1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу

13 березня 2020 - Администратор

У К Р А Ї Н А
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ


Н А К А З


02.03.2020                                                     м. Рівне                                                           № 10

 

Про підсумки обласного етапу
ХІІІ Міжнародного екологічного
конкурсу

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2020 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 28 грудня 2019 року № 536, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2020 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу.
Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

НАКАЗУЮ:

1. Інформацію про підсумки обласного етапу ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу, що додається, взяти до уваги.

2. Нагородити переможців обласного етапу ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу грамотою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за високий рівень виконання робіт, поданих на конкурс у номінаціях:
«Вірш або пісня «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би»:

  • ДЯЧУК Вікторію, ученицю комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ЯРМОЛЮК Оксана Іванівна);
  • СТОЯЛІВСЬКУ Дарину, ШАХРАЙ Ольгу, вихованок гуртка «Майстерня духовності» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ШЕХТЕР Лілія Миколаївна);
  • ПИЛИПАКУ Дем’яна, учня 4 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПИЛИПАКА Світлана Миколаївна);
  • ТАРАСЮКА Бориса, учня 7 класу Майківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ТИШКУН Світлана Павлівна);
  • ВОВЧИК Катерину, ученицю 4 класу Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ТРОЦКОВЕЦЬ Олена Вікторівна);
  • МАРТИНЧУКА Дмитра, вихованця Рокитнівського центру дитячої та юнацької творчості Рокитнівської районної ради (керівник МАРТИНЧИК Наталія);
  • СТЕФАНЮК Вероніку, ученицю Бортницького навчально-виховного комплексу «загальнооосвітня загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник МИХАЛЬЧУК Оксана);
  • ШЕРШЕНЬ Сніжану, ученицю Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник БІГУН Наталія Володимирівна);
  • КУХАРЧУК Наталію, вихованку гуртка «Майстерня квітів» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник КІРНОЗ Зоряна);
  • КОХАНЕВИЧА Максима, учня Блажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (керівник КОХАНЕВИЧ Альона Федорівна);

«Прикраси або аксесуари «Одягнена метеликом»:

  • ЛАЗАРЧУК Дарину, вихованку гуртка «Бісерне рукоділля» комунального закладу «Степанський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник ГЕЦЬКО Тетяна Павлівна);
  • МАРКЕВИЧ Валерію, вихованку гуртка «Майстерня квітів» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник КІРНОЗ Зоряна);
  • ГАНЦА Павла, вихованця майстерні з виготовлення виробів з бісеру Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ГАЛУШКО Руслана);
  • ГАВРИЛЮК Діану, вихованку гуртка «Паєткоплетіння» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник РЯБКОВА Наталія);
  • БУНЬКА Іларіона, вихованця Рокитнівського центру дитячої та юнацької творчості Рокитнівської районної ради (керівник ДЕНИСЮК Олександр);
  • ПОРОВЧУК Софію, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник ПОЛІСЬКА Оксана);
  • ТИМОЩУК Божену, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОНЮКЕВИЧ Інна);
  • КОЗЯР Тетяну, ученицю Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Здолбунівської районної ради (керівник МАЧЕЛЮК Світлана Валеріївна);
  • ДЯЧУКА Тараса, учня комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник УСИК Валентина Іванівна);
  • КОВАЛЬЧУК Яну, ученицю Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник БОГУТА Наталія Олександрівна);

«Екологічна сумка з мотивом метелика»:

  • КОСТЮКЕВИЧА Матвія, учня Бортницького навчально-виховного комплексу «загальнооосвітня загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ТЕСЛЮК Людмила Леонідівна);
  • КОВАЛЕВИЧ Дарину, вихованку гуртка «Макраме» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник БАБИЧ Світлана Олександрівна);
  • МЕЛЬНИК Марину, вихованку гуртка «Художнє набивання» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник КАЛІШ Людмила);
  • МІНЧУК Олену, ученицю Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ОХРІМЕНКО Тетяна Юріївна);
  • СЕМЕРЕНКО Аліну, вихованку Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ДОРОШУК Зоряна Миколаївна);
  • ТКАЧУК Дарію, ученицю Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Сарненської районної ради (керівник КОРЖ Людмила Володимирівна);
  • СТРІЛЬЧУКА Олександра, учня Іваннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ГЕРУС Вікторія Василівна);
  • ГАНДЗЮК Катерину, ученицю 7 класу комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник МАКСИМЧУК Людмила Анатоліївна);
  • МІЩУК Олену, вихованку гуртка "Юні квітникарі" комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ВЛАСЮК Лариса Миколаївна);
  • ЛІБИК Марію, вихованку гуртка "Знавці лікарських рослин" комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ГРИНЕВИЧ Лариса Володимирівна);

«Вітраж «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці»:

  • ЛЕВЦЕНЮКА Владислава, учня Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник ПРИДЮК Ірина Андріївна);
  • ГАВРИЛЮК Анастасію, вихованку гуртка «Екосвіт» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ШЕХТЕР Лілія Миколаївна);
  • МАЦЮК Вікторію, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ТИМАНОВСЬКА Алла);
  • СОБЧИШИН Надію, вихованку гуртка «Арт-майстерня образотворчого мистецтва» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ЛИС Оксана);
  • КОРНИШУК Вікторію, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник ОСТРОВСЬКА Валентина);
  • ПАВЛЮЧУК Поліну, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник ДУТКОВСЬКА-НІКОЛЮК Людмила);

«Ручні вироби «Танок метелика над весняною лукою»:

  • НИЧИПОРУК Анну, вихованку Рокитнівського центру дитячої та юнацької творчості Рокитнівської районної ради (керівник ХОЛЯВА Юлія);
  • ДІОРІЙ Іванку, вихованку гуртка «Інтер’єрна іграшка» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник БАБАК Віта);
  • ВАНДІЧА Анатолія, вихованця Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник КОНДРАЧУК Людмила);
  • ПОЖАРСЬКУ Вероніку, вихованку гуртка «Друзі природи» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник ЧЕКУН Надія Миколаївна);
  • МОШКУН Улану, ученицю Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник ПРИДЮК Ірина Андріївна);
  • КОЗЛЕНКО Єлизавету, ученицю комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ПОРОВЧУК Лілія);
  • ЄВЧИК Маргариту, вихованку гуртка «Клаптикова геометрія» комунального закладу «Степанський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник МУРЗА Ольга Петрівна);
  • ХОЛЯВКО Ярославу, вихованку Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник КОШЕЛЬНИК Ліна Вікторівна);
  • ОСИПЧУК Віту, ученицю Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (керівник НЕСТЕРУК Валентина Василівна);
  • СІРУКА Богдана, вихованця Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник КОРСЮК Олена);

«Художня праця «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»:

  • ПИТЕЛЬ Марію, ученицю 7 класу Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради (керівник РУБЕЛЬ Тетяна Юріївна);
  • САВОНІК Софію, ученицю 7 класу Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради (керівник РУБЕЛЬ Тетяна Юріївна);
  • КУШНІР Катерину, ученицю Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ОХРІМЕНКО Тетяна Юріївна);
  • БЕРЕЖНУ Ольгу, вихованку гуртка «Студія образотворчого мистецтва» комунального закладу «Степанський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник КАТЕРИНЧИК Ірина Володимирівна);
  • ШИРКО Вікторію, вихованку гуртка «Студія образотворчого мистецтва» комунального закладу «Степанський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник КАТЕРИНЧИК Ірина Володимирівна);
  • ГОРОТЯ Павла, вихованця гуртка «Арт-майстерня декоративно-ужиткового мистецтва» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ЛИС Оксана);
  • ВРАЖЕЛЬ Діану, ученицю Іваннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ЮР’ЄВА Ганна Василівна);
  • ЛЕЩЕНКО Валерію, ученицю Іваннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ЧЕРВ’ЯК Оксана Олександрівна);
  • ПАЛАМАРЧУКА Іллю, учня 5 класу Майківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ЛУЦЮК Тетяна Василівна);
  • ЗАНКЕВИЧ Юлію, ученицю Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник ШИРШУН Ірина Миколаївна)

«Фотографія «Метелик – ефемерна краса»:

  • КОЗАЧЕНКО Риту, ученицю 6 класу Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (керівник АНТИКАЛО Ганна Андріївна);
  • МОСТОВА Владислава, вихованця Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник МОСТОВ Петро);
  • ТИМАНОВСЬКУ Софію, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник МОСТОВ Петро);
  • ЧИГИРОВСЬКУ Софію, ученицю комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник КОЗАК Оксана Василівна);
  • ГУМЕННОГО Станіслава, учня 8 класу Сатиївського ліцею Дубенської районної ради (керівник ЛІСНИЧИЙ Віталій Васильович);
  • ДАВИДЮК Дарину, ученицю 8 класу Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник ГУМЕНЮК Зоя Миколаївна);
  • ЗАЇЦЬ Діану, ученицю Бортницького навчально-виховного комплексу «загальнооосвітня загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник МИХАЛЬЧУК Оксана Миколаївна);
  • ЛАПУШИНСЬКУ Дарину, ученицю Бортницького навчально-виховного комплексу «загальнооосвітня загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник МИХАЛЬЧУК Оксана Миколаївна);
  • ГОРДІЙЧУК Руслану, ученицю Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня — гімназія» Рокитнівської районної ради (керівник РАЦКЕВИЧ А.Ю.);
  • СКАЧКО Антоніну, ученицю Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня — гімназія» Рокитнівської районної ради (керівник ВОЛЕВАЧ А.С.);
  • «Мультфільм «Один день з життя метелика»:
  • ВАСИЛЬЦЯ Артура, учня Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівської районної ради (керівник КОРІНЬ Ірина Миколаївна);
  • САВИЧ Карину, вихованку гуртка «Світ природи» Костопільського будинку школярів та юнацтва (керівник САВИЧ Жанна Володимирівна);
  • САВЧУКА Богдана, учня Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради ( керівник РОМАНОВСЬКА Валентина Іванівна);
  • ЖУРАВЛЯ Ярослава, учня комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник АДАМЧУК Інна).

4. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за високий рівень та оригінальність виконаних робіт:

  • ПОЛЮХОВИЧ Анастасію, вихованку гуртка «Макраме» комунального закладу «Будинку учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник БАБИЧ Світлана Олександрівна);
  • СПАС Катерину, вихованку Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради (керівник СПАС Олеся Василівна);
  • КРУПЕНЮ Дарину, вихованку гуртка Костопільського будинку школярів та юнацтва (керівник РЯБКОВА Наталія);
  • КІРНОЗ Квітославу, вихованку гуртка Костопільського будинку школярів та юнацтва (керівник КІРНОЗ Зоряна);
  • ЄСИК Ольгу, ученицю Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради (керівник ЄСИК О.В.);
  • КУРАЧ Ірину, ученицю Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник ЧЕРНЮК Тетяна Володимирівна);
  • ЛЕВЦЕНЮК Поліанну, ученицю Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник Богута Наталія Олександрівна);
  • СВІНТОЗЕЛЬСЬКУ Єлизавету, ученицю Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник КОЛОШКІНА Ольга Сергіївна);
  • МАРЦІВ Анну, ученицю Бортницького навчально-виховного комплексу
  • «загальнооосвітня загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник МИХАЛЬЧУК Оксана Миколаївна);
  • КОРНИЩУК Вікторію, ученицю 4 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОРНИЩУК Наталія Анатоліївна);
  • СТЕФАНЮК Вероніку, ученицю Бортницького навчально-виховного комплексу Привільненської сільської ради (керівник МИХАЛЬЧУК Оксана Миколаївна);
  • КОРІНЬ Анастасію, ученицю комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради (керівник МАКСИМЧУК Людмила);
  • ЛЮЛЬКУ Анастасію, ученицю Борщівської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник ВЕРЕМЕЙЧУК Тамара Адамівна);
  • БАБИЧА Романа, учня комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник НЕСТЕРУК Світлана);
  • МАРЧУК Катерину, ученицю 1 класу Гащанської районної гімназії Гощанської районної ради (керівник МАРЧУК Олена Володимирівна);
  • ПОЦІКАЙЛО Іванну, ученицю Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ОРХІМЕНКО Тетяна Юріївна);
  • СЕНЮХА Владислава, учня 1 класу Малятинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник СЕНЮХ Валентина Олексіївна);
  • ЧИГИРОВСЬКУ Ірину, ученицю комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ЄРЖИКЕВИЧ Олена Юріївна);
  • САВЧУКА Богдана, учня Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник РОМАНОВСЬКА Валентина Іванівна);
  • ЦИЦЮРУ Анастасію, ученицю Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Сарненської районної ради (керівник МАРТИНЧУК Ольга Володимирівна);
  • МАРЕЧЕК Евеліну, ученицю 2 класу комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник КОТЯШ Лариса);
  • БОНДАРЧУКА Андрія, учня Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник МАРЦИНКОВСЬКА Олена);
  • ІГНАТЕНКО Анну, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОНЮКЕВИЧ Інна);
  • ОНУФЕРА Владислава, учня Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОНЮКЕВИЧ Інна);
  • ФЕСЮК Ольгу, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КИРИЧУК Наталія);
  • МЕЛЬНИКОВИЧА Ярослава, учня Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник МОРОЗЮК Оксана);
  • ШВАЦ Соломію, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник МАРЦИНКОВСЬКА Олена);
  • ЗАЙЧУКА Марка, учня Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОНЮКЕВИЧ Інна);
  • БІЛЯК Софію, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КИСІЛЬ Ірина);
  • СМИСЛОВУ Аміну, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник МУЗИКА Марія);
  • КЕДИСЬ Анастасію, ученицю Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КЕДИСЬ Вікторія);
  • КИСЛАШКО Світлану, ученицю Білашівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Здолбунівської районної ради (керівник МАЧЕЛЮ Світлана);
  • МАРТИНЮК Настю, ученицю Сваринівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник САФОНІК О.А.);
  • БУЛАН Ольгу, ученицю Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради (керівник ДЕМИДЮК З.С.);
  • ГНАТКО Вікторію, ученицю Малятинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанського району (керівник КИРИЛЮК Іванна Володимирівна);
  • САД Софію, ученицю Красносільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Красносільської сільської ради Володимирецького району (керівник УС Галина Петрівна);
  • СОБЧИШИН Надію, ученицю Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. Т.Г. Шевченка» Костопільської районної ради (керівник ДРАГАНЧУК Зоряна Миколаївна);
  • ГНАТКО Злату, ученицю 3 класу Малятинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник КИРИЛЮК Іванна Володимирівна);
  • ПЕТРОВУ Єву, ученицю Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради (керівник ЛАВРЕНЮК О.С.);
  • ПЕТЕЛЬ Ірину, ученицю Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради (керівник РУБЕЛЬ Тетяна Юріївна);
  • СІРУ Альону, ученицю Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради (керівник РУБЕЛЬ Тетяна Юріївна);
  • ДУБОВУ Вікторію, вихованку комунального закладу «Степанський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник ГЕЦЬКО Тетяна Павлівна);
  • КОРЕВУ Софію, ученицю Малятинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник СЕНЮХ Валентина Олексіївна);
  • БІНЬ Іванну, ученицю Малятинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник СЕНЮХ Валентина Олексіївна);
  • МЕЛЬНИЧУК Аріну, ученицю Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник МЕЛЬНИЧУК Ірину Іванівна);
  • ТУР Таїсію, вихованку гуртка «Бісороплетіння» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник ПРОНЕВИЧ Євгенія Андріївна);
  • ЛОБЧУКА Володимира, вихованця комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради (керівник ЧЕРНЮК Тетяна Володимирівна);
  • ОПАНАСЕЦЬ Анну, вихованку комунального закладу «Степанський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник ОПАНАСЕЦЬ Наталія Степанівна);
  • ТОПОЛЮК Анастасію, ученицю комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник РОЗУМНЮК Надія Миколаївна);
  • ТЕРНОВЦЮ Максиму, вихованцю Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ТЕРНОВЕЦЬ Наталія);
  • ГЛУДИК Дарину, ученицю Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Косторільського району (керівник ШИРШУН Ірина Миколаївна);
  • ВОРОБ’Я Юрія, учня Туменського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради (керівник МАЗАНОВИЧ Наталія);
  • СВІНТОЗЕЛЬСЬКУ Аллу, ученицю Яполотьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради (керівник ПАВЛОВСЬКА Галина Іванівна).
  • ПЕТРИК Ірину, ученицю комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради (керівник БЕРЕЖНЮК Надія Іванівна);
  • ШОВКОВИЧ Христину, ученицю Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник ПРИДЮК Ірина Андріївна);
  • НІКОЛАЙЧУКА Романа, учня Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник СВІНТОЗЕЛЬСЬКА Жанна Борисівна);
  • ДАВИДЮКА Дмитра, учня Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник СВІНТОЗЕЛЬСЬКА Жанна Борисівна);
  • СІРУК Вероніку, ученицю комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району;
  • ДЯЧУК Ілону, ученицю комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник НЕСТЕРЧУК Світлана);
  • ЛЕЩЕНКО Валерію, ученицю Іваннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ЧЕРВ’ЯК Оксана Олександрівна);
  • КРАВЧЕНЮ Анну, вихованку комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник КРАВЧЕНЯ Марія);
  • ПАТРИКЕЙ Аліну, ученицю Одринської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ДУБІНЕЦЬ Анатолій Григорович);
  • ГОЖУ Тетяну, вихованку комунального закладу «Степанський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник МУРЗА Людмила Степанівна);
  • ЯКИМЕЦЬ Софію, вихованку комунального закладу «Степанський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник МУРЗА Ольга Петрівна);
  • ЧЕПУРУ Світлану, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник ЧЕКУН Надія Миколаївна);
  • СИРОТЮКА Костянтина, учня Красносільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник МАРИНЯК Марія Сергіївна);
  • КЛИМОВИЧ Соломію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник БАБИЧ Світлана Олександрівна);
  • ТРОНЕВИЧ Анну, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МОРОЗ Любов Петрівна);
  • РЕПЕЦЬКУ Діану, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МЕЛЬНИКОВИЧ Людмила Іванівна);
  • УЛІТКО Софію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МЕЛЬНИКОВИЧ Людмила Іванівна);
  • КОПИТЮК Соломію, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ЧЕПУР Юлія);
  • ШТАБ Надію, ученицю Дорогобузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник КОНЦЕМАЛ Олена Степанівна);
  • ВОРОБЙОВУ Софію, вихованку Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник СНІТКО Максим);
  • СКАКОВЕЦЬ Софію, вихованку комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник НЕСЕНЧУК Наталія);
  • ДЕДЕРУ Владислава, учня комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник МАКСИМЧУК Людмила);
  • МЕЛЬНИК Дарину, ученицю комунального закладу «Степанський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник МУРЗА Людмила Степанівна);
  • ЛОБАЙ Софію, вихованку комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради;
  • КАРПЕНЮКА Іллю, вихованця комунального позашкільного закладу Крупецький центр дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник СПАС Олеся Василівна);
  • ЧЕРВОНУ Марію, вихованку комунального позашкільного закладу Крупецький центр дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник СПАС Олеся Василівна);
  • КРИВДУ Соломію, вихованку комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник КРИВДА Тетяна);
  • СЯСЬКУ Софію, ученицю Красносільського навчально-виховний комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник МАРИНЯК Марія Сергіївна);
  • ДРАКУ Соломію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МОРОЗ Любов Петрівна);
  • ВЛАСЮК Софію, ученицю Борщівської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник ВЕРЕМЕЙЧУК Тамара Адамівна.);
  • МАРКОВІНУ Ангеліну, ученицю Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівської районної ради (керівник ТИЦЬ Ірина Петрівна);
  • ТАРГОНІЙ Аліну, ученицю Рокитнівського навчально-виховного комплексу "школа І — ІІІ ступенів-ліцей" Рокитнівської районної ради (керівник МАРИНИЧ Валентина Іванівна);

5. Відзначити подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за активну участь у обласному етапі ХІІ Міжнародного екологічного конкурсу:

  • ЧЕЛНОКОВУ Галину, ученицю 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Рівненської міської ради, вихованку гуртка «Аплікація соломкою» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник БОНДАР Тетяна Віталіївна);
  • РАБАЧУК Надію, ученицю Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник ШИРШУН Ірина Миколаївна);
  • ЛУК’ЯНИКА Івана, учня Малятинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ЛАЗОРЕНКО Ольга Вікторія);
  • ВОВЧИК Валерію, ученицю Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ВОВЧИК Людмила Андріївна);
  • БАБИЧА Олексія, учня Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник БАБИЧ Оксана Степанівна);
  • БОГУТУ Ірину, ученицю Іваннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ГЕРУС Вікторія Василівна);
  • ЗУБКА Максима, учня Дубенської приватної загальноосвітньої школи І ступеня «Премудрість» Дубенської міської ради (керівник БОГУТА Наталія Олександрівна);
  • ЧИЖА Ярослава, учня Одринської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ЧИЖ Ольга Василівна);
  • КРАСНОВУ Анастасію, ученицю Кричильської загальноосвітньої школи ім. Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради (керівник РУБЕЛЬ Тетяна Юріївна);
  • ДЯЧОК Єлизавету, ученицю Кричильської загальноосвітньої школи ім. Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради (керівник РУБЕЛЬ Тетяна Юріївна);
  • ПРИТЕЛЬ Віталіну, ученицю Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради (керівник РУБЕЛЬ Тетяна Юріївна);
  • ГУРАНЕЦЬ Дарину, ученицю Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради (керівник РУБЕЛЬ Тетяна Юріївна);
  • КУРСИК Дарину, ученицю Козинського навально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-колегіум» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ІСЬКОВИЧ Ольга);
  • ІВАЩУК Софію, ученицю Козинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПАНАСЮК Тамара);
  • ГРАНОВСЬКУ Марію, ученицю Козинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПАНАСЮК Тамара);
  • ДОЛІДА Владислава, учня комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ЧЕРЕМХА Марія Василівна);
  • УСИК Любов, ученицю комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник СТОЛЯРЧУК Світлана Василівна);
  • ГАНГАЛО Софію, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ЛІНЧУК Оксана);
  • СОРОТЮК Софію, ученицю Красносільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник САД Сніжана Дмитрівна);
  • ЛЮШИН Валерію, ученицю Борщівської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник ВЕРЕМЕЙЧУК Тамара Адамівна);
  • ПЕРЕВ’ЯЗКО Юлію, ученицю Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня — гімназія» Рокитнівської районної ради (керівник БОГДАНЕЦЬ Наталія Миколаївна);
  • ТІТ Вікторію, ученицю Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня — гімназія» Рокитнівської районної ради (керівник БОГДАНЕЦЬ Наталія Миколаївна).

6. Матеріали переможців обласного етапу ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу направляються на¬ Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м.Київ, вул. Вишгородська, 19).

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Директор Станції юних натуралістів                                                                            Володимир ВОРОБЕЙ

 

  •  

 


Додаток

до наказу комунального закладу

«Станція юних натуралістів»

Рівненської обласної

від 02.03.2020 № 10


І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу

В обласному етапі конкурсу взяли участь вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти всіх районів та міст області.

На конкурс представлено понад 380 робіт у восьми номінаціях: «Вірш або пісня «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би», «Прикраси або аксесуари «Одягнена метеликом», «Екологічна сумка з мотивом метелика», «Вітраж «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці», «Ручні вироби «Танок метелика над весняною лукою», «Художня праця «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані», «Фотографія «Метелик – ефемерна краса» та «Мультфільм «Один день з життя метеликів».

У номінації «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би» учасники написали зворушливі вірші про яскравих комах, що слугують справжньою окрасою природи.

У номінації «Прикраси або аксесуари «Одягнена метеликом» у формі метелика вирізнялися розмаїттям форм, кольорів та матеріалів. Виготовлені дитячими руками вироби показали високий рівень майстерності авторів, вишуканий художній та естетичний смак.

У номінації «Екологічна сумка з мотивом метелика» учасники представили на розгляд журі близько 50 еко-сумок, виконаних в техніках «Об’ємне моделювання з паперу та тканини», «Аплікація». Усі роботи вирізнялись яскравістю барв і оригінальністю форм.

Учні представили понад 100 художніх робіт у техніці пастелі та фарби у номінаціях «Вітраж «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» та «Художня праця «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані».

Найчисельнішою номінацією стала «Фотографія «Метелик – ефемерна краса». Зображення на кольорових і матових світлинах метеликів відзначались оригінальністю, вдалим ракурсом і продуманою композицією, відображали неповторний світ комах.

Проте варто відзначити недоліки частини надісланих робіт: учасники не дотримались умов конкурсу, не надали повної інформації про авторів, відсутня письмова згода батьків на використання персональних даних дитини.


Директор Станції юних натуралістів                                                                                     Володимир ВОРОБЕЙ