1 2 3 4

Наказ про проведення І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальної середньої та позашкільної освіти

15 серпня 2018 - Администратор


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 

Н А К А З

 

13.08.2018

 

 м. Рівне

                  322

 

 

Про проведення І обласного (відбіркового)

етапу Всеукраїнського зльоту учнівських

виробничих бригад, трудових аграрних

об’єднань загальної середньої та позашкільної

освіти

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.05.2012 № 574 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31.05.2012 за № 868/21180, Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 23.07.2018 № 483, Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2018 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 23.01.2018 № 14, з метою підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді, поліпшення ефективності роботи учнівських виробничих бригад і трудових загонів, залучення учнівської молоді до дослідницької роботи

 

НАКАЗУЮ:

 

 

 1. Провести 06 вересня 2018 року І обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул.Чорновола, 79б). Початок роботи о 10.00 год.

 

              2. Затвердити умови проведення І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти.

 

         3. Затвердити склад журі І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти.

 

4. Директору комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради Вороб’ю В.Ф. забезпечити належний рівень підготовки і проведення І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти.

5. Затвердити кошторис витрат на проведення І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти.

 

6. Централізованій бухгалтерії № 1 галузі освіта, комунальному закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради провести видатки за рахунок коштів на позашкільні заходи (0611090) згідно з кошторисом.

 

7. Начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, органам управління освітою об’єднаних територіальних громад області в установленому порядку сприяти участі учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти у І обласному (відбірковому) етапі Всеукраїнського зльоту в складі трьох учнів 7-10 класів та керівника (усього 4 особи).

 

8. Витрати на  проїзд, добові учасникам та відрядження  супроводжуючих провести за рахунок відряджуючої сторони.

 

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник управління                                                                  Г. Таргонський

 

 

 

 

                  ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           Наказ управління освіти і науки

                                                                           Рівненської обласної державної

                                                                           адміністрації

                                                            13.08.2018   № 322

 

                                                                                                                                         

У М О В И

проведення І обласного (відбіркового) етапу

Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних  об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

 

І. Загальні положення

 

1. Ці умови розроблено відповідно до Положення про Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.05.2012, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.05.2012 за № 868/21180 (далі – Положення).

 

2. Зліт проводиться з метою підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді та ефективності навчальної й науково-дослідної роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках.

 

3. Завданнями Зльоту є:

підготовка членів учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань до практичної та експериментально-дослідницької роботи в галузі сільського господарства;

обмін досвідом роботи щодо організації діяльності виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, популяризація практичних результатів їх роботи;

ознайомлення учнів із сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських культур;

підвищення фахового рівня керівників учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

 

4. Організаційно-методичне забезпечення проведення І обласного (відбіркового) етапу Зльоту здійснює комунальний заклад „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

 

5. Інформація про проведення І обласного (відбіркового) етапу Зльоту розміщується на сайті управління освіти і науки облдержадміністрації та комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

 

6. У ході проведення І обласного (відбіркового) етапу Зльоту обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України Про захист персональних даних.

 

ІІ. Організація проведення І обласного (відбіркового) етапу Зльоту

 

1. Строки, місце, кількісний склад команд визначаються управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до Положення та цих Умов.

 

2. Відповідальним за координацію, організацію та проведення І обласного (відбіркового) етапу Зльоту є комунальний заклад „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

 

3. З метою забезпечення об’єктивності оцінювання виступів команд та визначення команд-переможців І обласного (відбіркового) етапу Зльоту відповідно до Положення формується журі, склад якого затверджується наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

 

ІІІ. Учасники Зльоту

 

1. У І обласному (відбірковому) етапі Зльоту беруть участь команди учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти Рівненської області.

 

2. До складу команди входять 4 особи: 3 учні віком від 11 до 16 років включно та 1 керівник учнівської виробничої бригади (трудового аграрного об’єднання) закладу загальної середньої і позашкільної освіти.

 

3. До місця проведення І обласного (відбіркового) етапу Зльоту команди прибувають організовано в супроводі керівників.

 

4. Керівник відповідає за життя та здоров’я дітей.

 

5. Учасники І обласного (відбіркового) етапу Зльоту повинні дотримуватись вимог Положення, програми зльоту, норм і правил поведінки, правил охорони праці.

 

 ІV. Програма І обласного  (відбіркового) етапу Зльоту

 

1. Відповідно до Положення програма І обласного (відбіркового) етапу Зльоту включає:

 

виставку - презентацію “Щедрість рідної Землі”;

відкритий захист науково-дослідницьких робіт у секціях “Овочівництво”, “Рослинництво”, “Садівництво”;

відкритий творчий звіту чнівських виробничих бригад.

 

2. Виставка - презентація “Щедрість рідної Землі”:

презентація “Щедрість рідної Землі” проводиться у довільній формі.

Команди демонструють щоденники дослідницької роботи, натуральні зразки сортів сільськогосподарських культур, вирощених учнями, методичні розробки, зразки реалізації сучасних підходів щодо організації роботи учнівських виробничих бригад тощо.

У презентації можуть брати участь усі члени команди.

Презентація досягнень учнівських виробничих бригад оцінюється за критеріями, визначеними Положенням.

 

3.Відкритий захист науково-дослідницьких робіт у секціях “Овочівництво”, “Рослинництво”, “Садівництво”:

для участі в захисті команда подає одну науково-дослідницьку роботу, в якій зазначаються тема та мета дослідження, місце та строки його проведення, схема проведення дослідження, результати дослідження, їх статистична обробка, практичнее значення дослідження, висновки.

Результати дослідження можуть бути доповнені додатками (ілюстраціями, фотоматеріалами, малюнками, схемами, картами тощо). Науково-дослідницьку роботу представляє один член команди.

Захист науково-дослідницької роботи оцінюється за критеріями, визначеними Положенням.

 

4. Відкритий творчий звіт учнівських виробничих бригад:

творчий звіт учнівських виробничих бригад проводиться у довільній

формі.

У звіті беруть участь усі члени команди.

Творчий звіт учнівських виробничих бригад оцінюється за критеріями, визначеними Положенням.

  

V. Визначення і нагородження переможців Зльоту

 

1. Переможець та призери І обласного (відбіркового) етапу Зльоту визначаються журі за загальною кількістю набраних ними балів (І, ІІ, ІІІ місця з орієнтовним розподілом 1:2:3 за найбільшою кількістю набраних балів).

 

2. Переможцем І обласного (відбіркового) етапу Зльоту є команда, яка набрала найбільшу кількість балів. Призерами Зльоту є команди, які за кількістю набраних балів зайняли друге та третє місця.

4

 

3. Команда – переможець І обласного (відбіркового) етапу Зльоту направляється для участі у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти.

 

VI. Фінансування Зльоту

 

1. Витрати на проїзд, харчування учасників, відрядження супроводжуючих забезпечуються відряджуючою стороною.

 

2. Видатки на проведення І обласного (відбіркового) етапу Зльоту проводяться згідно кошторису, за рахунок коштів обласного бюджету на заходи з позашкільної роботи з дітьми.

  

 

Головний спеціаліст відділу виховної

роботи та соціального захисту дітей

управління освіти і науки

облдержадміністрації                                                                А. Ровкач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           Наказ управління освіти і науки

                                                                           Рівненської обласної державної

                                                                           адміністрації

                                                   13.08.2018   № 322

 

 

СКЛАД ЖУРІ

                І обласного (відбіркового) етапу

Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти

                         

 

 

1.

 

 

2.

 

 

Ровкач А.В.                   

 

 

 

Воробей В.Ф.

 

-

 

 

-

головний спеціаліст відділу виховної

роботи та соціального захисту дітей

управління освіти і науки

 

облдержадміністрації  

 

 

директор комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, голова журі

3.

Власик Н.Ф.

 

-

заступник директора комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради

 

 

4.

Мороз Є.П.

-

методист комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради

 

5.

Власюк І.М.

-

методист комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, секретар журі

 

 

Головний спеціаліст відділу виховної

роботи та соціального захисту дітей

управління освіти і науки

облдержадміністрації                                                                       А. Ровкач

    

В.о. директора комунального закладу

„Станція юних натуралістів”                                                                   

Рівненської обласної ради                                                                      Л.Бондар