1 2 3 4

Лист Про проведення Всеукраїнського конкурсу „Мама, тато, я – енергоефективна сім’я”

8 квітня 2016 - Администратор

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33028, м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79-Б, тел./факс   23-01-49

Е-mail rivneosun2007@ukr.net    www.rivneosun.com.ua

­­­­­­­­­­­­---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

07 квітня 2016 р.  № 01-04 /95

Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та

виконавчих комітетів рад міст

обласного значення,

директорам загальноосвітніх

і позашкільних навчальних закладів

 

Про проведення

Всеукраїнського конкурсу

„Мама, тато, я – енергоефективна сім’я”

 

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з ТОВ „Київське енергетичне агентство” ініціює проведення  Першого  Всеукраїнського конкурсу „Мама, тато, я – енергоефективна сім’я”, з призовим фондом в  20 000 грн.

(Положення про Конкурс додається).

Конкурс проводиться з метою залучення населення до раціонального та економного використання природних енергоресурсів в побутовій сфері та виховання  особистості громадянина України, який здатний дбайливо ставитись до навколишнього природного середовища та його ресурсів.

 

До участі в конкурсі запрошуються родини: діти з батьками та/або родичами по всій території України, що готові виконувати в домашніх умовах нескладні поради з енергозбереження та економії ресурсів.  Слід пам’ятати, що сім’ї, що претендують на звання переможця, повинні будуть підтвердити заявлені результати економії документами на оплату комунальних послуг.

Визначення та нагородження переможців відбувається щоквартально.

Підсумки Конкурсу будуть висвітлені в засобах масової інформації та соціальних мережах Інтернету на відповідних сторінках організаторів Конкурсу.

Довідки за телефонами: (044)  430-02-60 та (044) 3382971 (Малєй Віктор Миколайович), електронна адреса:  centre1@rambler.ru

 

 

Директор Станції юних натуралістів                           Т. Остафійчук

 

 

 

 

Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу

 

„Мама, тато, я – енергоефективна сім’я”

 

 

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення  Всеукраїнського конкурсу „Мама, тато, я – енергоефективна сім’я” (далі - Конкурс).

1.2. Конкурс проводиться щоквартально і є відкритим для будь-якої  української родини. Щоквартальний призовий фонд Конкурсу складає 20 000

грн.

1.3. Організатори Конкурсу: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та ТОВ „Київське

енергетичне агентство”.

1.4. Організаційно-методичне забезпечення проведення Конкурсу здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (далі

- НЕНЦ).

1.5. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для всіх верств населення, що мають бажання виконувати нескладні поради з енергозбереження та економії ресурсів.

1.6. Інформація про проведення Конкурсу розміщується на офіційному

веб-сайті НЕНЦ (https://nenc.gov.ua) та КЕА (http://kea.com.ua/) не пізніше ніж за один місяць до початку його проведення.

1.7. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників

здійснюється з урахуванням вимог Закону України „Про захист персональних даних”.

1.8. Мета Конкурсу – залучення населення до раціонального та економного використання природних енергоресурсів в побутовій сфері та виховання особистості громадянина України, який здатний дбайливо ставитись до навколишнього природного середовища та його ресурсів.

1.9. Основними завданнями Конкурсу є:

2.0. залучення більшої уваги до бережливого ставлення під час використання електроенергії, гарячої і холодної води, тепла (газу);

2.1. заохочення до практичної діяльності з поліпшення енергозберігаючих

технологій та ресурсозбереження у побутовій сфері;

2.2. підтримка ініціатив щодо пропаганди ідей з енергозбереження та економії ресурсів.

 

ІІ. Учасники Конкурсу

2.1. Будь-яка українська родина, що готова виконувати в домашніх умовах нескладні поради з енергозбереження та економії ресурсів.

 

 

ІІІ. Порядок і строки проведення Конкурсу

3.1. ОБОВ’ЯЗКОВИМ є реєстрування для участі в Конкурсі.

Зареєструватися в конкурсі на наступний квартал можна за допомогою СМС-повідомлення з поміткою «я хочу економити», яке необхідно відправити на 4-х значний номер, не пізніше 29 числа останнього місяця періоду Конкурсу.

Наприклад, не пізніше за 29 липня для участі в конкурсі в ІІІ кварталі (травень-червень- липень). У відповідь Вам буде надіслано код реєстрації, якій необхідно ввести у форму для заповнення на сайті. Номер та вартість СМС розміщено на сайті www.nenc.gov.ua (розділ: Конкурс „Мама, тато, я – нергоефективна сім’я”).

3.2. Поради з енергоефективності, які варто виконувати під час участі в Конкурсі, розміщені на сайті Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Завантажити їх можна за посиланням  https://nenc.gov.ua/wp- content/uploads/2014/09/eef.pdf

3.3. Для участі в конкурсі необхідно зафіксувати показники за місяць, що передує початку трьохмісячного періоду конкурсу. Також необхідно зафіксувати показники за останній місяць періоду конкурсу. Після цього отримані результати і Ваші дані необхідно занести у форму для заповнення, розміщену на сайті Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за посиланням www.nenc.gov.ua

 

протягом 5 днів після закінчення кварталу. Слід пам’ятати, що сім’ї, що претендують на звання переможця, повинні будуть підтвердити заявлені результати економії документами на оплату комунальних послуг.

3.4. У літній період і міжсезоння, тобто коли витрати на опалювання відсутні, враховуються показники по інших ресурсах (гарячій/холодній воді, електроенергії тощо).

3.5. Участь в конкурсі можна приймати повторно, навіть якщо Ваша родина зайняла призове місце в попередньому періоді!

 

 

IV. Підведення підсумків

 

4.1. Визначення та нагородження переможців відбувається щоквартально.

Відбір переможців відбувається щокварталу за результатами економії ресурсів (електроенергії, гарячої і холодної води, тепла (газу) на підставі показників економії. Економія визначається, виходячи з кількості спожитих енергоресурсів, а не їх вартості. На підставі отриманих даних визначається середній показник економії за період у відсотках. Період – це три місяці (квартал) одного року.

4.2. Результати Конкурсу за кожен квартал публікуються на сайті https://nenc.gov.ua/ в розділі Конкурс „Мама, тато, я – енергоефективна сім’я”.

4.3. Визначення переможців за попередній квартал відбувається протягом 15 днів після закінчення кварталу. Три сім’ї, що стають переможцями конкурсу в кожному кварталі запрошуються до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (за адресою м. Київ, вул. Вишгородська, 19) для урочистого вручення грошових призів і подарунків.

 

V.  Фінансування та матеріально-технічне забезпечення

Витрати на фінансування та матеріально-технічне забезпечення проведення Конкурсу здійснюється за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством України.