1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

16 квітня 2021 - Администратор

 У К Р А Ї Н А

Управління освіти і науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

09.04.2021                                                                                      

 

                    м. Рівне 

                                  № 40

 

 

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу дитячого

малюнка «Зоологічна галерея»

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 19 січня 2021 року № 08,Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2021 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»:

ПОЛЮХОВИЧ Анастасію, вихованку гуртка «Креативне рукоділля» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської селищної ради Вараського району;

ГУДИЧ Анастасію, ученицю Дубенського навчально-виховного комплексу «Школа –гімназія» Дубенської міської ради Дубенського району;

ДМИТРІВ Соломію, ученицю Дубенського навчально-виховного комплексу «Школа –гімназія» Дубенської міської ради Дубенського району;

КОЗІБРОДУ Єлизавету, ученицю Радивилівського ліцею імені П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району;

ДЕДЕРУ Владислава, учня комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району;

КАРАЧУН Дарину, ученицю Малосадівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ТИМОЩУК Світлана);

ЗЛАМАН Олександру, ученицю Острожецького ліцею ім. І. Єремеєва Острожецької сільської ради Дубенського району;

НЕВМЕРЖИЦЬКУ Софію, ученицю Томахівського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району (керівник МАШЛАЙ Валерій);

ВОЛКОВИЧ Ніку, ученицю Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району;

ТХІППХАВОНГСАЙ Христину, ученицю Дорогобузької гімназії Бабинської сільської ради Рівненського району;

ПОПОВИЧ Софію, ученицю Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Рівненського району (керівник  АРТИНЮК Наталія);

ОСТРОВЕРХУ Іванну, ученицю Друхівського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району (керівник ЦИМБАЛЮК Олена);

ЦИМБАЛЮК Софію, ученицю Друхівського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району (керівник ЦИМБАЛЮК Олена);

СТАТІК Тетяну, ученицю Здолбунівської гімназії Здолбунівської міської ради Рівненського району;

МИКУЛКУ Ангеліну, ученицю Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської селищної ради Рівненського району;

ПАЛАМАРЧУКА Іллю, учня Майківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ФЕДЧУК Вікторія);

БУЛАВІНА Максима, учня 8 класу Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради Рівненського району;

ПАСТУШОК Наталію, ученицю 8 класу Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради Рівненського району;

ДЕХТЯРА Дениса, учня 8 класу Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради Рівненського району;

ПЕТРОВУ Софію, ученицю 8 класу Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради Рівненського району;

НАУМІК Мілену, вихованку студії образотворчого мистецтва «Розмай» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської міської ради Рівненського району (керівник СНІТКО Максим);

ЛЮЛЬКУ Анастасію, ученицю 7 класу Борщівської гімназії Малолюбашанської сільської ради Рівненського району;

БОЛОТНЮК Олександру, ученицю Івачківської гімназії Здовбицької сільської ради Рівненського району;

 ШИРКО Віталію, вихованку комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району;

БАГНІЙ Оксану, вихованку комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району;

МАРИНИЧА Максима, учня Березівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Березівської сільської ради Сарненського району (керівники КАТПОВЕЦЬ К.П., ОЛЬХОВА Н.І. );

КІБИШ Юлію, ученицю Сарненської гімназії № 3 Сарненської міської ради Сарненського району;

МАГРЕЛО Анастасію, ученицю Сарненської гімназії № 3 Сарненської міської ради Сарненського району;

КОМАР Анну, ученицю Коростського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району;

ГОЛОЩАПОВУ Ольгу, ученицю Коростського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району;

БОРИСОВЕЦЬ Наталію, ученицю Більського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ДИФОРТ Альону, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району (керівник ОГІЄВИЧ Валентина);

КОТЯЙ Олену, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району (керівник ОГІЄВИЧ Ірина);

ВОРКЕВИЧ Юлію, ЦУМАН Софію, учениць Сарненського ліцею № 1 Сарненської міської ради Сарненського району;

РАДЧУКА Арсенія, учня Остківського ліцею Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник ЯРУТА Марина);

КРАВЧУК Марію, ученицю Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району;

ГРИЗОВСЬКУ Інну, ученицю Зносицької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району.

 

3. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за креативність та оригінальність виконаних робіт:

РЕПЕТУХУ Андрія, учня Підлозцівського ліцею Підлозцівська сільської ради Дебенського району;

МАРТИНЧУК Христину, ученицю Мізоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Мізоцької сільської ради Рівненського району (керівник МЕЛЬНИК Алла);

МУРИНЕЦЬ Анастасію, ученицю Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Рівненського району (керівник  АРТИНЮК Наталія);

АЛЕКСІЙЧУК Аллу, вихованку студії образотворчого мистецтва «РОЗМАЙ» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської міської ради Рівненського району (керівник СНІТКО Максим);

ГУЗЮК Мар’яну, вихованку гуртка «Палітра» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської міської рада Рівненського району   (керівник СТЕБЛЮК Наталія);

ЛЯСКОВЦЯ Станіслава, учня Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Дубровицької міської ради Сарненського району (керівник ЖАКУН Ганна);

МУРИНЕЦЬ Анастасію, ученицю Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Рівненського району (керівник  АРТИНЮК Наталія);

БОРОДАВКО Альону, вихованку гуртка «Юний художник», ученицю 7 класу Кричильського ліцею ім. Л. Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району (керівник РУБЕЛЬ Т.);

ОГІЄВИЧ Інесу, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району (керівник ОГІЄВИЧ Зоя);

МАРИНИЧ Лію, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району (керівник ОГІЄВИЧ Зоя);

КЛЕЩЕВНІКОВУ Валерію, ученицю 9 класу Сарненського ліцею № 1 Сарненської міської ради Сарненського району;

ЛЕГКОБИТ Валерію, ученицю 9 класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівВирівської сільської ради Сарненського району;

ОПАЛЬКО Анну, ученицю 9 класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівВирівської сільської ради Сарненського району;

КОНДРАТОВЕЦЬ Марію, вихованку гуртка «Природа рідного краю» опорного закладу Рокитнівський ліцей № 3 Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

ЛЕОНОВЕЦЬ Діану, ученицю Туменського закладу загальної середньої освіти Висоцької сільської ради Сарненського району(керівник ГУЗИЧ Марія);

ДВОРЕЦЬКОГО Віталія, учня Туменського закладу загальної середньої освіти Висоцької сільської ради Сарненського району (керівник ГУЗИЧ Марія);

ДІЖУРКО Вікторію, ученицю Туменського закладу загальної середньої освіти Висоцької сільської ради Сарненського району (керівник ГУЗИЧ Марія);

ДЕМЧУК Поліну, ученицю Івачківської гімназії Здовбицької сільської ради Рівненського району;

НИКОНЧУК Юлію, ученицю Пісківського ліцею ім. Героїв-земляків Пісківської сільської ради Рівненського району;

ХАРЧУК Олександру, ученицю Великоолексинського ліцею Шпанівської селищної ради Рівненського району (керівник ЛІПЯНІНА Тетяна);

ДРОЗД Олену, ученицю Великоолексинського ліцею Шпанівської селищної ради Рівненського району (керівник ЛІПЯНІНА Тетяна);

БІЛОГО Романа, учня Великоолексинського ліцею Шпанівської селищної ради Рівненського району (керівник ЛІПЯНІНА Тетяна);

ПИШНЯКА Степана, учня Березівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальной заклад-Дошкільний навчальний заклад» Березівської селищної ради Сарненського району (керівник МАРИНИЧ А.);

ПОЛЮХОВИЧ Анну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської селищної ради Вараського району;

СТАСЮК Тетяну, ученицю Оржівського ліцею Клеванської селищної ради Рівненського району (керівник КЛИМЧУК Руслана);

ФУРСОВИЧ Дарину, АНТОШКО Тетяну, учениць Горбаківського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району (керівник ШУШКОВСЬКА І.);

САВЕНКО АЛЬБІНУ, ОДАРЧУК Софію, учениць Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району;

МЕЛЕЩУК Карину, ученицю Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району;

ЛЕБЕДЮК Дарію, ученицю 7 класу Більковільського ліцею Вараської міської ради Вараського району;

ЛЕВКОВУ Аліну, ученицю 9 класу Більковільського ліцею Вараської міської ради Вараського району;

КНЬОВЕЦЬ Діану, ученицю 7 класу Більковільського ліцею Вараської міської ради Вараського району;

ЛЯШУК Софію, ученицю 8 класу Більковільського ліцею Вараської міської ради Вараського району;

КОВТУНІК Юлію, ученицю 7 класу Більковільського ліцею Вараської міської ради Вараського району;

КУЧИК Вікторію, ученицю 8 класу Більковільського ліцею Вараської міської ради Вараського району;

ПЕТРОВЕЦЬ Ірину, ученицю Березівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальной заклад-Дошкільний навчальний заклад» Березівської селищної ради Сарненського району (керівник ПЕТРОВЕЦЬ Людмила);

СІВУК Анастасію, вихованку Арт-майстерні образотворчого мистецтва Костопільського будинку школярів та юнацтва (керівник ЛИС Оксана);

ДЕМ’ЯНЧУК Каміллу, вихованку Арт-майстерні образотворчого мистецтва Костопільського будинку школярів та юнацтва (керівник ЛИС Оксана);

ЗІНЧУК Олександру, ученицю навчально-виховного комплексу «Мощаницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Острозької міської ради Дубенського району;

КУЗЬМИЧ Надію, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник ЛИСЯНСЬКА Алла);

ОГІЄВИЧ Софію, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району  (керівник ЯСКЕВИЧ Наталія);

БУКОВЕЦЬ Олену, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району  (керівник ЯСКЕВИЧ Наталія);

ПЕРЕЦЬ Аліну, ученицю Русивельського навчально виховного комплексу «Дойкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської селищної ради Рівненського району;

КОМАРА Миколу, учня Коростсткого ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району;

ДЖУС Ангеліну, ученицю Соснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Соснівської сільської ради Дубенського району;

учнівський колектив 9 класу Соснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Соснівської сільської ради Дубенського району;

ДРОЗД Тетяну, ученицю Семидубського аграрного ліцею Семидубської сільської ради Дубенського району;

ШМИГЕЛЬСЬКУ Єлизавету, ученицю Староносовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Прицької сільської ради Дубенського району;

БУРМАКУ Андрія, учня Глиннівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Березівської сільської ради Сарненського району;

БУРМАКУ Аліну, ученицю Глиннівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Березівської сільської ради Сарненського району;

КАЛЮША Івана, учня Білятицької гімназії Сарненської міської ради Сарненського району;

МІРКО Мар’яну, ученицю Білятицької гімназії Сарненської міської ради Сарненського району;

ТИМОШИЦЬКУ Каріну, ученицю Білятицької гімназії Сарненської міської ради Сарненського району;

КОНОНЧУК Іванну, САВЧУК Олену, учениць Миротинської гімназії Здовбицької сільської ради Рівненського району;

ЛУЩИК Вероніку, ученицю Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Рівненського району (керівник  АРТИНЮК Наталія);

МАРИНИЧА Олега, учня Березівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітій навчальний заклад І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської селищної ради Рокитнівського району (керівник МАРКОВЕЦЬ Ольга).

 

4. Відзначити подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за творчий підхід до виконаних робіт:

ПРАВНИК Мирославу, ученицю Неньковицького ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району;

МОВЧУН Марію, ученицю Неньковицького ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району;

РАЧУК Олену, ученицю Неньковицького ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району;

КОНДИЦЬКУ Марію, ученицю Дубенської гімназії № 2 Дубенської міської ради Дубенського району;

КОВАЛЬЧУК Мар’яну, ученицю Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мізоцької селищної ради Рівненського району (керівник ЛУЦЮК Руслана);

ВІДЧУКА Романа, учня Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району (ВІДЧУК О.);

КРИВКО Анастасію, вихованку гуртка «Юний художник», ученицю 7 класу Кричильського ліцею ім. Л. Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району (керівник РУБЕЛЬ Т.);

СТЕФАНСЬКОГО Максима, учня Горбаківського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району (керівник ІВАНЧУК О.);

ЄФІМЧУК Любов, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Малюємо із задоволенням» Томашгородської гімназії Рокитнівської селищної ради Сарненського району;

КУХАРЧУК Кароліну, ученицю Горбаківського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району (керівник ШУШКОВСЬКА І.);

СВИРИДОВУ Анастасію, ученицю Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району;

КРИВОЛАПЧУК Анастасію, ученицю Острожецького ліцею ім. І.Єремеєва Острожецької сільської ради Дубенського району (керівник ВАКУЛІЧ Наталія);

МАРИНИЧА Максима, учня Березівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальной заклад-Дошкільний навчальний заклад» Березівської селищної ради Сарненського району (керівник           МАРИНИЧ Людмила);

КОТЯЙ Тетяну, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник КУЗЬМИЧ Оксана);

ОГІЄВИЧ Ольгу, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник ОГІЄВИЧ Галина);

ОГІЄВИЧА Станівслава, учня Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник ОГІЄВИЧ Ірина);

КУЗЬМИЧ Дарину, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник ОГІЄВИЧ Ірина);

БОКОВЕЦЬ Тетяну, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району  (керівник ОГІЄВИЧ Ірина);

ОГІЄВИЧ Аліну, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник КОВАЛЕЦЬ Руслана);

ЯСКЕВИЧ Марину, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник КОВАЛЕЦЬ Руслана);

ОГІЄВИЧ Наталію, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник Лисянська Алла);

ЛІСОВЕЦЬ Ольгу, ученицю Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник ОГІЄВИЧ Вікторія).

 

5. Матеріали переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» направити на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ, вул. Вишгородська, 19).

 

6. Контроль за виконанням залишаю за собою.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                               Володимир ВОРОБЕЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до наказу комунального закладу

«Станція юних натуралістів» 

Рівненської обласної ради

від 09.04. 2021  № 40

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

 

    Вобласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти Вараського, Дубенського, Рівненського та Сарненського районів.

Участь у конкурсі сприяла розвитку образного мислення і емоційної чутливості та розкриття творчих здібностей підростаючого покоління. Вихованці закладів поглибили знання про тваринний світ та вдосконалили свої художні вміння. На конкурс представлено понад 350 малюнків, виконаних у різних техніках.

Оригінальні художні роботи представили учні Дубенського навчально-виховного комплексу «Школа–гімназія» Дубенської міської ради, Радивилівського ліцею імені П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради та комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району, вони познайомили нас із ссавцями різних зоогеографічних областей світу.

Заслуговують на увагу роботи вихованців Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради,Бабинського ліцею Бабинської сільської ради, Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради та Друхівського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району. Роботи вирізняються оригінальністю, яскравістю та високим рівнем виконання.

Художні роботи вихованців комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської селищної ради Вараського району, комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського районута Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської міської ради Рівненського районувиконані у цікавих різнопланових техніках, відзначаються креативністю творчого почерку.

 

 

 Директор Станції юних натуралістів                              Володимир ВОРОБЕЙ