали глядачів замислитись над питаннями миру та єдності, захисту людства від шкідливого впливу сучасних технологій виробництва, які знищують природне середовище та руйнують здоров’я людей на Планеті.  

 

Директор Станції юних натуралістів                       Володимир ВОРОБЕЙ