1 2 3 4

Лист про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції „Відтворимо ліси разом”

27 cічня 2016 - Администратор

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33028, м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79-Б, тел./факс   23-01-49

Е-mail rivneosun2007@ukr.net    www.rivneosun.com.ua

­­­­­­­­­­­­---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

27 січня 2016 р.  № 01-04 /19

Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та

виконавчих комітетів рад міст

обласного значення,

директорам загальноосвітніх

і позашкільних навчальних закладів

 

Про проведення Всеукраїнської

науково-практичної

конференції „Відтворимо ліси разом”

 

 

Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України планують               21-22 березня 2016 року в м. Києві до Міжнародного дня Лісу проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції „Відтворимо ліси разом”.

Мета заходу – привернення уваги державних та громадських організацій до проблем збереження біологічного різноманіття лісових екосистем,  відтворення та розширення площі високопродуктивних стійких насаджень; підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв, а також сприяння співпраці навчальних закладів, органів державної влади, громадських організацій в поліпшенні ефективності роботи учнівських лісництв.

До участі у заході запрошуються працівники установ лісового господарства, наукові та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, профільних науково-дослідних установ, методисти та керівники учнівських лісництв позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

 Для участі у заході необхідно до 14 березня 2016 року пройти он-лайн реєстрацію за адресою:  https://nenc.gov.ua/?page_id=3760

За підсумками роботи конференції планується видання збірника матеріалів. Учасникам конференції подати тези доповідей до 22 лютого 2016 року  на  електронну адресу:  rivneosun2007@ukr.net    (тема листа: „ Конференція „Відтворимо ліси разом” )

Тези в об’ємі 2-5 сторінок повинні бути надруковані в форматі Word шрифтом „ Times New  Roman12  pt ”. Параметри сторінки – стандартні, формат А4 (210х297 мм) з полями: верхнє, нижнє, ліве, праве – 20мм. Файл з доповіддю подається без нумерації сторінок. Інтервал – одинарний. Назву доповіді необхідно друкувати великими літерами (шрифт 14) з  вирівнюванням по центру. Справа під назвою доповіді – ім’я та по батькові, прізвище авторів, нижче, через два інтервали – повна назва організації.

Програмою Конференції передбачена робота виставок:

1. тематичної виставки : „Лісовідтворення. Пошуки молоді”. Розмір стенду для експозиції на одного учасника: 1м х 2м ( h) – 2 шт.;

2. виставки видавничої продукції відповідно тематики Конференції.

Заїзд та реєстрація учасників – 21 березня до 13 год. за адресою: м. Київ,

вул. Вишгородська 19 Національний еколого-натуралістичний центр учнівської

молоді. Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ маршрутним таксі №588 або

№181 до зупинки „Мостицька”.

Від’їзд – 22 березня після 14 год.

 

Просимо взяти до відома, що витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Додаткова інформація: тел. (0362) 230149, 0975456084, 0504359319 Власюк Інна Миколаївна.

 

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                       Т. Остафійчук