1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

30 cічня 2020 - Администратор

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

28. 01. 2020

 

м. Рівне

                             № 02

 


 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  новорічно-різдвяної

виставки «Новорічна композиція»

 

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2019 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 21 січня 2019 року №08, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2019 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

НАКАЗУЮ:

 

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», що додається, взяти до уваги.
 

2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів»Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» за високий рівень виконання робіт та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ: 

за напрямом «Стилізована ялинка»:

 

колектив вихованців гуртка «Бісероплетіння»Рудківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник КЛІМУК Наталія Петрівна);

ФЕДЧУК Ілону, ученицю Більськовільського навчально-виховного комплексу«загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник КЛІМУК Надія Олексіївна);

МІРКЕВИЧ Ірину, вихованку гуртка «Умілі руки» опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району (керівник БОЙЦУН Світлана Василівна);

РОГАШКО Ірину, ученицю 4 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Привільненської сільської ради Дубенського району(керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);

ЛАВРІН Софію, вихованку театру моди «Кралечка» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник БАБАК Віта Миколаївна);

колектив вихованців гуртка «Прикладні мистецтва» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (керівник МАЛЕВАНЧУК Людмила Іванівна);

БОЙТКО Анну, вихованку гуртка «Майстерня творчості» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник ГЕЦЬКО Тетяна Павлівна);

ГЕЛЕШКО Мар’яну, вихованку гуртка «Творчі ручки» Зорянського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Рівненської районної ради (керівник ГЕЛЕШКО Надія Віталіївна);

НОВАКА Богдана, учня 9 класу Рівненської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради (керівник АВЧУК Марія Валеріївна); 

 

за напрямом «Новорічна композиція»:

ДЕРКАЧ Ганну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ПОВЖИК Надія Павлівна);

ПАРФЕНЮК Анастасію, МАРЧУК Христину вихованок гуртка «Народна творчість» комунального закладу  «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (керівник ФОНОВА Марія Віталіївна);

ШНИРУК Софію, ученицю 5 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району (керівник ШНИРУК Вікторія Михайлівна);

КАЛІНІНУ Анастасію, ученицю Птицької загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Дубенської районної ради(керівникКравець Наталія Володимирівна);

колектив учнів Перекальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник НЕСТЕРУК  Алла Володимирівна);

МЕЛЬНИЧУК Вероніку, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Радивилівського Будинку школяра Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник МЕЛЬНИЧУК Олена Ростиславівна);

ПРОСЮК Наталію, вихованку гуртка «Паперокручення» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ЧЕПУР Юлія Олегівна);

ГУЗИК Софію, ученицю 8 класу Корнинського ліцею імені Свіржевського Р. П. Корнинської сільської ради Рівненського району (керівник ДРАГАН Ольга Василівна);

ФЕДОРЧУК Наталію, вихованку гуртка «Мистецтво екібани» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ТЕРНОВЕЦЬ Наталія Василівна);

учнів 6 класу, вихованців гуртка «Чарівний олівець» Тинненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник БАКУНЕЦЬ Лариса Андріївна);

ЗУБРИК Вікторію, МИХАЛЬЧУК Олександру, вихованок гуртка «Основи валеології» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ЛУЦИШИН Світлана Михайлівна);

 

за напрямом «Новорічний букет»:

ХАРЧУКА Юрія, учня 6 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ХАРЧУК Тамара Іванівна);

за напрямом  «Новорічний вінок»:

КОЗАЧОК Тетяну,  вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» комунального  закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);

ПИЛИПЕЯ Дмитра, учняІллінського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ПИЛИПЕЙ Аліна Володимирівна);

ПАНАСЮК Тетяну, ученицю 8 класу Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник СМАЛІЙЧУК Юлія Вікторівна);

КОРНІЙЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Калинонька» комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник НЕСТЕРУК Світлана Миколаївна);

ГАВРИЛЮК Діану, вихованку гуртка «Паєткоплетіння» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);

МАКАРЧУК Ольгу, ученицю 9 класу опорного закладу «Городоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рівненської районної ради (керівник МАКАРЧУК Анна Григорівна);

 

за напрямом  «Новорічна картина чи колаж»:

ДОВЖИК Поліну, ученицю 3 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);

ОКСЕНЮК Сніжану, вихованку гуртка «Мистецтво екібани» навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей)-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Т.Г.Шевченка Острозького району (керівник КОВАЛЬЧУК Тетяна Юріївна);

СІРУК Богданну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник КОРСЮК Олена Констянтинівна);

ОГОРОДНІК Дарину, вихованку гуртка «Юний столяр» Рокитнівського  комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник ДЕНИСЮК Олександр Петрович);

ГАВРИЛЮК Анастасію,  вихованку гуртка «Екосвіт»комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ШЕХТЕР Лілія Миколаївна); 

за напрямом «Новорічний подарунок»: 

ЯНЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Веселка» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ВАСИЛЕЦЬ Валентина Дмитрівна);

СМОЛЯРЧУК Камілу, ученицю 4 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради  Дубенського району (керівник ЗАВАДСЬКА Галина Федорівна);

ЛЕВЧЕНКО Анастасію, ученицю 3 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник ТКАЧУК Оксана);

АЛЄКСЄЄВУ Іванну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Дубровицького центрупозашкільної освіти Дубровицької районної ради (керівник ГУРИК Людмила Петрівна);

КОРОБКУ Захара, вихованця гуртка «Мяка іграшка» Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (керівник КОРОБКА Людмила);

КОВАЛЬЧУК Яну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (керівник КИЧАЛЮК Валентина Леонідівна);

ВОЙТКА Тимофія, члена шкільного лісництва «Сосновий бір» Клесівської загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);

ЗВІРКОВСЬКУ Ілону, ученицю 6 класу, вихованку гуртка «Народна творчість» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради (керівник КОТИК Лариса Павлівна);

БЕНЗЮК Євлалію, вихованку гуртка «Оберіг» комунального закладу «Сарненський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник КОМАР Галина Іванівна);

КАМІННИК Софію, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради (керівник КОТИК Лариса Павлівна);

 НОВАК Іванну, вихованку гуртка «Аплікація соломою» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник БОНДАР Тетяна Віталіївна); 

за напрямом «Сюжетна композиція»:

РОГАШКА Валентина, учня 9 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник РОГАШКО  Олена Володимирівна);

ГОЛОСИНЮКА Дмитра, вихованця гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ПОРОВЧУК Лідія Леонідівна);

ВОЙТОВИЧА Владислава, учня 6 класу Бутівської  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ЧЕРНЯКОВИЧ Світлана);

МАТЮХУ Ярославу, ученицю 8 класу Бутівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ПОЛЮХОВИЧ Ольга Степанівна);

МЕЛЬНИЧУК Мар’яну, вихованку гуртка «Чарівні пальчики» Радивилівського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник КІВЕЛЬОВА Валентина Дмитрівна);

НОВАК Христину, вихованку гуртка «Оберіг» комунального закладу «Сарненський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник КОМАР Галина Іванівна);

ОВСІЙЧУКА Андрія, учня 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради (керівник ДОРОНІНА Галина Василівна).

 

2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за високий рівень виконання  робіт

переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:    

за напрямом «Стилізована ялинка»: 

ЧИЧУ Олександру, вихованку гуртка «Гаптування шовковими стрічками» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник МАРЧУК Ірина Ігорівна);

ГОМЕНЮК Поліну, вихованку гуртка «Юні друзі природи» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);

ЯНІЦЬКУ Любаву, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);

МАЙСТРУКА Андрія, вихованця гуртка «Рукотворне мистецтво» комунального  закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);

СТЕЛЬМАХ Вікторію, ПЕТРУК Ірину, вихованок гуртка «Флористика та живопис» Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Володимирецької районної ради (керівник КРИЖАНСЬКА Наталія Сергіївна);

ТЄВЕЛЄВА Олександра, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (керівник ХОМИЧ Віталій Васильович);

СИМОНЮК Ангеліну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (керівник ГЕРМАН Надія Вікторівна);

АЛАЛІНУ Владиславу, ученицю 1 класу, АЛАЛІНУ Марту, ученицю 3 класу Горбаківського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник МАШЛАЙ Лілія Василівна);

ІЛЛЮК Зоряну, ученицю 3 класу Іллінського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ШКУЦЬ Наталія Олександрівна);

ДЯЧУКА Владислава, вихованця гуртка «Бабусина школа» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ГРЕЧИЧ Раїса Дмитрівна);

ВІЮКА Максима, учня 4 класу Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ОСИПЧУК Алла Василівна);

УСИК Любов, ученицю 1 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник СТОЛЯРЧУК Світлана Василівна);

БОЙЦУН Дарину, ученицю 4 класу опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району(керівник БОЙЦУН Світлана Василівна);

МАШТУ Сніжану, вихованку гуртка бісероплетіння «Намистинка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник МАКСИМЮК Жанна Богданівна);

РЯСКУ Іллю, вихованця гуртка «Оригамі» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник РЯСКА Ірина Віталіївна);

РОЇК Ангеліну, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Фантазія» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);

КОРЕНДОВИЧ Дар’ю, ученицю 8 класу Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради  Дубенського району (керівник КОРЕНДОВИЧ Тетяна Миколаївна);

КОНЮШИК Марію, ученицю 5 класу Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КИСІЛЬЧУК Марія);

ТИМОЩУК Божену, ученицю 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОНЮКЕВИЧ Інна Йосипівна);

ДМИТРУК Дарину, ученицю 2 класу Микитицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ДМИТРУК Ірина Анатоліївна);

СТРІЛЬЧУКА Олександра, учня 6 класу Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ГЕРУС Вікторія Василівна);

ПОТАПЧУКА Романа, вихованця гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (керівник ХОМИДЮК Олена Анатоліївна);

ЯРОЩУКА Дмитра, учня 2 класу філії Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району в селі Липа (керівник ЧУЧМАН Оксана Тарасівна);

НЕЧИПОРИКА Юрія, учня 8 класу Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник НЕЧИПОРИК Валентина Петрівна);

ПЕРІШКО Ілону, вихованку гуртка «Аплікація соломкою» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник ДУКА Наталія Анатоліївна);

ГМИР Богдану, ученицю 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ДЕЛІДОН Людмила Василівна);

НЕСТЕРУКА Станіслава, учня 4 класу Перекальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник СИДОРЧУК Тетяна Василівна);

вихованців гуртка «Юні охоронці природи» П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради (керівник ПОЛЯКОВА Ольга Володимирівна);

МАЗУРЕЦЬ Надію, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);

колектив вихованців початкового технічного моделювання Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МАЛЯРЧУК  Катерина Ярославівна);

ГЛУХУ Ілону, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);

колектив  учнів 3 — 4  класів Івачківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Здолбунівської районної ради (керівники  ТХОР Тетяна Василівна, ЛИС Людмила Володимирівна);

ГЕРАСИМЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Плетіння бісером» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник ДОБРОВОЛЬСЬКА Лариса Василівна);

АРГУТУ Юрія, вихованця гуртка «Еколог» Борщівської гімназії Малолюбашанскої сільської ради Костопільського району (керівник ВЕРЕМЕЙЧУК Тамара Адамівна);

ТАРГОНСЬКУ Софію, ученицю 5 класу, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Бичалької філії опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської селищної ради Костопільського району (керівник РОМАНЮК Наталія Вікторівна);

ГАЛАСА Владислава, учня 4 класу, вихованця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської селищної ради Костопільського району (керівник РОМАНЮК Наталія Вікторівна);

АРТИНЮКА Валентина, учня 3 класу, АРТИНЮК Аліну, ученицю 2 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник АРТИНЮК Наталія Вікторівна);

КОВАЛЬ Оксану, ученицю7класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник КОВАЛЬ Надія Михайлівна);

КОЛУН Валерію, ученицю 5 класу Жильжанської філії опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської селищної ради Костопільського району (ГОНЧУК Оксана Сергіївна);

КУХАРЧУК Наталію, вихованку творчої студії «Майстерня квітів» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник КІРНОЗ Зоряна Андріївна);

ЛІЩУК Катерину, вихованку гуртка «Диво-квіти» Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (керівник ЛІЩУК Оксана Север’янівна);

БОНДАРЧУК Анастасію, вихованку гуртка «Образотворче мистецво» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПЕТРУЛЯ Тетяна Василівна);

ДАЦЮК Варвару, вихованку гуртка «Гончарик» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник АНДРИЇШИН Оксана Григорівна)

КОВАЛЬЧУК Злату, ученицю 2 класу, вихованку гуртка «Калинове намисто»  Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);

НИЧИПОРУКА Арсена, учня 8 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник НИЧИПОРУК Мар’яна Степанівна)

ФЕДЧУКА Владислава, учня 2 класу, вихованця гуртка «Калинове намисто»  Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);

БОЙКО Аліну, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);

СТАДНИЦЬКУ Анну, вихованку гуртка «Соломоплетіння» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради  (керівник ЧЕПУР Юлія Олегівна);

ЖЕКУ Юлію, ученицю 10 класу Великоолексинського ліцею Шпанівської сільської ради Рівненського району (керівник ЛИНЬ Оксана Петрівна);

ЛЕСКОВЕЦЬ Тетяну, ученицю 4 класу опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Рокитнівської районної ради (керівник КУЛАКЕВИЧ Галина Антонівна);

КОНОНОВУ Соломію, ученицю 2 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник КОРІНЕЦЬ Світлана Василівна);

НОВОСИЛЕЦЬКОГО Романа, учня 1 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ОНІСКОВЕЦЬ Ірина Миколаївна);

вихованців гуртка «Майстерня творчості» Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник БАЄЧКО Наталія Петрівна);

ВОЙТКО Анну, вихованку гуртка «Майстерня творчості» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник ГЕЦЬКО Тетяна Павлівна);

СОЛОВЙОВУ Олександру, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ЗАХАРЧУК Надія Ігорівна);

БУЙНУ Марію, вихованку гуртка «Казкові фантазії» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЕНКО Світлана Михайлівна);

ЦОБУ Артема, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);

ОВЕРЧИКА Дмитра, ВАСИЛЕЦЬ Софію, учнів 2 класу, вихованців гуртка «Диворученьки» Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник МАРТИНЮК Руслана Іванівна);

ГРИГОРЧУК Анну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник БРЕЧКО Тетяна Володимирівна);

ЗІНЯКІНУ Діану, вихованку гуртка «Фантазійний всесвіт рукоділля» Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (керівник КОРОЛЬЧУК Інна Мирославівна);

АНЦИБОРА Анатолія, вихованця гуртка «Основи дизайну» Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (керівник БІЛАН Олена Михайлівна);

ЖУРИК Анастасію, ЮРКО Уляну, ЧЕРНЕГУ Анну, СТАРОВОЙТ Аліну, учениць 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради (керівник ОДНОРОГ Ольга Василівна);

колектив вихованців гуртка «Знавці лікарських рослин» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ВЛАСЮК Лариса Миколаївна);

за напрямом «Сюжетна композиція»: 

КЛЯПЧУК Марину, вихованку гуртка «Паперокручення» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ПРОКОПЧУК Лілія Іванівна);

СТАСЮКА Тараса, вихованця гуртка «Технічний дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник КРУЧЕК-СОСНОВЧИК Ірина Володимирівна);

ДЯЧУК Кароліну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» комунального  закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЛЮШИН Оксана Юріївна);

ВОЗНЮК Наталію, ДЕНИСКО Маргариту, вихованок гуртка «Флористика та живопис» Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Володимирецької районної ради (керівник КРИЖАНСЬКА Наталія Сергіївна);

ТКАЧУК Любов, вихованку гуртка«М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ПОВЖИК НадіяПавлівна);

ЮСЬКА Григорія, учня 1 класу Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник СОКОЛ Валентина Віталіївна);

колектив вихованців гуртка «Лідер» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник КОВАЛЬЧУК Іванна Михайлівна);

РОГАШКА Валентина, учня 4 класу, вихованця гуртка «Паперовий світ» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);

ХАРЧУК Анну, ученицю 2 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради  Дубенського району (керівник КЛІМЧУК Ольга Андріївна);

КОРЧАКОВСЬКУ Дарину, ученицю 2 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради  Дубенського району (керівник КЛІМЧУК Ольга Андріївна);

СТАСЮКА Владислава, учня 2 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради  Дубенського району (керівник ВОДЯНИЦЬКА Ганна Валентинівна);

ТОКАРЦЯ Олександра, учня 6 класу, ТОКАРЕЦЬ Ганну, ученицю 4 класу Староносовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ТОКАРЕЦЬ Наталія Іванівна);

РОМАНЮК Катерину, ученицю 6 класу Микитицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ГОТЮК Михайло Іванович);

СОБЧУК Ангеліну, ученицю 1 класу, СОБЧУКА Тараса, учня 4 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради (керівник СОБЧУК Тетяна Василівна); 

КРИВОРУЧКА Артема, вихованця гуртка «Тістопластика» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник КРИВОРУЧКО Світлана Мартинівна); 

ПАРЧУКА Миколу, учня 3 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ПОЛЮХОВИЧ Павлина Михайлівна); 

ТУРУКА Артема, вихованця комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МОРОЗ Любов Петрівна); 

НАЗАРЕНКА Дениса, вихованця гуртка «Народна творчість» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник НАЧЕВА Наталія Анатоліївна);

МОШКУНА Арсена, учня 6 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПРОКОПЧУК  Неля Федорівна);

СТАДНИЦЬКОГО Владислава, вихованця гуртка «Соломоплетіння» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради  (керівник ЧЕПУР Юлія Олегівна);

БОЯРЧУКА Михайла, учня 3 класу, БОЯРЧУКА Олександра, учня 1 класу Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської  районної ради (керівники ЯКОВЧУК Світлана Миколаївна, ПОЛІЩУК Тетяна Михайлівна);

ДЕЛЕЙЧУК Вікторію, ученицю 9 класу Кисорицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (керівник ПАНЬКО Світлана Всеволодівна);

БОГДАНЦЯ Юрія, ТАРГОНСЬКУ Марію, ТРОХИМЧУК Олену, ПРИЛЕПУ Іллю, вихованців гуртка «Фомпластика» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник ХОЛЯВА Юлія Анатоліївна);

ГУДІМОВУ Софію, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ГАЛУШКО Олеся Григорівна);

колектив учнів 1-4 класів Рудня-Карпилівської загальноосвітньої школи І ступеня Клесівської селищної ради (керівник МАРТИНЮК Наталія Михайлівна);

ГРИГОРЧУК Анну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник БРЕЧКО Тетяна Володимирівна);

МОРЯК Валерію, вихованку гуртка «Диво-квіти» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник ЧЕРНЯК Вікторія Олександрівна);

ЧЕРНЯК Любаву, вихованку гуртка «Диво-квіти» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник ЧЕРНЯК Вікторія Олександрівна);

за напрямом «Новорічна композиція»: 

СТАСЮК Поліну, вихованку гуртка «Макраме» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник МАРЧУК Ірина Ігорівна);

ПОП’ЯК Дарину, вихованку гуртка «Народна лялька» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИДОРЧУК Тетяна Аркадіївна);

ВОЛОВОДІК Марину, вихованку гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИРОТЮК Інна Ігорівна);

КУЦУ Діану, вихованку гуртка «Флористика та живопис» комунального  закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник НОВАК Світлана Ростиславівна);

СЕРГІЙЧУК Ольгу, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник СКІБЧИК Галина Мирославівна);

БОЛЬШУЮ Аліну, ученицю 8 класу Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Володимирецької районної ради (керівник КАРТАВА Оксана Віталіївна);

ТАЛАЩУКА Олександра, вихованця гуртка «Оригамі» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ТАЛАЩУК Наталія Олександрівна);

ГОРДІЙЧУК Маргариту, РАДЗЕВИЛЮК Аріну, вихованок гуртка «Умілі руки» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник БІЛЯК Алла Юліанівна);

ВЕРБУ Соломію, вихованку гуртка «Перевесло» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ЇХАЛО Віта Юріївна);

НЕВІДОМСЬКУ Поліну, ученицю 4 класу, вихованку гуртка «Своїми руками» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради (керівник НЕВІДОМСЬКА Оксана Дмитрівна);

ФЕДЮШКО Вікторію, ученицю 5 класу, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ХАРЧУК Тамара Іванівна);

ШНИРУК Софію, ученицю 5 класу Повчанського ліцею Повчанської  сільської ради Дубенського району (керівник ШНИРУК Вікторія Михайлівна);

ВІТЧУК Злату, ученицю 3 класу Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради  Дубенського району (керівник КОРЕНДОВИЧ Тетяна Миколаївна);

ОНУФЕРА Владислава, учня 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОНЮКЕВИЧ Інна Йосипівна);

ПЕРЕТУ Катерину, ученицю 9 класу комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник НЕСТЕРУК Світлана Миколаївна);

БРОНСЬКУ Дарію, вихованку гуртка «Юні друзі природи» комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (керівник КОНДРАТЮК Валентина Анатоліївна);

ХОМЕДЮК Христину, ученицю 9 класу Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ХОМЕДЮК Тетяна Іванівна);

ДЕНИСЮК Ярославу, вихованку гуртка «Сувенір» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник КУЗІНА Марія Павлівна);

САВЧУК Вікторію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник КРАВЧУК Ольга Платонівна);

ПАВЕЛКА Максима, вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник МИРОНЕЦЬ Юлія Олександрівна);

ЛУЦЮК Яну, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єрів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник ПРОКОПЧУК Вікторія Юріївна);

АЛЕКСАНДРУКА Владислава, вихованця студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник ЛЕВЧУК Андрій Олегович);

МАНТИЦЬКУ Анну, МОРДЮК Анастасію, вихованок студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);

УКРАЇНЕЦЬ Божену, вихованку гуртка «Початкове технічне моделювання» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник ЯКУБОВИЧ Тетяна Володимирівна);

АРТИНЮК Анастасію, ученицю 4 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник АРТИНЮК Наталія Вікторівна);

КУХАРСЬКУ Вікторію, ученицю 7 класу Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник МОХНАР Руслана Анатоліївна);

СКУБУ Вікторію, ученицю 8 класу Бичальської філії опорного закладу «Деражненський ліцей» Костопільського району (керівник ТАРГОНСЬКА Тетяна Адамівна);

КАЛЕБСЬКОГО Давида, учня 7 класу навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Т.Г. Шевченка Острозької районної ради (керівник БІЛИК Валентина Леонідівна);

ПРОДОУСА Ярослава, ОЛІФЕРЧУКА Андрія, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (керівник МАРЧУК Тетяна Мілентіївна);

КОШЕЛЬНИК Оксану, вихованку гуртка «Основи флористики та фітодизайну» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ЖАБОРИНСЬКА Вікторія Миколаївна);

ГЛАДУНА Павла, учня 7 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПРОКОПЧУК  Неля Федорівна);

ОЛЕСНИЦЬКУ Іустину, ученицю 5 класу, вихованку гуртка «Умілі ручки» філії «Башарівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник КІВЕЛЬОВА Валентина Дмитрівна);

КАМІНСЬКОГО Максима, учня 4 класу, вихованця гуртка «Калинове намисто»  Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);

БОГУСЛАВСЬКУ Божену, ШТИЮК Дарину, ВАСИЛЮК Юстину, вихованців гуртка «Образотворче мистецво» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПЕТРУЛЯ Тетяна Василівна);

РАЧУК Вікторію, ученицю 9 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);

КОНЦИМАЛ Діану, КОНЦИМАЛА Валерія, КОНЦИМАЛА Дмитра, учнів Голишівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської районної ради (керівник КОНЦИМАЛ Руслана Миколаївна);

ЗУБОК Олександру, ученицю 2 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія» Рокитнівської районної ради (керівник КУЛАКЕВИЧ Галина Миколаївна);

КРИВДУ Соломію, вихованку гуртка «Креативне рукоділля» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник КРИВДА Тетяна Федорівна);

ЛОПАНЧУК Іванну, ученицю 3 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ЛАЗАРЕЦЬ Ольга Петрівна);

колектив вихованців групи продовженого дня «Веселка» загальноосвітньої школи І ступня Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник КОЛЯДКО Ілона Олегівна);

СИДОРУК Вікторію, ученицю 7 класу Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ОХРІМЕНКО Тетяна Юріївна);

КОВАЛЬЧУК Вікторію, ученицю 2 класу Сарненської спеціалізованої школи розвитку І ступеня №5 Сарненської районної ради (керівник ДУДАРИК Альона Миколаївна);

КАРПЕЛЮКА Андрія, вихованця гуртка «Золота голка» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник КАРПЕЛЮК Надія Володимирівна);

КОЗАЧУКА Артура, КОВАЛЯ Дениса, вихованців гуртка «Обробка конструкційних матеріалів» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ТУШИЧ Василь Миколайович);

ТВЕРДУ Катерину, ученицю 5 класу Карасинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник БАЛИНСЬКА Анастасія Василівна);

КОТЯШ Ірину, вихованку гуртка народної творчості Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник БОРАТИНСЬКА Валентина Петрівна);

МОМОТЮК Емілію, вихованку гуртка «Краса і здоров’я» Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (керівник МОТЮК Олеся Михайлівна);

САВОРОНУ Вадима, вихованця гуртка  художньої технічної творчості «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (керівник КОЗАКЕВИЧ Тетяна Мирославівна);

МОРДАС Маргариту, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (керівник ЗАЙКО Марина Юріївна);

БУЛАН Маргариту, вихованку гуртка «Фантазійний всесвіт рукоділля» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник КОРОЛЬЧУК Інна Леонідівна);

КОСТЮК Оксану, ДОЦЮК Ксенію, учениць 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради (керівник КОТИК Лариса Павлівна);

ГОРДІЙЧУК Єву, ученицю Рівненської спеціалізованої школи   І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради (керівник САВЧУК Марія Валеріївна);

НОВОСАДА Ярослава, ПАРУБОЧУ Мирославу, учнів 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Рівненської міської ради (керівник СЕРНЮК Віта Леонтіївна);

ПОТАПЧУК Анну, ГАРМАТУ Анну, вихованок Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (керівник МОСКАЛИК Тетяна Василівна);

САЧУКА Тимофія, учня 1 класу Рівненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради;

ГУЩІНУ Аліну, ученицю 2 класу Рівненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №11 Рівненської міської ради  (керівник СИПАТА Світлана Іванівна);

за напрямом «Новорічний букет»: 

КИРБИШ Діану, вихованку гуртка «Оригамі» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ПРОКОПЧУК Лілія Іванівна);

МЕЛЬНИЧУКА Сергія, вихованця гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник МЕЛЬНИЧУК Вікторія Володимирівна);

ФЕДОРУК Олену, вихованку гуртка «Живограй» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ТРИЩУК Галина Борисівна);

МІСЬКЕВИЧ Анну, ученицю 9 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради  Дубенського району (керівник ЯРЕМЧУК Юлія Гнатівна);

КАРПОВИЧА Богдана, вихованця гуртка «Бісероплетіння» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник КУЗІНА Марія Павлівна);

ФЕДУСЬ Наталію, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єрів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник ПРОКОПЧУК Вікторія Юріївна);

АРТИНЮКА Дениса, учня 9 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник АРТИНЮК Наталія Вікторівна);

ДАЦИШИНУ Анастасію, вихованку творчої студії «Майстерня квітів» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник КІРНОЗ Зоряна Андріївна);

КОЗИНЕЦЬ Катерину, вихованку гуртка «Бісерне сяйво» Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ДОРОШКО Лариса Петрівна);

ВОРОНЦОВУ Анну, вихованку гуртка «Казкові фантазії» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЕНКО Світлана Михайлівна);

за напрямом  «Новорічний вінок»:

 

БУБЛЕЙ Діану, вихованку гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИРОТЮК Інна Ігорівна);

МОРДАС Софію, вихованку гуртка «Народна творчість» Великожолудського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник КИЛЮШИК Катерина Миколаївна);

ШЕРШЕНЬ Мирославу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (керівник ГЕРМАН Надія Вікторівна);

КУПРІЙ Вікторію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (керівник КАПІТУЛА Наталія Петрівна);

ПИЛИПЕЯ Дмитра, учня 8 класу Іллінського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ПИЛИПЕЙ Аліна Володимирівна);

ПРИХОДЬКА Артема, учня 5 класу Малятинського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ЧОРНОУС Олена Леонідівна);

МІСЮРУ Ольгу, ЛУКАЩУК Вікторію, вихованку гуртка «Оберіг» Бочаницького навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ПОЛІЩУК Наталія Степанівна);

ЖАРСЬКОГО Артема, учня 1 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник СТОЛЯРЧУК Світлана Василівна);

колектив учнів 3 класу  комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник РОЗУМНЮК Надія Миколаївна);

БУРЕЦЬ Олександру, ученицю 8 класу опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району (керівник БОЙЦУН Світлана Василівна);

САЛІЙЧУКА Михайла, вихованця гуртка «Плетіння на рамках» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник САЛІЙЧУК Марія Володимирівна);

ХМІЛЬ Вікторію, ученицю 6 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник ФЕДОРЧУК Тетяна Валеріївна);

СОЙКО Софію, ученицю 8 класу Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник СОЙКО Оксану Федорівну);

ПАНАСЮК Тетяну, ученицю 8 класу Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник СМАЛІЙЧУК Юлія Вікторівна);

САВІНОВУ Анастасію, ученицю 4 класу Птицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник КРАВЕЦЬ Наталія Володимирівна);

ОМЕЛЯНЮКА Юрія, учня 2 класу Варковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради (керівник ВОВЧИК Юлія Юріївна);

ОМЕЛЯНЮК Анну, ученицю 6 класу Варковицької гімназії Дубенської районної ради (керівник КОНДРАТЮК Валентина Анатоліївна);

 ГАПОНЮК Софію, ученицю 9 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник АНДРУШКО Любов Іванівна);

ВОЗНЮК Дарину, вихованку гуртка «Флористики та живопису» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник НАЧЕВА Наталія Анатоліївна);

ДМИТРУХУ Діану, вихованку студії декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);

САВЧУК Аліну, вихованку гуртка «Народна творчість» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник ОТЛИВАНСЬКА Ганна Георгіївна);

БОНДАР Ярославу, вихованку гуртка «Штучні квіти» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник СОЛОНЕНКО Наталія Анатоліївна);

ОТЕПКО Дарину, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ЗВІЗДЕЦЬКА Наталія Михайлівна);

ШПАК Софію, вихованку гуртка «Сувенір» Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (керівник ЧАРКО Тетяна Святославівна);

КОЛЕСНИК Яну, ученицю 7 класу Немирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ШУЛЯК Валентина Вікторівна);

ПРОКОПЧУКА Марка, учня 3 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);

ЗАЛІЗНЯК Ірину, ученицю 4 класу, вихованку гуртка «Калинове намисто»  Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);

ЧЕРВОНУ Марію, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник КОШЕЛЬНИК Ліна Вікторівна);

КОШЕЛЬНИК Карину, КОШЕЛЬНИК Стефанію, вихованок гуртка «Основи екологічних знань» комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник СПАС Олеся Василівна);

МИРОНЧУК Ірину, вихованку гуртка «Бісероплетіння» комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ДОРОЩУК Зоряна Миколаївна);

СТОРОЖУК Тетяну, вихованку гуртка «Шовкова стрічка» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник КРАВЧУК Мар’яна Володимирівна);

РАХМАНОВУ Анастасію, вихованку гуртка «Людина і довкілля» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник НАУМОВИЧ Оксана Юріхвна);

БАКУНЕЦЬ Поліну, ученицю 2 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник КОРІНЕЦЬ Світлана Василівна);

ШЕЛЬЧУКА Максима, учня 4 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ЦАРУК Людмила Михайлівна);

ОПАНАСЕЦЬ Дарину, вихованку гуртка «Флористика» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (ОПАНАСЕЦЬ Наталія Степанівна);

СИЖУК Каріну, ученицю 10 класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ЦАРУК Наталія Миколаївна);

СИМОНЕНКО Анастасію, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);

САЧУК Катерину, вихованку гуртка художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (керівник САЧУК Алла Костантинівна);

ТХОРУКА Святослава, учня 4 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад № 14» Рівненської міської ради (керівник ПОПЧУК Наталія Володимирівна);

за напрямом  «Новорічна картина чи колаж»: 

ІЛЮК Оксану, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);

ЧИКАЛЮК Соломію, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);

ЧУБ Емілію, вихованку гуртка «Рукотворне мистецтво» комунального  закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);

КОВТУН Маргариту, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» комунального  закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);

ПЕТРОВУ Софію, вихованку гуртка «Виготовлення виробів із бісеру» комунального  закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);

БУТЕЄЦЬ Ангеліну, вихованку гуртка «Художня вишивка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник БУТЕЄЦЬ Наталія Володимирівна);

ЛЯШИКА Іллю, вихованця гуртка «Народна творчість» Ромейківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник ГОРОДНА Мирослава Антонівна);

БУТЕЄЦЬ Каріну, вихованку гуртка «Художня вишивка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник БУТЕЄЦЬ Наталія Володимирівна);

колектив учнів 7 класу Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник МІРКЕВИЧ Катерина Сергіївна);

ДРУЗЮК Ірину, ученицю 10 класу Симонівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ДРУЗЮК Ольга Іванівна);

ПОПОВУ Анастасію, ученицю 10 класу Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник ДЖИГУН Любов Петрівна);

ЛЕВЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Оберіг» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник НИКИТЮК Олена Валентинівна);

ЛЯСУ Юлію, ученицю 5 класу опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району (керівник БОЙЦУН Світлана Василівна);

МАРТИНЮК Соломію, вихованку гуртка «В’язання гачком» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник КНЯЗЬ Алла Володимирівна);

САЛІЙЧУК Анну, вихованку гуртка «Плетіння на рамках» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник САЛІЙЧУК Марія Володимирівна);

СИДОРЧУК Каріну, ученицю 9 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник СИДОРЧУК Інна Миколаївна);

ГОРДІЙЧУК Христину, ученицю 4 класу філії Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району в с. Липа (керівник ТАРАСЕНКО Валентина Миколаївна);

ПЛЕЩЕНКА Вячеслава, учня 8 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району (керівник ВОЙТОВА Катерина Петрівна);

ЦАРУК Софію, вихованку гуртка «Паперопластика» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник ГУРИК Людмила Петрівна);

СІРКО Олександру, ученицю 6 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник СІРКО Іванна Станіславівна);

колектив вихованців «Талановиті пальчики» Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ЛОМАКО Марія Володимирівна);

ТАРАСЮК Софію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МОРОЗ Любов Петрівна);

САПРИКІНУ Дар’ю, ученицю 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівник САПРИКІНА Ольга Василівна);

КОРОЛЬЧУК Марію,  вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник МИСЛІНЧУК  Неля Сергіївна);

МИХАЛЬЧУК Єлизавету, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);

СІВУК Тетяну, ученицю 8 класу Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник СІВУК Ірина Володимирівна);

КОМАР Кароліну, вихованку гуртка «Паєткоплетіння» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);

СОСНОВСЬКУ Яну, вихованку гуртка «Арт-майстерня декоративно-ужиткового мистецтва» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ЛИС Оксана Анатоліївна);

ПЕТРУК Анастасію, вихованку гуртка «Художній дизайн» Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (керівник ЗЕЛІНСЬКА Марія Ростиславівна);

БОРИСОВУ Тетяну, вихованку гуртка «Квілінг» Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (керівник ЧАРКО Тетяна Святославівна);

МАТЮШОК Ірину, ученицю 7 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);

ПОЛІМАРЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Паперопластика» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник ПОЛІМАРЧУК Зоряна Олексіївна);

БРАЖНІКОВУ Ангеліну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник ПОЛІМАРЧУК  Зоряну Олексіївна);

ПОЛТАРІНУ Ольгу, вихованку гуртка «Пап’є-маше» комунального закладу «Сарненського районного Будинку дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник КАМЗЬОЛ Віта Степанівна);

ЦУМАН Софію, ученицю 8 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка Сарненської районної ради (керівник РОМАШКО Людмила Миколаївна);

ВЕРГУН Злату, вихованку гуртка «Казкові фантазії» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЕНКО Світлана Михайлівна);

КНЬОВЦЯ Дмитра, вихованця гуртка «Основи дизайну» Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (керівник БІЛАН Олена Михайлівна);

МЕЛЬНИЧУК Каріну, вихованку гуртка народної творчості Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник БОРАТИНСЬКА Валентина Петрівна);

  БАЛДИЧА Вадима, учня 7 класу, БАЛДИЧА Юрія, учня 5 класу, БАЛДИЧ Маргариту, ученицю 2 класу Рівненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради (керівник ШАРАБУРА Оксана Геннадіївна);

КОКІЛЬ Софію, ученицю 8 класу Рівненської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів №28  Рівненської міської ради (керівник ГЕРАСИМЧУК Людмила Василівна);

МАХОБЕЙ Карину, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (керівник ДОРОЩУК Людмила Іванівна);

за напрямом «Новорічний подарунок»: 

вихованців гуртка «Знавці лікарських рослин» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ГРИНЕВИЧ Лариса Володимирівна);

ЗУБЧИКА Олександра, КЛЯПЧУКА Назара, вихованців гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СТАСЮК Сергій Віталійович);

САВЧУК Поліну, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);

СОКОЛ Марію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ПОВЖИК Надія Павлівна);

КЛАДЬКА Дмитра, вихованця гуртка «Народна творчість» Новаківський навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник КЛАДЬКО Людмила Миколаївна);

СЕРГІЙЧУК АННУ, вихованку гуртка  «Виготовлення сувенірів» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник СКІБЧИК Галина Мирославівна);

МЕЛЬНИЧУК Ольгу, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник МЕЛЬНИЧУК Вікторія Володимирівна);

ТКАЧУК Оксану, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ПОВЖИК Надія Павлівна);

СКІБЧИК Антоніну, ученицю 10 класу Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник ДАВИДОВА Олена Михайлівна);

ЯРОЩУК Дарію, ученицю 2 класу Жаврівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ІЛЬЧУК Неля Анатоліївна);

ФЕДОРУК Анастасію, вихованку гуртка «Умілі руки» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник БІЛЯК Аллу Юліанівну);

МУШИТУ Михайла, вихованця гуртка «Веселка» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ВАСЬКЕВИЧ Світлана Іванівна);

КВЯТКІВСЬКОГО Давида, вихованця гуртка «Оберіг» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник НИКИТЮК Олена Валентинівна);

КОТОВЕЦЬ Дарину, ученицю 5 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ЗНАМЕНЕЦЬ Світлану Миколаївну);

КОРОСТЕЛЬОВА Кирила, учня 9 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник УСИК Олег Андрійович);

ТОПОРОВСЬКОГО Ростислава, вихованця гуртка «Квілінг» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник РЯБЧЕВСЬКИЙ Анатолій Григорович);

ОМЕЛЬЧУК Наталію, вихованку гуртка «Народна вишивка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник ТУРОВСЬКА Галина Євгенівна);

ЯКОВЕЦЬКУ Карину, вихованку гуртка «Оригамі» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник РЯСКА Ірина Віталіївна);

РЯСКУ Ярослава, вихованця гуртка «Паперопластика» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник РЯСКА Ірина Віталіївна);

ШАПОВАЛ Ілону, ученицю 9 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради  Дубенського району (керівник ЯРЕМЧУК Юлія Гнатівна);

КЕДИСЬ Анастасію, ученицю 2 класу філії Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району в с. Липа (керівник ЧУЧМАН Оксана Тарасівна);

САМКОВА Павла, учня 2 класу Костянецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник БОНДАРЕНКО Лариса Василівна);

ЛІННИК Ольгу, ученицю 6 класу комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник НЕСТЕРУК Світлана Миколаївна);

МАНІКА Дмитра, учня 4 класу, ЗЕМБАЛЬ Діану, ученицю 3 класу Варковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради (керівник МІШАНЧУК Наталія Володимирівна);

СИДОРЧУК Дарину, ученицю 1 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» (керівник БЕЗМЕНСЬКА Ніна Василівна);

колектив вихованців гуртка «Паперовий світ» Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ЧЕРЕВКО Оксана Андріївна);

УЛІТКО Софію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МЕЛЬНИКОВИЧ Людмила Іванівна);

МОВЧУН Євгенію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник ПРОНЕВИЧ Євгенія Андріївна);

СИНЯК Ірину, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник СИНЯК Наталія Петрівна);

МЕЛЬНИК Дарину, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МАЛЯРЧУК  Катерина Ярославівна);

ЧЕРЕДНИК Олександру, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МАЛЯРЧУК  Катерина Ярославівна);

МАЗУРЕЦЬ Надію, вихованку студії декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);

СЕМЕНЮК Марію, вихованку гуртка «Народна творчість» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник ОТЛИВАНСЬКА Ганна Георгіївна);

КОВАЛЬЧУК Марію, ученицю 9 класу Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Корецької районної ради (керівник КОРОБКА Людмила Анатоліївна);

ТАРГОНСЬКОГО Андрія, учня 4 класу, вихованця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської селищної ради Костопільського району (керівник РОМАНЮК Наталія Вікторівна);

ІВАШИНЮТУ Максима, учня 2 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник ФЕДАС Людмила Михайлівна);

ПОПРУЖУК Дарину, ученицю 5 класу Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник СТЕПАНЮК Валентина Іванівна);

КОРНІЙЧУК Катерину, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ЗВІЗДЕЦЬКА Наталія Михайлівна);

СОВУ Іванну, вихованку гуртка «Основи флористики та фітодизайну» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ЖАБОРИНСЬКА Вікторія Миколаївна);

ПРОС Діану, вихованку гуртка «Бісероплетіння» комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ДОРОЩУК Зоряна Миколаївна);

КОВАЛЬЧУК Антоніну, вихованку гуртка «В’язання» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник ДОВГАЛЮК Оксана Миколаївна);

БОЙКА Тараса, учня 2 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник ЗАГОРУЙКО Ірина Миколаївна);

ЄВЧИК Маргариту, вихованку гуртка «Клаптикова геометрія» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник  МУРЗА Ольга Петрівна);

ОЛІЙНИК Марію, вихованку гуртка «Основи флористики та фітодизайну» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ЖАБОРИНСЬКА Вікторія Миколаївна);

РЕШЕТИЛА Дениса, учня 3 класу, вихованця гуртка «Калинове намисто»  Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);

ЯКОВЕЦЬ Яну, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);

МАТЮК Вікторію, ученицю 3 класу Тинненської загальноосвітньої школи І ступеня Сарненської районної ради (керівник ЦЮЗЬ Людмила Марківна);

ЯКОВЕЦЬ Іванну, ученицю 9 класу Карасинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ТВЕРДА Наталія Володимирівна);

МАКАРИЦЬКУ Тетяну, ученицю 11 класу, вихованку гуртка «Диворученьки» Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник МАРТИНЮК Руслана Іванівна);

КОСТИРКО Вікторію, вихованку гуртка «Художня студія» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ПЕТРОВА Ірина Віталіївна);

колектив вихованців гуртка «Прикрась свій дім» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник КОСТЮК Яна Юріївна);

СУХОРУКОВУ Вікторію, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник АЛІСЕЙСЬКА Людмила Миколаївна);

ТАРАСЮКА Олександра, вихованця гуртка образотворчого мистецтва Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник АНДРУХІВ Зінаїда Гнатівна);

ГОЛУБОВУ Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник АНДРУХІВ Зінаїда Гнатівна);

СТОРОЖУК Наталію, ученицю 7 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради (керівник ГНАТЮК Лілія Богданівна);

ПРОЦЮК Ольгу, ученицю 8 класу Рівненської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради (керівник САВЧУК Марія Валеріївна). 

3. Відзначити подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:

ОЗЕРСЬКОГО Андрія, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ОКАЧ Леонід Іванович);

МЕЛЬНИЧУК Аріну, вихованку гуртка «Умілі руки» Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник МЕЛЬНИЧУК Ірина Іванівна);

КАЧУРЕЦЬ Анастасію, ученицю 2 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник БОЯР Ніна Олексіївна);

СОРОКУ Юлію, вихованку гуртка «Фантазія» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник ДОРОЩУК Зоряна Миколаївна);

ІВЧУК Вікторію, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Фантазія» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);

КОРНІЙЧУК Дарину, ученицю 5 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради ;

ШИКАЛА Романа, учня 4 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник ПОПОВИЧ Наталія Петрівна);

СТАСЮК Ольгу, ученицю 10 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник МОРОЗЮК Лариса Володимирівна). 

4. Відзначити подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за пропаганду серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, сприяння розвитку флористичного мистецтва та активну участь у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів: 

комунального закладу «Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівської районної ради (директор ЧИКАЛЮК Зінаїда Олександрівна);

комунального закладу «Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (директор КАРПОВЕЦЬ Наталія Василівна);

комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (директор БУТЕЄЦЬ Наталія Володимирівна);

комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (директор АВРУКА Валентина Вікторівна);

комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради (директор ПОДМОКА Ольга Петрівна);

Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (директор ГУСАРЕВИЧ Людмила Анатоліївна);

комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради  (директор КОЛІСНІЧЕНКО  Ірина Анатоліївна);

Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (директор СЕМЕНЮК Микола Ілліч);

комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник БЕЗМЕНСЬКА Наталія Михайлівна);

Здолбунівського районного Центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (директор БОНДАРЧУК Лариса Олександрівна);

Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (директор БІДЮК Володимир Юрійович);

Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (директор ДІТЛАШОК Зінаїда Антонівна);

Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (директор ОСОСКАЛО Лілія Василівна);

Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (директор ЗАРІЦЬКА Наталія Євгеніївна);

Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (директор ЮРЧЕНКО Олена Веніамінівна);

комунального позашкільного навчального закладу Крупецький центр дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (директор ГУМЕНЮК Ксенія Миколаївна);

комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (директор МАРИНИЧ Юлія Михайлівна);

Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради  (директор ЄВУШКО Ірина Павлівна);

комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради  (директор ОВЕРЧУК Тетяна Василівна);

комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (директор МУРЗА Лариса Степанівна);

Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (в.о. директора АЛЬОШКО Алла Григорівна);

Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (директор СОСНОВЧИК Тетяна Олександрівна);

Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (директор МАРКЕВИЧ Тетяна Валентинівна);

комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (директор ВОРОБЕЙ Володимир Федорович).

 

5. Контроль за виконанням наказу  залишаю за собою.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                                                                      Володимир ВОРОБЕЙ

 

 

 

                                                                              Додаток до наказу

комунального закладу

«Станція юних натуралістів»

Рівненської обласної ради

від 28. 01. 2020 №  02

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки«Новорічна композиція»

 

 Метою і завданням Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.

Цьогорічна виставка відзначилася оригінальністю експонатів і активністю учасників. 630 робіт подали школярі та учнівські колективи  закладів загальної  середньої та позашкільної освіти усіх районів Рівненської області.  

Активно долучилися до конкурсу заклади освіти об’єднаних територіальни громад: Бабинської сільської ради Гощанського району, Боремельської сільської та Демидівської селищної рад Демидівського району, Привільненської, Тараканівської, Повчанської сільських рад Дубенського району, Деражненської селищної ради та Малолюбашанської сільської ради Костопільського району, Млинівської селищної ради, Радивилівської міської ради, Крупецької сільської ради Радивилівського району, Клесівської селищної ради та Немовицької сільської ради Сарненського району. 

На виставці демонструвалися вироби мистецтва новорічно-різдвяної тематики, які пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства.

Найбільша кількість робіт була представлена за напрямом «Стилізована ялинка», «Новорічна композиція», «Новорічний подарунок», «Новорічна картина чи колаж», «Сюжетна композиція». Переважна більшість ялинок нагадували конус, декорований природними матеріалами і матеріалами вторинного використання. Дерева здебільшого прикрашали іграшками                з природних матеріалів – соломи, лози, сіна, глини, листя кукурудзи, лляними стрічками, шнурівками. На виставці представлені ялинки, виготовлені з  фанери, лози, бісеру, тканини, ниток.  Яскраво виглядали ялинки у сучасному стилі, декоровані виробами з  тканини, фетру, холодного фарфору та інших матеріалів. Національного характеру виставці надали ялинки, оздоблені іграшками з природних матеріалів, декоровані в українському стилі.

Роботи за напрямом «Новорічна композиція» вирізнялися розмаїттям форм, кольорів та матеріалів. Виготовлені дитячими руками роботи  за напрямом  «Новорічний вінок» показали високий рівень майстерності учнів. За основу для вінка  використовували  каркас з виноградної лози, гілок з верби, картону, дроту, обмотаний сухою травою, соломою, лозою, гілками берези, лляним шпагатом. Для декору – колосся, горіхи, шишки, жолуді, гриби, засушені часточки фруктів, полотняні стрічки.

Для створення  «Новорічних букетів», «Сюжетних композицій»  та «Новорічних картин і колажів» учні використовували солоне тісто, кераміку, тканину, бісер, папір. Юні натуралісти поєднали матеріали вторинного використання з природними матеріалами. Оригінально виглядали картини, виконані в техніці ізонитка.

У напрямі  «Новорічний подарунок» діти представляли ялинкові прикраси з природних матеріалів та матеріалів вторинного використання: сніговиків, ангелів та інших героїв різдвяного вертепу. Оригінальний мали вигляд ялинкові прикраси, оздоблені вишитими орнаментами характерних для українців вишивок. Юні майстри  представили оригінальні  іграшки-сувеніри, картини, сюжетні композиції  «Миша – символ року 2020».

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                                                                  Володимир ВОРОБЕЙ