1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

20 квітня 2021 - Администратор

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

20.04. 2021

 

м. Рівне

 

                               № 46

 

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

з квітникарства та

ландшафтного дизайну

«Квітуча Україна»      

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 19 січня 2021 року № 08, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2021 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну   «Квітуча Україна».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

         

наказую:

 

1. Інформацію про результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», що додається, взяти до уваги.

               

2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»:

команду у складі ВИХРИК Юлії, КИЛЮК Антоніни, ЛОЙЧИК Андрія, ТКАЧА Іллі, учнів Старорафалівського закладу загальної середньої освіти        І-ІІІ ступенів Вараської міської ради з проєктом «Дитинство» (керівник СЕМЕНЮК Софія);

команду у складі БАТІЄВСЬКОЇ Юлії, СТРІЛЬЧУК Катерини, МУДРИК Софії, МОРОЗЮК Юлії, КІЩУН Діани, членів гуртка «Юні квітникарі» Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району з проєктом «Клумба пам`яті загиблим воїнам АТО Радивилівської ОТГ» (керівники: ВОРОНКО Ірина, ТАНАЩУК Вікторія, БОЙКО Неля);

команду у складі КІБИШ Юлії, КОВАЛИК Лесі, ТОВКАЧ Юлії,  АРТЮШОК Вікторії, членів гуртка «Основи екології» Сарненської гімназії №3 Сарненської міської ради з проєктом  «Зелене подвір’я гімназії — від ідеї до втілення» (керівникЧЕРВУК Лариса).

 

3. Надати подяку комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за участь в обласному етапі конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»:

команді у складі КОВАЛЕЦЬ Дарини,  КОСТЮКЕВИЧ Крістіни, КУЗЬМИЧ Марії, БАЛДИЧА Ярослава, учнів Вежицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району з проєктом «Квітуча Україна» (керівник КОСТЮКЕВИЧ Надія);

команді у складі ФЕДІНОЇ Наталії, ШЕПЕТЬКО Анюти, ГУЗОВАТОЇ Віталіни, БОЙКО Віти, учнів Сопачівського ліцею Вараської міської ради з проєктом «Лісовий затишок» (керівник БІРЮК Лідія).

4. Надати подяку комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за підготовку команди для участі в обласному етапі конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»:

 СЕМЕНЮК Софії, вчителю трудового навчання та інформатики Старорафалівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вараської міської ради;

ВОРОНКО Ірині, вчителю біології Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

ТАНАЩУК Вікторії, вчителю біології Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

БОЙКО Нелі, вчителю біології Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

ЧЕРВУК Ларисі, вчителю біології Сарненської гімназії №3 Сарненської міської ради;

ЯКУБОВИЧ Аліні, керівнику гуртка Сарненської гімназії №3 Сарненської міської ради;

КОСТЮКЕВИЧ Надії, вчителю біології Вежицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району;

 БІРЮК Лідії, вчителю біології та екології Сопачівського ліцею Вараської міської ради.

5. Матеріали переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну   «Квітуча Україна» направити на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ, вул. Вишгородська, 19).

 

         6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                              Володимир ВОРОБЕЙ 

 

 

 

                       

 

                                                                                  Додаток до наказу комунального закладу

 «Станція юних натуралістів»

                                                                        Рівненської обласної ради 

від 20. 04. 2021 № 456   

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 про результати обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну

«Квітуча Україна»

 

На обласний етап конкурсу було представлено роботи учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вараського, Дубенського та Сарненського районів.

Проведення Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» сприяє формуванню екологічної культури особистості, залученню учнівської молоді до роботи з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних закладів.

Проєкт «Клумба пам`яті загиблим воїнам АТО Радивилівської ОТГ»
БАТІЄВСЬКОЇ Юлії, СТРІЛЬЧУК Катерини, МУДРИК Софії, МОРОЗЮК Юлії, КІЩУН Діани, членів гуртка «Юні квітникарі» Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району (керівники: ВОРОНКО Ірина, ТАНАЩУК Вікторія, БОЙКО Неля) – це пам’ять про вісім загиблих воїнів Радивилівської громади, які загинули захищаючи кордон України.

Проєкт  «Зелене подвір’я гімназії — від ідеї до втілення»  КІБИШ Юлії, КОВАЛИК Лесі,  ТОВКАЧ Юлії,  АРТЮШОК Вікторії, членів гуртка «Основи екології» Сарненської гімназії №3 Сарненської міської ради (керівникЧЕРВУК Лариса)  розроблено з метою упорядкування та озеленення території закладу освіти з урахуванням сучасних методів озеленення. Цінним є те, що проєкт малобюджетний і передбачає мінімальні витрати на придбання необхідного посадкового матеріалу.

Працюючи над проєктом «Дитинство», ВИХРИК Юлія, КИЛЮК Антоніна, ЛОЙЧИК Андрій, ТКАЧ Ілля, учні Старорафалівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вараської міської ради (керівник СЕМЕНЮК Софія) переконались, що перше знайомство зі школою починається з її зовнішнього вигляду. Їхній проєкт — це симбіоз кількох форм озеленення, втілений на невеличкій ділянці.

 

 

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                   Володимир ВОРОБЕЙ