1 2 3 4

Наказ про проведення ІІ етапу обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва

2 квітня 2018 - Администратор

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

Н А К А З

 

      28. 03. 2018

м. Рівне            

                        133

 

Про проведення ІІ етапу обласного

конкурсу учнівського науково-дослідницького

проектування та винахідництва

        

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 21.02.2018 року № 110, Плану проведення обласних  заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2018 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 23.01.2018 року № 14,  Положення про проведення обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування і винахідництва, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 07.02.2011 № 49 і зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 16.02.2011 за № 6/969

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести 04 квітня 2018 року ІІ етап обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул. В.Чорновола, 79б). Початок о 10.00 год. Реєстрація учасників з 09.00 до 10.00 год.

 

 

 

 

 

2. Директору комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради Вороб’ю В.Ф. забезпечити належний рівень підготовки і проведення конкурсу.

 

3. Рекомендувати начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, органам управління освітою об’єднаних територіальних громад області в установленому порядку направити для участі у ІІ етапі обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які подали конкурсні роботи:

 

 

в категорії: Біологічні науки  (біологія):

Весельську Вікторію, ученицю 10 класу Квітневської загальноосвітньої         школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, робота „Сортовий асортимент озимої пшениці в агроекологічних умовах нашого краю” (керівник   Романовська В.І.);

Ольховик Вікторію,  вихованку гуртка „Юні ботаніки” комунального  закладу „Станція юних натуралістів”  Рівненської обласної ради, ученицю  10  класу комунального закладу „Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів „Рівненський обласний ліцей Рівненської обласної ради, робота „Біологічні  методи боротьби з фітофторозом детермінантних помідорів сорту Ляна” (керівник Бобровська В.А.);

Маслянчук Софію, вихованку Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, робота „Біоекологічні особливості видів родини жовтецеві (Ranunculceae Juss) Рівненської області” (керівник Куроченко І.І.);

 

в категорії: Біологічні науки  (зоологія):

Круліковську Анну, ученицю 8 класу Кустинського навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Рівненської районної ради, робота „Дослідження біології та екології популяції Бобра річкового (Castorfiber L., 1758) території Рівненської області” (керівник Фесенко С. П.);

Кравчук Ганну, ученицю 9 класу Остківської загальноосвітньої школ   І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради, робота „Короїди як основна причина появи смоляних лійок у сосни звичайної на території Остківського лісництва” (керівник Петруля М.В.);

Котика Романа, вихованця Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, робота „Особливості гніздування припутня  /Columba Palumbus/ на території міста Рівне”  (керівник  Рискова В.Г.);

 

в категорії: Екологія та проблеми довкілля:

Миронця Аліма, учня 8 класу Корнинської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради, робота „Рослини - бур’яни наших полів” (керівник Панасюк Л. І.);

Чижа Петра, учня 10 класу Великожолудського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  Володимирецької районної ради, робота „Моніторинг антропогенної трансформації флори на території Великожолудської сільської ради” (керівник Снітко Г.Г.);

Рачинську Ірину, ученицю 10 класу Вербенського ліцею Демидівської районної ради, робота  „Ґрунти на території села Вербень: стан та перспективи використання” (керівник Рижук О. М.);

Яремчук Тетяну, ученицю 8 класу Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бабинської сільської ради Гощанського району, робота „Батарейкам – утилізацію” (керівник Лавренюк П. М.);

Ніколайчука Романа, вихованця Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, робота „Оцінка екологічного стану верхньої течії ріки Устя” (керівник Куроченко І.І.);

Андріюк Катерину, ученицю 9 класу Колоденської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради, робота „Дослідження кислотно – основних властивостей  ґрунту села Колоденка та розробка раціональних шляхів зменшення їх кислотності” (керівник Мичко І.П.);

 

в категорії: науки про Землю (географія, геологія):

Федаша Віталія, учня 8 класу Бабинської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів Бабинської сільської ради Гощанського району, робота „Видовий склад та морфометричні характеристики осадових черепашок молюсків Чорноморського узбережжя у селі Залізний Порт Херсонської області” (керівник Лавренюк П. М.);

 

в категорії: Інженерні науки та розробки в галузі штучного інтелекту:

Стецюка Андрія, учня 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи №24  Рівненської міської ради, робота „Вдосконалення скейтборду” (керівник Шарабура О.Г.);

 

в категорії: Науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров’я, психологія):

Рабченюк Тетяну, ученицю 10 класу Колоденської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради, робота „Вплив  комп’ютерних  ігор з елементами  насилля на формування агресії  у молодших школярів” (керівник Мичко І.П.);

Полюховича Олександра, учня 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради, робота „Стратегія підготовки для досягнення максимальних  результатів в плаванні” (керівник Шарабура О.Г.).

 

4. Витрати на проїзд, харчування учасників, відрядження супроводжуючих  віднести за рахунок коштів сторін, які  відряджають.

 

5.  Затвердити кошторис витрат на проведення ІІ етапу обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва, що додається.

 

6. Комунальному закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, централізованій бухгалтерії № 1 галузі освіта провести видатки за рахунок коштів на позашкільні заходи (0611090) згідно з кошторисом.

 

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Пекарського О.М.

 

Начальник управління                                                                           Г. Таргонський