1 2 3 4

Наказ про проведення II етапу обласного конкурсу експериментально- дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”

2 квітня 2018 - Администратор

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

 

Н А К А З

 

 

     28.03. 2018

 

м. Рівне

          № 132

 

Про проведення II етапу обласного

конкурсу експериментально-

дослідницьких робіт із природознавства

 „Юний дослідник”

 

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 21.02.2018 № 110, Плану проведення обласних  заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2018 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 23.01.2018 року № 14, Положення про проведення обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 10.02.2011 № 53 і зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 21.02.2011 за № 12/975, з метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Провести 03 квітня 2018 року ІІ етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства „Юний дослідник” на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул. В.Чорновола, 79б). Початок о 10.00 год. Реєстрація учасників з 09.00 до 10.00 год.

 

2. Директору комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради Воробю В.Ф. забезпечити належний рівень підготовки і проведення конкурсу.

 

3. Рекомендувати начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, органам управління освітою об’єднаних територіальних громад області в установленому порядку направити для участі в ІІ етапі конкурсу учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які подали експериментально-дослідницькі роботи  на конкурс:

 

У номінації „Народознавство, краєзнавство”:

Добридник Марію, ученицю 5 класу Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, робота „Використання рослин у національній кухні Дубенщини” (керівник Романовська В.І.);

Остапчук Софію, ученицю 5 класу Бичальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Деражненської сільської ради Костопільського району, робота „Рослини і тварини біблійних сюжетів” (керівник Трофимчук О.М.);

Бондарець Аліну, ученицю 3 класу Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради, робота „Календарні свята та обряди українського народу” (керівник Гуменюк О.С.);

Медиченко Анастасію, ученицю 3 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Вараської міської ради, робота „Українська вишиванка – окраса для тіла і оберіг для душі” (керівник Мельник Н.П.);

Царук Анну, ученицю 6 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Рокитнівської районної ради, робота „Рушник – національний оберіг, народний символ України” (керівник Прит Т.П.);

Петренко Ангеліну, ученицю 6 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, робота „Поетична палітра Валентини Петренко” (керівник Боровик О.І.);

Клок Владу, ученицю 6 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, робота „Історія рідного міста у витинанках” (керівник Мацкова Л.П.);

Шабака Максима, учня 4 класу Орлівської  загальноосвітньої школи І ступеня Сарненської районної ради, робота „Гончарство. Таємниці глини-чарівниці” (керівник Олувко О.В.);

Крищука Максима, учня 5 класу Маломидської загальноосвітньої             І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, робота „Традиції випікання короваю” (керівник Новак Г.В.);

 

 

 

у номінації „Рослини навколо нас”:

Рябкова Антона, вихованця гуртка „Юний ботанік” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, робота „Вирощування картоплі бульбами та вічками” (керівник Савич Ж.В.);

Ромашко Катерину, вихованку гуртка „Рослинники” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю 4 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5,  робота „Підбір ранньостиглих сортів кавуна для вирощування в умовах Рівненського Полісся” (керівник Ромашко Р.Я.);

Ляшук Дарину, ученицю 6 класу Дюксинської загальноосвітньої школи

 І-ІІІ ступенів Деражненської сільської ради Костопільського району, робота „Вплив температури навколишнього середовища на проростання насіння помідорів сорту Дебарао” (керівник Профорук Л. М.);

Прохоренка Тараса, учня 3 класу опорного загальноосвітнього навчального закладу „Рокитнівська загальноосвітня школа №3” Рокитнівської районної ради, робота „Дослідження умов проростання рослин” (керівник Шульжик І.Ю.);

Романюк Оксану, ученицю 6 класу Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради, робота „Дослідження лікарських рослин” (керівник Гуменюк З.М.);

Романік Вікторію, ученицю 5 класу Вараської загальноосвітньої  школи       І-ІІІ ступенів №2 Вараської міської ради, робота „Лимон – корисний і незвичайний фрукт” (керівник Сернюк Л.М.);

Кірченко Анастасію, ученицю 5 класу Вараської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради, робота „Вітамінна бомба у золотавому лушпинні” (керівник Думицька Ю.Л.);

Рябущиць Діану, ученицю 6 класу Глиннівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради, робота „Вивчення особливостей популяції лікарської рослини – подорожника великого на Рокитнівщині” (керівник Бурмака О.І.);

Герасимчук Неонілу, ученицю 6 класу Біловізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради, робота „Дослідження лікарських рослин на території Біловізького і Мушнянського лісництв” (керівник Примак О.М.);

Стрілець Мирославу, ученицю 4 класу опорного загальноосвітнього навчального закладу „Рокитнівська загальноосвітня школа №3” Рокитнівської районної ради,  робота „Умови проростання рослин” (керівник  Карпенюк І.І.);

Глабец Марину, ученицю 5 класу Томашгородського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей” Рокитнівської районної ради, робота „Екологічні особливості чорниці звичайної як лікарської сировини в умовах Рокитнівського району” (керівник Прит І.В.);

Власик Світлану, ученицю 5 класу Клесівської загальноосвітньої школи

 І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради  Саренського району, робота „Унікальний спосіб вирощування рослин” (керівник Царук Н.М.);

Гамзу Валерію, ученицю 3 класу Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, робота „Сонячна ягода Полісся” (керівник Леончик Н.А.);

Кузьмич Софію, ученицю 5 класу Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, робота „Квітка-метелик та таємниці пробудження її сплячих бруньок” (керівник Колядко С.Ю.);

 

у номінації „ Я і природа”:

Дуй Олександру, ученицю 6 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Здолбунівської районної ради, робота „Дослідження епіфітної біофлори центрального парку міста Здолбунова” (керівник Юрчак О.А.);

Колбуна Павла, вихованця гуртка „Таємниці природи” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, робота „Чим небезпечний для природи аквагрунт” (керівник Столярчук Т.О.);

Потапчук Софію, ученицю 6 класу Гільчанського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради, робота „Козина гора – унікальний ландшафт Здолбунівщини” (керівник Кулік І.П.);

Мельника Тараса, учня 3 класу Вараської загальноосвітньої   школи               І-ІІІ ступенів №4 Вараської міської ради, робота „Економимо енергію – зберігаємо ресурси планети” (керівник Романюк Л.В.);

Полтаріну Ольгу, ученицю 4 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сарненської районної ради, робота „Таємниця цвітіння” (керівник Заєць С.В.);

Веремську Анну, ученицю 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, робота „Туман, як атмосферне явище” (керівник Тітечко С.Є.);

Кушнір Катерину, ученицю 3 класу Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради, робота „Сортуй сміття заради майбуття” (керівник Вовчик Л.А.);

Ніколайчука Влада, вихованця Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, робота  „Дослідження мікроклімату антропогенних ландшафтів міста” (керівник Куроченко І.І.);

Котик Софію,  вихованку  Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, робота „Дослідження абіотичних показників річки Устя в місті Рівному” (керівник Рискова В.Г.);

 

 

 

у номінації„Тваринний світ”:

Чубик Ірину, ученицю 6 класу Сновидовицької загальноосвітньої школи

 І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради, робота „Комахи-шкідники бузку білого звичайного” (керівник Петруля М.В.);

Пінчук  Софію, ученицю 3 класу Вараської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №2 Вараської міської ради, робота „Кролики – мої домашні вихованці” (керівник Манелюк Н.В.);

Вепрецького Олександра, учня 4 класу Вараської загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради, робота „Голуби нашого міста” (керівник  Вайсер С.П.);

Сташка Максима, учня 4 класу Вараської загальноосвітньої  школи                І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради, робота „Спілкування морської свинки і кота в домашніх умовах” (керівник Макоєдов О.Б.);

Климчук Дарину, ученицю 4 класу Вараської загальноосвітньої                      І-ІІІ ступенів №2 Вараської міської ради, робота „Бездомні собаки: за і проти” (керівник Сернюк Л.В.);

Боковець Марію, ученицю 4 класу Березівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради,  робота „Хто така шиншила для кожного з нас” (керівник Маринич В.В.);

Козярчук Анастасію, ученицю 5 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сарненської районної ради, робота „Просторовий розподіл синонтропної орнітофауни міста Сарни та їх мобінгові реакції в зимовий період”  (керівник Морозюк О.Є.);

Морозюка Дмитра, учня 4 класу Сарненської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів №4 Сарненської районної ради, робота „Видовий склад та просторовий розподіл воронових птахів в умовах урбанізованої території міста Сарни” (керівник Морозюк О.Є.);

Радчука Назарія, учня 5 класу Сарненської спеціалізованої школи розвитку  І ступеня №5 Сарненської районної ради з поглибленим вивченням англійської мови, робота „Особливості утримання та розведення перепілок в домашніх умовах” (керівник Радчук О.А.);

Титечка Тараса, учня 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, робота „Дослідження ексцентричної поведінки домашнього улюбленця кота породи Skottish-straut” (керівник Кузьмич О.В.);

Подлегаєва Марка, учня 4 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради, робота „Дослідження та порівняльний аналіз життєдіяльності рудих лісових мурах в природних умовах та у формікарії” (керівник Чиж Ж.Г.);

Христопалову Валерію, ученицю 5 класу Сарненського навчально-виховного комплексу „Школа-колегіум ім.Т.Г. Шевченка” Сарненської районної ради, робота „Заглянь в очі безпритульному псу”  (керівник                 Турчик С.М.);

Семеніщева Андрія, вихованця гуртка „Юні зоологи” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, учня 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради, робота „Умови утримання шпорцевих жаб Xenopuslaevis у  неволі” (керівник Момотюк М.Т.);

Чуй Анастасію, ученицю 4 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія”  Радивилівської районної ради, робота „Вивчення особливостей життєдіяльності ахатин в домашніх умовах” (керівник Бояр Н.О);

Шкіндера Максима,  учня 4 класу Великожолудського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний  заклад” Володимирецької районної ради, робота „Дослідження видового складу кочових та  зимуючих птахів на території  села Великий Жолудськ” (керівник Матушевська І.І.).

 

 

у номінації „Охорона здоров’я”:

Фаєвську Яну, ученицю 6 класу Рудківського ліцею Демидівської селищної ради, робота „Дослідження лікарських рослин” (керівник  Фаєвська І.В.);

Пашко Аполлінарію, ученицю 4 класу Вараського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  І ступеня №1” Вараської міської ради , робота „Крок на зустріч” (керівник Делах Г.А.);

Столярець Олександру, ученицю 3 класу Вараської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №4  Вараської міської ради, робота „Сила енергії навколо нас” (керівник Романчук Л.П.);

Лалак Марію, ученицю 6 класу Вараської загальноосвітньої  школи                       І-ІІІ ступенів № 2 Вараської міської ради, робота „Хвостаті лікарі” (керівник Манелюк Н.В.);

Кізіма Богдана, учня 6 класу Вараської загальноосвітньої школи                     І-ІІІ ступенів № 2 Вараської міської ради, робота „Чіпси: шкода чи користь” (керівник Манелюк Н.В.);

Каптолу Софію, ученицю 6 класу Зорянського навчально-виховного комплексу „Школа-гімназії” Рівненської районної ради, робота „Як навчитися жити в злагоді з природою біоритмів” (керівник Місько Н.В.);

Тутуку Дарію, ученицю 5 класу Сарненської гімназії Сарненської районної ради, робота „Чи є у сокові сік, та яку користь чи шкоду він несе для здоров’я” (керівник Копищик В.В.);

Беліка Артура, учня 5 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи    І-ІІ ступенів Сарненської районної ради, робота „Цукерки без цукру: смачно і корисно” (керівник Крат А.Т);

Шеремету Кирила, учня Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня Сарненської районної ради, робота „Дослідження впливу домашніх тварин на самопочуття та емоційний стан людини” (керівник Майданець О.М.);

Мокійчук Дарину, ученицю 5 класу Маломидської загальноосвітньої                   І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, робота „Дослідження лікарських рослин” (керівник Кулініч Ю.О.).

 

 

4. Витрати на проїзд, харчування учасників, відрядження супроводжуючих провести за рахунок коштів сторін, які відряджають.

 

5.  Затвердити кошторис витрат на проведення ІІ етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”, що додається.

 

6.  Комунальному закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, централізованій бухгалтерії № 1 галузі освіта провести видатки за рахунок коштів на позашкільні заходи (0611090) згідно з кошторисом.

 

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Пекарського О.М.

 

 

Начальник управління                                                                           Г. Таргонський