1 2 3 4

Наказ про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”

30 cічня 2019 - Администратор


 

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

     

 

18. 01. 2019

              м. Рівне

                            № 03

 

 

 

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  виставки-конкурсу

„Український сувенір”

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2018 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 23 січня 2018 року № 14, Плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2018 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освітив обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”.

 

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”, що додається, взяти до уваги.

 

 

2. Нагородити дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласноїпереможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір” ради за високий рівень виконання робіт, поданих на виставку та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ:

Крижанську Дарію, вихованку гуртка „Народна творчість”Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівВолодимирецької районної ради за роботу „Ключниця „Домашній затишок” (керівник Крижанська Наталія Сергіївна);

Кубая Романа, вихованця гуртка „Умілі руки” Володимирецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1 Володимирецької районної ради за роботу „Тріскачка” (музичний інструмент) (керівник Чекан Михайло Михайлович);

Варжеля Михайла, вихованця гуртка „Різьба по дереву” комунального закладу „Гощанський районний центр дитячої та юнацької молоді” Гощанської районної ради „Іграшка- пташенята” (керівник Зарічнюк Юрій Михайлович);

Мельник Анастасію, ученицю 5 класу Варковицької гімназії Дубенської районної ради за роботуІграшка „Зимова казка” (керівник Кондратюк Валентина Анатоліївна);

Токарця Олександра, учня 5 класу, Токарця Назарія, учня 4 класу СтароносовицьОберіг „Нерозлучники”  (керівник Токарець Наталія Іванівна);

Кравчука Тараса, учня 7 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Дубенської районної ради за роботу Іграшка „Коник для братика” (керівник Тимощук Світлана Іванівна);

колектив учнів 9 класу Неньковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу „Дзиґа-качель” (керівник Дичук Микола Миколайович);

Дацишину Анастасію, вихованку гуртка флористики та живопису Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу „Лялька-мотанка”  (керівник Кірноз Зоряна Андріївна);

Гожу Марію, вихованку гуртка „М’яка іграшка” комунального закладу „Степанський будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради за роботу Лялька мотанка „Квітана” (керівник Гецько Тетяна Павлівна);

колектив учнів 6 класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу Лялька-оберіг „Українська пара – Максим та Варвара” (керівник Вознюк Наталія Миколаївна);

Примака Максима, учня 9 класу навчально-виховного комплексу №12 Рівненської міської ради за роботу Сувенір-підставка для квітів „Велосипед” (керівник Гуменюк Сергій Степанович);

 

вихованців гуртка „Технічне моделювання” Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради за роботу Іграшка „Півник” (керівник Шарабура Оксана Генадіївна).

 

 

 

3. Нагородити дипломом  комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної радипереможцівобласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір” за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення у роботах:

Кардаш Марію, вихованку гуртка „Кераміка” комунального закладу „Районний Будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради, за роботу „Серце” (керівник Ладецька Вікторія Віталіївна);

Червоняк Валерію, вихованку гуртка „Кераміка” комунального закладу „Районний Будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради, за роботу „Сова” (керівник Ладецька Вікторія Віталіївна);

Пилипаку Оксану, вихованку гуртка „Виготовлення виробів з бісеру” комунального закладу „Районний Будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради, за роботу „Українські прикраси” (керівник Сидорук Тетяна Григорівна);

Олексіну Іванну, вихованку гуртка „Виготовлення виробів з бісеру” комунального закладу „Районний Будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради, за роботу „Барви літа” (керівник Сидорук Тетяна Григорівна);

Геращенко Лілію, вихованку гуртка „Паперопластика” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівського районної ради, за роботу  „Барвиста Україна” (керівник Прокопчук Лілія Іванівна);

Довмат Діану, вихованку гуртка „Народна лялька” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівського районної ради, за роботу  „Чарівниця” (керівник Сидорчук Тетяна Аркадіївна);

Яницьку Іванну, вихованку гуртка „Бісероплетіння” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівського районної ради, за роботу  „Подарую тобі квіти” (керівник Касянчук Надія Михайлівна);

Мельника Іллю, вихованця гуртка „Різьба по дереву” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівського районної ради, за роботу  „Український віночок” (керівник Стасюк Сергій Віталійович);

Мельника Михайла, вихованця гуртка „Народна творчість”  Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради за роботу „Поліська криниця” (керівник Мельник Олена Юріївна);

колектив вихованців гуртка „Образотворче мистецтво” Красносільського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради за роботу „Домовичок” (керівник Сад Сніжана Дмитрівна);

Шуриберко Анастасію, ученицю 8 класу Суховільського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради за роботу „Щастя в дім” (керівник Стукаліна Ганна Григорівна);

Печончик Ірину, вихованку гуртка „М’яка іграшка” комунального позашкільного навчального закладу „Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва” Володимирецької районної ради за роботу „Мій рідний край, моя прекрасна Україна” (керівник Капітула Наталія Петрівна);

Бутеєць Каріну, Бутеєць Ангеліну, вихованців гуртка „Художня вишивка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за роботу „Рушник” (керівник Бутеєць Наталія Володимирівна);

Сергійчук Анну, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за роботу „Моя країна — Україна” (керівник Скібчик Галина Мирославівна);

ДацькогоЯнека, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за роботу „Ялинка” керівник Окач Леонід Іванович);

Літвінчук Ольгу, вихованку гуртка „М’яка іграшка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за роботу „Свинка Ася” (керівник Повжик Надія Павлівна);

Петрук Олександру, вихованку гуртка „Художня вишивка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за роботу „Я іду на конкурс вишиванки” (керівник Мельничук Вікторія Володимирівна);

Войтовича Дмитра, вихованця гуртка „Бабусина казка”, комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу „Символ влади” (керівник Дмитрієнко Олександр Миколайович);

Бойка Едуарда, вихованця гуртка „Берегиня”, комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу „Батьківська криниця” (керівник Талащук Наталія Олександрівна);

Волошкевич Надію, вихованку гуртка „Веселка”, комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу „Казкове ягнятко” (керівник Верба Юлія Миколаївна);

Романюк Ольгу, вихованку гуртка „Умілі руки” Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради, за роботу „Лялька-мотанка” (керівник Цуканова Тетяна Кузьмівна);

Закотій Дарину, вихованку гуртка „Фантазія” Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради, за роботу „Горнятко з Гощі” (керівник Калінчук Наталія Вікторівна);

Гнатко Злату, вихованку гуртка „Умілі руки” Милятинського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради, за роботу „Баба Марушка із казки „Ріпка” (керівник Гнатко Людмила Володимирівна);

Ковальчук Юлію, вихованку гуртка „В’язання” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу „Дід і баба і курочка Ряба в Пасхальний день” (керівник Князь Алла Володимирівна);

Максимюк Ольгу, вихованку гуртка „Плетення на рамках” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу „Дід і баба і курочка Ряба в Пасхальний день” (керівник Князь Алла Володимирівна);

Кохонюк Ольгу, вихованку гуртка „Намистинка” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу Панно „Креатив” (керівник Максимюк Жанна Богданівна);

Машту Сніжану, вихованку гуртка „Намистинка” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу Сувенір „Український колорит, минуле в сучасному” (керівник Максимюк Жанна Богданівна);

Турчука Сергія, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу Композиція іграшок „Богатир, свистунець, собачка” (керівник Салійчук Василь Анатолійович);

Данилюка Власа, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу композиція  „Шкатулки” (керівник Салійчук Василь Анатолійович);

Савчука Богдана, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу іграшка „Літак” (керівник Салійчук Василь Анатолійович);

Яконюка Ігоря, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу іграшка „Булава” (керівник Салійчук Василь Анатолійович);

Наумовича Юрія, вихованця гуртка „Квілінг” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу „Скринька для ниток” (керівник Рябчевський Анатолій Григорович);

Топоровського Ростислава, вихованця гуртка „Квілінг” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу панно „Ангел-охоронець” (керівник Рябчевський Анатолій Григорович);

Ряску Ярослава, вихованця гуртка „Намистинка” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу „Свинка Пепа” (керівник Максимюк Жанна Богданівна);

Кондратюк Оксану, вихованку гуртка „Плетення на рамках” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу „Серветка” (керівник Салійчук Марія Володимирівна);

Кондратюк Тетяну, вихованку гуртка „Плетення на рамках” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботуПанно „Пори року” (керівник Салійчук Марія Володимирівна);

Романовську Вікторію, вихованку гуртка „Майстерність” Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу Кашпо „Квіти України” (керівник Яконюк Лариса Ростиславівна);

Царук Анну, вихованку гуртка „Умілі руки” Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу  „Лялька-мотанка” (керівник Заклинська Оксана Володимирівна);

Івчук Вікторію, ученицю 6 класу комунального закладу „Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу „Різдвяне сяйво” (керівник Харчук Тамара Іванівна);

Хміль Вікторію, ученицю 5 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району, за роботу „Українці” (керівник Федорчук Тетяна Валеріївна);

Хомидюк Дарину, вихованку гуртка „Народна творчість” комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради, за роботу „Сільничка” (керівник Хомидюк Олена Анатоліївна);

Ткачук Іванну, вихованку гуртка „Чарівна нитка” комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради, за роботу „Батьківське благословення” (керівник Ткач Олена Леонідівна);

Караванську Анну, ученицю 2 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубенської районної ради, за роботу „Чобіток для подарунків” (керівник Синюк Алла Валеріївна);

Павлючук Поліну, ученицю 1 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району, за роботу „Світло різдвяної ночі” (керівник Дутковська-Ніколюк Людмила Василівна) ;

Свінтозельського Іллю, вихованця гуртка „Юний різьбяр” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Смизької селищної ради Дубенського району, за роботу „Вежа Дубенського замку” (керівник Братасюк Степан Мефодійович);

Борщовецького Олександра, вихованця гуртка „Юний різьбяр” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Смизької селищної ради Дубенського району, за роботу „Ключниця” (керівник Братасюк Степан Мефодійович);

Поман Юлію, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Лялька-мотанка” (керівник Гурик Людмила Петрівна);

ГаразійВалерію,вихованку гуртка „Сувенір” Центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Танок квітів” (керівник Кузіна Марія Павлівна);

Чирука Олександра, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу Іграшка „Наш транспорт - газдівський” (керівник Шпак Василь Володимирович);

Вечорко Дарину, вихованку гуртка „Народна лялька” Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради, за роботу „Варвара” (керівник Безменська Наталія Михайлівна);

Полюхович Діану, вихованку гуртка „Юнпост” Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради, за роботу „Мої обереги” (керівник Кравчук Ольга Платонівна);

Чугая Олексія, вихованця гуртка „Народна творчість” Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради, за роботу „Дощечки” (керівник Мельнокович Людмила Іванівна);

Колесник Дарину, вихованку гуртка „Аплікація соломою” Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради, за роботу „Декоративна тарілочка” (керівник Мельнокович Людмила Іванівна);

Дудкевич Тетяну, вихованку гуртка „Оригамі” Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради, за роботу „Заквітчана хатинка” (керівник Чекун Надія Миколаївна);

Матюху Ярослава, учня 7 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради, за роботу „Сюрприз” (керівник Полюхович Ольга Степанівна);

Моторка Владислава, учня 8 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради, за роботу „Панський двір” (керівник Войтович Володимир Анатолійович);

Войтовича Олега, учня 10 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради, за роботу „Дощечки” (керівник Войтович Тетяна Святославівна);

Боболович Юлію, ученицю 2 класу Кухченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради, за роботу „Стільничка на кухні” (керівник Марчук Любов Василівна);

Дудяка Владислава, учня 9 класу, вихованця гуртка „Декоративно – прикладного мистецтва” Дерманського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради, за роботу „Дружна сім’я” (керівник Дудяк Володимир Тарасович);

Дудяка Юрія, учня 5 класу, вихованця гуртка „Декоративно – прикладного мистецтва” Дерманського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради, за роботу „Жук-олень” (керівник Дудяк Володимир Тарасович);

Довбенко Вікторію, ученицю 4 класу, вихованку гуртка „Декоративно – прикладного мистецтва” Дерманського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради, за роботу „Рукавичка” (керівник Дудяк Володимир Тарасович);

Назаренка Дениса, вихованця гуртка „Аплікація з соломи” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу „Різдвяний диво-янгол” (керівник Начева Наталія Анатоліївна);

Синяк Вероніку, вихованку гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу „Зимовий ранок” (керівник Синяк Наталія Петрівна);

Веремейчик Вікторію, вихованку гуртка „Квілінг” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу „Веселковий півник” (керівник Синяк Наталія Петрівна);

Кальницьку Марію, вихованку гуртка „Художня вишивка” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу „Зимовий ранок” (керівник Мислінчук Неля Сергіївна );

Мосейчук Тетяну,  вихованку  студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „У кожного свій ангел є на небі” (керівник Малярчук Катерина Ярославівна);

Нестерчука Матвія, вихованця  студії „Натхнення” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Декоративне ручне люстерко” (керівник Левчук Андрій Олегович);

Жупанюка Романа, вихованця  гуртка початкового технічного моделювання Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Коник чорний, наче ніч” (керівник Малярчук Катерина Ярославівна);

Мазурець Надію, вихованку  студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Чарівна свинка надії” (керівник Малярчук Катерина Ярославівна);

Доєнко Світлану, вихованку  студії  „Чарівниця”Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Ходить коник по лужку” (керівник Менько Ірина Володимирівна);

Дмитруху Діану, вихованку  студії  „Чарівниця”Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Скарбничка” (керівник Менько Ірина Володимирівна);

Коваль Оксану, ученицю 6 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району за роботу Народна лялька-оберіг „Травниця” (керівник Артинюк Наталія Вікторівна);

Лукомську Тетяну, вихованку гуртка „Паєткоплетіння” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Символ любові й незрадливості” (керівник Рябкова Наталія Михайлівна);

Скоцьку Марину, вихованку гуртка „Декоративний розпис” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Дивовижні квіти” (керівник Лис Оксана Анатоліївна);

Дашкель Анну, вихованку гуртка „Арт-майстерня” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Маки” (керівник Лис Оксана Анатоліївна);

Діжурко Маргариту, вихованку гуртка „Гаптування шовковими стрічками” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Добра новина” (керівник Бабак Віта Миколаївна);

Забейду Назара, вихованця гуртка „Художнє набивання на тканині” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Танець жар-птиць” (керівник Каліш Людмила Вікторівна);

Коваль Оксану, ученицю 6 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району  за роботу Народна лялька „Травниця” (керівник Артинюк Наталія Вікторівна);

Ласкаву Вікторію, вихованку гуртка „Промінь надії” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Еко-сумка” (керівник Тивонюк Ольга Миколаївна);

Гаврилюк Діану, Кушнірьову Катерину, вихованців гуртка „Бісерна казка” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Колосок” (керівник Галушко Руслана Віталіївна);

Грох Ангеліну, вихованку гуртка „Народна творчість” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Квітуча Україна” (керівник Отливанська Ганна Георгіївна);

Бондар Ярославу, вихованку гуртка „Штучні квіти” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Рильце в пушку” (керівник Солоненко Наталія Анатоліївна);

Ососкало Іванну, вихованку гуртка „Художня вишивка” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу Рушник„Два кольори мої” (керівник Ососкало Лілія Василівна);

Михайленко Марію, вихованку гуртка „Народна творчість” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу Рушник „Квітує рідна Україна” (керівник Отливанська Ганна Георгіївна);

Якимчук Вероніку, вихованку гуртка „Набивання килимовою голкою” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Весна прийшла” (керівник Дудинська Лідія Іванівна);

Єсіпову Софію, вихованку гуртка „Диво-квіти” Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області, за роботу Комплект прикрас „Квітка ночі” (керівник Ліщук Оксана Север’янівна);

Тростянчук Поліну, вихованку гуртка „Художнє ткацтво” Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області, за роботу Обруч „Гуцулка” (керівник Чарко Тетяна Святославівна);

Петрук Анастасію, вихованку гуртка „Художній дизайн” Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області, за роботу Сумка „Рідна Україна” (керівник Зелінська Марія Ростиславівна);

Букату Наталію, вихованку гуртка „Сувенір” Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області, за роботу  Картина „Спогад про літо” (керівник Лащук Світлана Федорівна);

Ковшикову Аліну, вихованку гуртка „Художня вишивка” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради, за роботу „Текстильні конверти для всяких дрібничок” (керівник Кичалюк Валентина Леонідівна);

Русалєєва Костянтина, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради, за роботу „Підсвічник” (керівник Кичалюк Олексій Олексійович);

Ковальчука Олександра, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради, за роботу „Чаша” (керівник Кичалюк Олексій Олексійович);

Черних Анастасію, ученицю 7 класу навчально-виховного комплексу „Грозівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” Острозької районної ради, за роботу „Скринька” (керівник Кичалюк Олексій Олексійович);

вихованців гуртка „Прикладні мистецтва” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради, за роботу „Український оберіг” (керівник Малеванчук Людмила Іванівна);

Мельничук Вероніку, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради Радивилівського району, за роботу Перекидна лялька „Дівка-баба” (керівник Мельничук Олена Ростиславівна);

Мулика Павла, вихованця гуртка „Різьблення по дереву” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради Радивилівського району, за роботу „Чарівна скринька” (керівник Вознюк Андрій Сергійович);

Олінчука Дмитра, учня 4 класу опорного закладу „Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області”  за роботу „Все в наших руках” (керівник Петруля Тетяна Василівна);

Галушку Мирославу, Галушку Наталію, вихованців гуртка „Захоплююче лозоплетіння” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Хрюша” (керівник Клебан Лариса Андріївна);

Сірук Богдану, вихованку гуртка „Художня вишивка” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Вазони (гортензія і різдвяний)” (керівник Корсюк Олена Костянтинівна);

Стадницького Владислава, вихованця гуртка „Соломоплетіння” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Пташечки” (керівник Чепур Юлія Олегівна);

Орешко Діану, вихованку гуртка „Бісероплетіння” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Різдвяний ангел” (Кондрачук Людмила Веніамінівна);

Тимановську Софію, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Козак” (керівник Тимановська Алла Михайлівна);

Малащук Катерину, ученицю 9 класу Котівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради  за роботу „Сніжинка-балеринка” (керівник Тимчук Світлана Вікентіївна);

Самая Сергія, вихованця гуртка „Різьблення по дереву” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу Статуетка „Разом навіки” (керівник Яроцький Анатолій Федорович);

Кривду Соломію, вихованку гуртка „Креативне рукоділля” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради, за роботу „Лялька-ангел” (керівник Кривда Тетяна Федорівна);

Новоселецького Володимира, вихованця гуртка „Ракетомодельний” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради, за роботу „Гармата” (керівник Волевач Сергій Миколайович);

Кириловця Олександра, вихованця гуртка „Юний столяр” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради, за роботу „Танк” (керівник Волевач Сергій Миколайович);

Кибукевича Павла, вихованця гуртка „Різьблення по дереву” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради, за роботу „Скринька для ключів” (керівник Денисюк Олександр Петрович);

Пожарського Івана, вихованця гуртка „Різьблення по дереву” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради, за роботу „Сувенірна скринька” (керівник Денисюк Олександр Петрович);

Опанасюк Аліну, вихованку гуртка „Квілінк” Кисорицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради, за роботу „Дерево роду” (керівник Трохимчук Ірина Мусіївна);

Гаврилюк Анну, ученицю 6 класу, вихованку гуртка „Юний художник” Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу „Козак та козачка” (керівник Крат Ольга Едуардівна);

Мурзу Маргариту, вихованку гуртка „Природа і фантазія” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Українка” (керівник Мурза Людмила Степанівна);

Опанасець Дарину, вихованку гуртка „Флористика” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Оберіг” (керівник Опанасець Наталія Степанівна);

Кондратюк Дарину, вихованку гуртка „Декоративно-ужиткове мистецтво” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Лілея” (керівник Псалтиря Анатолій Володимирович);

Ширко Віталію, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво”, комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді”  Сарненської районної ради, за роботу „Молитва за Україну” (керівник Катеринчик Ірина Володимирівна);

Опанасець Іванну, вихованку гуртка „Крою та шиття”, комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Козак помічник” (керівник Опанасець Наталія Степанівна);

Прибильську Вікторію, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів”, комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Квіти мого краю” (керівник Мурза Людмила Степанівна);

Савчик Діану, вихованку гуртка „Творці і фантазери” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Щедра хата” (керівник Генько Галина Василівна);

Коток Мирославу, ученицю 6 класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу  „Декоративний млин” (керівник Царук Наталія Миколаївна);

Опалько Анастасію, ученицю11 класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу  „Солодкий смак України” (керівник Царук Наталія Миколаївна);

Леончик Анну, Леончик Дарину, вихованців гуртка „Флористика та живопис” Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу  „А скрізь горять, як сон, червоні маки” (керівник Бігун Наталія Олексіївна);

Мартинюк Наталію, ученицю 10 класу Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району  за роботу Картина „Маки” (керівник Мартинюк Руслана Іванівна);

Килюшика Антона, вихованця гуртка „Юний столяр” Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (керівник Тушич Василь Миколайович) за роботу „Півник-веселун”;

Войтка Тимофія, учня 2 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області за роботу „Український сувенір” (керівник Войтко Тетяна Володимирівна);

Мірко Мар’яну, ученицю 6 класу Білятицької загальноосвітньої школи    І-ІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу „Квітуча Україна”(керівник Тимошицька Неля Григорівна) ;

Остапів Анастасію, ученицю 6 класу, Остапів Ірину, ученицю 4 класу, вихованців гуртка „Умілі руки” Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради, за роботу „Тобі, моя Україно, зоріти у віках” (керівник Максимук Оксана Володимирівна);

Крупу Дарину, вихованку гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів”  Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу „Подарункова шкарпетка” (керівник Алісейка Людмила Миколаївна);

Казмірук Олену, вихованку гуртка „М’яка іграшка”  Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу „Новорічні іграшки” (керівник Бречко Тетяна Володимирівна);

Галагу Маргариту, вихованку гуртка „Нетканий гобелен” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу „Лялька Марися” (керівник Черняк Вікторія Олександрівна);

Якимчук Марію, вихованку гуртка „Художня вишивка” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу „Серветка” (керівник Нестерук Світлана Миколаївна);

Анцибора Анатолія, вихованця гуртка „Дизайн одягу” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу „Музична шкатулка” (керівник Білан Олена Михайлівна);

Бартосевич Кароліну, вихованку гуртка „Дизайн одягу” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу „Музичний заєць” (керівник Білан Олена Михайлівна);

Сопронюк Марію, вихованку гуртка художньо-технічної творчості „Іграшка-сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу „Коник гривастий” (керівник Сачук Алла Костянтинівна);

Серховець Ярославу, вихованку гуртка „Початкове технічне моделювання” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу  „Колодязь” (керівник Семенюк Софія Павлівна);

Махобей Карину, вихованку гуртка „Об’ємна тканепластика” Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради, за роботу „Синичка в рідному саду” (керівник Дорощук Людмила Іванівна);

Ткачук Ангеліну, ученицю 11 класу, вихованку гуртка  „Художньої кераміки” Рівненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Рівненської міської ради, за роботу іграшка „Поросятко” (керівник Сєрков Олексій Олександрович);

Міненка Олександра, учня 5 класу Рівненської  загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради, за роботу „Квіткові фантазії” (керівник Котик Лариса Павлівна);

Приміча Олександра,  учня 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу №12 „Школа-ліцей” Рівненської міської ради, за роботу „Велосипед” (керівник Іванишин ТарасОлегович);

Круліковську Марію, ученицю6 класу Рівненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради, за роботу „Лялька-мотанка” (керівник Однорог Ольга Василівна);

Тарасюк Дарію, ученицю5 класу Рівненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради, за роботу „Берегиня” (керівник Романчук Зоя Йосипівна);

Шурука Станіслава, учня 1 класу Рівненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради, за роботу „Лялька-мотанка” (керівник Романчук Зоя Йосипівна);

Зарічнюка Андрія, учня 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради  за роботу „Гусачок” (керівник Шарабура Оксана Геннадіївна);

Мельник Анастасію, ученицю 11 класу Рівненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради, за роботу „Веселий коник” (керівник Романчук Зоя Йосипівна);

Гаврилюк Анастасію, ученицю 7 класу Рівненської спеціалізованої школи  №15 Рівненської міської ради, за роботу „Комора” (керівник Савчук Марія Валеріївна);

Пришка Станіслава, учня 1 класу Рівненської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради, за роботу „Сувенір на свято” (керівник Барабаш Світлана Іванівна);

Панасюк Ірину, ученицю 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу №14 „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Рівненської міської ради, за роботу „Годинник” (керівник Булавська Надія Володимирівна);

Іващук Дарину, вихованку гуртка „Рослинники” комунального закладу „Станціяюнихнатуралістів” Рівненськоїобласної ради  за роботу „Миколай-Чудотворець” (керівник Ромашко РаїсаЯрославівна);

Менделюк Катерину, Шехтера Михайла, вихованців гуртка „Екологічний театр” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради  за роботу сувенір „Картина-метрики” (керівник Шехтер Лілія Миколаївна);

Дячук Дарину, вихованку гуртка „Ерудит” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради  за роботу „Соняшники” (керівник Дячук Ольга Сергіївна).

 

4. Відзначити подякою педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів за активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу творення народного мистецтва, творчій самореалізації, всебічному розвитку талановитої учнівської молоді та готовності її до участі в соціокультурному житті поліетнічного світу:

комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (директор Чикалюк Зінаїда Олександрівна);

комунального закладу „Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (директор Карповець Наталія Василівна);

комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (директор Бутеєць Наталія Володимирівна);

комунального закладу „Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді” Гощанської районної ради (директор Подмока Ольга Петрівна);

Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради (директор Гусаревич Людмила Анатоліївна);

комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради (директор Колісніченко Ірина Анатоліївна);

комунального закладу „Центр дитячої юнацької творчості” Смизької селищної ради Дубенського району (директор Юрчик Євгеній Миколайович);

Центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації (директор Семенюк Микола Ілліч);

Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (директор Бондарчук Лариса Олександрівна);

комунального закладу „Будинок учнівської молоді” Зарічненської районної ради (директор  Безменська Наталія Михайлівна);

Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (директор Бідюк Володимир Юрійович);

Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (директор Ососкало Лілія Василівна);

Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (директор Дітлашок Зінаїда Антонівна);

Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області (директор Заріцька Наталія Євгеніївна);

Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (директор Дьяков Андрій Ростиславович);

Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради Радивилівського району (директор Сова Світлана Богданівна);

Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради  (директор Євушко Ірина Павлівна);

комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (директор Круглик Віталій Степанович);

комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (директор Мурза Лариса Степанівна);

Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (директор Гуменюк Марія Степанівна);

Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (директор Маркевич Тетяна Валентинівна);

Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (директор Сосновчик Тетяна Олександрівна).

 

5. Контроль за виконанням наказу  залишаю за собою.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                 В. ВОРОБЕЙ 

 

 

 

 

 Додаток

до наказу комунального закладу

 

„Станція юних натуралістів”      

Рівненської обласної

від  18. 01. 2018 № 03

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської виставки-конкурсу  „Український сувенір”

 

Виставка проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік, популяризації дитячої художньої творчості засобами народного мистецтва, сприяє налагодженню духовного контакту дитини, батьків та педагогів у процесі спільної творчості на традиційному ґрунті.

У конкурсі взяли участь всі райони та міста області. Цьогоріч до конкурсу активно долучились  обєднані територіальні громади.

На виставку представлено 300 виробів, які познайомили відвідувачів з творами декоративного розпису, кераміки, скла, художнього різьблення на дереві, плетіння, вишивки тощо, в яких мистецькими засобами передано знайомі й близькі кожному з нас образи та сюжетні сцени, втілено теплий і світлий настрій українських традицій.

 

Творча активністьюних майстрів проявилась у стилізації природних мотивів, поступовістю ритму його складових елементів. Діти, маючи певні асоціації, створювали цілковитий уявний образ, притаманний при визначенні виробу та його матеріалу. 

Переважна більшість конкурсних робіт відповідала умовам Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір” – іграшки зберегли свої ігрові функції, у роботах відчувався індивідуальний творчий почерк автора, вироби декоративно-ужиткового мистецтва відповідали своєму призначенню.

Юні майстри виготовили сувеніри з глини, дерева, шкіри, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, бісеру, кукурудзяних обгорток, фетру, холодного фарфору, воску, які  представляють собою зразки традиційних і копії стародавніх іграшок,  сучасні дизайнерські вироби, саморобні іграшки і предмети вжитку, де органічно поєднуються національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення. Виробам характерні синкретичність, символізм, образність, цілісність, глибока традиційність, стриманість декоративного вирішення, перевага давніх геометричних мотивів, наявність спільного в мотивах, тематиці і характері з мистецтвом інших слов’янських народів.  

Популярними серед учасників виставки стали дерев’яні іграшки, оригінальністю вирізнялися сучасні сувеніри, виконані з використанням традиційних технік декоративно-ужиткового мистецтва - різьблення, розпис, вишивка, ткацтво, кераміка, інкрустація, бісероплетіння, художнє плетіння які мають неабиякий попит у хатньому побуті - внутрішнього та зовнішнього оздоблення оселі. Значну частину експозиції займали ляльки. Дитячим виробам була притаманна духовна наповненість, знаковість, характерність образів.

Оригінально виглядали  картини, виконані в різних техніках (художня вишивка, ткацтво, в’язання, плетіння, ліплення), наповнені українською традиційністю та дизайнерською сучасністю.

Новітніми виробами були розвиваючі іграшки з фанери, фетру, тканини,  з природних матеріалів у поєднанні з  матеріалами вторинного використання. У роботах юних майстрів втілено особливий духовний зв’язок школярів із землею, природою, багатогранною культурою рідного краю.

Участь у виставці відіграє велику роль у соціальному та духовному і естетичному вихованні дітей та молоді, розвиває людське творче мислення, його оригінальність, ідеологічність та освоєння нових ідей, які розвивають навколишнє середовище.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                 В. ВОРОБЕЙ