1 2 3 4

Лист щодо відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів

12 квітня 2018 - Администратор

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33028, м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79б, тел./факс   63-50-29

Е-mail rivneosun2007@ukr.net,  www.rivneosun.com.ua

­­­­­­­­­­­­---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12  квітня 2018 р.  № 02-06/128

 

Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та

виконавчих комітетів рад міст

обласного значення

 

Головам об’єднаних

територіальних громад

 

 

Комунальний заклад  „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради просить довести до відома керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти лист Департаменту екології та природних ресурсів  799/05/1-25/18 від 26.03.2018 р. „Щодо відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів”.

Щороку у другу суботу травня світ відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. Цьогорічне відзначення  проходитиме під егідою офіційного об’єднання двох найбільших у світі просвітницьких кампаній – Всесвітнього дня мігруючих птахів та Міжнародного дня мігруючих птахів. Це об’єднання зародилося під час Дванадцятої наради Конференції сторін Конвенція про збереження мігруючих видів диких тварин (Маніла, 26.10.2017), у кулуарах якої три провідні організації з охорони птахів Конвенція про збереження мігруючих видів диких тварин, Угода про збереження афро-євразійських  мігруючих  водно-болотних птахів та Довкілля для Америки оголосили про партнерство для поглиблення усвідомлення важкого становища перелітних птахів у всьому світі.

Співпраця створює єдину всесвітню кампанію, організовану навколо головних міграційних коридорів птахів планети. До них відносяться афроєвразійські, східно азіатсько-австралійські та американські міграційні шляхи. З 2018 року відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів  (ВДМП) мають організовувати двічі на рік, в другу  суботу травня та жовтня і, крім того, протягом року, коли мігруючі види птахів присутні в даній місцевості.

Всесвітній день мігруючих птахів у 2018 році припадає на 12 травня та пройде під лозунгом „Об’єднання наших голосів для збереження птахів”.

В якості нової  глобальної платформи, яка об’єднує зусилля у всьому світі, Всесвітній день мігруючих птахів спрямований  на підвищення обізнаності про необхідність збереження  мігруючих птахів та їх середовищ існування – на всіх рівнях у всіх частинах світу.

Пропонуємо приєднатись до відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів та забезпечити проведення відповідних тематичних заходів (семінарів, конкурсів, виставок, зустрічей, просвітницьких та інформаційних кампаній) із залучення широких верств населення, неурядових громадських організацій та висвітлення у засобах масової інформації. Для отримання додаткової інформації, звертайтесь на офіційний сайт ВДМП  за посиланням www.worldmigratorybirdday.org/

Звіт про відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів  просимо надіслати до 12.00 год. 16 травня 2018 р. в описовій формі на адресу електронної пошти комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради: rivneosun2007@ukr.net.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                                    В.Воробей

І. Власюк  (0362) 63-50-29