1 2 3 4

Наказ про підсумки обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”

31 cічня 2018 - Администратор

 

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

09. 01. 2018

                                             м. Рівне

                               № 01

 

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  новорічно-різдвяної

виставки „Новорічна композиція”

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2017 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 12 січня 2017 року № 13, Плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2017 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”.

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”, що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” за високий рівень виконання робіт та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ:

за напрямом „Стилізована ялинка”:

 

Шеремет Іванну, вихованку  комунального закладу „Соснівський центр дитячої та юнацької творчості” Березнівського районної ради;

вихованців гуртка  „Прикладні мистецтва”  Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради;

вихованців гуртка „Народні ремесла України” Зорянського навчально-виховного комплексу  „Школа-гімназія” Рівненської районної ради;

Лохвич Ольгу, вихованку гуртка „Творчі долоньки” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради;

Сеньок Майю, ученицю 2класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№15 Рівненської міської ради;

 

за напрямом „Новорічна композиція”:

 

Онофрійчук Анастасію, вихованку комунального закладу „Соснівський центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Ткачук Любу, Швеця Антона вихованців гуртка „Виготовлення іграшок - сувенірів” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради;

Сірман Віру, СірманСофію, учениць 4 класу Тараканівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів убенської районної ради;

Сафонік Тамару, ученицю 1 класу Лозківської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Володимирецької районної ради;

Баласа Владислава, вихованця гуртка „Основи дизайну” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради;

Салтикову Маргариту, вихованку гуртка „Початкове технічне моделювання”Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради;

вихованців гуртка „Захоплююче лозоплетіння” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

 

за напрямом „Новорічний букет”:

 

 Монько Діану, ученицю 5 класу Іллінського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Гощанської  районної ради;

за напрямом  „Новорічний вінок”:

 

Чирук Аліну, вихованку художньої студії „Акварелька” Дубровицького навчально-виховного комплексу „Ліцей-школа”;

Полюхович Іванну, вихованку гуртка „Об’ємна тканепластика” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

Тимощук Анну, вихованку гуртка „Екологічний дизайн” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

 

за напрямом  „Новорічна картина чи колаж”: 

Ваннік Устинію, вихованку гуртка „Розпис по тканині” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

 

за напрямом „Новорічний подарунок”:

 

Онофрійчук Анастасію, вихованку комунального закладу „Соснівський центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Скібчик Софію, ученицю 8 класу Рафалівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради;

Токарця Олександра, вихованця гуртка „Новорічний подарунок” Староносовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради;

вихованців гуртка „Аплікація з соломи” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

 

за напрямом „Сюжетна композиція”:

 

вихованців студії образотворчого мистецтва „Палітра” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради.

2. Нагородити дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної радипереможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” за високий рівень виконання робіт:

 

за напрямом „Стилізована ялинка”:

 

 Поліщука Артема,вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Петрук Дарину, вихованку гуртка „Народна творчість” Суховільського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  Володимирецької районної ради;

Шуруп Софію, вихованку гуртка „М’яка іграшка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради;

Сергійчук Ольгу, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради;

Цимбалюк Олександру, вихованку гуртка „Екорух” Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради;

Пилипея Дмитра, учня 6 класу Іллінського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Гощанської районної ради;

Харчука Юрія, учня 4 класу комунального закладу „Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Привільненської сільської ради Дубенського району;

Романовську Ілону, ученицю 5 класу комунального закладу Привільненської сільської ради Молодавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району;

Корнійчук Юлію, ученицю 3 класу комунального закладу Привільненської сільської ради Молодавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району;

Плевако Вікторію, Плевако Павліну, вихованок гуртка іграшки Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради;

Головчицьку Аліну, Караванську Анну, учениць 1 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Дубенської районної ради;

Гаврилюк Вероніку, ученицю 5 класу, вихованку гуртка „Фітодизайн та дизайн інтер’єру” Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району;

Книгиницька Мар’яна, вихованку гуртка „Мистецтво нашого народу” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації;

Лось Вікторію, вихованку гуртка „Диво-лоза” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації;

Конончук Вікторію, ученицю 1 класу Орв’яницький навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради;

Мельник Анастасію, ученицю 1 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Здолбунівської районної ради;

Назаренка Дениса, вихованця гуртка „Флористика та фітодизайн інтер’єру” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради;

Матюх Анну, ученицю 1 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня №7 Здолбунівської районної ради;

Музичка Дмитра, учня 7 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради;

вихованців гуртка „Штучні квіти” Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради;

Пінчук Аліну, вихованку гуртка „Народні ремесла” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

Дідух Руслану, вихованку гуртка „Паєткоплетіння” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

Самойлюк Софію, ученицю 3 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради;

Лебедюк Діану, вихованку гуртка „Мистецтво ікебани” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради;

Місюкевич Ірину, вихованку гуртка „Мистецтво ікебани” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради;

Лохвич Ольгу, вихованку гуртка „Творчі долоньки” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради; 

Комар Єлізавету, вихованку гуртка „Шкіряна фантазія” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради;

Войтка Тимофія, учня 1 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району;

вихованців гуртка „Паперопластика” Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради;

Басюк Карину, ученицю 2 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради;

Гусара Олександра, учня 4 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів „Центр надії”  імені Надії МариновичРівненської міської ради;

Савчука Андрія, учня 3 класу Рівненського навчально-виховного комплексу „Колегіум” Рівненської міської ради;

 

за напрямом „Сюжетна композиція”:

 

Баранчук Христину, Люшин Ганну, Натяжко Анастасію, вихованців гуртка „Екологічний дизайн” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Гаврилюк Христину, вихованку гуртка „Оригамі” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради;

Овраменко Богдану, вихованку гуртка „Берегиня” комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району;

Сорочинську Марію, вихованку гуртка паперопластики Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради;

Хомедюк Христину, ученицю 7 класу Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради;

Гандзюк Ольгу, ученицю 5 класу, вихованку гуртка „Фітодизайн та дизайн інтер’єру” Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району;

Петрович Марію, вихованку гуртка „Веселі акварелі” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації;

Дуку Максима, вихованця гуртка „Валяння вовни” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації;

Охмака Валерія, учня 6 класу комунального закладу „Миляцький навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Миляцької сільської ради Дубровицького району;

Широкорадюк Вікторію, вихованку студії дизайнуЗдолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради;

Федусь Наталію, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради;

Тарасовича Артема, вихованця гуртка „Початкове технічне моделювання” Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради;

Валюх Софію, вихованку гуртка „Арт-майстерня” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

Ткачук Антоніну, вихованку гуртка „Аплікація соломкою”Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради;

Курицьку Олександру, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради;

Калабського Давида, учня 2 класу навчально-виховного комплексу „Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Т.Г. Шевченка Острозької районної ради;

Чучмай Дарину, вихованку гуртка „Чарівні пальчики” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради;

Качурець Ангеліну, вихованку гуртка „Диво квіти” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради;

Половюк Марію, вихованку гуртка „Екологічний дизайн” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради;

Бережну Ольгу, вихованку гуртка „Майстерня творчості” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради;

         Клименка Бориса, учня 7 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради;

 

за напрямом „Новорічна композиція”:

 

Сидорчука Максима, вихованця гуртка „Народна лялька” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Костючик Богдану, ученицю 11 класуРафалівської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради;

Блащук Маргариту, ученицю 1 класу Горбаківського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради;

Ярощук Нелю, ученицю 4 класу Жаврівського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Гощанської районної ради;

Корнійчук Вікторію, ученицю 7 класу комунального закладу Привільненської сільської ради Молодавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району;

Томко Ельвіру, вихованку гуртка „Оберіг” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації;

Лясковця Кирила, учня 2 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу „Ліцей-школа” Дубровицької районної ради;

Свердлюк Анастасію, вихованку гуртка „Юні квітникарі-аранжувальники” Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

Бандюк Ангеліну, ученицю 4 класу Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

Остапчука Андрія, учню 7 класу Храпинської загальноосвітньої школи    І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради;

колектив учнів Кухітськовільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради;

Криворучко Вікторію, вихованку гуртка „Народна творчість” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради;

вихованців гуртка„Вязання гачком” Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради;

Соломчук Анастасію, вихованку гуртка „Крою і шиття” Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради;

Бурбу Ольгу, ученицю 6 класу Бичальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Деражненської сільської ради Костопільського району;

Гузовату Лізу, ученицю 10 класу навчально-виховного комплексу „Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Т.Г. Шевченка Острозької районної ради;

Павлюк Юлію, вихованку гуртка „Умілі руки”  навчально-виховного комплексу „Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” Острозької районної ради;

Гринюка Назара, вихованця гуртка „Гончарик” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради;

Цимбалюк Христину, вихованку гуртка „Фантазія” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради;

РабцяДімітрія, учня 5 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради;

Вознійчук Діану, вихованку гуртка „Екологічний дизайн” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради;

Сапліну Анну, вихованку гуртка „Клаптикова геометрія” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради;

Симоненко Анастасію, ученицю 1 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району;

Салтикову Маргариту, вихованку гуртка „Початкове технічне моделювання” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради;

Кустинець Катерину, ученицю 4 класу Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради;

 

за напрямом „Новорічний букет”:

 

Хомич Дарину, Волосевич Марту, Шахіджанова Андрія, учнів 10 класу Томахівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  Гощанської районної ради;

Перету Катерину, ученицю 7 класу комунального закладу Привільненської сільської ради Молодавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району;

Левінську Олександру, вихованку гуртка народної творчості Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради;

Маркевич Соломію, вихованку гуртка „Сувенір” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації;

Савицького Дмитра, учня 5 класу, вихованця гуртка „Фітодизайн та дизайн інтер’єру” Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району;

Синяк Вероніку, вихованку гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради;

колектив учнів 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради;

Сахно Мар’яну, ученицю 2 класу Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради;

Оленіч Ольгу, ученицю 9 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району;

Ражик Вікторію, вихованку гуртка „Історичне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради;

Сачук Катерину, вихованку гуртка художньо-технічної творчості „Іграшка - сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради;

за напрямом  „Новорічний вінок”:

 

Захарчук Домініку, вихованку гуртка „Народна творчість”комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Мазепу Софію, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

вихованців гуртка „Художня обробка деревини” Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Володимирецької районної ради;

вихованців гуртка „Виготовлення сувенірів” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради;

Купчика Владислава, учня 7 класу Томахівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  Гощанської районної ради;

Таборовець Надію, вихованку художньої студії „Акварелька” Дубровицького навчально-виховного комплексу „Ліцей-школа” Дубровицької районної ради;

Мотрій Анастасію, ученицю 7 класу Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2Дубровицької районної ради;

вихованців студії декоративно-прикладного мистецтва „Чарівниця” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради;

Луцюка Романа, вихованця гуртка „Юні квітникарі-аранжувальники” Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

Луцюк Яну, вихованку гуртка „Флористика та фітодизайн” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради;

Ісупова Богдана, учня 10 класу Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

Курмаш Тетяну, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради;

Петрук Анастасію, вихованку гуртка „Художній дизайн”Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради;

Левчук Ірину, вихованку гуртка „Гаптування” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради

Чупринюк Маргариту, вихованку гуртка „Екологічний дизайн” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради;

Кутенець Аліну, вихованку гуртка художньо-технічної творчості „Сувенір” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради;

вихованців гуртка „Юні квітникарі”комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

 

за напрямом  „Новорічна картина чи колаж”:

 

Конончук Вікторію, вихованку гуртка „Виготовлення виробів з бісеру” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Карпович Катерина, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Десятник Аліну, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” комунального позашкільного навчального закладу „Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва” Володимирецької районної ради;

Скібчик Антоніну, ученицю 8 класу Рафалівської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради;

Тетерук Юлію, вихованку гуртка „Оберіг” Бочаницького навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради;

Губиш Ярославу,вихованку гуртка народної творчості Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради;

Степанюк Софію, вихованку гуртка „Нетканий гобелен” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради;

Берестень Анастасію, вихованку гуртка „Художнє ткацтво” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації;

Полюхович Яну, ученицю 6 класу Сварицевицького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради;

Сидорчука Максима, вихованця гуртка „Сувенір” Висоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району;

Шнирук Софію, вихованку гуртка „Народні ремесла”, комунального

закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради;

Мазурок Анну, вихованку студії дизайнуЗдолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради;

Соцьку Олену, вихованку гуртка „Виготовлення іграшки” Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради;

Юдко Надію, ученицю 10 класу, вихованку гуртка „Декоративно-прикладного мистецтва” Дерманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

ЯковцяІвана,учня 10 класу, вихованця гуртка „Декоративно-прикладного мистецтва” Дерманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

Ліщук Ірину, ученицю 10 класу, вихованку гуртка „Декоративно-прикладного мистецтва” Дерманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

Ткача Владислава, учня 9 класу Копитківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

Саприкіну Дар’ю, ученицю 4 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради;

Криворучко Вікторію, вихованку гуртка „Народна творчість” Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради;

Радковську Софію, вихованку гуртка„Вязання гачком” Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради;

Мішталь Аліну, вихованку гуртка „Об’ємна тканепластика” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

МихайлівуАріану, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради;

Бражнікову Ангеліну, вихованку гуртка „Образотворче мистецтво” Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради

Бондар Олену, ученицю 9 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району;

Безулову Дарію, вихованку гуртка „Квілінг” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради;

Філімончук Любов, вихованку гуртка „Художній дизайн” Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради;

Дубова Михайла, вихованця гуртка „Художній дизайн” Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради;

вихованців гуртка „Домашні улюбленці”комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

 

за напрямом „Новорічний подарунок”:

 

Одарчук Вероніку, вихованку гуртка „Виготовлення української народної іграшки” комунального закладу „Районний будинок дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Орлова Дениса, вихованця гуртка „Паперопластика” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Яницьку Олександру, вихованку гуртка „В’язання гачком” комунального закладу „Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Літвінчук Ольгу, вихованку гуртка „Художня вишивка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради;

Бутеєць Каріну, вихованку гуртка „Художня вишивка” комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради;

Федорчук Анастасію, ученицю 4 класу Горбаківського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради;

колектив учнів 8 класу Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради;

Трубчанінову Анну, вихованку гуртка іграшки Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради;

Крупу Дарину, вихованку гуртка моделювання іграшок-сувенірів Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради;

         Павлюк Павлину, Чудак Антоніну, учениць 3 класу, вихованок гуртка „Народні умільці-краєзнавці” Птицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради;

Дмитрука Миколу, учня 5 класу, вихованця гуртка „Фітодизайн та дизайн інтер’єру” Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району;

Місько Олександру, вихованку гуртка „М’яка іграшка” Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації;

Черняк Ірину, ученицю 5 класу Берестівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради;

вихованців студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Натхнення” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтваЗдолбунівської районної ради;

Власюк Анастасію, вихованку студії дизайнуЗдолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради;

Дудяка Владислава, учня 8 класу, вихованця гуртка „Декоративно-прикладного мистецтва” Дерманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради;

Петровича Максима, учня 3 класу Новосілкувького навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради;

Пожарську Богдану, ученицю 2 класу, вихованку гуртка „Орігамі” Будинку учнівської молоді  Зарічненської районної ради;

Остапчук Дарину, вихованку гуртка „Народна творчість” Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради;

Богушевську Соломію, вихованку гуртка „Плетіння бісером” Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради;

Сидорчук Маряну, вихованку гуртка „Паперопластика” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

Наумович Анастасію, вихованку гуртка „Промінь надії” Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

Володько Олександру, вихованку гуртка „Бісероплетіння” Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради;

Третяк Дарину, Новак Анастасію, вихованців гуртка „Художня вишивка” Острозького районного будинку школяра;

Тіт Єлізавету, ученицю 10 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради;

Копченову Яну, вихованку гуртка „Екологічний дизайн” Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради;

Абрамович Марію, вихованку гуртка „Природа і фантазія” комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради;

Музичка Матвія, вихованця гуртка „Майстерня” Сарненської спеціалізованої школи розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземних мов;

Мичкало Маргариту, вихованку гуртка „Пап’є - маше” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради;

Ткачук Катерину, вихованку гуртка „Оберіг” комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради; 

Сидорчук Ангеліну, вихованку гуртка „Виготовлення сувенірів” Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району;

Мартинюка Владислава, учня 9 класу Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району;

Пінчук Іванну, вихованку гуртка „Початкове технічне моделювання” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради;

Завадську Марію, вихованку гуртка „Історичне краєзнавство” Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради;

Булавську Тетяну, ученицю 4 класу Рівненського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14”Рівненської міської ради;

Момотюк Карину, ученицю 4 класу Рівненської спеціалізованої школиІ-ІІІ ступенів „Центр надії” Рівненської міської ради;

вихованців гуртка „Знавці лікарських рослин” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

 

3. Відзначити подякою комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної радиза сприяння розвитку флористичного мистецтва та активну участь у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція”:

Повжик Надію Павлівну, керівника гуртків комунального позашкільного навчального закладу  „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради;

Сидорчук Тетяну Аркадіївну, керівника гуртків комунального закладу „Соснівський центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Бухалюк Наталію Федорівну, керівника гуртків комунального закладу „Соснівський центр дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради;

Давидову Олену Михайлівну, вчителя Рафалівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради;

Совгусь Світлану Василівну, вчителя Лозківської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Володимирецької районної ради;

Монько Нелю Ростиславівну, вчителя Іллінського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Гощанської районної ради;

Перету Анну Олексіївну, вчителя Тараканівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради;

Токарець Наталію Іванівну, вчителя Староносовицької загальноосвітньої школиІ-ІІ ступенів Дубенської районної ради;

Кушнір Тетяну Борисівну, керівника гуртка Дубровицького навчально-виховного комплексу „Ліцей-школа” Дубровицької районної ради;

Чубаєвську Валентину Володимирівну, керівника студії образотворчого мистецтва „Палітра” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради;

Кірноз Зоряну Андріївну, керівника гуртків Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

Малеванчук Людмилу Іванівну, керівника гуртків Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради;

Гелешко Надію Віталіївну, керівника гуртка Зорянського навчально-виховного комплексу  „Школа -гімназія” Рівненської районної ради;

Мірковець Юлію Павлівну, керівника гуртків комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради;

Білан Олену Михайлівну, керівника гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради;

Токаренко Юлію Сергіївну, керівника гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради;

Русальчук Надію Іванівну, вчителя початкових класів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради;

Дужук Сніжану Андріївну, керівника гуртків-методиста комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

Дем’янюк Анну Генадіївну, керівника гуртків комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

Редько Тетяну Віталіївну, керівника гуртків комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради;

Бондар Тетяну Віталіївну, керівника гуртків комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

 

 

4. Відзначити подякою комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної радиза пропаганду серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, сприяння розвитку флористичного мистецтва та активну участь у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” педагогічні колективи закладів позашкільної освіти:

комунального закладу „Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості” Березнівської районної ради (директор Чикалюк Зінаїда Олександрівна);

комунального закладу „Районний  Будинок  дитячої та юнацької творчості” Березнівської районної ради (директор Карповець Наталія Василівна);

комунального позашкільного навчального закладу „Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості” Володимирецької районної ради (директор Бутеєць Наталія Володимирівна)

комунального позашкільного навчального закладу „Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва” Володимирецької районної ради (директор Аврука Валентина Вікторівна);

комунального закладу „Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді” Гощанської районної ради (директор Подмока Ольга Петрівна);

комунального закладу „Районний будинок учнівської молоді” Дубенської районної ради  (в. о. директора Колісніченко Ірина Анатоліївна);

Дубровицького центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької  районної державної адміністрації  (директор Семенюк Микола Ілліч);

Здолбунівського районного Центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (директор Бондарчук Лариса Олександрівна);

Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (директор Бідюк Володимир Юрійович);

Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (директор Дітлашок Зінаїда Антонівна);

Корецького районного Будинку школярівКорецької районної ради (директорЛогацька Тамара Іванівна );

Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області (директор Заріцька Наталія Євгеніївна);

Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (директор Сова Світлана Богданівна);

Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради  (директор Євушко Ірина Павлівна);

комунального закладу „Сарненський районний будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради  (директор Круглик Віталій Степанович);

комунального закладу „Степанський Будинок дітей та молоді” Сарненської районної ради (директор Мурза Лариса Степанівна);

Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (директор Гуменюк Марія Степанівна);

Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (директор Сосновчик Тетяна Олександрівна)

Будинку дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради (директор Маркевич Тетяна Валентинівна);

комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (директор Воробей Володимир Федорович).

 

4. Контроль за виконанням наказу  залишаю за собою.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                   В. Воробей

 

 

  

                                                                                   Додаток до наказу

комунального закладу

 „Станція юних натуралістів”                                                       

Рівненської обласної ради

від 09.01. 2018 № 01

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки„Новорічна композиція”

 

 Метою і завданням Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.

Цьогорічна виставка відзначилася оригінальністю експонатів і активністю учасників. 340 робіт подали школярі та учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх районів Рівненської області. Свої роботи вперше представили територіальні селищні громади.

На виставці демонструвалися вироби мистецтва новорічно-різдвяної тематики, які пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства.

Найбільша кількість робіт була представлена за напрямом „Стилізована ялинка”, „Новорічна композиція”, „Новорічний подарунок”, „Новорічна картина чи колаж”, „Сюжетна композиція”. Переважна більшість ялинок нагадували конус, декорований природними матеріалами і матеріалами вторинного використання. Дерева здебільшого прикрашали сухоцвітами, іграшками з природних матеріалів – соломи, лози, сіна, глини,листя кукурудзи, лляними стрічками, шнурівками. Зацікавлення серед відвідувачів викликали ялинки, виготовлені  з  лози, бісеру, тканини, ниток.  Яскраво виглядали ялинки у сучасному стилі, декоровані виробами з  тканини, фетра, холодного фарфору та інших матеріалів. Національного характеру виставці надали ялинки оздоблені іграшками з глини, декоровані в українському стилі.

Роботи за напрямом „Новорічна композиція” вирізнялися розмаїттям форм, кольорів та матеріалів.Деякі роботи були виконані уамігурумі,своєрідного мистецтва в’язання гачком або спицями маленьких звірят, предметів, які грають важливу роль у житті людини. Виготовлені дитячими руками роботи за напрямом  „Новорічний вінок” показали високий рівень майстерності учнів. Як основу для вінка  використовували дротяний каркас, обмотаний сухою травою, соломою, лозою, гілками берези, лляним шпагатом. Для декору діти брали колосся, горіхи, шишки, жолуді, гриби, засушені часточки фруктів, полотняні стрічки та інші ялинкові прикраси.

Для створення  „Новорічних букетів”, „Сюжетних композицій” та „Новорічних картин і колажів” учні використовували солоне тісто, кераміку, тканину, бісер, папір  та поєднували матеріали вторинного використання з природними матеріалами. Оригінально виглядали картини, виконані в техніці вітраж. Вони представляли собою справжні витвори декоративного мистецтва образотворчого або орнаментного характеру з шматочків кольорового скла. Учні використовували декупаж - декоративну техніку на тканині, посуді, меблях, яка побудована на вирізанні зображень з різноманітних матеріалів (дерева, шкіри, тканин, паперу). Вирізані елементи наклеюються чи прикріпляються іншим способом на різні поверхні для декорування.

У напрямі  „Новорічнийподарунок” діти представляли ялинкові прикраси з природних матеріалів та матеріалів вторинного використання, м’які іграшки – сніговики, ангели та інші герої Різдвяного вертепу. Деякі роботи були виконанні у техніці валяння шерсті, особливої техніки рукоділля, в процесі якої з шерсті для валяння створюється малюнок на тканині, об’ємні іграшки, панно, декоративні елементи.Юні майстри  представили оригінальні  іграшки-сувеніри, картини, сюжетні композиції  „Собака – символ року 2018”.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                                 В. Воробей