1 2 3 4

Лист щодо участі у Всеукраїнському конкурсі-гранті „10х10”

29 cічня 2016 - Администратор


РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33028, м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79-Б, тел./факс   23-01-49

Е-mail

rivneosun2007@ukr.net    www.rivneosun.com.ua

 

 

­­­­­­­­­­­­-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

29 січня 2016 р.  №   01-04 /24

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій та

виконавчих комітетів рад міст

обласного значення,

директорам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів

Щодо участі у Всеукраїнському

конкурсі-гранті „10х10”

 

 

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (далі - НЕНЦ) спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства „Укрводоканалекологія” ініціюють проведення з 18 січня до 15 червня 2016 року заочного Всеукраїнського конкурсу-гранту „10х10”. Положення про конкурс додається.

Конкурс проводиться з метою створення розвиненої всеукраїнської мережі закладів (або творчих учнівських/дитячих об’єднань) еколого-натуралістичного профілю, підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів в суспільстві.

До участі ту Конкурсі запрошуються педагогічні колективи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів усіх типів і форм власності, в яких проводиться робота з еколого-натуралістичної освіти.

За підсумками конкурсу двадцять переможців в номінаціях (10 переможців в номінації „Дошкільний навчальний заклад”, 10 переможців в номінації „Загальноосвітній навчальний заклад”) залучаються як партнери та рекомендуються НЕНЦ для отримання гранту на розвиток еколого-натуралістичної освіти в закладі від Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства „Укрводоканалекологія”.

Координаційна робота щодо залучення педагогічних колективів до участі в даному конкурсі на регіональному рівні покладається на комунальний заклад „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

Конкурсні матеріали надсилаються єдиною папкою чи файлом до 01 червня 2016 року на поштову адресу: 33028, м. Рівне, вул. В. Чорновола,               79 –б, комунальний заклад „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (з поміткою на конверті „Конкурс-грант”) та на електронну пошту rivneosun2007@ukr.net (тема листа: „Конкурс-грант”).

Додаткова інформація за тел. (0362) 23-01-49, (067)9102237 Гайдаченко Людмила Павлівна.

 

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                  Т. Остафійчук

 

Гайдаченко Л.П. (0362)23-01-49