1 2 3 4

Наказ про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”

12 лютого 2018 - Администратор

 

 

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

20. 01. 2018                                                                                          

м. Рівне

                             № 02

 

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  виставки-конкурсу

„Український сувенір”

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2017 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 12 січня 2017 року № 13, Плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2017 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”.

 

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”, що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір” дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради за високий рівень виконання робіт, поданих на виставку та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ:

 

Сульжука Максима, вихованця гуртка „Різьба по дереву” Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради, за роботу „Тіскачка” (керівник Зарічнюк Юрій Михайлович);

Бандуру Дениса, Колошинського Оскара, Петровича Вадима, вихованців гуртка „Рідне Полісся”  Лісівського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради, за роботу „Коник цяцькований з возом”  (керівник Жученя Світлана Григорівна);

Якубович Анастасію, Рябу Аліну, вихованців гуртка „Польовий оберіг” комунального закладу „Миляцький навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Миляцької сільської ради Дубровицького району, за роботу „Сувенір” (керівники Котяш  Людмила Вячеславівна, Кухарець Марія Василівна);

Чирука Олександра, Вишневську Софію, вихованців гуртка „Художня обробка деревини” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Свистулька-коник” (керівник Шпак Василь Володимирович);

Романушка Олексія, вихованців художньої студії „Акварелька” Дубровицького навчально-виховного комплексу „Ліцей-школа” Дубровицької районної ради, за роботу „От би мені коника хто купив – як би того коника я любив”  (керівник Кушнір Тетяна Борисівна);

Расіка Михайла, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „От би мені коника хто купив” (керівник Малярчук Катерина Ярославівна);

колектив вихованців студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Натхнення” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу „Набір ялинкових прикрас „Свята ідуть на наш поріг” (керівник Левчук Андрій Олегович);

Дмитруху Діану, вихованку  студії декоративно-прикладного мистецтва „Чарівниця” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Баранець” (керівник Менько Ірина Володимирівна);

Потиюк Ілону, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Символ року” (керівник Малярчук Катерина Ярославівна);

Павлюк Катерину, вихованку гуртка  військово-патріотичного виховання навчально-виховного комплексу „Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 –дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” Острозької районної ради, за роботу „Лялька-мотанка” (керівник Павлюк Олена Леонтіївна);

Лисак Евеліну, вихованку гуртка „Джерело” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу „Півник” (керівник Коваленас Надія Вікторівна);

Помін Карину, вихованку гуртка „Дизайн одягу” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу „Кошик із зайчиками” (керівник Білан Олена Михайлівна).

 

 3. Нагородити дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір” за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення у роботах:

 Новачок Наталію, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального закладу „Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради, за роботу „Я по світу іду у вишиванці”;

Позняковську Софію, вихованку гуртка „Виготовлення виробів з бісеру” комунального закладу „Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради, за роботу „Українські прикраси”;

Конончук Вікторію, вихованку гуртка „Виготовлення виробів з бісеру” комунального закладу „Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради, за роботу „Верба під снігом”;

Власюк Іванну, вихованку гуртка „Паперопластика” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівського районної ради, за роботу  „Хай квітне наша Україна”;

Веремчук Анастасію, вихованку гуртка „Народна лялька” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівського районної ради, за роботу  „А ми удвох…”;

Чичу Ганну, вихованку гуртка „Аплікація соломкою” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівського районної ради, за роботу  „Дідух”;

Кухоцьку Маргариту, Кухоцьку Юлію, вихованців гуртка „Народна творчість”  Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради за роботу „Колиска з лялькою на киях”;

Мельника Михайла, вихованця гуртка „Народна творчість” Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради, за роботу „Брязькальця”;

Леська Власта, вихованця гуртка „Народна творчість” Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради, за роботу „Творче натхнення”;

Леус Софію, вихованку гуртка „Народна творчість” Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради, за роботу „Паучок під виноградом”;

Калюту Софію, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” комунального позашкільного навчального закладу „Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва” Володимирецької районної ради, за роботу „Трамвайчик – перлина українського полісся”;

Козодоя Дмитра, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Довговільського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради, за роботу „Коник-стрибунець”;

Савчук Анастасію, вихованку гуртка „Народна творчість” Суховільського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради, за роботу „Три мішки щастя”;

Стадника Станіслава, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за гру „Хрестики-нолики”;

Войтовича Віктора, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за шкатулку „Змія”;

Бачинського Юрія, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за роботу „Підставка під яйце”;

Ткачук Оксану, Олешко Анастасію, вихованців гуртка „Виготовлення іграшок-сувенірів” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за роботу „Оберіг”;

Бутеєць Каріну, вихованку гуртка „Художня вишивка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради, за роботу „Батьківська хата”;

Яруту Анну, ученицю 1 класу комунального закладу „Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району, за роботу „Лісова криничка”;

Зарічнюк Лізу,  вихованку гуртка „Екорух” Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради, за роботу „Україночка”;

Сумченко Анастасію, ученицю 8 класу Томахівського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної ради, за роботу „Козак та козачка”;

Колектив учнів 6 класу Дорогобузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гощанської районної ради, за роботу „Берегиня”;

Марчука Дмитра, вихованця студії „Оберіг”, комунального закладу „Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді” Гощанської районної ради, за роботу „Веселі пташенята”;

Столярчук Ольгу, Столярчук Марію, вихованців студії „Оберіг” комунального закладу „Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді” Гощанської районної ради, за роботу „Ой, радуйся земле, іде коляда”;

Кондратюк Тетяну, вихованку гуртка „Плетення на рамках” Демидівського районного Будинку творчості школярів, за роботу „Дарую добро”;

Максимюк Ольгу, вихованку гуртка „Плетення на рамках” Демидівського районного Будинку творчості школярів, за роботу „Щаслива доля”;

Дмитрука Сергія, вихованця гуртка „Плетення на рамках” Демидівського районного Будинку творчості школярів, за роботу „На щастя, на долю”;

Яковецьку Каріну, вихованку гуртка „Плетення на рамках” Демидівського районного Будинку творчості школярів, за роботу „З Україною в серці”;

Машту Сніжану, вихованку гуртка бісероплетіння Демидівського районного Будинку творчості школярів, за роботу „Пасхальний сувенір”;

Сидорчук Каріну, ученицю 7 класу комунального закладу „Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу „Коник-качалка”;

Павлючука Костянтина, учня 4 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району, за роботу український сувенір-оберіг „Ангелики” ;

Бачинську Злату, вихованку гуртка іграшки Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу „Коник”;

Черняк Любаву, вихованку гуртка „Нетканий гобелен” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу „Коні”;

Сотнічук Анну, Семенюк Ірину, вихованців гуртка „Художня вишивка” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу „Зірковий шлях”;

Михащук Софію, Кощук Дарину, вихованців гуртка „Художня вишивка” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу „Зимова феєрія”;

Сорочинську Людмилу, вихованку гуртка „Технічний дизайн” комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради , за роботу „Молодичка”;

Потапчука Романа, вихованця гуртка „Народна творчість” комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради, за роботу „Сільничка - пташечка”;

Пахальчука Михайла, вихованця гуртка „Різблення по дереву” комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради, за роботу „Поличка для книг”;

Ярош Марію, вихованку гуртка „Народна творчість” комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради , за роботу „Соняшники”;

Головчицького Артема, учня 3 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”  Дубенської районної ради, за роботу „Котик”;

Кравчука Тараса, учня 6 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”  Дубенської районної ради, за роботу „Мій чотирилапий друг”;

Хомидюк Наталію, ученицю 7 класу, вихованку гуртка „Флористика та фітодизайн”  Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради, за роботу „Домовичок”;

Розарьонову Богдану, ученицю 10 класу Семидубського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” Дубенської районної ради, за роботу „Жіноча прикраса „Маки”;

Якубович Анастасію, Рябу Аліну, вихованців гуртка „Сувенір” комунального закладу „Миляцький навчально-виховний комплекс „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Миляцької сільської ради Дубровицького району, за роботу „Польовий оберіг”;

Чирон Ольгу, ученицю 5 класу Берестівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради, за роботу „Український сувенір”;

Петрушко Оксану, ученицю 6 класу Селецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради, за роботу „Розвивальна книга”;

Котяш Марію, ученицю 11 класу Залузького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради, за роботу „Квіти полісся”;

Кохтюка Олександра, учня 2 класу Нивецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради, за роботу „З любов’ю до України”;

Андрусенко Христину, вихованку художньої студії „Акварелька” Дубровицького навчально-виховного комплексу „Ліцей-школа” Дубровицької районної ради, за роботу „В моєму серці Україна”;

Сибіковського Віталія, вихованця гуртка „Технічний дизайн” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу візок „Півники”;

Мельник Анастасію, вихованку гуртка „Оберіг” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Чайний сувенір”;

Юрко Софію, вихованку гуртка „Тістопластика” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Приємного чаювання”;

Пришко Валентину, вихованку гуртка „Країна квітів” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації , за роботу „Український віночок”;

Буткевич Сніжану, вихованку гуртка „Ниткографія” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Старенька хата за селом”;

Мартинчик Анастасію, вихованку гуртка „Валяння вовни” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу картина „Маки”;

Квіку Романа, вихованця гуртка „Диво-лоза” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Український віз”;

Лобач Марію, вихованку гуртка „Художнє ткацтво” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Рідна хата”;

Лясковця Станіслава, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації, за роботу „Котик”;

Войтовича Вадима, учня 7 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради, за роботу „Лелеки”;

Безменську Олександру, вихованку гуртка „Народна лялька” комунального закладу „Будинок учнівської молоді” Зарічненської районної ради, за роботу „Лялька-мотанка”;

Переходька Олексія, учня 7 класу комунального закладу „Храпинська загальносвітня школа І-ІІ ступенів” Локницької сільської ради Зарічненського району, за роботу іграшка „Сани”;

Чугая Олексія, вихованця гуртка „Народна творчість” комунального закладу „Будинок учнівської молоді” Зарічненської районної ради, за роботу „Дощечки”;

Вишневську Катерину, ученицю 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради, за роботу „Символи України”;

Сумар Евеліну, вихованку гуртка „Юний еколог” комунального закладу „Будинок учнівської молоді” Зарічненської районної ради, за роботу лялька „А я просто українка…”;

Парфенюк Віталіну, ученицю 10 класу, вихованку гуртка „Декоративно – прикладного мистецтва” Дерманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради, за роботу „Вишиванка дитяча”;

Дудяка Владислава, учня 8 класу, вихованця гуртка „Декоративно – прикладного мистецтва” Дерманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради, за роботу „Декоративна таріль для фруктів”;

Павлову Вікторію, вихованку гуртка „Народна творчість” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу „Лялька - скарбничка”;

Синяк Ірину, вихованку гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу „Домовичок”;

Швидун Дану, вихованку гуртка початкового технічного моделювання „Умілі руки” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу „Фортепіано осені”;

колектив вихованців зразкової студії образотворчого мистецтва „Палітра” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Коник-гойдалка”;

Мосейчук Тетяну,  вихованку  студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Гарбуз”;

Власюк Анастасію,  вихованку  студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „А я гусяток пасла…”;

Прокопчук Аліну,  вихованку  студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Кіт-муркіт”;

Нестерчука Матвія, вихованця  студії „Натхнення” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Козак-рибалка”;

колектив вихованців студії „Чарівниця”  Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Різдвяна казка”;

Сказька Владислава, вихованця  гуртка початкового технічного моделювання Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, за роботу „Пташка-каталка”;

Остапчук Дарину, вихованку гуртка „Народна творчість” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Вітрячок”;

Дулевич Марину, вихованку гуртка „Народна творчість” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Ангел”;

Якимчук Маргариту, вихованку гуртка „Природа і фантазія” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Шибеник”;

Шендецьку Христину, вихованку гуртка „Аплікація соломкою” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Подарункові скриньки: „Мамусине серце”, „Український колорит”;

Куцмус Ганну, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Різдвяний ангел”;

Коробку Захара, вихованця гуртка „Набивання килимовою голкою” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Романтична зустріч”;

Шендецьку Христину, вихованку гуртка „Аплікація соломкою” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради, за роботу „Веселі курчата”;

Глюзу Анну, вихованку гуртка „Умілі руки” Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корецької міської ради , за роботу „Серце України”;

Желтухіну Ангеліну, вихованку гуртка „Декоративно-ужиткове мистецтво” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Лялька-мотанка”;

Лукомську Тетяну, вихованку гуртка „Паєткоплетіння” Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „З Україною в душі і серці”;

Дацишину Анастасію, вихованку гуртка „Об’ємна тканепластика”  Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Щедрість рідної землі”;

Кособуцьку Вікторію, вихованку гуртка моделювання іграшок-сувенірів „Лабораторія іграшок”  Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Янгол миру”;

Савич Карину, вихованку гуртка „Друзі природи”  Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Український колорит”;

Горотя Павла, вихованця гуртка „Декоративний розпис”  Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради, за роботу „Думи мої думи”;

Сергійчук Мар’яну, вихованку гуртка „Вишивка стрічками” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області, за роботу картина „Метелики”;

Жуковську Софію, Осипчук Діану, вихованців гуртка „Набивання голкою” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області, за роботу скринька „Молодий левик”;

Дуброву Олександру, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області, за роботу картина „Диво-квітка”;

Шиманську Вікторію, вихованку гуртка „Аплікація соломкою” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області, за роботу  „Український віночок”;

Новак Анастасію, вихованку гуртка „Художня вишивка”, Ковальчука Олександра, вихованця гуртка „Художня обробка деревини” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради, за роботу „Роздільна дошка з елементами яворівського різьблення у мішечку”;

вихованців гуртка „Художня обробка деревини” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради, за роботу „Корабель надії”;

Продоус Юлію, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради, за роботу „Соняшник”;

вихованців гуртка „Прикладні мистецтва” Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради, за роботу „Півень та курочка”;

Павлюк Катерину, вихованку гуртка „Військово-патріотичного виховання” навчально-виховного комплексу „Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)” Острозької районної ради, за роботу „Лялька мотанка”;

Мельничук Вероніку, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради, за роботу „Молода і роботяща Україна моя”;

Ліщину Вікторію, вихованку гуртка „В’язання гачком” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради, за роботу „Мандрівниця і сонячний кінь”;

Парніцького Назара, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради, за роботу „Коник”;

Продащук Іванну, вихованку гуртка „Світ мистецтва” комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Рокитнівської районної ради, за роботу „Букет”;

Тіт Людмилу, ученицю  9 класу Остківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради, за роботу „Квітами прикрасим Україну”;

Гелешко Мар’яну, вихованку гуртка „Народні ремесла України” Зорянського навчально-виховного комплексу „школа-гімназія” Рівненської районної ради, за роботу „Організуй свою роботу ”;

Созонюк Вікторію, вихованку гуртка „Художня вишивка” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Сумка-клач”;

Галушку Мирославу, Галушку Наталію, вихованців гуртка „Захоплююче лозоплетіння” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Сумочка жіноча з лози”;

Швороб Ілону, Марцинюк Юлію, вихованців гуртка „Соломоплетіння” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Диво-птах”;

Ясенчак Богдану, вихованку гуртка „Бісероплетіння” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Діадема”;

Тимановську Софію, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Вертеп”;

Лобащука Іларія, вихованця гуртка „Різьблення по дереву” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Статуетка „Двоє”;

Усик Ганну, вихованку гуртка „Художня вишивка” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Картина „Зимова ніч”;

Місюкевич Ірину, вихованку гуртка „Мистецтво ікебани” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу „Соняшники”;

Мурзу Маргариту, вихованку гуртка „Природа і фантазія” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Кавовий млин”;

Мурзу Дарину, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Квітковий сувенір”;

Лазарчук Дарину, вихованку гуртка „Майстерня творчості” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Солов’їне диво”;

Поцікайло Ольгу, Мартинюк Вікторію, вихованців гуртка „Шкіряна фантазія”, комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Поліська маківка”;

Жилку Ольгу, Наумець Аріну, вихованців гуртка „Стрічковий вернісаж”, комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Букет польових квітів”;

Янцевич Софію, вихованку гуртка „Театр мод”, комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Дівчинка-красуня”;

Ковальчук Ольгу, вихованку гуртка „Флора де-кор”, Слободзян Марину, вихованку гуртка „Рециклінг-дизайн” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради, за роботу „Пташина казка”;

Тарасюка Тараса, вихованця гуртка „Народні ремесла України” Кузьмівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради, за роботу „Мотанка наречена”;

Салабай Дарину, вихованку гуртка „Початкове технічне моделювання” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради, за роботу „Віконечко в Україну”;

Пінчук Іванну, вихованку гуртка „Початкове технічне моделювання” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради, за роботу „Казкові сани”;

Клімчук Аліну, вихованку гуртка художньо-технічної творчості „Сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради, за роботу „Шкатулка для леді”;

Завадську Марію, вихованку гуртка „Історичне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради, за роботу „Різдвяна коробка – вишиті мрії”;

Карпович Світлану, вихованку гуртка „Оригамі” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради, за роботу український оберіг „Ложки”;

Коваленас Дарину, вихованку гуртка декоративного розпису „Джерело” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради, за роботу „Вараський сувенір”;

Карпюка Назара,  учня 11 класу, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” навчально-виховного комплексу №12 „Школа-ліцей” Рівненської міської ради, за роботу „Козацький кухоль”;

Перету Даниїла, вихованця гуртка „Об’ємна тканепластика” Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради, за роботу „Український співун”;

Бердич Вікторію, вихованця гуртка „Дизайнерські технології” Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради, за роботу „Гердан „Маки червоні”;

Крисюк Анастасію, ученицю 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Рівненської міської ради, за роботу „Сумка”;

Лагоду Ярослава, учня 11 класу Рівненської  загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради, за роботу „Пазли „Україна”;

Поліщука Віталія, учня 10 класу Рівненської  загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів №28 Рівненської міської ради, за роботу „Свічник „Вітряк”;

вихованців гуртка „Рослинники” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради, за роботу „Лялька”.

 

4. Відзначити подякою педагогічні колективи закладів позашкільної освіти за активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу творення народного мистецтва, творчій самореалізації, всебічному розвитку талановитої учнівської молоді та готовності її до участі в соціокультурному житті поліетнічного світу:

комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (директор Чикалюк Зінаїда Олександрівна);

комунального закладу „Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (директор Карповець Наталія Василівна);

комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (директор Бутеєць Наталія Володимирівна)

комунального закладу „Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді” Гощанської районної ради (директор Подмока Ольга Петрівна);

Демидівського районного Будинку творчості школярів (директор Гусаревич Людмила Анатоліївна);

комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради  (в.о. директора Колісніченко Ірина Анатоліївна);

Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації (директор Семенюк Микола Ілліч);

Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (директор Бондарчук Лариса Олександрівна);

комунального закладу „Будинок учнівської молоді” Зарічненської районної ради (директор  Безменська Наталія Михайлівна);

Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (директор Бідюк Володимир Юрійович);

Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (директор Логацька Тамара Іванівна );

Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (директор Дітлашок Зінаїда Антонівна);

Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області (директор Заріцька Наталія Євгеніївна);

Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (директор Дьяков Андрій Ростиславович);

Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (директор Сова Світлана Богданівна);

Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради  (директор Євушко Ірина Павлівна);

комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради  (директор Круглик Віталій Степанович);

комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (директор Мурза Лариса Степанівна);

Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (директор Гуменюк Марія Степанівна);

Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (директор Маркевич Тетяна Валентинівна);

Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (директор Сосновчик Тетяна Олександрівна).

 

 

5. Контроль за виконанням наказу  залишаю за собою.

 

Директор Станції юних натуралістів                                 В. Воробей 

 

 

 

 

 

Додаток

до наказу комунального закладу

„Станція юних натуралістів”      

Рівненської обласної

від 20.01. 2018  №02

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської виставки-конкурсу  „Український сувенір”

 

 Виставка  проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік, популяризації дитячої художньої творчості засобами народного мистецтва, сприяє налагодженню духовного контакту дитини, батьків та педагогів у процесі спільної творчості на традиційному ґрунті.

У конкурсі взяли участь всі райони та міста області. Цьогоріч до конкурсу долучились  обєднані територіальні громади.

На виставку представлено 280 виробів, які познайомили відвідувачів з творами декоративного розпису, кераміки,  скла, художнього різьблення на дереві, плетіння, вишивки тощо, в яких мистецькими засобами передано знайомі й близькі кожному з нас образи та сюжетні сцени, втілено теплий і світлий настрій українських традицій.

Переважна більшість конкурсних робіт відповідала умовам Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір” – іграшки зберегли свої ігрові функції, у роботах відчувався індивідуальний творчий почерк автора, вироби декоративно-ужиткового мистецтва відповідали своєму призначенню.

Юні майстри виготовили сувеніри з глини, дерева, шкіри, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, бісеру, бурштину, кукурудзяних обгорток, фетра, холодного фарфору, воску які  представляють собою зразки традиційних і копії стародавніх іграшок, дизайнерські вироби, сучасні саморобні іграшки і предмети вжитку, де органічно поєднуються національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення. Виробам характерні синкретичність, символізм, образність, цілісність, глибока традиційність, стриманість декоративного вирішення, перевага давніх геометричних мотивів, наявність спільного в мотивах, тематиці і характері з мистецтвом інших слов’янських народів.  

Популярними серед учасників виставки стали дерев’яні іграшки, оригінальністю вирізнялися сучасні сувеніри, виконані з використанням традиційних технік декоративно-ужиткового мистецтва - різьблення, розпис, вишивка, ткацтво, кераміка, інкрустація, бісероплетіння, художнє плетіння, які мають неабиякий попит у хатньому побуті і служать для внутрішнього та зовнішнього оздоблення оселі. Значну частину експозиції займали ляльки. Дитячим виробам була притаманна духовна наповненість, знаковість, характерність образів.

Оригінально виглядали  картини, виконані в різних техніках (художня вишивка, ткацтво, валяння, в’язання, плетіння, ліплення), наповнені українською традиційністю та дизайнерською сучасністю.

Вироби з лляного шпагату - гарний подарунок для друзів та стильний декор для оздоблення оселі. Саме у цій техніці були представлені іграшки, шкатулки  в сучасному українському стилі.

Креативними виробами стали розвиваючі іграшки з фетру,  з природних матеріалів у поєднанні з  матеріалами вторинного використання. У роботах юних майстрів втілено особливий духовний зв’язок школярів із землею, природою, багатогранною культурою рідного краю.

Деякі роботи виконані в оригінальних сучасних техніках:  айріс фолдінг (райдужне складання) - техніка складання смужок кольорового паперу під кутом у вигляді спіралі, проріз силуету малюнка заповнюється смужками паперу; стрінг-арт - англійська техніка створення малюнку за допомогою натягнених в певній послідовності ниток на цвяшки; гільйоширування (випалювання по тканині) - техніка рукоділля, яка передбачає обробку виробів ажурним мереживом і виготовлення аплікацій шляхом випалювання за допомогою спеціального пристрою.

Декоративно-ужиткове мистецтво є невідємною частиною культури нашого народу. З ним пов’язана історія українського народу, його творчі пошуки. Зберігаючи і розвиваючи традиції минулого, ми удосконалюємо сучасне, виготовляємо предмети декоративного призначення з урахуванням нових естетичних вимог та технологій виробництва. Знання сучасних технік та видів декоративно-прикладного мистецтва є обов’язковою складовою формування творчої компетентності особистості, розвитку її художньо-естетичного сприймання, асоціативно-образного мислення, уяви, фантазії, інтуїції, художнього смаку, здатності отримувати естетичну насолоду від творів мистецтва, що є одним із пріоритетних завдань позашкільної освіти та гуртків декоративно-ужиткового мистецтва.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                 В. Воробей