1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

13 червня 2022 - Администратор

 У К Р А Ї Н А

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

13.06.2022                                                                                         

м. Рівне

                                № 45

 

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу дитячого

малюнка «Зоологічна галерея»



 Відповідно до плану проведення обласних заходів з дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2022 році, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 30.12.2022 р. № 105, плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2022 рік, підведено підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»:

ФЕДОРЧУК Марію, вихованку студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Вараського району (керівник МЕЛЬНИК Аркадій);

КУЧИКА Арсена, вихованця гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Вараського району (керівник ПАВЛУСЬ Богдан);

НЕВМЕРЖИЦЬКУ Анастасію, ученицю 7 класу Томахівської філії Горбаківського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району  (керівник САВЧУК Марина);

БАСИСТУ Катерину, ученицю 7 класу Коростського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району;

ЗАЄЦЬ Анну, ученицю 7 класу Федорівської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району;

МАКСИМІВ Анастасію, вихованку гуртка «Український сувенір» комунального закладу «Степанський будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району;

МИСЕЧКО Дарину, ученицю 7 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МИСЕЧКО Надія);

МИСЕЧКА Дмитра, учня 7 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МИСЕЧКО Надія);

КОЛОДИЧА Павла, учня 7 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МИСЕЧКО Надія);

МІСЕЧКО Аліну, ученицю 8 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МИСЕЧКО Надія);

МЕЛЬНИКОВИЧ Софію, ученицю 8 класу Грушвицького ліцею Великоомелянської сільської ради Рівненського району;

ПАВЛЮК Софію, ученицю 9 класу Грушвицького ліцею Великоомелянської сільської ради Рівненського району;

ВОЗНЮКА Юрія, учня 7 класу Ясногірської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району;

ОЛЕШ Діану та РОМАНЮК Аліну, учениць 8 класу Вараського ліцею № 5 Вараської міської ради Вараського району;

БОРОТЮК Дарину, ученицю 8 класу Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

ОГОРОДНИК Світлану, ученицю 8 класу Рокитнівського ліцею № 2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

СИНОСЮК Дарину та ТОКАРЦЯ Назарія, учнів 7 класу Староносовицької гімназії Тараканівської  сільської ради Дубенського району;

ПРОДОУСА Ярослава, учня 7 класу комунального закладу «Острозький Будинок школяра» Острозької міської ради Рівненського району;

ФІНЧУК Олександру, вихованку образотворчого мистецтва «Розмай» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради Рівненського району (керівник СНІТКО Максим);

КУЧЕРЯВУ Олександру, вихованку образотворчого мистецтва «Розмай» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради Рівненського району (керівник СНІТКО Максим);

ВОРОЩУК Карину, вихованку образотворчого мистецтва «Розмай» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради Рівненського району (керівник СНІТКО Максим);

ЯСЕНЧУК Дарію, вихованку «Юні дизайнери» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради Рівненського району (керівник СНІТКО  Максим);

ШУСТ Вікторію, ученицю 7 класу Підзамчівського ліцею Радивилівської міської ради Дубенського району.

 

3. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за креативність та оригінальність виконаних робіт:

ЖАРАН Анастасію, ученицю 7 класу Зарічненського ліцею № 1 Зарічненської селищної ради Вараського району;

ТАРАСЕВИЧ Дарину, ученицю 8 класу Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району;

КОХАНЕВИЧА Максима,  учня 8 класу Блажівського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

КОЧЕРЕЧКА Станіслава, учня 9 класу Неньковицького ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району;

КОЗАЧОК Наталію, учениці 8 класу Томашгородського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ОНИСЬКЕВИЧ Діану, ученицю 9 класу Томашгородського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ГІС Ірину, ученицю 8 класу Томашгородського ліцею № 2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

КОЗАЧОК Наталію, ученицю 8 класу Томашгородського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ОНИСЬКЕВИЧ Діану, ученицю 9 класу Томашгородського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ТАДЕЄВУ Надію, ученицю 7 класу Ступнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Мізоцької селищної ради Рівненського району;

КОХАНЕВИЧА Максима, учня 8 класу Блажівського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

вихованців гуртка «Чарівний пензлик» Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району;

          САВОНІК Надію, ученицю 7 класу Собіщицького ліцею Вараської міської ради Вараського району;

ХОМИЧ Анастасію, ученицю 8 класу Федорівської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району;

ГУТНИК Софію, ученицю 7 класу, вихованку гуртка художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Вараського району (керівник МІХНЕВИЧ Оксана);

АХАЛАЯ Мір’яна, учня 5 класу комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Клеванської селищної ради Рівненського району;

КОЗЛЕНКО Анастасію, ученицю 7 класу комунального закладу «Молодавська гімназія» Привільненської сільської ради Дубенського району;

ДЕДЕРУ Владислава, учня 9 класу комунального закладу «Молодавська гімназія» Привільненської сільської ради Дубенського району

КОСТЮК Софію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району (керівник НАУМУК Василина);

ШПЕРУНА Дмитра, учня 7 класу Здолбунівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник НЕЧИПОРУК Людмила);

МІСЕЧКО Віталіну, ученицю 7 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МІСЕЧКО Алла);

ЛЕСКОВЕЦЬ Лізу, ученицю 7 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МІСЕЧКО Алла);

МАРИНИЧ Анастасію, ученицю 7 класу Березівської сільської ради Сарненського району;

НАУМОВИЧА Романа, учня 7 класу Березівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району;

КІЯНЕЦЬ Дарину, ученицю 8 класу Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району;

КОНДРАТОВЕЦЬ Марію, ученицю 6 класу опорного закладу «Рокитнівський ліцей №3» Рокитнівської селищної ради Сарнеського району;

НІЖНИК Марію, ученицю 8 класу Грушвицького ліцею Великоомелянської сільської ради Рівненського району;

КОЛОДИЧ Людмилу, ученицю 7 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МАКАРОВЕЦЬ Ніна);

КОЛОДИЧА Володимира, учня 9 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МАКАРОВЕЦЬ Ніна);

КОЛОДИЧА Павла, ученицю 8 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МАКАРОВЕЦЬ Ніна);

ФЕДОРУК Софію, ученицю 8 класу Вараського ліцею № 4 Вараської міської ради Вараського району;

МАРИНИЧА Максима, учня 7 класу Березівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МАРИНИЧ Людмила);

МИЧАК Олександру, ученицю 7 класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району;

 ПАРФЕНЮК Вероніку, ученицю 8 класу навчально-виховного комплексу «Кутянківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Острозької міської ради Рівненського району;

БОРИСОВЕЦЬ Вероніку, ученицю 9 класу Більського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

МИСЮКЕВИЧА Тимофія, учня 7 клас Більського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

МИСЮКЕВИЧ Надію, учня 7 клас Більського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

КИБУКЕВИЧА Кирила, учня 7 клас Більського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ШАПОВАЛ Вікторію, ученицю 9 класу Рокитнівського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

БЕРТАШ Богдану, ученицю 9 класу Рокитнівського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ОГОРОДНІК Яну, ученицю 8 класу Рокитнівського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ЛІХАЧОВА Дмитра, учня 7 класу Рокитнівського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ОГОРОДНІК Яну, ученицю 8 класу Рокитнівського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ПАХНЮК Юлію, ученицю 9 класу Рокитнівського ліцею №2 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ТАРГОНІЯ Владислава, учня 8 класу Берестовецької філії Головицького ліцею Головинської сільської ради Рівненського району;

БОНДАРЯ Назарія, учня 8 класу Красносільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Володимирецької селищної ради Вараського району;

КИБУКЕВИЧ Галину, ученицю 7 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівники БУРМАКА Оксана, КУЛАКЕВИЧ Микола);

ПІДОРВАН Аню, ученицю 7 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівники БУРМАКА Оксана, КУЛАКЕВИЧ Микола);

БУРМАКУ Аліну, ученицю 7 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник БУРМАКА Оксана);

ОВОДЕНКА Павла, учня 7 класу Остківського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник ЯРУТА Марина);

ШИЛО Нелю, ученицю 7 класу Чабельської гімназія Вирівської сільської ради Сарненського району;

ГУБЕНЮ Владислава, учня 7 класу Чемернянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району (керівник КРУПИНСЬКА Юлія);

ВОЗНЮК Діану, ученицю 7 класу Масевицького ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ЦУЦМАН Анастасію, ВОЗНЮК Діану, учениць 7 класу Масевицького ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

РЕШЕТИЛО Марію, ученицю 7 класу Крупецького ліцею Крупецької сільської ради Дубенського району;

СИДОРИШИНУ Анну, ученицю 7 класу Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району;

РУДИШИНА Ореста, учня 7 класу Крупецького ліцею Крупецької сільської ради Дубенського району;

КОЛОДИЧ Людмилу, ученицю 7 класу Познанського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник МАКАРОВЕЦЬ Ніна);

РОМАНЮК Юлію, ученицю 7 класу комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради (керівник БЕЛЬМАС Оксана);

ПОРУЧЕНКА Дмитра, учня 5 класу комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради (керівник КАПУСТА Агата);

КОСІНЧУКА Тимофія, учня 7 класу комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради (керівник КАПУСТА Агата);

НАЛІВКІНУ Анастасію, ученицю 7 класу комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради (керівник КАПУСТА Агата);

ГУРАНЕЦЬ Дарину, ученицю 7 класу Кричильського ліцею  імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району (керівник  РУБЕЛЬ Тетяна);

ДЯЧОК Єлизавету, ученицю 7 класу Кричильського ліцею  імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району (керівник РУБЕЛЬ Тетяна);

ДОБРИДНИК Богдану, ученицю 7 класу Кричильського ліцею  імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району (керівник   РУБЕЛЬ Тетяна);

МУРИНЕЦЬ Анастасію, ученицю 7 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Рівненського району (керівник АНТИНЮК Наталія);

САВЕНКО Альбіну, ученицю 8 класу Немовицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

БОРОВИК Тетяну, ученицю 7 класу Немовицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

ПАРАНИЦЮ Маргариту, ученицю 9 класу Немовицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

МЕЛЕЩУК Каріну, ученицю 9 класу Немовицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

ДУДУ Олександра, учня 9 класу Томашгородської гімназії Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

САМОЙДЮК Оксану, ученицю 7 класу Заболоттівської гімназії Вараської міської ради Вараського району;

СРИБЕРКА Артема, учня 7 класу Заболоттівської гімназії Вараської міської ради Вараського району;

СКІБЧИК Ангеліну, ученицю 7 класу Заболоттівської гімназії Вараської міської ради Вараського району;

СКІБЧИК Світлану, ученицю 8 класу Заболоттівської гімназії Вараської міської ради Вараського району;

КОМАНОВСЬКОГО Олександра, учня 6 класу Могилянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької міської ради Рівненського району;

ТИЩЕНКО Романа, учня 7 класу Могилянівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Острозької міської ради Рівненського району;

ПЕТРУК Анастасії, учениці 8 класу Могилянівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Острозької міської ради Рівненського району;

ЗАДОРОЖНЬОГО Юрія, учня 8 класу навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької міської ради Рівненського району;

КОВАЛЕЦЬ Юлію, ученицю 9 класу Карпилівського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району.

 

4. Відзначити подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за творчий підхід до виконаних робіт:

ПРОЗАПАСА Даниїла, учня 7 класу Тріскинського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району;

КОВАЛЕВИЧ Діану, ученицю 8 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник КАРПОВЕЦЬ Юрій);

ЛЕСКОВЕЦЬ Аліну, ученицю 8 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник КАРПОВЕЦЬ Юрій);

ТИМОШКОВУ Тетяну, ученицю 8 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник КАРПОВЕЦЬ Юрій);

КОВАЛЕВИЧ Діану, ученицю 8 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник КАРПОВЕЦЬ Юрій);

СКАКОВЕЦЬ Аллу, ученицю 8 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник КАРПОВЕЦЬ Юрій);

ТИМОШКОВУ Тетяну, ученицю 8 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник РЯБУЩИЦЬ Галина);

ЛЕСКОВЦЯ Михайла,  учня 7 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник КАРПОВЕЦЬ Тетяна);

КУЛАКЕВИЧ Наталію, ученицю 7 класу Глиннівського ліцею Березівської сільської ради Сарненського району (керівник КАРПОВЕЦЬ Тетяна);

МАШЛАЙ Валентину, ученицю 7 класу Дорогобузької філії Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району;

МАШЛАЙ Валентину, ученицю 7 класу , ученицю 9 класу Дорогобузької філії Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району;

ТОЛОЧИК Марину, ученицю Білівського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району;

КОМАР Анастасію, ученицю 9 класу Одринської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району;

КІЯНЕЦЬ Дарину, ученицю 8 класу Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району;

ПАВЛУШЕНКО Дарину, ученицю 7 класу Біловізького ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

БОЛОТНЮК Дарії, ученицю 7 класу Івачківської гімназії Здовбицької сільської ради Рівненський район (керівник СКРИПЧУК Марина);

ДЕМЧУК Поліну, ученицю 8 класу Івачківської гімназії Здовбицької сільської ради Рівненський район (керівник СКРИПЧУК Марина);

 

5. Матеріали переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» направити на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ, вул. Вишгородська, 19).

 

6. Контроль за виконанням залишаю за собою.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                               Володимир ВОРОБЕЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до наказу комунального закладу

«Станція юних натуралістів»      

Рівненської обласної

від 13.06. 2022  № 45

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

 

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти Вараського, Дубенського, Рівненського та Сарненського районів.

Участь у конкурсі сприяла розвитку образного мислення і емоційної чутливості та розкриття творчих здібностей підростаючого покоління. Вихованці закладів поглибили знання про тваринний світ та вдосконалили свої художні вміння. На конкурс представлено 376 малюнків, виконаних у різних техніках.

Оригінальні художні роботи представили учні Познанського ліцею Березівської сільської ради та Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, вони ознайомили нас із ссавцями різних зоогеографічних областей світу.

Заслуговують на увагу роботи учнів Томахівської філії Горбаківського ліцею Бабинської сільської ради та Грушвицького ліцею Великоомелянської сільської ради Рівненського району. Роботи вирізняються оригінальністю, яскравістю та високим рівнем виконання.

Художні роботи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Вараського району, комунального закладу «Острозький Будинок школяра» Острозької міської ради Рівненського району, комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району та комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради Рівненського району виконані у цікавих різнопланових техніках, відзначаються креативністю творчого почерку.

 

 

 

 Директор Станції юних натуралістів                                                  Володимир ВОРОБЕЙ