1 2 3 4

Лист про проведення національного етапу та участі у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX у 2018 році

4 грудня 2017 - Администратор

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33028, м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79б, тел./факс  63-50-29

Е-mail rivneosun2007@ukr.net rivneosun.com.ua

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

04 грудня 2017 р.  № 02-06/284

Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення

Керівникам об’єднаних територіальних громад

 

 

Про проведення національного етапу
та участі у фіналі Міжнародного
конкурсу INFOMATRIX у 2018 році

 

З 2009 року Україна виступає повноправною країною-учасницею Міжнародного конкурсу INFOMATRIX.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації з 2009 року проводять національний етап конкурсу в Україні (умови участі в конкурсі додаються).

У конкурсі INFOMATRIX-2018 учасники змагатимуться за п’ятьма  категоріями:

-  комп’ютерне мистецтво;

-  апаратне управління;

-  програмування;

-  короткометражний фільм;

-  роботи.

Звертаємо увагу, що у критерії короткометражний фільм можуть брати участь роботи, які були створені відповідно до теми вказаної на офіційному сайті конкурсу  (http://nenc.gov.ua/infomatrix) в категорії „Короткометражний фільм”.

До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком до 18 років.

Національний етап конкурсу проходить у два етапи: І етап - заочний конкурс тез наукових досліджень, II етап - персональний постерний захист проектів.

Для участі у І етапі конкурсу необхідно до 19 січня 2018 року зареєструватися на сайті конкурсу http://nenc.gov.ua/infomatrix, заповнивши заявку учасника та надіславши тези роботи українською мовою.

На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників ІІ етапу конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 26 січня 2018 року на сайті конкурсу (http://nenc.gov.ua/infomatrix).

Переможці І етапу будуть запрошені для участі в очному етапі, який буде проведений у лютому 2018 року під час проведення Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій „Екософт”.

За підсумками національного етапу по три кращих авторських проектів у кожній категорії (індивідуальні або командні роботи) отримають право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX - 2018, який буде проведено в травні 2018 року у місті Бухарест, Румунія.

Адреса оргкомітету: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр. Для довідок: тел. (044) 430-02-60,430-04-91, моб.066413260 Комендантов Володимир Федорович.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                            В.Воробей

 

 

 

 

 

Додаток до листа

 Умови проведення
Національного етапу Міжнародного конкурсу INFOMATRIX та участі у Міжнародному конкурсі INFOMATRIX 2018

У конкурсі INFOMATRIX 2018 учасники змагатимуться за п’ятьма категоріями:

·                    комп'ютерне мистецтво

·                    апаратне управління

·                    програмування

·                    короткометражний фільм

                      роботи                          

За підсумками національного етапу по три кращих авторських проектів у кожній категорії (індивідуальні або командні роботи) отримають право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX 2018 (далі - Конкурс), який відбудеться у травні 2018 року у місті Бухарест, Румунія.

Участь у конкурсі

До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів.

 Національний етап конкурсу проходить у два етапи: І етап - заочний конкурс тез наукових досліджень, II етап - персональний постерний захист проектів.

Для участі у І етапі конкурсу необхідно до 19 січня  2018 року зареєструватися на сайті конкурсу http://nenc.gov.ua/infomatrix, заповнивши заявку учасника та надіславши тези роботи українською мовою.

Тези - це короткий опис виконаної роботи українською мовою. Вони мають містити терміни проведення дослідження та оглядовий опис дослідження: короткий опис цілей проекту, процедури дослідження, зібрані дані, зроблені висновки і можливі варіанти практичного застосування. Тези не повинні містити детальні подробиці та міркування. Обсяг тез не повинен перевищувати 6000 знаків.

Додаткові матеріали (малюнки, графіки, програми) завантажуються на файлообмінник http://ex.ua, та під час реєстрації вказується посилання на ці матеріали. На підставі поданих тез конкурсне журі проведе відбір учасників конкурсу.

 Остання дата реєстрації – 19 січня 2018 року.

До участі у Міжнародному конкурсі допускаються тільки проекти виконані протягом 2016-2017 років, презентації яких виконані у вигляді постеру.

 Розміри постеру 90х90см. На постері повинні бути відображені ключові ідеї проекту, результати та досягнення, він є презентацією виконаної роботи.

 Детальніше про оформлення постерів дивіться на сайті конкурсу (http://nenc.gov.ua/infomatrix).

Проекти, подані на Конкурс, можуть бути виконані учнями індивідуально або у складі команди (2 учасники, які працювали над спільною темою проекту).

Робочими мовами національного етапу Конкурсу є українська та англійська.

Наукове шахрайство (плагіат, підроблення, використання чи презентування чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників неприпустимі на будь-якому етапі Конкурсу.

Загальні критерії оцінювання (для всіх категорій):

Документація. Оцінюється, наскільки якісно задокументована функціональність та технічна основа проекту.

Оригінальність/Креативність.

Усна презентація (тільки у фіналі).

Дизайн стенду (презентабельність).

Додаткові бали за культурний обмін.

Інформація про вашу країну та культуру.

Технічні навички. Рівень технічних навичок, які були застосовані при підготовці проекту.

 

Вимоги до категорії Програмування:

Створіть програму, що є сумісною з операційними системами Microsoft(r) Windows(c) (наприклад: обслуговуючі програми, навчаючі та програми для відпочинку, для локальної мережі та інтернету тощо), GNU/Linux, FreeBSD, Apple MacOS X тощо.

Ви можете користуватись будь-якими програмними мовами (C++, C#, Java, Pascal, ASP, ASP.NET, PHP тощо). Програма повинна працювати у базовому для користувача середовищі. Важливо добре поєднати простий та привітний інтерфейс разом із багатофункціональністю. Звичайно все це не має сенсу, якщо відсутній ключовий елемент - гарна ідея.

Можливі напрямки розробки програм:

програми управління базами даних;

програми, що базуються на Ajax;

програми генерації письма та побудови діаграм та графіків;

програми, що базуються на Silverlight;

веб-сервіси;

системи контенту;

програми мультимедіа (DirectX, GDI+, OpenGL);

програмні гнізда (ігри для багатьох гравців);

криптографія та безпека.

Критерії оцінювання у категорії Програмування:

Зручність та простота використання (інтерфейс).

Наскільки легко використовувати програму, зважаючи на її цілі.

Функціональність.

Рівень завершеності функцій, які поставлені у цілях.

Практичність.

Як використовувати програму у повсякденному житті або в індустрії.

 

Вимоги до категорії Короткометражний фільм

Станьте наступним Спілбергом. Створіть короткометражний фільм, у якому запропонуйте варіанти покращення навчання у Вашій школі.
Створіть відео, в якому ви розповісте свою історію, доповнену візуальними і слуховими ефектами за допомогою популярних програмних пакетів редагування відео: After Effects, Sony Vegas, Movie Maker, Adobe Premiere, Final Cut,iMovie, Pinnacle Studio, Ulead Video Studio і т.д.

 Ваше відео не повинно перевищувати 10 хвилин. Ви можете знімати реальних людей, вставляти реальні відео і редагувати їх за допомогою вашого улюбленого відеоредактора.

У фільмі ви повинні використовувати деякі кінематографічні методи, такі як:    вибір положення і переміщень камери оригінальність основної ідеї.

можливість її гарно передати.

використання світла.

Використання спеціальних ефектів (fx).

Глибина різкості, переходи.

 

Вимоги до категорії Апаратне управління:

Створіть програмне забезпечення, що буде керувати або співпрацювати з електронним/механічним приладом (наприклад: дистанційний керований автомобіль, камера системи безпеки тощо). Ви можете обрати будь-яку тему! Спробуйте створити, використовуючи підручні інструменти, оригінальний пристрій з підручних матеріалів. Також він мусить мати програмне забезпечення, що керуватиме пристроєм. Творчість важлива у цій категорії так само як і механічні та програмні вміння.

Критерії оцінювання:

Зручність використання (інтерфейс).

Функціональність.

Практичність.

 

Вимоги до категорії Комп'ютерне мистецтво:

Ви можете користуватись програмним забезпеченням для цифрових зображень або відео редакторами? Як щодо 3D дизайну? Ви можете перетворити білий фон на вражаючий прояв творчого таланту? Або зробити коротенькі стрічки зі статичних 3D сцен?

У цій категорії вам потрібно створити 2D3D зображення, анімації або відео користуючись будь-якими зручними вам програмами. 3DSMax, Maya, Adobe Photoshop, Flash, Sony Creative Softwares або будь-яке інше дизайнерське програмне забезпечення може бути використане як робоча платформа. „Зображення варте тисячам слів” - тому поміркуйте як ви можете зобразити свої думки за допомогою декількох зображень скомбінованих у сайт, газету, брошуру, постер, відео кліп, анімацію тощо. Дайте волю вашому уявленню!

Критерії оцінювання:

Візуальне враження.

Вираження ідеї.

Графіка.

Художність та професійність результату.

Детальніше про умови конкурсу дивіться на сайті http://nenc.gov.ua/infomatrix. Свої питання щодо участі у конкурсі та оформлення робіт присилайте на e-mail: isef@nenc.gov.ua.

        Координатор конкурсу від НЕНЦ: Комендантов Володимир Федорович komendantov@nenc.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 



  Додаток 2

ЗАЯВКА
на участь у конкурсі
 Національного етапу Міжнародного конкурсу INFOMATRIX-2018

Тема проекту_______________________________________________________

__________________________________________________________________________

      Категорія проекту: - комп'ютерне мистецтво

                                    -   апаратне управління

                                    -  програмування

                                    -  короткометражний фільм

                               -  роботи          

Прізвище, ім'я, по батькові (повністю) учня, який зробив та представляє наукове дослідження:

_________________________________________________________________

Число, місяць, рік народження:  _______________________________________

 

Повна назва навчального закладу : ____________________________________

 

Адреса навчального закладу:__________________________________________

_________________________________________________________________                      Клас:_________________________________________________________________

Індивідуальний або командний проект (необхідне підкреслити)

 

Рівень знання англійської мови: базовий, середній, високий (підкреслити)

 

Наявність матеріалів для постерного(стендового) захисту:  Так / Ні

 

Технічні засоби, необхідні для демонстрації проекту: проектор, комп’ютер

 

 Прізвище, ім'я, по батькові викладача (наукового керівника):

_______________________________________________________________

Чи представлявся даний науковий проект на інші конкурси? Так / Ні

Якщо так, то на які саме? Яке місце виборов ?

Контактна інформація для зв'язку з конкурсантом:

Поштова адреса:індекс 

область  район 

місто/ селище:

вулиця   будинок №квартира

телефон: моб.  учасника проекту

телефон:   моб.  керівника  проекту

E-mail: 

Підпис учасника конкурсу:

Підпис наукового керівника проекту:

 

Дата подання заявки: _________________________________________________________________________

Дата отримання заявки  (заповнюється оргкомітетом конкурсу)