1 2 3 4

Наказ про підсумки обласного етапу ХІ Міжнародного екологічного конкурсу

16 березня 2018 - Администратор

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Управління освіти І науки облдержадміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ”

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

27. 02. 2018                                                                                          

м. Рівне

                             № 08

 

Про підсумки обласного етапу

ХІ  Міжнародного

    екологічного  конкурсу

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2018 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 23 січня 2018 року № 14, Плану роботи комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради на 2018 рік,  підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі  ХІ  Міжнародного  екологічного  конкурсу.

 Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про підсумки обласного етапу ХІ Міжнародного  екологічного  конкурсу, що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити переможців обласного етапу ХІ Міжнародного      екологічного  конкурсу дипломом комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради за високий рівень виконання робіт, поданих на конкурс:

номінація:  оповідання „Зі щоденника моєї тваринки”

Гошовську Вероніку, ученицю  навчально-виховного комплексу „Почапківська загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів-дитячий садок” Острозької районної ради (керівник Гойчук Людмила Іванівна);

Панасюк Анастасію, ученицю  Дубенської  гімназії №2 Дубенської міської ради (керівник Цимбалюк Лариса Саватіївна);

Тимощук Софію, вихованку  комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Бобровська Валентина Анатоліївна);

Невірковець Марію, ученицю Липківського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад–загальноосвітня школи                   І-ІІ ступенів” Гощанської районної ради (керівник Ткачук Надія Дорофіївна);

Вознюк Анну, ученицю  Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник Вознюк Тетяна Савівна);

Бондар Іванну, ученицю опорного закладу „Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району” (керівник Протас Віта Володимирівна);

Семенюк Юрія, учня Квітневської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник Українець Оксана Анатоліївна);

Близнюк Юліану, ученицю Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Рокитнівської районної ради (керівник Гончарук Алла Вікторівна);

Никитюк Анастасію, ученицю Сарненського навчально-виховного комплексу „Школа-колегіум” ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради (керівник Турик Ірина Ростиславівна);

Блищик Дарину, ученицю Великоомелянського навчально-виховного комплексу „школа-гімназія” Рівненської районної ради (керівник Поліщук Ольга Олександрівна);

номінація:  „Стань актором”

Трачук Діану, вихованку КПНЗ „Крупецький центр дитячої та юнацької творчості „Креатив” Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник Цюприк Ольга Володимирівна);

Романович Діану, ученицю Зарічненського Будинку учнівської молоді Зарічненської районної ради (керівник Проневич Є.А.);

Палій Ольгу, ученицю комунального закладу „Сарненський районний Будинок дітей і молоді” Сарненської районної ради (керівник Камзьол Віта Степанівна)

Железняк Анну, ученицю Вараської гімназії Вараської міської ради (керівник Райчук Людмила Василівна);

Вознярську Вероніку, ученицю Квітневської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник Надаховська Людмила Юріївна);

Левчук Олександру, ученицю опорного закладу „Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня” Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник Мамчур Руслана Євгенівна);

Невмержицьку Софію, ученицю Томахівського  навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної ради (керівник Бачманюк Неля Макарівна);

Вдовиченка Владислава, вихованця  Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Бабак Віта Миколаївна);

Ющук Олесю, ученицю Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І-ІІІ ступенів - ліцей” Рокитнівської районної ради (керівник Пахнюк Олена Іванівна);

Бойченко Ольгу, ученицю Дубенського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубенської міської ради (керівник Коханюк О.М.);

 

 

номінація:  „Мій улюбленець в об’єктиві”

Войтовича Богдана, учня Зарічненського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія” Зарічненської районної ради (керівник Диковицька Л.П.);

Курадовця Артура, учня Зарічненського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія” Зарічненської районної ради  (керівник Зелінська Н.В.);

Войтюка Івана, учня Томахівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної ради (керівник Данилюк Світлана Григорівна)

Полюхович Анну, ученицю Зарічненського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія” Зарічненської районної ради (керівник Шпаковський М.О.);

Бобровську Аліну, вихованку комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Бобровська Валентина Анатоліївна);

Дем’янчук Христину, вихованку Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді (керівник Рискова Варвара Георгіївна);

Сумченка Богдана, учня Томахівського  навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної ради (керівник Купчик Віта Петрівна);

Габора Станіслава, вихованця комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Дужук Сніжана Андріївна);

Печончик Поліну, вихованку комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Гоменюк Катерина Миколаївна);

Шехтера Михайла, вихованця комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Шехтер Лілія Миколаївна);

номінація:  „До серця притули”

Кісільчук Оксану, ученицю Квітневської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник Ткач Олена Леонтіївна);

Савчик  Діану, вихованку  комунального закладу „Сарненський районний Будинок дітей і молоді”  Сарненської районної ради (керівник Генько Галина Василівна);

Данилицьку  Кароліну, вихованку комунального закладу „Сарненський районний Будинок дітей і молоді”  Сарненської районної ради (керівник Крамарчук Людмила Петрівна);

Федорчук Аліну, вихованку  комунального закладу „Сарненський районний Будинок дітей і молоді”  Сарненської районної ради (керівник Крамарчук Людмила Петрівна);

Томечека Дмитра, учня комунального закладу Привільненської сільської ради Молодавська загальнооосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району (керівник  Максимчук Людмила Анатоліївна);

Павлючук Поліну, вихованку  Мирогощанського  дошкільного навчального закладу Мирогощанської сільської ради  Дубенського району;

Кухарчук Наталію, вихованку Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Кірноз Зоряна Андріївна);

Левченко Ірину, ученицю Листвинської загальноосвітньої школи              І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник Сидорчук Іванна Ігорівна);

Перету Катерину, ученицю комунального закладу Привільненської сільської ради Молодавська загальнооосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району (керівник Поровчук Лідія Леонідівна);

Дем’янюк Діану, вихованка комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Дем’янюк Анна Геннадіївна);

номінація:  „Можу вас розважити”

Наулік  Валерію, вихованку Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник Марач Ірина Володимирівна);

Кушніра Степана, учня  Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І-ІІІ ступенів-ліцей” (керівник Мигловець Тетяна Миколаївна);

Галицю Назара, учня Томахівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної  ради  (керівник Галиця Алла Володимирівна);

Войтюка Іллю, учня Томахівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Гощанської районної  ради (керівник Данилюк Світлана Григорівна);

Рухер Віталія, учня Квітневської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Дубенської районної  ради (керівник Квітка Надія Дмитрівна);

Шубер Анну, ученицю Волосківської загальноосвітньої школи                   І-ІІ ступенів Острозької районної ради (керівник Дмитрук Ірина Юріївна);

Горбатюк Яну, ученицю навчально-виховного комплексу „Почапківська загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів-дитячий садок” Острозької районної ради (керівник Ковальчук Олена Олександрівна);

Власюк Поліну,  вихованку комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Власюк Інна Миколаївна);

Бабич Поліну, ученицю Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної  ради (керівник Троцковець Олена Вікторівна);

Шехтера Михайла, вихованця  комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Шехтер Лілія Миколаївна).

Номінація:  „Кадри з казки”

Кравчука Юрія, вихованця закладу дошкільної освіти „Капітошка” Гощанської районної ради (керівник Примак Олена Федорівна);

Камінську Вікторію, вихованку Острозького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 „Веселка” Острозької міської ради (керівник Корнійчук Т.В.);

Перебойчука  Артема, вихованця  Острозького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 „Веселка” Острозької міської ради (керівник Корнійчук Т.В.);

Сінькевич Олександру, ученицю Великоомелянського навчально-виховного комплексу „школа-гімназія” Рівненської районної ради (керівник Поліщук Ольга Олександрівна);

Літвина Віталія, учня  Дорогобузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гощанської районної ради (керівник Концемал Олена Степанівна);

Марцинковську Вікторію, ученицю  комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник Ткачук Тетяна Дмитрівна);

Вознюка Максима, учня Красносільської загальноосвітньої школи              І-ІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник Гуменюк Оксана Степанівна);

Ковальчука Дениса, учня Волосківської загальноосвітньої школи                 І-ІІ ступенів Острозької районної ради (керівник Ткачук Олена Олександрівна);

Бондар Софію, вихованку  комунального закладу „Станція юних натуралістів” рівненської обласної ради (керівник Луцишин Світлана Михайлівна);

Кушнір Катерину, ученицю Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник Бабич Оксана Степанівна).

3. Направити роботи переможців обласного етапу ХІ Міжнародного екологічного  конкурсу на всеукраїнський етап в Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в місто Київ. 

        4. Контроль за виконанням наказу  залишаю за собою.

 

Директор Станції юних натуралістів                                                       В. Воробей 

 

 

 

Додаток

до наказу комунального закладу

„Станція юних натуралістів”      

Рівненської обласної

від 27.02. 2018  № 08

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки обласного етапу

                                            ХІ  Міжнародного  екологічного  конкурсу

 

Метою Міжнародного екологічного конкурсу є пропаганда гуманного ставлення до тварин. Він проводиться вже одинадцятий рік поспіль у співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету.

Конкурс сприяє пробудженню зацікавленості до життя домашніх улюбленців, формує активну життєву позицію відносно своїх ближніх, пробудженню уяви та мистецької творчості.

У обласному етапі конкурсу взяли участь вихованці закладів дошкільної освіти (віком 5-6 р., з батьками), учні І-VІI класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти всіх районів  та міст області.  Цьогоріч до конкурсу долучились учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти  об’єднаних територіальних громад.

На конкурс представлено понад 240 робіт за шести номінаціями: оповідання „Зі щоденника моєї тваринки” , „Стань артистом!” , „Мій улюбленець в об’єктиві”,   „До серця притули” ,  „Можу вас розважити” ,  „Кадри з казки”.

У номінації „Стань артистом!” учасники представили на розгляд журі 30 масок, виконаних в техніці  „пап’є-маше”, „аплікація”, „об’ємне моделювання з паперу та тканини”. Усі роботи вирізнялись яскравістю барв і оригінальністю форм.

Конкурсні художні роботи у номінації „Кадри з казки” розповідали  про герой з улюблених  мультфільмів. Діти представили понад  50 художніх робіт у техніці олійної пастелі та кольорових олівців.

60 творів у номінації оповідання „Зі щоденника моєї тваринки”  на конкурс представили юні літератори IV-VIІ класів. Учні, використовуючи алегорію, розповідали про важливість гуманного ставлення до тварин, описували пригоди зі своїми улюбленцями.

39 відеороликів „Можу вас розважити” представили на конкурс учні IV -VІI класів. У дитячих роботах відображено кумедну поведінку домашніх улюбленців, учні використовували власну відео зйомку, доповнювали відео музичним оформленням.

Найчисельнішою номінацією була „Мій улюбленець в об’єктиві” – зображення на кольорових і матових світлинах домашніх тварин. Знімки авторів вирізняються вдалим ракурсом і продуманою композицією своїх улюбленців. Фотороботи демонструють справжню і чуттєву  любов до тварин, знімки мають насичену кольорову гамму.

Роботи у номінації  „До серця притули” - іграшка домашньої тваринки, вирізнялися розмаїттям форм, кольорів та матеріалів. Виготовлені дитячими руками роботи показали високий рівень майстерності учнів.

Проте варто відзначити недоліки частини надісланих робіт: учасники не дотримались умов участі у конкурсі, не надали повної інформації про авторів, відсутня письмова згода батьків на використання персональних даних дитини, роботи не відзначались естетичністю і високим рівнем виконання.

 

 Директор Станції юних натуралістів                                       В. Воробей