1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Мій голос віддаю на захист природи”

5 липня 2019 - Администратор

У К Р А Ї Н А


Управління освіти І науки облдержадміністрації

 

 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

 

 РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

  Н А К А З

 
 

 

01.07.2019                                                                                         

 

м. Рівне

 

                                № 36

 

Про підсумки обласного етапу 

Всеукраїнського конкурсу

„Мій голос віддаю на захист природи”

 

Відповідно до плануроботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2019 рік, підбито підсумки участі школярів, учнівської молоді та педагогів в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу „Мій голос віддаю на захист природи”.

Виходячи із зазначеного та згідно із рішенням журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Мій голос віддаю на захист природи”, що додається, взяти до уваги.

2. Нагородити дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Мій голос віддаю на захист природи”

 

 

у номінації „ЕкоПлакат на тему „Збережемо озоновий шар”:

  • Кардаш Марію, ученицю Березнівськогонавчально-виховного комплексу „Економіко-гуманітарний ліцей загальноосвітня школа I-IIступенів” Березнівської районної ради;
  • Чупринську Наталію, ученицю 10 класу опорного закладу „Котівський ліцей” Рівненської районної ради;
  • МихальчукАнну, ученицю 9 класу опорного закладу „Котівський ліцей” Рівненської районної ради;
  • Федчука Назара, учня 8 класу Бочаницької навчально-виховного комплексу „Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” Гощанськогї районної ради;
  • Пишнюка Богдана, вихованця комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;
  • Прозапас Ілону, ученицю 6 класу Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради;
  • Скаковець Софію, вихованку гуртка „Світ мистецтва” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради;
  • Смик Марію, ученицю 10 класу Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради;
  • Борейчук Софію, вихованку гуртка „Чарівний олівець” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;
  • Броковицьку Дарину, ученицю 6 класу Зорянського навчально-виховного комплексу „школа-гімназія” Рівненської районної ради; 

у номінації „Малюнок на тему „Мої дії на захист довкілля”:

  • Скрипчука Євгенія, учня 6 класу Івачківського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад”Здолбунівської районної ради;
  • Мартовицьку Єлизавету вихованку гуртка „Юні друзі природи” комунального закладу „Районний Будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради;
  • Трохимчука Богдана, вихованця гуртка „Юний столяр” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради;
  • Чекера Василя, вихованця комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;
  • Марчука Тимофія, вихованця комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;
  • Шомко Марію, ученицю 9 класу Квисилівського навчально-виховного комплексу „школа-ліцей” Рівненської районної ради;
  • Гузюк Уляну, вихованку гуртка „Чарівний олівець” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;
  • Алексійчук Аллу, вихованку гуртка „Розмай” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;
  • Драпезу Василя, учня 2 класу Туменського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради;
  • Борисовець Соломію, ученицю 5 класу Більської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради;

у номінації „Урок екології, біології, фізики, географії, літератури та інших навчальних предметів на тему „Руйнування озонового шару: вплив на довкілля”:

  • Прокопчук Марію Теофілівну, вчителя біології та хімії Бочаницького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної ради (урок біології у 7 класі „Збережемо озоновий шар планети”);
  • Зайко Марину Юріївну, керівника гуртків „Літературне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості Варашської міської ради (урок екології „Руйнування озонового шару: вплив на довкілля”);
  • Мисюкевич  Галину Володимирівну, вчителя української мови  та літератури Масевицької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (урок української мови „Однорідні члени речення. Розділові знаки між однорідними членами”);
  • Лящук Наталію Іванівну, вчителя біології та екології Масевицької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (урок екології у 10-11 класі);
  • Легку Аллу Віталіївну, вчителя біології та екології комунального закладу „Миляцький навчально-виховний комплекс „Загальносвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Миляцької сільської ради Дубровицького району (урок екології „Руйнування озонового шару: вплив на довкілля”);
  • Костюкевич Катерину Василівну, вчителя Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Сарненської районної ради (урок фізики „Фізика і проблеми безпеки життєдіяльності людини”);
  • Цимбалюк Ольгу Богданівну, вчителя біології Березнівського навчально-виховного комплексу „Економіко-гуманітарний ліцей загальноосвітня школа    I-IIступенів” Березнівської районної ради (урок „Зміни природи, що виникають внаслідок природних чинників і діяльності людини. Міні-проект Будь природі другом!”);

у номінації „Позакласний захід екологічної спрямованості за темою „Зміни клімату та збереження озонового шару”:

  • Кравченю Оксану Володимирівну, вчителя початкових класів Масевицької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради („Зміни клімату та збереження озонового шару”);
  • Кондратюк Валентину Анатоліївну, керівника гуртка еколого-натуралістичного напрямку комунального закладу „Районний Будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради („Зміна клімату та збереження озонового шару”);
  • Федчук Тетяну Іванівну, вчителя зарубіжної літератури Бочаницького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної ради ( „Земля – мій дім, а я – господар у нім”);
  • Тишковець Вікторію Віталіївну, вчителя Сарненської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів №6 Сарненської районної ради („Збереження озонового шару”);
  • Охмака Володимира Михайловича, вчителя української мови та літератури комунального закладу „Миляцький навчально-виховний комплекс „Загальносвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Миляцької сільської ради Дубровицького району („Зміни клімату та збереження озонового шару”);

у номінації „Екологічні тренінги на тему: „Поводження з озоноруйнівними речовинами в побуті: зменшення шкоди”:

  •  Трохимчук Олесю Василівну, практичного психолога Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (тренінг „Поводження з озоноруйнівними речовинами в побуті: зменшення шкоди”);
  • Князь Юлію Богданівну, вчителя комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”  Бабинської сільської  ради  Гощанського району (тренінг „Поводження з озоноруйнівними речовинами в побуті: зменшення шкоди”);

 

у номінації  „Екологічні казки”:

  • Молчанович Лесю, ученицю 5 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Сарненської районної ради (казка „Сльози лісу”);
  • Кузнець Олену, ученицю 6 касу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Сарненської районної ради (казка „Квітка надії”);
  • Берташ Наталію, ученицю 10 класу Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (казка „Рита”);
  • Федорук Анастасію, вихованку гуртка „Екотеатр” комунального закладу „Районний Будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради (казка „Подорож в майбутнє”);
  • Карачун Дарину, ученицю 5 класу Малосадівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубенської районної ради  (казка „Довозора”);
  • Цуцман Анастасію, ученицю 4 класу Масевицької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (казка „Зберігаючи воду, зберігаємо житя”);
  • Войтович Ольгу, ученицю 9 класу Дорогобузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради (казка „Подорож кульбабки світом природи”);
  • Шевчук Марію, ученицю 10 класу Бочаницького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної ради (казка „Пригодина лісовій галявині”);
  • Декера Артема, учня 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (казка „Вітер ти його помилки”);
  • Філончук Іванну, ученицю 3 класу Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня Сарненської районної ради  (казка „Як захворіла Земля”);

у номінації „Оповідання на тему: „Руйнування та збереження  озонового шару”:

  •  Люмах Яну, ученицю 9 класу Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (оповідання „Руйнування озонового шару ”);
  • Бриж Олександра, учня 7 класу Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (оповідання „Сергійкова потреба”);

 у номінації „Відеоролик  на тему: „Що яроблюдля збереження довкілля в Україні”:

  • Козаченко Ірину, виховану гуртка „Лідер” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради;
  • Кибукевич Анну, виховану гуртка „Лідер” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради;
  • Рудник Марію, ученицю 10 класу Вараської гімназії Вараської міської ради;
  • Шевчук Олену, ученицю 11 класу Зорянського навчально-виховного комплексу „школа-гімназія” Рівненської районної ради;
  • Левік Вікторію, ученицю 11 класу Зорянського навчально-виховного комплексу „школа-гімназія” Рівненської районної ради;
  • Гайдука Артема, учня 6 класу Березнівськогонавчально-виховного комплексу „Економіко-гуманітарний ліцей загальноосвітня школа I-IIступенів” Березнівської районної ради;
  • Жигадла Миколу, вихованця комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;
  • вихованців гуртка „Юні охоронці природи” П’ятигірської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради;
  • Романчук Світлану Володимирівну, культорганізатора Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради.

 

2. Роботи переможців обласного етапу  направити на Всеукраїнський конкурс „Мій голос віддаю на захист природи”.

 

 

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. директора Станції юних натуралістів                                 Л. ГАЙДАЧЕНКО