1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

31 cічня 2020 - Администратор

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

28. 01. 2020

              м. Рівне

                            № 03

 

 

 

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  виставки-конкурсу

«Український сувенір»

 

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2019 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 21 січня 2019 року №08, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2019 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

 

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

 

 

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» ради за високий рівень виконання робіт, поданих на виставку та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку    у м. Київ:

        САВОНІКА Захара, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Дятел» (керівник ОКАЧ Леонід Іванович);

ПІРЮЛІНА Богдана, вихованця гуртка «Умілі ручки» Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради за роботу «Півники-братики» (КОРОБЧУК Віталій Миколайович);

РОГАШКО Ірину, вихованку гуртка «Паперовий світ» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу «Улюблена тваринка» (керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);

КУРИШКО Артема, вихованця гуртка «Фантазія» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу «Територія натхнення» (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);

ІВЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Фантазія» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу «Маруся» (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);

ЧИРУКА Олександра, МІКЛУХУ Дениса, вихованців гуртка «Випалювання» Дубровицького Центру позашкільної освіти Дубровицької районної ради за роботу «Літаючий півник» (керівник ШПАК Василь Володимирович);

ПЕШЕХОНОВА Микиту, учня 4 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Морозе, морозе..» (керівник ПЕШЕХОНОВА Надія Петрівна);

СТЕФАНІВА Дениса, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради  за роботу «Коник -качалка» (керівник ВОЗНЮК Андрій Сергійович);

ЯРМОЛЬЧУКА Івана, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської ради за роботу «Цуценя» (керівник ЯРОЦЬКИЙ Анатолій Федорович);

ПАХНЮКА Андрія, вихованця гуртка «Судномодельний» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради за роботу «Самокат» (керівник ВОЛЕВАЧ Микита Васильович);

ЛЕОНЧИК Альону, вихованку гуртка «Дизайн одягу» комунального закладу «Сарненський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради за роботу «Господарочка» (керівник КУРАЧИК Людмила Аркадіївна);

ВОЙТКА Тимофія, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, за роботу «Йорданський сувенір» (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);

ГУРСЬКУ Вікторію, ученицю 3-В класу Рівненської загальноосвітньої школи № 8 Рівненської міської ради (керівник СВІНЦІЦЬКА Лариса Архипівна).

 

3. Нагородити дипломом  комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення у роботах:

 

ЖИГАДЛО Маргариту, вихованку гуртка «Оригамі» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу  «Запах літа» (керівник ПРОКОПЧУК Лілія Іванівна);

ШЕКЕЛЬ Маргариту, вихованку гуртка «Народна лялька» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу  «Берегиня дому» (керівник СИДОРЧУК Тетяна Аркадіївна);

МЕЛЬНИКА Іллю, ЮРЧИКА Владислава, вихованців гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу  «Козаки куліш варили» (керівник СТАСЮК Сергій Віталійович);

ФОМІНА Романа, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу  «Зажим для волосся» (керівник СТАСЮК Сергій Віталійович);

КОЗЯРЧУКА Артема, вихованця гуртка «Технічний дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу  «Золота криниця» (керівник КРУЧЕК-СОСНОВЧИК Ірина Володимирівна);

ТАЛАЙЧУК Надію, вихованку гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу  «Ромашки» (керівник СИРОТЮК Інна Ігорівна);

ПЕТРОВУ Софію, вихованку гуртка «Виготовлення виробів з бісеру» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Гердани» (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);

ВАСИЛЕЦЬ Дарину, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Лялька-мотанка» (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);

МАЙСТРУК Марію, вихованку гуртка «Кераміка» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Символ року» (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);

ГАРБАР Ірину, вихованку гуртка «Кераміка» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Українська хатинка» (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);

РУДНІКА Ігоря, вихованця гуртка «Рукотворне мистецтво» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Поле фантазій» (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);

ХИЛЬЧУК Анну, вихованку гуртка «Рукотворне мистецтво» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Поле фантазій» (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);

БЕЗУШКО Катерину, вихованку гуртка «Народна творчість»  Каноницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради,  за роботу «Панно «Жолудь» (керівник ГОРДІЄВИЧ Ніна Федорівна);

ЗЕКТЕР Софію, СТАДНІК Ольгу, РУБАХУ Марину, МЕЛЕЩУК Валерію, вихованок гуртка «Пластилінова фантазія»  Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради               за роботу «Родина» (керівник ЗЕКТЕР Наталія Юріївна);

САФОНІК Тамару, ученицю 3 класу Лозківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради за роботу «Дідух» (керівник РЕШЕТИЦЬКА Надія Федорівна);

ШУРИБЕРКО Анастасію, ученицю 9 класу Суховільського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради за роботу «Соняшники» (керівник СТУКАЛІНА Ганна Григорівна);

ВОЗНЮКА Ярослава, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Коник» (керівник КОВАЛЕНАС Сергій Васильович);

ДАВІДЧИК Вікторію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Берегиня» (керівник МЕЛЬНИЧУК Вікторія Володимирівна);

КАРПАЧ Марту, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради за роботу «Як козак по сіль ходив» (керівник КАПІТУЛА Наталія Петрівна);

ТЄВЄЛЄВА Миколу, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Пташенята» (керівник ХОМИЧ Віталій Васильович);

СЕРГІЙЧУК Анну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Стилізована хатинка» (керівник СКІБЧИК Галина Мирославівна);

ОШТУК Ірину, ученицю 8 класу Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради за роботу «Криниця» (керівник ДАВИДОВА Олена Михайлівна);

ЛОБЧУК Ольгу, вихованку студії «Оберіг» комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради за роботу «Віз бажань» (керівники ПОДМОКА Ольга Петрівна, ТИВОНЮК Наталія Анатоліївна, ЧЕРНЯК Тетяна Володимирівна);

ПЕТРИК Ірину, вихованку гуртка «Творча майстерня» комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради за роботу «Соняшники» (керівник БЕРЕЖНЮК Надія Іванівна);

МЕЛЬНИЧУКА Артема, учня 7 класу Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради за роботу «Полотняна фантазія» (керівник МЕЛЬНИЧУК Ірина Іванівна);

ПОКОРСЬКОГО Дмитра, учня 8 класу, ГАВКЕР Софію, ученицю 9 класу Томахівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради,         за роботу «Україна всміхається квітами» (керівник КОРНІЙЧУК Мирослава Михайлівна);

ВОЙТОВИЧА Дмитра, вихованця гуртка «Бабусина казка» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Дідусевий пістолет» (керівник ДМИТРІЄНКО Олександр Миколайович);

ТАЛАЩУК Христину, вихованку гуртка «Берегиня» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Сестрички» (керівник ЧАБАН Олена Йосипівна);

ПРИСТОПЧУК Софію, ученицю 3 класу Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Сімейна скриня» (керівник ГАРМАТА Алла Володимирівна);

ШАХОВУ Вероніку, вихованку гуртка «Берегиня дому» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Берегиня дому» (керівник ЇХАЛО Віта Юріївна);

КВЯТКІВСЬКОГО Давида, вихованця гуртка «Оберіг» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Сучасна лялька» (керівник НИКИТЮК Олена Валентинівна);

ВОЛОШКЕВИЧ Надію, вихованку гуртка «Веселка» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Бабусин сервіз» (керівник ВАСИЛЕЦЬ Валентина Дмитрівна);

ЧИГИРОВСЬКОГО Дениса, учня 7 класу комунального закладу «Рясницький  навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Чарівна скринька» (керівник УСИК Олег Андрійович);

СУНІЧУКА Давида, вихованця гуртка «Квілінг» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Скринька для маленьких дрібниць» (керівник РЯБЧЕВСЬКИЙ Анатолій Григорович);

БІЛЕЦЬКУ Андріану, вихованку гуртка «Народна вишивка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Серветка «Мережана блакить» (керівник ТУРОВСЬКА Галина Євгеніївна);

ПАВЛЕНКО Анну, вихованку гуртка «В’язання гачком» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Колаж» (керівник КНЯЗЬ Алла Володимирівна);

ВАРАНИЦЬКУ Мирославу, вихованку гуртка «В’язання гачком» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради,  за роботу «Панно» (керівник КНЯЗЬ Алла Володимирівна);

САЛІЙЧУК Анну, вихованку гуртка «Плетення на рамках» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради,  за роботу « Картина «Калина» (керівник САЛІЙЧУК Марія Володимирівна);

РЄЗНІК Світлану, вихованку гуртка «Плетення на рамках» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради,           за роботу «Картина «Соняшник» (керівник САЛІЙЧУК Марія Володимирівна);

ЯКОВЕЦЬКУ Аліну, вихованку гуртка «Намистинка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Картина «Лісова пісня» (керівник МАКСИМЮК Жанна Богданівна);

БЕРЕЗЮК Соломію, вихованку гуртка «Намистинка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Гердани» (керівник МАКСИМЮК Жанна Богданівна);

КОХАНЮК Ольгу, вихованку гуртка «Намистинка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Картина «Віночок» (керівник МАКСИМЮК Жанна Богданівна);

ДАНИЛЮКА Власа, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради,   за роботу «Сокирка» (керівник САЛІЙЧУК Василь Анатолійович);

ОЛІЙНИКА Артема, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради,         за роботу «Кухоль» (керівник САЛІЙЧУК Василь Анатолійович);

ГОМЗУ Ганну, КОХАНЮК Ольгу, РЯСКУ Іллю, вихованців гуртка «Оригамі»  Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Подорож у казку» (керівник РЯСКА Ірина Віталіївна);

ЦАРУК Анну, ученицю 3 класу, вихованку гуртка «Умілець» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу  «Картина «Український прапор у квітах» (керівник ЗАКЛИНСЬКА Оксана Володимирівна);

КЛЕПАЧ Вікторію, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Майстерність» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу  «Лялька україночка» (керівник ЯКОНЮК Лариса Ростиславівна);

ГРАБОВЕЦЬКОГО Вадима, учня 8 класу, вихованця гуртка «Майстерність» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу  «Панно «Пташина родина» (керівник ЯКОНЮК Лариса Ростиславівна);

ВАЦКО Світлану, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Майстерність» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу  «Картина «Польові квіти» (керівник ЯКОНЮК Лариса Ростиславівна);

ПАЩУК Вікторію, ученицю 5 класу, вихованку гуртка «Майстерність» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу  «Півник свистунець» (керівник ЯКОНЮК Лариса Ростиславівна);

ШИМЧИШИНУ Вікторію, ученицю 4 класу, вихованку гуртка «Своїми руками» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу  «Домовичок Кузя» (керівник НЕВІДОМСЬКА Оксана Дмитрівна);

ХАРЧУКА Юрія, учня 6 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу «Український колорит» (керівник ХАРЧУК Тамара Іванівна);

СИДОРЧУК Каріну, ученицю 9 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району, за роботу «Калинове диво» (керівник ХАРЧУК Тамара Іванівна);

СИНЮК Єлизавету, ученицю 6 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району, за роботу «Оберіг мого дому» (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);

ГУК Уляну, ученицю 6 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району,  за роботу «Українська флористика» (керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);

ЧАЙКОВСЬКУ Дарину, вихованку гуртка художньої вишивки «Чарівна нитка» комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради, за роботу «Мамина молитва – дитячої долі оберіг» (керівник УСАЧ Олена Леонтіївна);

КРАВЧУКА Тараса, учня 8 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради, за роботу «Коник» (керівник ТИМОЩУК Світлана Іванівна);

ЯЦЮКА Дмитра, учня 2 класу Варковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради, за роботу «Вертеп» (керівник ВОВЧИК Юлія Юріївна);

ЛУК’ЯНЧУК Олександру, ученицю 5 класу ВАРКОВИЦЬКОЇ гімназії Дубенської районної ради, за роботу «Зимова казка» (керівник МАЗУРЧИК Марія Миколаївна);

ПЕТРУК Вікторію, ученицю 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Вифлиємська зірка» (керівник ДУТКОВСЬКА-НІКОЛЮК Людмила Василівна) ;

КОЛИНЮКА Дмитра, учня 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Сумочка-мишка» (керівник ЧУЧМАЧ Оксана Тарасівна) ;

ПЕТРОВСЬКОГО Юрія, учня 4 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Українська панянка» (керівник ОСТРОВСЬКА Валентина Миколаївна);

ПЕТРОВСЬКУ Іванну, ученицю 3 класу, вихованку гуртка «Народна творчість»  комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району, за роботу «Берегиня»  (керівник ПОРОВЧУК Лілія Леонідівна);

ВОЙТЮК Вікторію, ученицю 10 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Маруся» (керівник ШНИРУК Вікторія Михайлівна);

КОТА Петра, учня 10 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Корзинка для смаколиків» (керівник ШНИРУК Вікторія Михайлівна);

ВОЛКОМУРОВУ Дарину,  вихованку гуртка «Оберіг» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу «Хлопчик на конику» (керівник КРИВОРУЧКО Світлана Мартинівна);

           ВОРОБЕЙ Лілію, вихованку гуртка «Сувенір» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу «Старовинні мотиви» (керівник КУЗІНА Марія Павлівна);

МОСІЙЧУКА Яна, БАБОГЛО Маргариту, вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу «Брязкальце» (керівник ШПАК Василь Володимирович);

ЛОСЬ Вікторію, вихованку гуртка «Аплікація соломою» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу «Покровителька полів» (керівник ДУКА Наталія Анатоліївна);

ЖАКУНА Іллю, вихованця гуртка «Аплікація соломою» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу «Ой, у вишневому садочку…» (керівник ДУКА Наталія Анатоліївна);

членів гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради за роботу «Український віночок» (керівник ПРОНЕВИЧ Євгенія Андріївна);

членів гуртка «Народна лялька» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради за роботу «Українське весілля» (керівник БЕЗМЕНСЬКА Наталія Михайлівна);

 

 

КАРПЕНЮК Анну,  вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Українська традиційна іграшка» (керівник КРАВЧУК Ольга Платонівна);

 

 

 

ПОЖАРСЬКУ Богдану, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Дощечка» (керівник МЕЛЬНИКОВИЧ Людмила Іванівна);

 

 

 

ПОЛЮХОВИЧА МАРКА, вихованця комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Сучасні дизайнерські вироби» (керівник МОРОЗ Любов Петрівна);

 

 

 

ПОЛЮХОВИЧ Анастасію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Україночка» (керівник БАБИЧ Світлана Олександрівна);

 

 

 

МІХЕЄВУ Ксенію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Ангели» (керівник БАБИЧ Світлана Олександрівна);

 

КОРНІЙЧУКА Сергія, учня 5 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Копія стародавньої іграшки» (керівник ДЕМЧУК Микола Віталійович);

БЛИЩИК Надію, ученицю 1 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія» Зарічненської районної ради за роботу «Підкова» (керівник БЕЗМЕНСЬКА Ніна Василівна);

КАСАТКІНУ Діану, ученицю 6 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Символи України» (керівник САПРИКІНА Ольга Василівна);

ВОЙТОВИЧА Олега, учня 11 класу Вичівської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Домовий і домовушка» (керівник ВОЙТОВИЧ Тетяна Станіславівна);

КОВТУНОВИЧ Яну, ученицю 4 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Вільна і незалежна» (керівник КОВТУНОВИЧ Діна Данилівна);

ПАВЛОВУ Вікторію, вихованку гуртка «Вишивка сторічками» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради,  за роботу «Подих літа» (керівник НАЧЕВА Наталія Анатоліївна);

СИНЯК Вероніку, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради,  за роботу «Український соловейко» (керівник СИНЯК Наталія Петрівна);

СЕМЕНЮК Вікторію, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу «Оберіг родини» (керівник МИРОНЕЦЬ Юлія Олександрівна);

КАЛЬНИЦЬКУ Марію, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради,  за роботу «Зая моя» (керівник МИСЛІНЧУК Неля Сергіївна );

МИХАЛЬЧУК Єлизавету, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Український куманець» (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);

ТКАЧ Аліну, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Українські свята» (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);

ПИЛИПЧУК Катерину, САВПЕНЧУК Ярославу, вихованок студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Новорічне місто»(керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);

ГЛУХУ Ілону, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Дивна тваринка»(керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);

ТИМОЩУКА Ігоря, вихованця студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Українські сувеніри» (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);

СИДОРЧУК Анастасію, вихованку студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Берегиня» (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);

БАСЮК Вікторію, вихованку студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «А ми в осінніх гріємось вітрах» (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);

КАЛЕНДАР Мар’яну, вихованку студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Баранці» (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);

БЕСПАЛЮКА Дениса, вихованця студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Лісовий дух» (керівник ЛЕВЧУК Андрій Олегович);

МАЗУРЕЦЬ Надію, вихованку студію дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Берегиня» (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);

МОСЕЙЧУК Тетяну, вихованку студію дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Ти напій мене, зоряний краю, світлим трунком із росяних трав» (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);

ДУДІЧ Анастасію, вихованку студію дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Яке велике щастя материнство! В ній тайна, найбільша із чудес» (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);

УКРАЇНЕЦЬ Анастасію, вихованку гуртка «Набивання килимковою голкою» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради   за роботу «Рідна земля-великий дарунок долі!» (керівник ДУДИНСЬКА Лідія Іванівна);

ПРОКОПЧУК Ульяну, вихованку гуртка «Плетіння бісером» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Яблучний спас» (керівник ДОБРОВОЛЬСЬКА Лариса Василівна);

ХОМИЦЬКУ Марію, вихованку гуртка «Художня вишивка» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Щасливої долі…» (керівник ОСОСКАЛО Лідія Василівна);

ОСОСКАЛО Іванну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Заспівали соловейки у моїм серденьку…» (керівник ОСОСКАЛО Лідія Василівна);

КОЛОДЮК Вікторію, вихованку гуртка «Народна творчість» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Україночка» (керівник ОТЛИВАНСЬКА Ганна Георгіївна);

БОНДАР Ярославу, вихованку гуртка «Штучні квіти» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Щурик  із секретом» (керівник СОЛОНЕНКО Наталія Анатоліївна);

ЮШИНУ Вікторію, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Я сплю, мені сниться…» (керівник КАРПІНСЬКА Інна Володимирівна);

КУЦМУС Анну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Домовичок Кузя» (керівник КОРОБКА Людмила Анатоліївна);

НАУМІК Мілену, вихованку гуртка «Декоративне ліплення» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради   за роботу «Вірний друг» (керівник СНІТКО Максим Валерійович);

ЛУКОМСЬКУ Тетяну, вихованку гуртка «Паєткоплетіння» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради   за роботу «Ніжний подих для рідної матусі» (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);

РЯБКОВА Арсенія, вихованця гуртка «Сувенірний калейдоскоп» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради   за роботу «Синичка-клопітничка» (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);

ДЕЙНЕКУ Вікторію, вихованку гуртка «Сувенірний калейдоскоп» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради   за роботу «Миша-запасниця» (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);

МЕЛЬНИЧУК Анастасію, вихованку гуртка «Художнє набивання» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Український рай» (керівник КАЛІШ Людмила Вікторівна);

ОЛІЙНИК Вікторію, вихованку гуртка «Гаптування шовковими стрічками» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Маки» (керівник БАБАК Віта Миколаївна);

МЕЛЬНИК Ангеліну, вихованку гуртка «Інтер’єрна іграшка» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради  за роботу «Панночка» (керівник БАБАК Віта Миколаївна);

СИДОРЧУК Валерію, вихованку майстерні з виготовлення виробів  з бісеру Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Лебедина пісня» (керівник ГАЛУШКО Руслана Віталіївна);

ГАВРИЛЮК Діану, вихованку майстерні з виготовлення виробів з бісеру Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради   за роботу «Вишиванка для сестрички» (керівник ГАЛУШКО Руслана Віталіївна);

КУШНІРОВУ Катерину, вихованку майстерні з виготовлення виробів         з бісеру Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Віночок щастя» (керівник ГАЛУШКО Руслана Віталіївна);

ВАЛЮХ Софію, вихованку гуртка «Арт-майстерня образотворчого мистецтва» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Добрий ранок, Україно» (керівник ЛИС Оксана Анатоліївна);

ЛЮЛЬКУ Анастасію, ученицю 6 класу  Борщівської гімназії Костопільської районної ради, за роботу «Панно «Наша Рівненщина» (керівник ФІЛІПОВА Марія Адамівна);

ДАЦИШИНУ Анастасію, вихованку творчої студії «Майстерня квітів» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради   за роботу «Дух Різдва» (керівник КІРНОЗ Зоряна Андріївна);

ПЕТРУК Анастасію, вихованку гуртка «Художній дизайн» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради   за роботу «Олень» (керівник ЗЕЛІНСЬКА Марія Ростиславівна);

КОВАЛІЦЬКОГО Луку, вихованця гуртка «Сувенір» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради за роботу «Набір ялинкових іграшок» (керівник ЧАРКО Тетяна Святославівна);

СТАВІНЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Набивання голкою» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області за роботу «Літо» (керівник ЛАЩУК Світлана Федорівна);

ШУМЕЙКО Ольгу, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області     за роботу «Кольє Снігової королеви» (керівник ЗАРІЦЬКА Наталія Євгенівна);

САБАДАШКУ  Максима, вихованця гуртка «Сувенір» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області    за роботу «Цукерниця» (керівник ЛІЩУК Оксана Север’янівна);

КОВШИКОВУ Аліну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради за роботу «Сукня для красуні» (керівник КИЧАЛЮК Валентина Леонідівна);

МАЛЕВАНЧУК Людмилу Іванівну, вихованку гуртка «Прикладні мистецтва» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради за роботу «Півник» (керівник МАЛЕВАНЧУК Людмила Іванівна);

вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради за роботу «Українська парочка – Максим і Одарочка» (керівник МАРЧУК Тетяна Мілентіївна);

ПРОКАЗЮК Оксану, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Умілі ручки» філії «Башарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району за роботу «Квітковий мотив» (керівник КІВЕЛЬОВА Валентина Дмитрівна);

ПРИХОДНЯК Анну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради, за роботу «Зажурена Маруся» (керівник МЕЛЬНИЧУК Олена Ростиславівна);

ПРОКАЗЮК Оксану, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Умілі руки» філії «Башарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Радивилівської міської ради, за роботу «Квітковий мотив» (керівник КІВЕЛЬОВА Валентина Дмитрівна);

МАНДИНУ Вікторію, ученицю 9 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району   за роботу «А у нас на Україні» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);

МАНДЗЮК Сузанну, ученицю 9 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району  за роботу «Польові квіти» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);

МАТЮШОК Ірину, ученицю 7 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району  за роботу «Є вареники у хаті – в Україні все гаразд» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);

МАЗУРКЕВИЧ Соломію, ученицю 7 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району    за роботу «Привіт з України» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);

ШУГАЙЛО Надію, ученицю 9 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району   за роботу «Все у моєму вінку про життя…» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);

СПАС Катерину, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Крупецький центр дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник СПАС Олеся Василівна);

КОТИК Анну, ученицю 8 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради, за роботу «Ой, у лузі калина стояла» (керівник ЖМУК Ірина Дмитрівна);

КОТИК Ольгу, вихованку гуртка «Креативне рукоділля» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради,    за роботу «Лялька Оленка» (керівник КРИВДА Тетяна Федорівна);

БУНЬКА Іларіона, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Кухонний набір» (керівник ДЕНИСЮК Олександр Петрович);

СЬОМІНА Тимура, вихованця гуртка «Ракетномодельний» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради,   за роботу «Іграшка БТР» (керівник ВОЛЕВАЧ Сергій Миколайович);

ОСТАПЧУКА Андрія, вихованця гуртка «Автомодельний» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради,   за роботу «Коник» (керівник ВОЛЕВАЧ  Микола Васильович);

КРУПИЧ Оксану, вихованку гуртка «Вишиванка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Лялька Катерина» (керівник ПЕТРУЛЯ Дарія Романівна);

КОЗАЧЕНКО Надію, вихованку гуртка «Людина і довкілля» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Песик» (керівник НАУМОВИЧ Оксана Юріївна);

БОГДАНЦЯ Назара, вихованця гуртка «Театральні замальовки» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Дерев’яна шкатулка» (керівник ВОЛЕВИЧ Альона Сергіївна);

СУБОТУ Анастасію, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Ваза для кави» (керівник БОГДАНЕЦЬ Варвара Михайлівна);

МАНГЛІЄВУ Ольгу, вихованку гуртка «Чарівна соломка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради,   за роботу «Польові квіти» (керівник НЕСЕНЧУК Наталія Іванівна);

ТАРГОНСЬКУ Марію, вихованку гуртка «Фомпластика» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради,   за роботу «Лялька-сувенір» (керівник ХОЛЯВА Юлія Анатоліївна);

БОГДАНЕЦЬ Марину, ученицю 8 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу школа І-ІІІ ступенів – ліцей  Рокитнівської районної ради, за роботу «Поліські узори» (керівник МАРИНИЧ Марія Михайлівна);

КАРИМОВУ Олександру, вихованку гуртка «Художня вишивка» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу «Рушник святковий» (керівник КОРСЮК Олена Костянтинівна);

ГЕНЦ Катерину, вихованку гуртка «Паперокручення» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради,      за роботу «Заквітчана підкова» (керівник ЧЕПУР Юлія Олегівна);

ОРЕШКО Діану, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради,      за роботу «Панна» (КОНДРАЧУК Людмила Веніамінівна);

ЖЕКУ Юлію, ученицю 10 класу Великоолексинського ліцею Шпанівської сільської ради Рівненського району, за роботу «Український віночок» (керівник ЛИНЬ Оксана Петрівна);

КОСИНСЬКОГО Тимофія, учня 2 класу Голишівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської районної ради за роботу «Верникрил» (керівник КОСИНСЬКИЙ Олександр Віталійович);

АГАЛАКОВУ Світлану, вихованку гуртка «Паперове мистецтво» Городищенського ліцею Рівненської районної ради, за роботу «Сувенір» (керівник ГЛОДЗЬ Альона Анатоліївна);

ЯРМОЛЬЧУКА Івана, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу «Цуценя» (керівник ЯРОЦЬКИЙ Анатолій Федорович);

ОКУЛІЧ Анну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу «Картина «Василь і Одарочка» (керівник ТИМАНОВСЬКА Алла Михайлівна);

МЕЛЕЩУК Аліну, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради, за роботу «Новорічна іграшка» (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);

ВЕЛИЧКО Анну, ученицю 9 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради, за роботу «Новорічна куля» (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);

КУХРОВСЬКА Надію, вихованку гуртка «Захоплююче лозоплетіння» комунального позашкільного навчального закладу Олександрійської сільської ради Рівненського району, за сувенір – ключницю «Сова» (керівник КЛЕБАН Лариса Андріївна);

КЛИМЕЦЬ Софію, вихованку гуртка «Креатив із кави і текстилю» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Файна пара» (керівник ГЕНЬКО Галина Василівна);

КОВАЛЬЧУК Ольгу, вихованку гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Рідні квіти» (керівник МОЙСЕЄЦЬ Катерина Валентинівна);

МАРТИНЮК Вікторію,вихованку гуртка «Шкіряні фантазії» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Маки – пелюстки радості й печалі» (керівник КОМАР Галина Іванівна);

ПОЛТАРІНУ Ольгу, вихованку гуртка «Вишивка бісером» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Корівка» (керівник РАДЬКО Людмила Тимофіївна); РАДЬКО Людмила Тимофіївна);

ТИЩЕНКО Маргариту, вихованку гуртка «Дослідники-краєзнавці» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Український сувенір» (керівник ВОЛОШИНА Анастасія Андріївна);

СОРОКУ Вадима, учня 8 класу, вихованця гуртка «Майстер» Тутовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ Сарненської районної ради                за роботу  «Скринька» (керівник САВЧИК Іван Дмитрович);

МІРКО Мар’яну,  ученицю 8 класу Білятицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу  «Бандура» (керівник ТИМОШИЦЬКА Неля Григорівна);

ГУБЕНЮ Юлію, вихованку гуртка «Умілі руки» Чемерянської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу      «З Україною в серці» (керівник ЖУЧЕНЯ Інна Миколаївна);

БОРИШКЕВИЧ Дарину, вихованку гуртка «Чарівний клубок» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Український пейзаж» (керівник МУРЗА Людмила Степанівна);

ХАРУК Василісу, ученицю 2 класу Сарненської спеціалізованої школи розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Сарненської районної ради, за роботу «Бешкетниця дому» (керівник КОВРИЖКО Ярослава Миколаївна);

колектив учнів 6 класу Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Бабулька-зозулька» (керівник КРАТ Ольга Едуардівна);

СИМОНЕНКО Анастасію, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, за роботу «Йорданський сувенір» (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);

БАЧИНСЬКУ Злату, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Будинку дітей та молоді  Дубенської міської ради, за роботу «Мишка» (керівник АЛІСЕЙКА Людмила Миколаївна);

РОМАНЮК Христину, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Будинку дітей та молоді  Дубенської міської ради, за роботу «Подушка «Троянди» (керівник АЛІСЕЙКА Людмила Миколаївна);

ПЕТРУСЬ Наталію, вихованку гуртка «Паперокручення» Будинку дітей та молоді  Дубенської міської ради, за роботу «Дзвіночок» (керівник БРЕЧКО Тетяна Володимирівна);

ГОРДУ Ірину, НОВАКА Давида, вихованців гуртка «Художня вишивка» Будинку дітей та молоді  Дубенської міської ради, за роботу «Серветка» (керівник НЕСТЕРУК Світлана Миколаївна);

АНЦИБОРА Анатолія, вихованця гуртка «Дизайн одягу» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Бабуся-Ягуся» (керівник БІЛАН Олена Михайлівна);

НОВАК Валерію, вихованку гуртка художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Друзі» (керівник САЧУК Алла Костянтинівна);

РЯБЧИНУ Анну, вихованку гуртка художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Різдвяна зірка» (керівник САЧУК Алла Костянтинівна);

МАЛЬЦЕВУ Єву, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу  «Мотанка» (керівник ЗАЙКО Марина Юріївна);

ЮРКЕВИЧ Наталію, вихованку гуртка «Магія бісеру» Будинку дитячої   та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу  «Новорічний браслет» (керівник МАРКЕВИЧ Тетяна Валентинівна);

КАЛЮШ Оксану, вихованку гуртка «Об’ємна тканепластика» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради, за роботу «Млин» (керівник ДОРОЩУК Людмила Іванівна);

ЗАЯЦЬ Марію, ученицю 6 класу  Рівненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради, за роботу  «Зайка Аліса» (керівник КОТИК Лариса Павлівна);

КРУГЛІКОВСЬКУ Марію, ученицю 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради, за роботу іграшка «Лялька-мотанка» (керівник ОДНОРОГ Ольга Василівна);

ГОРДІЄВИЧ Мирославу, ученицю 3 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради, за роботу «іграшка «Годинник «Рибка» (керівник ОДНОРОГ Ольга Василівна);

АРТЕМОНЮК Тетяну, БЕКАЛО Катерину, КРИВУН Олександру, ДІДИК Катерину, учениць 7 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради, за роботу іграшка «Півні» (керівник ЗАЙЦЕВА Ірина Валеріївна);

ГАВРИЛЮК Анастасію, ученицю 8 класу Рівненської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради, за роботу «Дари української землі» (керівник САВЧУК Марія Валеріївна);

колектив вихованців гуртка «Юні квітникарі» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної за роботу «Етноподарунки» (керівник ВЛАСЮК Лариса Миколаївна)

 

3. Відзначити подякою за участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»:

МАНЗИКА Олексія, учня 2 класу Суховільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради, за роботу «Трав’янка» (керівник МУЗИКА Світлана Петрівна);

КВЯТКІВСЬКОГО Давида, вихованця гуртка «Оберіг» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Українська сімейка» (керівник НИКИТЮК Олена Валентинівна);

СЕНЮК Василину, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва комунального позашкільного навчального закладу «Крупецький  центр дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району, за роботу «Родинний оберіг» (керівник КОШЕЛЬНИК Ліна Вікторівна);

ГАЛУШКО Зорю, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Слесівської селищної ради Сарненського району, за роботу «Підкова щастя» (керівник ГАЛУШКО Олеся Григорівна);

ОСТАПІВ Ірину, ученицю 5 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Сарненської районної ради, за роботу «Будинок мрій» (керівник ЖУКОВЕЦЬ Ірина Юріївна).

 

4. Відзначити подякою педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів за активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу творення народного мистецтва, творчій самореалізації, всебічному розвитку талановитої учнівської молоді та готовності її до участі в соціокультурному житті поліетнічного світу:

комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (директор ЧИКАЛЮК Зінаїда Олександрівна);

комунального закладу «Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (директор КАРПОВЕЦЬ Наталія Василівна);

комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (директор БУТЕЄЦЬ Наталія Володимирівна);

комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (директор АВРУКА Валентина Вікторівна);

комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради (директор ПОДМОКА Ольга Петрівна);

Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради (директор ГУСАРЕВИЧ Людмила Анатоліївна);

комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (директор КОЛІСНІЧЕНКО Ірина Анатоліївна);

Центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації (директор СЕМЕНЮК Микола Ілліч);

Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (директор БОНДАРЧУК Лариса Олександрівна);

комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (директор  БЕЗМЕНСЬКА Наталія Михайлівна);

Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (директор БІДЮК Володимир Юрійович);

Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (директор ОСОСКАЛО Лілія Василівна);

Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (директор ДІТЛАШОК Зінаїда Антонівна);

Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області (директор ЗАРІЦЬКА Наталія Євгеніївна);

Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (директор ДЬЯКОВ Андрій Ростиславович);

Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради Радивилівського району (директор СОВА Світлана Богданівна);

комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (директор МАРИНИЧ Юлія Михайлівна);

Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради  (директор ЄВУШКО Ірина Павлівна);

комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (директор ОВЕРЧУК Тетяна Василівна);

комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (директор МУРЗА Лариса Степанівна);

Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (в.о. директора АЛЬОШКО Алла Григорівна);

Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (директор МАРКЕВИЧ Тетяна Валентинівна);

комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради (керівник КРИЖ Ольга Василівна);

Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (директор СОСНОВЧИК Тетяна Олександрівна).

 

5. Контроль за виконанням наказу  залишаю за собою.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                 Володимир ВОРОБЕЙ 

 

 

 

 

 ДОДАТОК

до наказу комунального закладу

«Станція юних натуралістів»      

Рівненської обласної

від  28. 01. 2020 № 03

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської виставки-конкурсу  «Український сувенір»

 

Виставка проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік, популяризації дитячої художньої творчості засобами народного мистецтва, сприяє налагодженню духовного контакту дитини, батьків та педагогів у процесі спільної творчості на традиційному ґрунті.

 

 

У конкурсі взяли участь всі райони та міста області. Активно долучилися до конкурсу заклади освіти об’єднаних територіальних селищних громад Бабинської сільської ради Гощанського району, Боремельської сільської ради Демидівського району, Демидівської селищної ради Демидівського району, Привільненської, Мирогощанської, Тараканівської та Повчанської сільських рад Дубенського району,Деражненської селищної та Малолюбашанської сільської ради Костопільського району, Млинівської селищної ради, Радивилівської міської ради,  Крупецької сільської ради Радивилівського району Радивилівського району, Клесівської селищної та  Немовицької сільської ради Сарненського району.

 

На виставку подано 370 виробів, які представлені творами декоративного розпису, кераміки, скла, художнього різьблення на дереві, плетіння, вишивки тощо, в яких мистецькими засобами передано знайомі й близькі кожному з нас образи та сюжетні сцени, втілено теплий і світлий настрій українських традицій.

Переважна більшість конкурсних робіт відповідала умовам Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» – іграшки зберегли свої ігрові функції, у роботах відчувався індивідуальний творчий почерк автора, вироби декоративно-ужиткового мистецтва відповідали своєму призначенню.

Юні майстри виготовили сувеніри з глини, дерева, шкіри, лози, соломи, трави, тканини, паперу, газет, солоного тіста, бісеру, кукурудзяних обгорток, фетру, гілок, лляного шпагату, фоамірану, холодного фарфору, солоного тіста, воску, які  представляють собою зразки традиційних і копії стародавніх іграшок,  сучасні дизайнерські вироби, саморобні іграшки і предмети вжитку, де органічно поєднуються національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення. Виробам характерні синкретичність, символізм, образність, цілісність, глибока традиційність, стриманість декоративного вирішення, перевага давніх геометричних мотивів, наявність спільного в мотивах, тематиці і характері з мистецтвом інших слов’янських народів.  

 Однією з дійових засобів для всебічного розвитку дітей визнано декоративно-прикладне мистецтво, що є частиною народної культури. Народне мистецтво – це унікальний світ духовної цінності, де втілена духовна енергія народу. Українське народне декоративно-прикладне мистецтво набуло широкого визнання у нашій країні та за кордоном.

Популярними серед учасників виставки стали дерев’яні іграшки, оригінальністю вирізнялися сучасні сувеніри, виконані з використанням традиційних технік декоративно-ужиткового мистецтва — різьблення, розпис, вишивка, ткацтво, кераміка, інкрустація, бісероплетіння, художнє плетіння на рамках які мають неабиякий попит у хатньому побуті — внутрішнього та зовнішнього оздоблення оселі. Значну частину експозиції займали ляльки-мотанки, обереги. Дитячим виробам була притаманна духовна наповненість, знаковість, характерність образів.

Оригінально виглядали  картини, виконані в різних техніках (художня вишивка, ткацтво, в’язання, плетіння, ліплення), наповнені українською традиційністю та дизайнерською сучасністю. У  предковічних образах, зручних утилітарних формах і динамічних образах орнаменту містяться символи втаємниченої чарівної природи,

Новітніми виробами були розвиваючі іграшки з  тканини,  з макаронів, природних матеріалів, дерева у поєднанні з  матеріалами вторинного використання. У роботах юних майстрів втілено особливий духовний зв’язок школярів із землею, природою, багатогранною культурою рідного краю.

Участь у виставці відіграє велику роль у соціальному та духовному і естетичному вихованні дітей та молоді, розвиває людське творче мислення, його оригінальність, ідеологічність та освоєння нових ідей, які розвиваютьнавколишнє середовище.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                 Володимир ВОРОБЕЙ