1 2 3 4

Наказ про підсумки обласного етапу Всеукраїнської трудової акції „Ліси для нащадків”

3 листопада 2017 - Администратор

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

01. 11. 2017                                                                                        

м. Рівне

                                № 47

 

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнської трудової акції

„Ліси для нащадків”

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2017 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 12 січня 2017 року № 13, Плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2017 рік, підбито підсумки участі школярів та учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції „Ліси для нащадків”.

 Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1.       Інформацію про результати обласного етапу Всеукраїнської  трудової акції „Ліси для нащадків”, що додається, взяти до уваги.

2. Нагородити дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської трудової акції „Ліси для нащадків”:

Пінчука Івана та Пінчука Сергія, учнів 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу „Ліцей- школа”;

вихованців гуртка „Людина і довкілля” Суховільського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району;

членів Костянтинівського учнівського лісництва Сарненського району;

членів еколого-натуралістичного гуртка Краснопільської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів  Гощанського району.

 

3. Відзначити  подякою комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради за ефективну організаційну роботу із залучення школярів до участі у обласному етапі Всеукраїнської трудової акції  „Ліси для нащадків”:

Кружицького Олександра, учня 8 класу Соснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району;

членів Вовковиївського  учнівського лісництва Демидівського району;

членів гуртка „Юні екологи” навчально-виховного комплексу „Тесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дитячий садок” Острозького району.

 

4. Контроль за виконанням залишаю за собою.

 

 

                              

Директор Станції юних натуралістів                                           В. Воробей

 

 

 

 

Додаток

до наказу комунального закладу

„Станція юних натуралістів”

Рівненської обласної ради

від 01. 11. 2017   № 47

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 про результати обласного етапу Всеукраїнської трудової акції

 „Ліси для нащадків”

 

Проведення трудової акції „Ліси для нащадків”  сприяло підвищенню ефективності та якості роботи учнівських лісництв, ознайомленню школярів з життям і значенням лісу, вихованню свідомого ставлення до праці, залучення учнівської молоді до дослідницької роботи, поширення кращого досвіду роботи у справі збереження лісопаркових об’єктів.

В акції взяли участь загальноосвітні та позашкільні навчальні               заклади Володимирецького, Гощанського, Дубенського, Демидівського, Дубровицького, Острозького, Радивилівського,  Сарненського районів.

Пінчук Іван та Пінчук Сергій, учні  10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу „Ліцей- школа”  у своїй дослідницькій роботі „Еколого-біологічні особливості голонасінних видів у насадженнях Дубровицького лісництва”  дослідили кліматичні умови даної території, вивчили біоекологічні особливості та морфометричні показники  даних рослин, запропонували шляхи вирішення екологічної проблеми, встановивши причини захворювань основного виду Сосни звичайної.

Олійник Павло, учень 10 класу Пляшівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівського району, у дослідницькій роботі „Вивчення пошкодження стовбуровими шкідниками соснових насаджень Радивилівського лісництва ДП Дубенське лісове господарство” вивчав та оцінював осередки пошкодження лісових масивів та встановив  причини виникнення такого явища, визначив видовий склад комах-шкідників та їх вплив на ліс.

 Вихованці еколого-натуралістичного гуртка Красносільської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів  Гощанського району підготували матеріали та світлини трудової акції,  учні з’ясовували  причини масової загибелі ялинок у місцевому парку та розробили заходи по збереженню і відновленню ялинкових насаджень.

Юні лісівники Костянтинівського шкільного лісництва Сарненського району представили  матеріали та світлини  трудових акцій. Юні лісівники в рамках акції висадили 6,5 га сосни звичайної, модрини європейської, дуба звичайного, берези.

 Вихованці гуртка „Людина і світ” Суховільського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району доглядають за квітниками на пришкільній території, постійно поповнюючи асортимент рослин, висаджено 20 дерев на території школи.

 

Директор Станції юних натуралістів                                           В. Воробей