1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”

23 квітня 2019 - Администратор

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

19.04. 2019

 

м. Рівне

 

№ 24

 

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

з квітникарства та ландшафтного дизайну

„Квітуча Україна”

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2019 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 21 січня 2019 року № 08, Плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2019 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну„Квітуча Україна”.

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

        

н а к а з у ю:

 

1. Інформацію про результати обласного етапу Всеукраїнськогоконкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”,що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити дипломомкомунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної    ради    переможців    обласного    етапу конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”:

  • Габора Станіслава, Гоменюка Станіслава, Єфремову Вероніку, Бунь Оксану, членів гуртка „Екологічний дизайн”  комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, учнів 6 класуРівненського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа” №26 Рівненської міської ради (керівник Дужук Сніжана Андріївна, керівник гуртків);
  • Лічного Михайла, Войцещука Вячеслава, Мазур Вікторію, Євсікову Мар’яну, членів гуртка„Юні квітникарі”Семидубського ліцею Дубенської районної ради (керівник Радчук Ольга Ростиславівна, вчитель екології і біології).

3. Надати подяку комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради за участь в обласному етапі конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”:

Горбатюк Діані, Горбатюк Яні, Попчуку Андрію, Петрушину Богдану, учням навчально-виховного комплексу „Почапківська загальноосвітня школа   І-ІІ ступенів - дитячий садок” Острозької районної ради (керівник Ткачук Алла Іванівна, вчитель географії).

 4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. директораСтанції юних натуралістів              Л.ГАЙДАЧЕНКО

 

 

 


Додаток

до наказу комунального закладу

„Станція юних натуралістів”

Рівненської обласної ради  

     від19. 04. 2019  № 24    

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 про результати обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”

 

Проведення  Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна” сприяє формуванню екологічної культури особистості, залученню учнівської молоді до роботи з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій закладів освіти.

На обласний етап конкурсу було представлено  роботи учнів закладів загальної середньої освітиДубенського, Острозького районів та комунального закладу„Станціяюнихнатуралістів” Рівненськоїобласної ради.

Проект „Пташиний рай” Габора Станіслава, Гоменюк Станіслава, Єфремової Вероніки, Бунь Оксани, членів гуртка „Екологічний дизайн”  комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, учнів 6 класу Рівненського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа” №26 Рівненської міської ради (керівник Дужук Сніжана Андріївна, керівник гуртків) – маленький вклад у справу збереження горобців. Чільне місце у проекті займає будиночок, в якому можуть оселитись горобці або синички. Встановлено його на міцних гілках дерев. З цього постаменту звішуються міні-годівнички з лози. Вони стануть у пригоді взимку, а влітку це просто декор. В рамах  розміщена важлива інформація про те, які корми підходять птахам. У центрі знаходиться доріжка, вистелена корою, за формою вона нагадує стовбур дерева.

У проекті використано хвойні дерева, багаторічні трав’янисті рослини та квітучі однорічники. Облямівкою слугує седум, вівсяниця, інші трав’янисті рослини, а також гравійна крихта та кора сосни.

Проект  „Квітуча сукня” Лічного Михайла, Войцещука Вячеслава, Мазур Вікторії, Євсікової Мар’яни, членів гуртка„Юні квітникарі” Семидубського ліцею Дубенської районної ради (керівник Радчук Ольга Ростиславівна, вчитель екології і біології) розроблено з метою упорядкування та озеленення території закладу освіти з урахуванням сучасних методів озеленення. Цінним є те, що проект малобюджетним і передбачає мінімальні витрати на придбання необхідного посадкового матеріалу. 

 

 

В.о. директора Станції юних натуралістів                                           Л.ГАЙДАЧЕНКО