1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

6 травня 2022 - Администратор

 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

 

06.05. 2022

        м. Рівне

                      № 32

                      

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу

з квітникарства та

ландшафтного дизайну

«Квітуча Україна»      

 

Відповідно до плану проведення обласних заходів з дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2022 році, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 30.12.2022 р. № 105, плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2022 рік, підведено підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

         

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», що додається, взяти до уваги.

               

2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»:

команду у складі РУДНІК  Анастасії,  СЕМЕНОВИЧ Анжеліки, СЕРДЮКОВОЇ Дарини, СОРОКИ Ольги, вихованців екологічного гуртка, учнів Сарненської гімназії №3 Сарненської міської ради з проєктом «Від квітучої клумби до квітучої душі» (керівник ЯКУБОВИЧ Аліна);

команду у складі ЖУКА Тимофія, КОМАР Софії, РУДНІК Софії, ШЕПЕЛЬ Артема, вихованців екологічного гуртка, учнів 4-В класу Сарненської гімназії Сарненської міської ради з проєктом «Наші діти – наші квіти» (керівник БОВКУН Олена);

команду у складі РОСТУН Дарини, КОНДРАШОВА Артема, ДОРОШКО Ольги, ЧУБИК Арсена,  членів гуртка «CLEVER», учнів Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району з проєктом  «Куточок щастя» (керівник ПАХНЮК Валентина);

команду у складі ЖУЧЕНІ Софії, КЕДРИЧ Маргарити, БІГУН Сніжани, МІРКОВЕЦЬ Анни, учнів Чемернянської гімназії Сарненської міської ради з проєктом «Україна – квітка на Землі» (керівник КИРИШКО Ольга).

 

3. Надати подяку комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за участь в обласному етапі конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»:

команді у складі ЛИТМАН Марини, ЛОПУГИ Софії, ТІТ Ганни, ТІТ Павлини, вихованців гуртка «Знай, люби, бережи», учнів Сновидовицького ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району  з проєктом «Озеленення території ліцею» (керівник СТАРУХА Оксана);

команді у складі КОМАР Анастасії, ПИТЕЛЬ Іллі, ХАРЕЧКО Анни, Харечко Кирила, вихованців гуртка «Чистюлі», учнів Одринківської гімназії Сарненської міської ради з проєктом «Квітуча Україна починається зі школи»  (керівник КЛИМЕЦЬ Надія);

команді у складі КОСТЮКЕВИЧ Крістіни, КУЗЬМИЧ Марії, КОЛЯДИЧ Наталії, СВИРИДОВИЧ Євгенії, вихованців гуртка «Юні квітникарі», учнів Вежицького ліцею Старосільської сільської ради Сарненського району з проєктом «Ми за Україну» (керівник КОСТЮКЕВИЧ Надія).  

 

4. Надати подяку комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за підготовку команди для участі в обласному етапі конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»:

ЯКУБОВИЧ Аліні, керівнику гуртка Сарненської гімназії №3 Сарненської міської ради;

БОВКУН Олені, керівнику гуртка Сарненської гімназії №3 Сарненської міської ради;

КИРИШКО Ользі, вчителю Чемернянської гімназії Сарненської міської ради;

ПАХНЮК Валентині, вчителю біології Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

СТАРУСІ Оксані, вчителю біології Сновидовицького ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

КЛИМЕЦЬ Надії, педагогу-організатору Одринківської гімназії Сарненської міської ради;

КОСТЮКЕВИЧ Надії, вчителю біології Вежицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району.

 

 

5. Матеріали переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну   «Квітуча Україна» направити на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ, вул. Вишгородська, 19).

 

 6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                      Володимир ВОРОБЕЙ 

 

 

 

                       

 

  Додаток до наказу           

комунального закладу

                                                                       «Станція юних натуралістів»

                                                                        Рівненської обласної ради 

                                                                        від 06. 05. 2022 №    

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про результати обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну

«Квітуча Україна»

 

На обласний етап конкурсу було представлено роботи учнів закладів загальної середньої освіти  Сарненського району.

Проведення Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» сприяє формуванню екологічної культури особистості, залученню учнівської молоді до роботи з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних закладів.

Вихованці екологічного гуртка, учні Сарненської гімназії №3 Сарненської міської ради в проєкті «Від квітучої клумби до квітучої душі» (керівник ЯКУБОВИЧ Аліна) надали використаним предметам нове життя. В якості квіткових горщиків вони використали старі чайники, взуття, парасольку, в які посадили чорнобривці та петунію різних кольорів.

Працюючи над проєктом «Наші діти – наші квіти» учні початкових класів Сарненської гімназії № 3 Сарненської міської ради вирішили зробити сюрприз для дітей класу, які змушені були покинути свої домівки. Цінним є те, що проєкт малобюджетний і передбачає мінімальні витрати на придбання необхідного посадкового матеріалу. Їхній проєкт — це симбіоз кількох форм озеленення, втілений на невеличкій ділянці.

У вихованців  гуртка «CLEVER», учнів Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради Сарненського району виникла ідея створити на території закладу  проєкт «Куточок щастя» (керівник ПАХНЮК Валентина). Їхній куточок повторює форму крапельки дощу. У центрі красується верба плакуча, яка під час розростання нагадуватиме водоспад. В проєкті вихованці використали такі рослини: самшит, ялівець козацький, туї, верес та конвалії.

Садові горщики, сплетені з лози корзини здатні практично моментально прикрасити будь яку клумбу чи територію. Саме цю ідею взяли за основу учні Чемернянської гімназії Сарненської міської ради. В   проєкті «Україна – квітка на Землі» (керівник КИРИШКО Ольга) вони розмістили горщики на різних рівнях, використовуючи при цьому спили дерев та підставки, адже це найдешевший спосіб любуватися квітковими рослинами до осені.

 

 

 

 

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                Володимир ВОРОБЕЙ