1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи»

9 травня 2022 - Администратор

 УКРАЇНА

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

09.05. 2021

м. Рівне

                        № 34

 

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського фестивалю 

«Лірики природи»

 

Відповідно до плану проведення обласних заходів з дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2022 році, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 30.12.2022 р. № 105, плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2022 рік, підведено підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про результати обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи», що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити грамотою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи»:

у номінації: хореографія (соло, дуети, ансамблі) – народний, класичний, естрадний танок, модерн, джаз-модерн, брейк-данс, спортивно-бальні танці):

-   вікова категорія 8-10 років включно:

зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник БУЗДИГАН Наталія) (І місце);

зразковий художній хореографічний колектив «МЕРІ» комунального закладу «Гощанський центр позашкільної освіти» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ЦИМБАЛЮК Алла) (І місце);

хореографічний колектив «Непосиди» Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району (керівник СОРОКА Наталія) (ІІ місце);

-   вікова категорія 11-14 років включно:

хореографічний гурток «Юність» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ФЕДЧУК Віталіна) (І місце);

зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник БУЗДИГАН Наталія) (І місце);

хореографічний колектив «Позитивчики» Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району (керівник СОРОКА Наталія) (ІІ місце);

-   вікова категорія 15-17 років включно:

хореографічний колектив «Мальви» Вітковицького ліцею Березнівської міської ради Рівненського району (керівник ТИХОНЧУК Таміла) (І місце);

хореографічний колектив «Пробудження» Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району (керівник СОРОКА Наталія) (ІІ місце);

КУХАРЕЦЬ Наталію, вихованку гуртка «Юні генетики-селекціонери» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник СНІТКО Галина) (ІІ місце);

 

у номінації: вокал (соло, дуети, тріо, групи) – народний, класичний, естрадний, джазовий спів:

-   вікова категорія 8-10 років включно:

ГОМОНЦЯ Дениса, вихованця зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічної студії «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЮК Сергій) (І місце);

вихованців вокально-хорового гуртка «Співаночка» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ВЄТРОВА Наталія) (І місце);

вихованців зразкового фольклорного гурту «Жайворонок» Здолбунівський центр творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник ДАЦЮК Марина) (І місце);

СМИК Анну, ученицю 4 класу, учасницю зразкового ансамблю народної пісні «Джерельце» Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району (керівник КОНИК Олена) (І місце);

вихованців зразкового ансамблю народної пісні «Джерельце» Зорянської школи мистецтв Зорянської сільської ради Рівненського району (керівник КОНИК Олена) (І місце);

ПИЛИПЧУК Маріанну, вихованку гуртка «Мелодія» опорного закладу «Оженинський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів № 2 -дошкільний навчальний заклад» Острозької міської ради Рівненського району (керівник ДЕРКАЧ Ірина) (І місце);

КАШИНА Тараса, учня 4 класу опорного закладу «Дядьковицький ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненського району (керівник ОЛІЙНИК Юлія) (ІІ місце);

КЛИМЕЦЬ Марію, ученицю 4 класу, вихованку вокального ансамблю «Апельсин» Вараського ліцею № 3 Вараської міської ради Вараського району (керівник РАСПУТНА Дарина) (ІІ місце);

СТРІЛЕЦЬ Христину, ученицю 3 класу Білокриницького ліцею Білокриницької сільської ради Рівненського району (керівник ДУБИК Олександр) (ІІ місце);

МОСКАЛИК Вероніку, УСИК Ліану, учениць Ромейківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Полицької сільської ради Вараського району (керівник МЯЛИК Катерина) (ІІІ місце);

-   вікова категорія 11-14 років включно:

хоровий колектив «Камертон» Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник КУШНІР Ірина) (І місце);

вихованців зразкового ансамблю української пісні «Пролісок» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник ГУК Юлія) (І місце);

вихованців зразкового ансамблю народної пісні «Джерельце» Зорянської школи мистецтв Зорянської сільської ради Рівненського району (керівник КОНИК Олена) (І місце);

УСИК Мирославу, ученицю 6 класу Ромейківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Полицької сільської ради Вараського району (керівник  МЯЛИК Катерина) (І місце);

РАДЧУКА Михайла, КОХАНЕЦЬ Ірину, ТУРКЕВИЧ Емілу, учнів 8 класу, вихованців вокального ансамблю «Гармонія» Великожолудського ліцею Рафалівської селищної ради Вараського району (керівник ТКАЧ Тетяна)  (І місце);

ГОМОНЦЯ Олександра, вихованця зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічної студії «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЮК Сергій) (І місце);

ПИВОВАРЕНКО Владиславу, ученицю 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник ГАЛІЙ Світлана) (ІІ місце);

ПРАВНИК Аліну, ученицю 5 класу опорного закладу «Дядьковицький ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненського району (керівник               ОЛІЙНИК Юлія) (ІІІ місце);

 

- вікова категорія 15-17 років включно:

ЛАЗАРЧУК Софію, вихованку зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічної студії «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЮК Сергій) (І місце);

МОСКАЛИК Марію, ученицю 11 класу Ромейківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Полицької сільської ради Вараського району (керівник МЯЛИК Катерина) (І місце);

СЕМЕНЮК Вікторію, вихованку комунального закладу «Гощанського центру позашкільної освіти» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник МУЗИЧУК Віктор) (І місце);

вихованців вокального ансамблю «Калиновий цвіт» опорного закладу «Демидівський ліцей» Демидівської селищної ради Дубенського району (керівник КАРПЮК Олена) (І місце);

СТОЯЛІВСЬКУ Дарину, вихованку гуртка «Майстерня духовності» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ШЕХТЕР Лілія) (ІІ місце);

 

у номінації: інструментальна музика – народна, класична:

-   вікова категорія 8-10 років включно:

        СЄРКОВУ Яну, ученицю 1 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ЧУМАК Ірина) (І місце);

-   вікова категорія 11-14 років включно:

П’ЯСЕЦЬКОГО Дениса, вихованця гуртка гітарної інструментальної музики Гощанського центру позашкільної освіти Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ГОНЧАРОВ Антон) (І місце);

ГИЛИТЮК Мирославу, ученицю 2 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ЧУМАК Ірина) (І місце);

ЧУМАК Наталію, ученицю 4 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ЧУМАК Ірина) (І місце);

СЄРКОВА Романа, учня 5 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник                    ЧУМАК Ірина) (ІІ місце);

-   вікова категорія 15-17 років включно

ЛОБАСЮК Дарину, ученицю 9 класу, вихованку інструментального гуртка «Piano» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ВЛАСЮК Олеся) (ІІ місце);

ТУРКЕВИЧ Емілу, ученицю 8 класу Великожолудського ліцею Рафалівської селищної ради Вараського району (керівник СНІТКО Галина)      (І місце).

 

3. Надати подяки за педагогічну майстерність та творчий підхід у підготовці переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради:

СОРОЦІ Наталії, керівнику хореографічних колективів «Непосиди», «Пробудження», «Позитивчики» Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району;

ЦИМБАЛЮК Аллі, керівнику зразкового художнього хореографічного колективу «МЕРІ» комунального закладу «Гощанський центр позашкільної освіти» Гощанської селищної ради Рівненського району;

КУШНІР Ірині, керівнику хорового колективу «Камертон» Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ВЕТРОВІЙ Наталії, керівнику вокального хорового гуртка «Співаночка» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

МЯЛИК Катерині, керівнику гуртка «Людина і довкілля» Ромейківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти                       І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Полицької сільської ради Вараського району;

ФЕДЧУК Віталіні, керівнику хореографічного гуртка «Юність» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

ГАВРИЛЮКУ Сергію, керівнику зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічної студії «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району;

КОНИК Олені, керівнику зразкового ансамблю народної пісні «Джерельце» Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району;

ДЕРКАЧ Ірині, керівнику гуртка естрадної пісні ансамблю «МЕЛОДІЯ» навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа                І-ІІІ ступенів №2-дошкільний навчальний заклад» Острозької міської ради Рівненського району;

МУЗИЧУКУ Віктору, керівнику гуртка комунального закладу «Гощанського центру позашкільної освіти» Гощанської селищної ради Рівненського району;

ШЕХТЕР Лілії, завідувачу організаційно-масового відділу, керівнику гуртка «Майстерня духовності» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради;

ГУК Юлії, керівнику зразкового ансамблю української пісні «Пролісок» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району;

ВЛАСЮК Олесі, керівнику інструментального гуртка «Piano» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

ОЛІЙНИК Юлії, вчителю музичного мистецтва опорного закладу «Дядьковицький ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненського району;

СНІТКО Галині, вчителю біології та географії Великожолудського ліцею Рафалівської селищної ради Вараського району, керівнику гуртка «Юні генетики-селекціонери» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради;

ТИХОНЧУК Тамілі, керівнику хореографічного колективу «Мальви» Вітковицького ліцею Березнівської міської ради Рівненського району;

КАРПЮК Олені, вчителю музичного мистецтва, керівнику вокального ансамблю «Калиновий цвіт» опорного закладу «Демидівський ліцей» Демидівської селищної ради Дубенського району;

ГАЛІЙ Світлані, педагогу-організатору Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Здолбунівської міської ради Рівненського району;

РАСПУТНІЙ Дарині, вчителю музичного мистецтва, керівнику вокального ансамблю «Апельсин» Вараського ліцею №3 Вараської міської ради Вараського району;

ДАЦЮК Марині, керівнику зразкового фольклорного гурту «Жайворонок» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району;

ТКАЧ Тетяні, вчителю музичного мистецтва, керівнику гуртка вокального мистецтва «Гармонія» Великожолудського ліцею Рафалівської селищної ради Вараського району;

БУЗДИГАН Наталії, керівнику зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Ритм» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району;

ГОНЧАРОВУ Антону, керівнику гуртка гітарної інструментальної музики Гощанського центру позашкільної освіти Гощанської селищної ради Рівненського району;

ДУБИКУ Олександру, вчителю музичного мистецтва, керівнику гуртка «Дзвіночок» Білокриницького ліцею Білокриницької сільської ради Рівненського району;

ЧУМАК Ірині, викладачу по класу фортепіано комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району.

 

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                  Володимир ВОРОБЕЙ

Додаток

до наказу комунального закладу 

«Станція юних натуралістів»

Рівненської обласної ради

                                                                           09.05.2022 № 34

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про результати обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи»

 

Комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради у квітні-травні 2022 року провів обласний етап (відбірковий) Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи» (далі «Фестиваль») – відкритий мистецький захід, що проводиться з метою підтримки талановитих та обдарованих вихованців творчих учнівських об’єднань закладів позашкільної освіти, забезпечення їх участі у культурно-мистецьких заходах, розвитку творчих здібностей.

Відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні Фестиваль проведено в дистанційному форматі.

У Фестивалі взяли участь учні (вихованці) та учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти 13 об’єднаних територіальних громад Рівненської області у трьох вікових категоріях:

- від 8 до 10 років включно;

- від 11 до 14 років включно;

- від 15 до 17 років включно.

Учасники Фестивалю представили 57 конкурсних виступів до яких долучилися 165 учнів загальної середньої та позашкільної освіти за такими номінаціями: хореографія (соло, дуети, ансамблі ) – народний, класичний, естрадний танок, модерн, джаз-модерн, брейк-данс, спортивно-бальні танці (9 колективів); інструментальна музика – народна, класична (7 учасників); вокал (соло, дуети, тріо, групи) – класичний, народний, естрадний, джазовий спів 23 виступи. (7 вокальних колективи, 13 сольних виступів, 1дует, 1 тріо, 1 квартет).

Учасники виконували по два твори: народний і довільний, творчі номери, які розмістили на каналі Youtube із відкритим доступом.

Хореографічні виступи вирізнялися оригінальністю постановки номера, юні танцюристи володіли культурою сцени, дотримувалися танцювальної техніки, керівники гармонійно підібрали музичний та танцювальний матеріал, прикрашали виступи естетичні костюми.

Юні вокалісти продемонстрували культуру виконання народних та сучасних пісень, володіли навичками вокального мистецтва, чистотою інтонування музичних композицій.

У номінації «інструментальна музика» юні таланти виконали музичні твори вітчизняних та зарубіжних композиторів та подарували глядачам оригінальні яскраві виступи.

Всі твори відповідали назві Фестивалю, тобто пов’язані із природничою та патріотичною тематикою. Декілька учасників фестивалю представили по одній композиції.

 

 

Директор Станція юних натуралістів                                                     Володимир ВОРОБЕЙ