1 2 3 4

Наказ про підсумки обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”

25 cічня 2019 - Администратор

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

18. 01. 2019

 

м. Рівне

                     № 02

 

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  новорічно-різдвяної

виставки „Новорічна композиція”

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2018 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 23 січня 2018 року № 14, Плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2018 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”.

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”, що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” за високий рівень виконання робіт та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ:

 

за напрямом „Стилізована ялинка”:

 

Балдича Юрія, учня 4 класу, Балдича Владислава, учня 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради (керівник Шарабура Оксана Геннадіївна);

Овечко Дарину, вихованку гуртка „Декоративно-ужиткове мистецтво”   Будинку  дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник Паридуда Олександра Володимирівна);

Олексин Дарину, вихованку студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник Мельник Аркадій Миколайович);

Гелешко Мар’яну, вихованку гуртка  „Народні ремесла України” Зорянського навчально-виховного комплексу „Школа - гімназія” Рівненської районної ради (керівник Гелешко Надія Віталіївна);

Ширмову Алісу, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Дубровицького центру позашкільної освітиДубровицької районної державної адміністрації (керівник Місько Наталія Анатоліївна);

Гоч Богдану, вихованку гуртка „Майстерня творчості” комунального закладу „Степанський будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (керівник Гецько Тетяна Павлівна);

Коновалюка  Максима, учня  8 класу Воскодавського навчально-виховного комплексу „дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради (керівник Сауляк Лілія Іванівна);

Демчик Вікторію, ученицю 6 класу, вихованку гуртка „Народна творчість” Більськовільського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Клімчук Надія Олексіївна);

вихованців студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Натхнення” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник Левчук Андрій Олегович);

 

 

 

 

за напрямом „Новорічна композиція”:

 

Габора Станіслава,  Сінчука  Дмитра, вихованців гуртка „Екологічний дизайн” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Дужук Сніжана Андріївна);

Мислінчук Анастасію, вихованку гуртка „Виготовлення іграшок” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник Мислінчук Неля Сергіївна);

Корнійчук Юлію, вихованку гуртка „Народна творчість” комунального закладу „Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Поровчук Лідія Леонідівна);

вихованців студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Натхнення” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник Левчук Андрій Олегович);

Онофрійчук Анастасію, вихованку гуртка  „Плетіння з газетних трубочок” комунального закладу „Соснівський центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Прокопчук Лілія Іванівна);

 

 

за напрямом „Новорічний букет”:

 

Катюху Тимофія, вихованця гуртка „Квітковий дивосвіт” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Катюха Валентина Василівна);

Свердлюк Анастасію,  вихованку гуртка „Юні квітникарі- оранжувальники” Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корецької районної ради (керівник Луцюк Руслана Леонідівна);

Соболеву  Валерію, вихованку  гуртка художньої технічної творчості „Іграшка-сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник Сачук Алла Костянтинівна);

 

 

за напрямом  „Новорічний вінок”:

 

Петрук Анастасію, вихованку гуртка „Оригамі” Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Млинівського району (керівник Зелінська Марія Ростиславівна);

Полюхович Іванну, вихованку гуртка „Флористики та живопису” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Кірноз Зоряна Андріївна);

Тимчук Марію, ученицю 7 класу, вихованку гуртка „Чарівні візерунки” філії „Ходоська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу „Шпанівський навчально-виховний комплекс „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рівненської районної ради (керівник Породюк Людмила Станіславівна);

Сафонік Тамару, ученицю  3 класу Лозківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник Совгуть Світлана Василівна);

 

за напрямом  „Новорічна картина чи колаж”:

 

Ляш Лілію, Ляш Евеліну, вихованців гуртка „Домашні улюбленці” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Гоменюк Катерина Миколаївна);

вихованців студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник Малярчук Катерина Ярославівна);

Пожарського Івана, учня 10 класу  комунального закладу  „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради (керівник Денисюк Олександр Петрович);

Довжик Поліну, ученицю 2 класу комунального закладу „Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Довжик Тетяна Василівна);

 

 

 

 

за напрямом „Новорічний подарунок”:

 

вихованців гуртка „Аплікація з соломи” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Бондар Тетяна Віталіївна);

колектив учнів 7 класу, вихованців гуртка „Чарівний олівець” Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник Бакунець Лариса Андріївна);

Місько Олександру, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник Місько Наталія Анатоліївна);

Синицького  Назара, вихованця  студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Натхнення” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник Левчук Андрій Олегович);

Ковальчук Яну, вихованку гуртка „Художня вишивка”, Варишнюка  Віталія, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (керівники  Кичалюк Валентина Леонідівна, Кичалюк Олексій Олексійович);

Мельничука Сергія, Давіджчик Вікторію, Петрук Олександру, вихованців гуртка „М’яка іграшка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (керівник Мельничук Вікторія Володимирівна);

Власюк Поліну, вихованку гуртка „Квітковий дивосвіт” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Власюк Інна Миколаївна);

 

 

за напрямом „Сюжетна композиція”:

 

Рогашка Валентина, учня 7 класу комунального закладу „Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Рогашко Олена Володимирівна);

Кравчук Анастасію, ученицю 5 класу, вихованку студії „Оберіг” Квасилівського навчально-виховного комплексу „школа-ліцей” Рівненської районної ради (керівник Єрчик Олена Володимирівна, Ярута Марія Харитонівна);

Павлюк Анастасію, ученицю 6 класу, вихованку гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради (керівник Зайцева Ірина Валеріївна);

колектив учнів 4 класу, вихованців гуртка „Народна лялька” Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради (керівник Безменська Наталія Михайлівна);

Андрощука Максима, Андрощука Миколу, учнів 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської  ради Дубенського району (керівник Ткачук Оксана Святославівна);

Бренчук Дар’ю, Дубейко Анастасію, вихованців гуртка „Обереги” Квасилівського навчально-виховного комплексу „школа-ліцей” Рівненської районної ради (керівники Єрчик Олена Володимирівна, Ярута Марія Харитонівна).

 

2. Нагородити дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” за високий рівень виконання робіт:

 

 

 

 

за напрямом „Стилізована ялинка”:

 

Пінчук Софію, Ціпан Юлію, вихованців гуртка „Кераміка” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Ладецька Вікторія Віталіївна);

Гайчук Дарію, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Балаховицького навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Юсько Ірина Валеріївна);

Сніжко Юлію, вихованку гуртка „Лідерство – запорука успіху” Сопачівського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Гузовата Людмила Вікторівна);

Марушкевич Юлію, вихованку гуртка „Народна творчість” Сопачівського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Терентій Наталія Олексіївна);

Сергійчука Івана, учня 5 класу Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник Сокол Валентина Віталіївна);

Скібчик Антоніну, Скібчик Софію, учнів 9 класу Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник Давидова Олена Михайлівна);

Задорожну Карину, Стельмах Вікторію, вихованців гуртка „Народна творчість” Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Володимирецької районної ради (керівник Крижанська Наталія Сергіївна);

СтепчукСуламіту, вихованку гуртка „Бісероплетіння” Великожолудського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Килюшик Катерина Миколаївна);

Папежук Оксану, Зектер Аліну, вихованців гуртка „Основи флористики та фітодизайну” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (керівник Стельмах Тетяна Костянтинівна);

Дячука Владислава, вихованця гуртка „Бабусина школа” комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник Гречич Раїса Дмитрівна);

Оводюк Ольгу, ученицю 5 класу Андрусіївського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Гощанської районної ради (керівник Антонюк Наталія Савеліївна);

Мельничука Артема,  вихованку гуртка „Кольоровий світ” Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник Мельничук Ірина Іванівна);

Ширшову Алісу, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник Місько Наталія Анатоліївна);

Перету Катерину, вихованку гуртка „Калинонька” комунального закладу „Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Нестерук Світлана Миколаївна);

Павлючука Костянтина, учня 5 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник Киричук Наталія Степанівна);

Головчицьку Аліну, Караванську Анну, учениць 1 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Дубенської районної ради (керівник Павлунь Лариса Олексіївна);

Дмитрук Софію, ученицю 2 класу Микитицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Дубенської районної ради (керівник Ланцута Лариса Олексіївна);

Вітюк Аліну, ученицю 9 класу Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Дубенської районної ради (керівник Вітюк Людмила Іванівна);

Касянчик Ольгу, ученицю 3 класу Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник Ошурко Раїса Василівна);

Саган Вікторію, ученицю 7 класу Річицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник Саган Валентина Миколаївна);

вихованців гуртка „Технічне моделювання” Кухченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник Марчук Любов Василівна);

вихованців гуртка „Технічне моделювання” Кухченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник Марчук Любов Василівна);

Власюк Анастасію, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник Малярчук Катерина Ярославівна);

Сидорук Ольгу, ученицю 8 класу Кунинської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради (керівник Кособуцька Наталія Юріївна);

Луцюка Романа, вихованця гуртка „Юні квітникарі-аранжувальники” Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради (керівник Луцюк Руслана Леонідівна);

вихованців гуртка „Юні друзі природи” П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Здолбунівської районної ради (керівник Полякова Ольга Володимирівна);

Сидорук Ольгу, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Здолбунівської районної ради (керівник Кособуцька Наталія Юріївна);

Чорного Арсена, вихованця гуртка „Художнє набивання на тканині” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Каліш Людмила Вікторівна);

Кожарка Михайла, Флорика Дмитра, учнів 7 класу, вихованців природничого гуртка „Еколог” Борщівської гімназії Костопільської районної ради (керівник Веремчук Тамара Адамівна);

Дулевич Марину, вихованку гуртка „Штучні квіти” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (керівник Солоненко Наталія Анатоліївна);

Миколайчук Ангеліну, вихованку гуртка „Плетіння бісером” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (керівник Добровольська Лариса Василівна);

Солтиса Андрія, вихованця гуртка „Аплікація соломкою” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (керівник Карпінська Інна Володимирівна);

         Малеванчук Нелю, вихованку гуртка „Прикладні мистецтва” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (керівник Малеванчук Людмила Іванівна);

         ПідгорнуДарину, ученицю 8 класуГородищенськоїзагальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступенівРівненськоїрайонної ради (керіникГлодзьАльонаАнатоліївна);

Тимчук Катерину, ученицю 9 класу Котівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради (керівник Тимчук Світлана Вікентіївна);

         Торчило Юлію, ученицю 9 класу опорного закладу „Шпанівський навчально-виховний комплекс „школа-сад” Рівненської районної ради (керівник Максимчук Оксана Миколаївна);

Самойлюк Софію, ученицю 3 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради (керівник Рудницька Тамара Федорівна);

         Комара Ярослава, учня 7 класу Селищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник Комар Тетяна Миколаївна);

Войтка Тимофія, учня 2 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (керівник Войтко Тетяна Володимирівна);

Каменькова Михайла, вихованця гуртка „Світ паперових фантазій” Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (керівник Костюк Яна Юріївна);

Новик Адріану, вихованку гуртка „Виготовлення виробів з бісеру” Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (керівник Шкодич Марія Петрівна);

колектив учнів 7 класуНемовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник Колядко Сюзанна Юріївна);

         Бабича Антона, учня 5 класу Рівненського навчально-реабілітаційного центру „Особлива дитина” Рівненської міської ради (керівник Сабадир Світлана Анатоліївна);

Євтушка Андрія, учня 1 класу Рівненської спеціалізованої школи     І-ІІІ ступенів „Центр надії” Рівненської міської ради (керівник Маслова Ліана Мефодіївна);

         вихованці гуртка „Юні квітникарі” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Власюк Лариса Миколаївна);

 

за напрямом „Сюжетна композиція”:

 

Боровця Володимира, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Стасюк Сергій Віталійович);

Довмат Іванну, вихованку гуртка „Флористика” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Сиротюк Інна Ігорівна);

Чуб Емілію, вихованку гуртка „Кераміка” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Ладецька Вікторія Віталіївна);

Сергійчук Анну, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (керівник Скібчик Галина Мирославівна);

Степанчука Назара, вихованця гуртка „Умілі руки”  Горбаківського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради (керівник Федорчук Тетяна Володимирівна);

Штуку Назара, учня 1 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник Клімчук Ольга Андріївна);

Мельник Анастасію, ученицю 5 класу Варковицької гімназії Дубенської районної ради (керівник Кондратюк Валентина Анатоліївна);

Побережну Богдану, вихованку гуртка „Бісероплетіння” Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради (керівник Проневич Євгенія Андріївна);

Синяк Ірину, вихованку гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник Синяк Наталія Петрівна);

Ліщук Катерину, вихованку гуртка „Дизайн одягу” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області (керівник Ліщук Оксана Север’янівна);

Порученко Ганну, вихованку гуртка „Чарівні пальчики” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник Ківельова Валентина Дмитрівна);

Парійчука Олександра, учня 5 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу „Школа №1-гімназія” Радивилівської міської ради (керівник  Ксьондзик Микола Віталійович);

Пальону Олеся, учня 5 класу філії „Башарівська загальноосвітня школа   І-ІІ ступенів” Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської районної ради (керівник Довгаль Валентина Василівна);

БунькаІлларіона, вихованця гуртка „Юний столяр” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради (керівник Денисюк Олександр Петрович);

Болимчук Тетяну, вихованку гуртка „Соломоплетіння” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник Чепур Юлія Олегівна);

Концимала Валерія,  Концимал Діану, учнів 1 класу Голишівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської районної  ради (керівник Концимал Руслана Миколаївна);

Воронову Софію, вихованку гуртка „Творці і фантазери” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (керівник Генько Софія Павлівна);

учнів 4 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник Ткач Людмила Василівна);

         Савченка Івана, учня 3 класу Рівненського навчально-реабілітаційного центру „Особлива дитина” Рівненської міської ради (керівник Сабадир Світлана Анатоліївна);

         Пожарську Дарію, Омельчук Анну, учнів 5 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради (керівник Савчук Марія Валеріївна);

 

за напрямом „Новорічна композиція”:

 

Концимала Дмитра, учня 2 класу Голишівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської районної  ради Рівненської області (керівник Концимал Руслана Миколаївна, вчитель початкових класів);

Сергійчук Ольгу, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (керівник Скібчик Галина Мирославівна);

Кухарчук Кароліну, вихованку гуртка „Умілі руки” Горбаківського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради (керівник Машлай Лілія Василівна);

Царука Вадима, учня 3 класу Вовковиївської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради (керівник Невідомська Оксана Дмитрівна);

Шрамко Аліну, вихованку гуртка „Тістопластика” Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник Криворучко Світлана Мартинівна);

Чирука Олександра, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник Гурик Людмила Петрівна);

Харчук Анну, ученицю 1 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник Клімчук Ольга Андріївна);

Сидорчук Каріну, ученицю 8 класу комунального закладу „Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Сидорчук Інна Миколаївна);

Хомедюк Христину, ученицю 8 класу,  Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Дубенської районної ради (керівник Хомедюк Тетяна Іванівна);

вихованців студії декоративно-прикладного мистецтва „Чарівниця” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник Менько Ірина Володимирівна);

Федуш Катерину, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник Миронець Юлія Олександрівна);

Кучелюк Юлію, учницю 8 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради (керівник Германюк Галину Олександрівну);

Денищича Станіслава, учня 7 класу Бичальської філії опорного закладу „Деражненський ліцей” Костопільського району (керівник Таргонська Тетяна Адамівна);

Наумович Анастасію, вихованку гуртка „Промінь надії” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Тивонюк Ольга Миколаївна);

         Семенюк Анну, ученицю 4 класу, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” опорного закладу „Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник Петруля Тетяна Василівна);

Барабах Дарину, вихованку гуртка „Гончарик” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник Андриїшин Оксана Григорівна);

Ковалик Ірину, вихованку гуртка „Фантазія” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник Дорошук Зоряна Миколаївна);

Приходняк Анну, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник Мельничук Олена Ростиславівна);

Гурнік Юлію, ученицю 6 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу „Школа №1-гімназія” Радивилівської міської ради (керівник Морозюк Лариса Володимирівна);

Титановську Світлану, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник Титановська Алла Миколаївна);

вихованців гуртка „Умілі руки” Чемернянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник Жученя Інна Миколаївна);

Галяк Світлану, Лех Юлію, Козловець Олександру, учнів 4 класуКатеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник Колядко Ілона Олегівна);

Тимофіїв Єлизавету, вихованку гуртка декоративно-прикладного мистецтва „HAND MADE” Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№ 1 Вараської міської ради (керівник Лавренчук Ольга Святославівна);

Ажнюк Василину, вихованку гуртка „Захоплююче лозоплетіння” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Редько Тетяна Віталіївна);

 

за напрямом „Новорічний букет”:

 

 вихованців гуртка „Бісероплетіння” Рудківського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Клімук Наталія Петрівна);

Гнатюк Мирославу, вихованку гуртка „Диворученьки” Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник Мартинюк Руслана Іванівна);

Люшин Валерію, Тивонюк Мар’яну, Овчарук Олену, учнів 7 класу, вихованців природничого гуртка „Еколог” Борщівської гімназії Костопільської районної ради (керівник Веремчук Тамара Адамівна);

Перішко Ілону, вихованця гуртка „Бісероплетіння” Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник Гурик Людмила Петрівна);

Харчука Юрія, учня 5 класу комунального закладу „Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Харчук Тамара Іванівна);

Савінову Анастасію, ученицю 2 класу, вихованку гуртка „Народні умільці-краєзнавці” Птицької загальноосвітньої школаи І-ІІ ступенів  Дубенської районної ради (керівник Кравець Наталія Володимирівна);

Мислінчук Анастасію, вихованку гуртка „Виготовлення іграшки” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник Мислінчук Неля Сергіївна);

Павлову Вікторію, вихованку гуртка „Флористика та фітодизайн” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник Начева Наталія Анатоліївна);

Дашко Світлану, вихованку гуртка „Колір в об’ємі” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (керівник Мірковець Юлія Павлівна); 

Гнатюк Мирославу, вихованку гуртка „Диворученьки” Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник Мартинюк Руслана Іванівна);

Боришкевич Дарину, вихованку гуртка „Паперопластика” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (керівник Мурза Людмила Степанівна);

Ветрову Катерину, Кичан Катерину, учнів 6 класу, вихованців гуртка „Бісероплетіння” Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник Дорошко Лариса Петрівна);

Ковальчук Ангеліну, вихованку гуртка „Народна творчість” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник Боратинська Валентина Петрівна);

 

за напрямом  „Новорічний вінок”:

 

Мельник Юстину, ученицю 2 класу філії „Башарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської районної ради (керівник Воронко Юлія Ярославівна, вихователь групи продовженого дня);

Артинюка Дениса, учня 8 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник Артинюк Наталія Вікторівна, вчитель біології);

Конончук Ангеліну, вихованку гуртка „Народна творчість” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Сидорук Тетяну Григорівну);

Ящук Андріяну, вихованку гуртка „Художня вишивка” Каноницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник Гордієвич Ніна Федорівна);

Герман Ангеліну, вихованку гуртка „Бісероплетіння” Великожолудськогонавчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Килюшик Катерину Миколаївну);

Городну Дарину, вихованку гуртка „Народне ремесло” Ромейківського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Городна М.А.);

Вівчаровську Тетяну, Килюха Владислава, вихованців гуртка „Народна творчість” Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Володимирецької районної ради (керівник Крижанська Наталія Сергіївна);

Гордича Володимира, вихованця гуртка „Веселка” комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник Вітчук Оксана Валеріївна);

Сумченко Анастасію, ученицю 9 класу Томахівського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної ради (керівник Павловець Марія Віталіївна);

Демянович Аліну, вихованку гуртка „Калинонька” комунального закладу „Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Нестерук Світлана Миколаївна);

Матвійчук Яну, ученицю 2 класу Костянецького навчально-виховного комплексу Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник Самкова Іванна Миколаївна);

Шаповал Ілону, ученицю 8 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник Яремчук Юлія Гнатівна);

Івчук Вікторію, ученицю 6 класу комунального закладу „Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Довжик Тетяна Василівна);

Райчинець Орисю, ученицю 9 класу Малосадівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  Дубенської районної ради (керівник Зелінська Тамара Петрівна);

Моторко Мирославу, ученицю 7 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник Полюхович Ольга Степанівна);

Глівчука Віталія, учня 8 класу Глинського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради (керівник Глівчук Людмила Вячеславівна);

Гаврилюк Катерину, вихованку гуртка „Технічна естетика” Здолбунівської районної станції юних техніків Здолбунівської районної ради (керівник Дримчук Ірина Андріївна);

Артинюка Дениса, учня 8 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник Артинюк Наталія Вікторівна);

Гаврилюк Діану, вихованку гуртка „Паєткоплетіння” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Рябкова Наталія Михайлівна);

Шишко Софію, ученицю 2 класу навчально-виховного комплексу „Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Т.Г. Шевченка Острозької районної ради (керівник Давидюк Тетяна Олексіївна);

Сову Ангеліну, вихованку гуртка „Гаптування шовковими стрічками” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник Кравчук Мар’яна Володимирівна);

Юрковець Тетяну, вихованку гуртка „Паперопластика” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради (керівник Несенчук Наталія Іванівна);

Юсенко Каріну, Романович Аллу, вихованців гуртка „Народні ремесла” Зорянського навчально-виховного комплексу „школа – гімназія” Рівненської районної ради (керівник Гелешко Надія Віталіївна);

Чупринюк Маргариту, вихованку гуртка „Екологічний дизайн” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник Терновець Наталія Василівна);

Ковальчук Діану, ученицю 8 класу філії „Ходоська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу „Шпанівський навчально-виховний комплекс „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рівненської районної ради (керівник Драган Ольга Василівна);

Дриганець Софію, Мечкало Карину, вихованців гуртка „Образ” Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (керівник Дьякова Іванна Юріївна);

Чумака Семена, вихованця гуртка „Флористика” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (керівник Опанасець Наталія Степанівна);

Пастушенко Марію, вихованку гуртка „Історичне краєзнавство”  Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (керівник Зайко Марина Юріївна);

Гребенюка Антона, учня 3 класу Рівненського навчально-виховного комплексу №1 Рівненської міської ради (керівник Пітик Світлана Миколаївна),

 

за напрямом  „Новорічна картина чи колаж”:

 

Матящук Валентину, ученицю 7 класу Новожуківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради (керівник Поличко Богдана Володимирівна);

Козачок Тетяну, вихованку гуртка „Народна творчість” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Сидорук Тетяну Григорівну);

Касянчик Вікторію, вихованку гуртка „Народна творчість” Озерецького навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Бубка Оксана Василівна);

Шмигельську Яну, вихованку гуртка „Народна творчість” Озерецького навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Бубка Оксана Василівна);

Бутеєць Каріну, вихованку гуртка „Художня вишивка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (керівник Бутеєць Наталія Володимирівна);

Біль Тетяну, вихованку гуртка „Живограй” комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник Ткачук Світлана Дмитрівна);

Тетерук Юлію,  вихованку гуртка „Оберіг”  Бочаницького навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради (керівник Поліщук Наталія Степанівна);

Попову Анастасію, вихованку гуртка „Умілі руки” Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник Джигун Любов Петрівна);

Качаровського Влада, вихованця гуртка „Виготовлення сувенірів” Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник Гурик Людмила Петрівна);

Кузіна Сергія, вихованця гуртка „Набивання голкою” Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник Кузіна Марія Павлівна);

Мацюка Дмитра, вихованця гуртка з образотворчого мистецтва комунального закладу „Центр дитячої юнацької творчості” Смизької селищної ради Дубенського району (керівник Майборода Марія Василівна);

Марчук Світлану, вихованку гуртка „Народна творчість” комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради (керівник Фонова Марія Віталіївна);

колектив учнів 3 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник Ломако Марія Володимирівна);

Полюхович Ілону, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради (керівник Мороз Любов Петрівна);

Мислінчук Анастасію, вихованку гуртка „Виготовлення іграшки” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник Мислінчук Неля Сергіївна);

Германюк Анну, вихованку гуртків  Здолбунівської районної станції юних техніків Здолбунівської районної ради (керівник Дримчук Ірина Андріївна);

Парфенюк Віталіну, ученицю 11 класу, вихованку гуртка „Декоративно-прикладні мистецтва” Дерманського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради (керівник Дудяк Володимир Тарасович);

Юдко Надію, ученицю 11 класу, вихованку гуртка „Декоративно-прикладні мистецтва” Дерманського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради (керівник Дудяк Володимир Тарасович);

Ткача Владислава, учня 9 класу Копитківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради (керівник Ткач Ольга Андріївна);

Корнійчук Катерину, вихованку гуртка „Паперокручення” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Галушко Руслана Віталіївна);

         Черв’як Яну, вихованку гуртка „Квілінг” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області (керівник Чарко Тетяна Святославівна);

Ковальчука Деніса, учня 1 класу Волосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Острозької районної ради (керівник Колесник Алла Пилипівна);

Власюка Богдана, учня 7 класу Люхчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник Дебела Наталія Дмитрівна);

Бережну Ольгу, вихованку гуртка „Флористика” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (керівник Катеринчик Ірина Володимирівна);

Дорошко Світлану, ученицю 11 класу, Козинець Катерину, ученицю         9 класу, вихованців гуртка „Паперовий дивосвіт” Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник Мартинюк Лариса Іванівна);

Войтюк Яну, вихованку гуртка іграшки Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник Бречко Тетяна Володимирівна);

Осіян Софію, вихованку гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник Алісейка Людмила Миколаївна);

Гаврилюк Анастасію, ученицю 7 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради (керівник Савчук Марія Валеріївна);

Щетинікову Дарину, вихованку гуртка „Рослинники” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Луцишин Світлана Михайлівна);

вихованців гуртка „Знавці лікарських рослин”комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Гриневич Лариса Володимирівна);

 

за напрямом „Новорічний подарунок”:

 

Семенюк Анну, ученицю 4 класу опорного закладу „Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області (керівник Петруля Тетяна Василівна);

Тверду Анастасію, ученицю 7 класу Карасинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (керівник Тверда Валентина Олексіївна);

Костирко Вікторію, вихованку гуртка „Художня студія” Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (керівник Петрова Ірина Віталіївна);

Заливу Олену, вихованку гуртка „Казкова пластика” Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (керівник Гавриленко Світлана Михайлівна);

 

Шуст Вікторію, ученицю 4 класу Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської районної ради (керівник Савчук О.О.);

 

Фоміна Романа, вихованця гуртка „В’язання гачком” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Петровець Оксана Миколаївна);

Кардаш Марію, вихованку гуртка „Кераміка” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Ладецька Вікторія Віталіївна);

Пилипаку Оксану, вихованку гуртка „Виготовлення виробів з бісеру” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (керівник Сидорук Тетяну Григорівну);

Дуляницьку Юлію, вихованку гуртка „Художня вишивка” Каноницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник Гордієвич Ніна Федорівна);

Ковальчук Катерину, ученицю Володимирецького районного колегіуму Володимирецької районної ради (керівник Вакуліч Людмилу Іванівну);

Кладька Дмитра, вихованця гуртка „Народна творчість” Новаківського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Кладько Людмила Миколаївна);

Савчука Віктора, вихованця гуртка „Виготовлення іграшок-сувенірів” Суховільського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (керівник Стукаліна Ганна Григорівна);

Карпач Марту, вихованку гуртка „М’яка іграшка” комунального позашкільного навчального закладу „Володимирецький  Будинок школярів та юнацтва” Володимирецької районної ради (керівник Капітула Наталія Петрівна);

Водько Діану, вихованку гуртка „М’яка іграшка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (керівник Повжик Надія Павлівна);

Міхневича Миколу, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (керівник Окач Леонід Іванович);

РоманчукаДемяна, вихованця гуртка „Оригамі” комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник Гармата Алла Володимирівна);

Друзюк Ірину, вихованку гуртка „Умілі руки” Симонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник Друзюк Ольга Іванівна);

Ряску Іллю, вихованця гуртка „Намистинка” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник Максимюк Жанна Богданівна);

Пилипюк Вікторію, вихованку гуртка „Лідер” Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник Ряска Ірина Віталіївна);

Макарицького Станіслава, вихованця гуртка „Декупаж” Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник Гурик Людмила Петрівна);

Онуфера Владислава, учня 1 класуМирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник Конюкевич Інна Йосипівна);

Царука Максима, учня 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник Музика Марія Василівна);

Корендович Дарію, ученицю 7 класу Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник Корендович Тетяна Миколаївна);

Сидорчук Каріну, ученицю 8 класу комунального закладу „Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник Харчук Тамара Іванівна);

Собчук Анну, ученицю 8 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  Дубенської районної ради (керівник Павлунь Лариса Олексіївна);

Дудіч Анастасію, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник Малярчук Катерина Ярославівна);

Діжурко Ярославу, вихованку гуртка „Інтер’єрна іграшка” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Бабак Віта Миколаївна);

Маліновську Марту, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (керівник Коробка Людмила Анатоліївна);

Пігут Анастасію, вихованку гуртка „Бісероплетіння” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області (керівник Заріцька Наталія Євгеніївна);

Бернадську Яну, вихованку гуртка „Диво-квіти” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник Соболевська Ганна Петрівна);

Бас Анну, вихованку гуртка „В’язання гачком” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник Довгалюк Оксана Миколаївна);

Ничипорук  Дарину, ученицю 3 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу „Школа №1-гімназія” Радивилівської міської ради (керівник Ничипорук Мар’яна Степанівна);

Жуковську Анастасію, ученицю 3 класу Залавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рокитнівської районної ради (керівник Жуковська Анастасія Вікторівна);

Крупич Руслану, ученицю 6 класу Заболотського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради (керівник Денищиць Тетяна Миколаївна);

вихованців гуртка „Юні пластуни” Томашгородського навчально-виховного комплексу „школа І-ІІІ ступенів-ліцей” Рокитнівської районної ради (керівник Нестерук Людмила Костянтинівна);

Панько Анну, ученицю 9 класу Кисорицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (керівник Панько Світлана Всеволодівна);

Старовойта Дениса, учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (керівник Прит Тетяна Петрівна);

Завадську Олену, ученицю 8 класу Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської районної ради (керівник Якимчук Ольга Василівна);

Матич Дарину, ученицю 5 класу філії „Верхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів „Дядьковицький навчально-виховний комплекс „школа-сад” Рівненської районної ради (керівник Мовчанець Наталія Євгенівна);

Чорнобай Дарину, ученицю 9 класу Білівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради (керівник Шлай Тетяна Костянтинівна);

Конончук Софію, вихованку гуртка „Вишивка бісером” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (керівник Радько Людмила Тимофіївна);

Костирко Вікторію, вихованку художньої студії Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник Петрова Ірина Віталіївна);

         Заливу Олену, вихованку  гуртка „Казкова пластика” Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник Гавриленко Світлана Михайлівна);

Мельник Олександру, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (керівник Мурза Ольга Петрівна);

Пилипчук Олександру, вихованку гуртка „Аплікація соломою” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник Боратинська Валентина Петрівна);

         Швая Олександра, учня 8 класу Рівненського навчально-реабілітаційного центру „Особлива дитина” Рівненської міської ради (керівник Сабадир Світлана Анатоліївна);

Федоровича Назара, учня  3 класу Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради (керівник Гусарук Оксана Сергіївна);

Беребюк Христину, ученицю 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради (керівник Котик Лариса Павлівна);

Гарбариніну Анастасію, ученицю 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради (керівник Шарабура Оксана Геннадіївна).

 

3. Відзначити подякою комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради за пропаганду серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, сприяння розвитку флористичного мистецтва та активну участь у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів:

комунального закладу „Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості” Березнівської районної ради (директор Чикалюк Зінаїда Олександрівна);

комунального закладу „Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (директор Карповець Наталія Василівна);

комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (директор Бутеєць Наталія Володимирівна);

комунального позашкільного навчального закладу „Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва” Володимирецької районної ради (директор Аврука Валентина Вікторівна);

комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради  (директор Колісніченко  Ірина Анатоліївна);

Дубровицького центру позашкільної освітиДубровицької районної державної адміністрації (директор Семенюк Микола Ілліч);

комунального закладу „Центр дитячої юнацької творчості” Смизької селищної ради Дубенського району (директор Юрчик Євгеній Миколайович);

Здолбунівського районного Центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (директор Бондарчук Лариса Олександрівна);

Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (директор Бідюк Володимир Юрійович);

Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (директор Дітлашок Зінаїда Антонівна);

Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (директор Ососкало Лілія Василівна);

Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (директор Заріцька Наталія Євгеніївна);

Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (виконуюча обов’язки директора Юрченко Олена Веніамінівна);

Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради  (директор Євушко Ірина Павлівна);

комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради  (директор Круглик Віталій Степанович);

комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (директор Мурза Лариса Степанівна);

Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (директор Гуменюк Марія Степанівна);

Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (директор Сосновчик Тетяна Олександрівна)

Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (директор Маркевич Тетяна Валентинівна);

комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (директор Воробей Володимир Федорович).

 

4. Контроль за виконанням наказу  залишаю за собою.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                   В. ВОРОБЕЙ

 

 

 

 

                                                        Додаток до наказу

комунального закладу

„Станція юних натуралістів"                                        

Рівненської обласної ради

від 18. 01. 2018 № 02

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”

 

 Метою і завданням Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.

Цьогорічна виставка відзначилася оригінальністю експонатів і найвищою активністю учасників у порівнянні з попередніми роками. 470 робіт подали школярі та учнівські колективи  закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх районів Рівненської області. Активно долучились до конкурсу територіальні селищні громади.

На виставці демонструвалися вироби мистецтва новорічно-різдвяної тематики, які пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства.

Найбільша кількість робіт була представлена за напрямом „Стилізована ялинка”, „Новорічна композиція”, „Новорічний подарунок”, „Новорічна картина чи колаж”. Переважна більшість ялинок нагадували конус, декорований природними матеріалами і матеріалами вторинного використання. Дерева здебільшого прикрашали сухоцвітами, іграшками з природних матеріалів – соломи, лози, сіна, глини, листя кукурудзи, лляними стрічками, шнурівками. Зацікавлення серед відвідувачів викликали ялинки, виготовлені  з  лози, бісеру, тканини, ниток, мішковини, газетних трубочок, жалюзей, пластику.  Яскраво виглядали ялинки у сучасному стилі, декоровані виробами з  тканини, фетра, холодного фарфору, фуамірану та інших матеріалів. Національного характеру виставці надали ялинки оздоблені іграшками з глини, вишивками, пластиліну декоровані в українському стилі.

Роботи за напрямом „Новорічна композиція” вирізнялися розмаїттям форм, кольорів та матеріалів. Виготовлені дитячими руками роботи за напрямом  „Новорічний вінок” показали високий рівень майстерності учнів. Як основу для вінка  використовували дротяний каркас, обмотаний сухою травою, соломою, лозою, гілками берези, лляним шпагатом. Для декору – колосся, горіхи, шишки, жолуді, гриби, засушені часточки фруктів, полотняні стрічки, іграшки з фетру та інші ялинкові прикраси.

Для створення  „Новорічних букетів”, „Сюжетних композицій” та „Новорічних картин і колажів” учні використовували кераміку, тканину, бісер, папір, пластилін, траву, каву, шишки, горіхи, жолуді, ракушки, стрічки, екошкіру та поєднали матеріали вторинного використання з природними матеріалами. Оригінально виглядали картини, виконані в техніках вітраж, декупаж, печворк, стрінг арт, квілінг. Юні дизайнери для створення оригінальних робіт використовували дерево, шкіру, тканину, папір, висушені фрукти, які потім наклеювалися чи прикріпляювалися іншим способом на різні поверхні для декорування.

У напрямі  „Новорічний подарунок” діти представляли ялинкові прикраси з природних матеріалів та матеріалів вторинного використання, м’які іграшки – сніговики, ангели, ляльки та інші герої Різдвяного вертепу. Юні майстри  представили оригінальні  іграшки-сувеніри, картини, сюжетні композиції  „Свиня – символ року 2019”.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                                 В. ВОРОБЕЙ